Камавіт Форте капсули №60 (10х6)

Ціни в Україні
від 456.89
до 891.85 грн
в 7780 аптеках + доставка
Кількість в упаковці:

Характеристики

Форма випуску
капсули
Активні компоненти
лимонник китайський, трибулус (якірці), гінкго білоба листя
Кількість активних компонентів
лимонник китайський: 30мг, трибулус (якірці): 350мг, гінкго білоба листя: 50мг
Країна походження бренду
Україна
Показати все

Опис для Камавіт Форте капсули №60 (10х6)

Склад

1 капсула містить:

якірці сланкі (Tribulus terrestris), сухий екстракт плодів

350 мг (mg) (еквівалентно 315 мг (mg) 90% фуростанолових сапонінів)

гінкго білоба (Ginkgo biloba), сухий екстракт листя

50 мг (mg)

лимонник китайський (Schizandra chinensis), сухий екстракт ягід

30 мг (mg)

допоміжні речовини: наповнювачі: мікрокристалічна целюлоза, лактоза, кальцію стеарат, кремнію діоксид аморфний; оболонка капсули: желатин.

Загальні властивості

Якірці сланкі (Tribulus terrestris), сухий екстракт плодів містять сапоніни, флавоноїди, глікозиди та дубильні речовини. Основною діючою речовиною є фуростаноловий глікозид - протодіосцин, який сприяє продукції центральних лютеїнізуючого та фолікулостимулюючого гормонів, що здатні збільшувати рівень тестостерону, індукувати утворення жовтого тіла і стимулювати овуляцію. Якірці сланкі посилюють ерекцію та лібідо (у чоловіків та жінок) шляхом перетворення протодіосцину у дигідроепіандростерон, який є попередником тестостерону та дигідротестостерону.

Екстракт якірців викликає релаксацію (розслаблення) в кавернозній тканині за рахунок посилення виділення оксиду азоту ендотелієм судин пенісу, збільшує рівень інтракавернозного тиску, що сприяє покращенню еректильної функції. Активні речовини якірців позитивно впливають на сперматогенез: покращують морфологічні та кінетичні властивості еякуляту. Якірці сланкі нормалізують нейровегетативні та нейропсихічні прояви жінки з клімактеричним та посткастракційним синдромами шляхом нормалізації гормонального фону.

Гінкго білоба (Ginkgo biloba), сухий екстракт листя за рахунок вмісту флавоноїдних глікозидів (гінкгозидів) та терпенів покращує кровообіг в інтимній ділянці, підтримує судинний тонус, нормалізує венозний відтік та проявляє спазмолітичний ефект на гладку мускулатуру. Ці процеси важливі для сексуальної відповіді яку жінок так і у чоловіків. У чоловіків екстракт гінкго білоба стимулює виділення оксиду азоту та накопиченню цГМФ, що сприяє релаксації гладких м'язів судин пенісу, кавернозного тіла та збільшення кровотоку в статевий член. Аналогічні процеси відбуваються і в кліторі, що сприяє його ерекції.

Лимонник китайський (Schizandra chinensis), сухий екстракт ягід - основними активними речовинами є лігнани, які володіють адаптогенними та загальнотонізуючими властивостями. Лимонник китайський є афродизіаком, стимулятором для чоловічих і жіночих статевих органів, усуває проблему передчасної еякуляції, мимовільного сім'явиверження, збільшує кількість сперми та підвищує функцію яєчників. Екстракт лимонника китайського проявляє релаксаційний ефект на гладку мускулатуру судин в печеристих тілах статевого члена, що зумовлено стимуляцією виділення ендотелієм оксиду азоту. Лігнан схізандрин обумовлює тонізуючу дію на центральну нервову систему, підвищує працездатність, зменшує втому. Застосовується при порушеннях статевої функції на тлі неврастенії.

Поживна (харчова) і енергетична цінність (калорійність)

НА 100 г (д) ДОБАВКИ:

білки -15,0 г (д), вуглеводи -1,1 г (д), жири - 0 г (д); 273,7 кДж (kJ)/ 64,4 ккал (kcal).

Рекомендації щодо застосування

Рекомендується як додаткове джерело сапонінів, флавоноїдів та їх глікозидів, терпенів і лігнанів з метою нормалізації функціонального стану статевої системи та покращення репродуктивної функції у чоловіків і жінок: при статевій дисфункції у чоловіків з метою посилення сексуального потягу, сили і тривалості ерекції; в комплексі заходів при певних формах безпліддя у чоловіків, яке пов'язане зі зниженням якості сперми (кількості, рухливості та життєздатності сперматозоїдів);у жінок для підвищення лібідо, стимуляції овуляції, при штучному клімаксі для зменшення вазомоторних проявів. Можливо використовувати для нарощування та прискорення росту м'язової маси при заняттях спортом, підвищує силу та витривалість при тренуванні.

Спосіб застосування та дози

Вживати дорослим (чоловікам) по 1 капсулі 1-3 рази на добу після їди, запиваючи достатньої кількістю питної води, тривалість застосування становить 3 місяці; вживати дорослим (жінкам) при сприянні овуляції по 1 капсулі 2 рази на добу з 1-го по 12-й день менструального циклу. Курс можна повторювати до отримання позитивного терапевтичного ефекту (до настання вагітності); вживати дорослим (жінкам) при штучному клімаксі по 1 капсулі 2-3 рази на добу протягом 3 місяців, а після покращення стану може вживатися по 1 капсулі на добу протягом 1 -2 років (за призначенням лікаря). При необхідності курс споживання можна повторити. Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Застереження

Не перевищувати рекомендовану добову дозу.

КАМАВІТ® - ФОРТЕ не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Протипоказання

Вагітність та період лактації, індивідуальна несприйнятливість компонентів

Форма випуску

Капсули з масою вмісту 450 мг (mg) ± 7,5 %.

Умови зберігання

Зберігати в упаковці виробника в сухому, захищеному від світла і недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 °С.

ДАТА ВИГОТОВЛЕННЯ: дату виготовлення вказано на упаковці.

Термін придатності

24 місяці з дати виготовлення.

НОМЕР ПАРТІЇ ВИРОБНИЦТВА: вказано на упаковці.

Характеристики

Форма випуску
капсули
Активні компоненти
лимонник китайський, трибулус (якірці), гінкго білоба листя
Кількість активних компонентів
лимонник китайський: 30мг, трибулус (якірці): 350мг, гінкго білоба листя: 50мг
Країна походження бренду
Україна

Часті питання

Ціна на Камавіт Форте капсули №60 (10х6) починається від 456.89 грн.
Камавіт Форте капсули №60 (10х6) є безрецептурним препаратом, та відпускається без рецепту.

Середня ціна по Україні