Бронюйте товари в аптеках, економте до 30%. Дізнатися більше

Катіонорм краплі оч. по 10 мл у флак.

Категорія Зволоження та комфорт очей
Торгова назва Катіонорм
Кількість в упаковці 10мл
Вид товару краплі
Кількість в упаковці 10 мл
Призначення для очей

Опис для Катіонорм краплі оч. по 10 мл у флак.

Склад

Мінеральні масла, гліцерин, тилоксапол, полоксамер 188, трис гідрохлорид, трометамін, цеталконію хлорид (як катіонну речовину) і очищена вода.

Властивості

Катіонорм® – офтальмологічна стерильна гіпотонічна емульсія для очей, у вигляді рідини молочного кольору, що не містить консервантів.

Рекомендації щодо застосування

Катіонорм® призначений для усунення симптомів «сухого ока», таких як поколювання, свербіж, печіння або відчуття стороннього тіла в оці (відчуття піску або пилу).

Катіонорм® зволожує, змащує та захищає поверхню ока. Не застосовуйте Катіонорм®, при алергії на який-небудь із компонентів препарату. Препарат не призначений для лікування інших захворювань очей. Перез застосуванням зверніться за консультацією до вашого лікуючого лікаря або фармацевта.

Спосіб застосування

Інтервал між закапуваннями кожного наступного препарату повинен становити не менше 5 хвилин. Рекомендується закапувати Катіонорм® останнім. Катіонорм® сумісний з усіма видами контактних лінз. Рекомендований режим дозування по 1 краплі 1 - 4 рази на день. Не застосовуйте Катіонорм® більше трьох місяців після першого відкриття флакону.

Побічна дія

В дуже рідких випадках короткочасно - подразнення очей, біль в оці, відчуття стороннього тіла, почервоніння очей, поколювання в оці, сльозотеча, відчуття печіння в оці, тимчасова нечіткість зору, запалення повік або набряк повік.

Протипоказання

Підвищена чутливість до компонентів.

Умови зберігання

Зберігати при температурі не вище 30 ° С, в недоступному для дітей місці.

Термін придатності

3 роки.

Виробник

Santen, 1 rue Pierre Fontaine - Bâtiment Genavenir IV, 91000 Evry, Франція (Сантен, 1 ру П’єр Фонтен - Батіман Женавенір IV, 91000 Еврі, Франція) (UA) Уповноважений представник виробника в Україні: Представництво «Сантен Ой» в Україні за адресою 04050, м. Київ, вул. М. Пимоненка 13, корпус7, вхід літера «В», офіс 15.

Форма випуску

Краплі по 10 мл у флаконі.

Опис продукту Катіонорм краплі оч. по 10 мл у флак. представлений виключно з ознайомчою метою і не є приводом для самолікування.

Новинки реклама

Турбує геморой?
Турбує геморой? Дій прицільно Детальніше
Подагра. Артрит
Подагра. Артрит Ефект природних речовин Детальніше
Лякає вірус? Атакує нежить?
Лякає вірус? Атакує нежить? Захисти себе і свою родину! Детальніше
Знову турбує геморой?
Знову турбує геморой? Вам вже відомі біль, свербіж та кровотеча? Детальніше
Синдром сухого ока?
Синдром сухого ока? Ефективне лікування незалежно від причин! Детальніше
Top