UA RU
Бронюйте товари в аптеках, економте до 30%. З нами 6465 аптек по всій Україні. Дізнатися більше

Йосен для дітей від 3 до 11 років таблетки №50 (25х2)

Ціна в Україні
від 78.03 до 142.20 грн
в 2431 аптеці
Знайти в аптеках
Категорія
Бренд Йосен
Серія Йосен для дітей від 3 до 11 років
Вид товару таблетки
Кількість в упаковці 50 штук
Призначення підтримка функцій щитовидної залози

Инструкция для Йосен для дітей від 3 до 11 років таблетки №50 (25х2)

Склад

1 таблетка містить:

основні речовини: калію йодат - 0,152 мг (що еквівалентно 90 мкг йоду), натрію селеніт - 0,056 мг (що еквівалентно 25 мкг селену);

допоміжні речовини: наповнювач: целюлоза мікрокристалічна, розпушувач: натрію кроскармелоза, протизлежувальні агенти: кремнію діоксид, тальк, стеарат магнію; оболонка «Nutraficient 113U280000 white» (у складі: гідроксипропіл метилцелюлоза, титану двоокис, полідекстроза, тальк, мальтодекстрин, три гліцериди середнього ланцюга).

Поживна (харчова) і енергетична цінність (калорійність)

На 100 г: білків - 0,5 г, жирів - 0,1 г, вуглеводів - 2,4 г; 13 ккал/ 54 кДж;

на 1 таблетку: білків - 0,39 мг, жирів - 0,08 мг, вуглеводів - 1,87 мг; 0,01 ккал/ 0,04 кДж.

Рекомендації щодо застосування

Рекомендується в якості дієтичної добавки до раціону харчування як додаткове джерело йоду та селену для дітей віком від 3 до 11 років з метою нормалізації функції щитоподібної залози, профілактики станів, пов'язаних із дефіцитом йоду та селену, а також для збагачення раціону дітей, що проживають в регіонах із недостатньою кількістю йоду в навколишньому середовищі.

Збалансоване забезпечення гормонами щитоподібної залози має особливе значення у дитячому та підлітковому віці для регуляції обміну речовин, фізичного та розумового розвитку.

Для повноцінної роботи щитоподібної залози важлива щоденна забезпеченість організму дитини йодом та селеном. Йод потрібний для синтезу гормонів. Селен входить до складу ферментів, які допомагають засвоєнню йоду щитоподібною залозою, та бере участь у перетворенні гормонів щитоподібної залози на активну форму.

Спосіб застосування та дози

Вживати дітям віком від 3 до 11 років по 1 таблетці 1 раз на добу під час або після прийому їжі; запивати питною водою. Курс споживання визначає лікар індивідуально. Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Застереження

Не перевищувати рекомендовану добову дозу. Добавку дієтичну не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Протипоказання

Індивідуальна несприйнятливість компонентів, не рекомендовано вживати особам із захворюваннями щитоподібної залози, при яких протипоказані препарати йоду.

Форма випуску

Таблетки №50 в картонній пачці.

Маса нетто вмісту 1 таблетки: 78 мг ± 7,5%.

Термін придатності

3 роки.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці за температури не вище 25 °С у сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці.

Виробник

ТОВ «ОМНІФАРМА КИЇВ», Україна, 02088, м. Київ, вул. Євгенія Харченко, 55.

Состав

1 таблетка содержит:

основные вещества: калия йодат - 0, 152 мг (что эквивалентно 90 мкг й ода), натри я селенит - 0,056 мг (что эквивалентно 25 мкг селена);

вспомогательные вещества: наполнитель: целлюлоза микрокристаллическая, разрыхлитель: натрия кроскармеллоза, антислеживающие агенты: кремния диоксид, тальк, стеарат магния; оболочка «Nutraficient 113U280000 white» (в составе: гидроксипропилметилцеллюлоза, титана диоксид, полидекстроза, тальк, мальтодекстрин, триглицериды средней цепи).

Питательная {пищевая) и знергетическая ценность {калорийность) на 100 г.

белков - 0,5 г, жиров - 0,1 г, углеводов - 2,4 г; 13 ккал/ 54 кДж;

на 1 таблетку:

белков - 0,39 мг, жиров - 0,08 мг, углеводов - 1,87 мг; 0,01 ккал/ 0,04 кДж.

Рекомендации по применению

рекомендуется в качестве диетической добавки к рациону питания как дополнительный источник йода и селена для детей от 3 до 11 лет с целью нормализации функции щитовидной железы, профилактики состояний, связанных с дефицитом йода и селена, а также для обогащения рациона детей, проживающих в регионах с недостаточным количеством йода в окружающей среде.

Сбалансированное обеспечение гормонами щитовидной железы имеет особое значение в детском и подростковом возрасте для регуляции обмена веществ, физического и умственного развития. Для полноценной работы щитовидной железы важна ежедневная обеспеченность организма ребенка йодом и селеном. Йод необходим для синтеза гормонов. Селен входит в состав ферментов, которые помогают усвоению йода щитовидной железой, и участвует в превращении гормонов щитовидной железы в активную форму.

Способ применения и рекомендованная суточная доза

принимать детям в возрасте от 3 до 11 лет по 1 таблетке 1 раз в сутки во время или после приема пищи, запивая питьевой водой. Курс применения определяет врач индивидуально. Перед применением рекомендуется консультация врача.

Предостережения по применению

не превышать рекомендуемую суточную дозу. Добавку диетическую не следует использовать как замену полноценного рациона питания.

Противопоказания

индивидуальная непереносимость компонентов, не рекомендуется применять лицам с заболеваниями щитовидной железы, при которых противопоказаны препараты йода.

Форма выпуска

таблетки №50 в картонной коробочке.

Масса нетто 1 таблетки:

78 мг ± 7,5%.

Срок годности

3 года

Условия хранения

хранить в оригинальной упаковке при температуре не выше 25°С в сухом, защищенном от света и недоступном для детей месте.

Производитель

ООО «ОМНИФАРМА КИЕВ»,

Украина, 02088, г. Киев, ул. Евгения Харченко, 55; тел.: +38 044 377-51-15 (14,16)

Опис продукту Йосен для дітей від 3 до 11 років таблетки №50 (25х2) представлений виключно з ознайомчою метою і не є приводом для самолікування.

Новинки реклама

М'яке зниження
М'яке зниження Артеріального тиску Детальніше
Болить горло?
Болить горло? Швидке рішення Детальніше
SOS допомога при лінивому травленні
SOS допомога при лінивому травленні Спробуй не ферменти Детальніше
Запали пристрасть!
Запали пристрасть! Рослинний комплекс для чоловіків Детальніше
Турбує запор?
Турбує запор? Ефективно та безпечно навіть для дітей Детальніше
Top