Кетальгин - інструкція, показання, склад, спосіб застосування

Ціни в аптеках

Кетальгин таблетки по 0.01 г №10

Склад

діюча речовина: ketorolac;

1 таблетка містить кеторолаку трометаміну 0,01 г (10 мг);

допоміжні речовини: лактози моногідрат, крохмаль картопляний, магнію стеарат, кремнію діоксид колоїдний безводний, целюлоза мікрокристалічна.

Лікарська форма

Таблетки.

Основні фізико-хімічні властивості: таблетки майже білого або білого з жовтуватим відтінком кольору.

Фармакотерапевтична група

Нестероїдні протизапальні та протиревматичні засоби.

Код АТХ М01А В15.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Кеторолаку трометамін – ненаркотичний аналгетик. Це нестероїдний протизапальний засіб, що проявляє протизапальну та слабку жарознижувальну активність. Кеторолаку трометамін інгібує синтез простагландинів та вважається аналгетиком периферичної дії. Він не має відомого впливу на опіатні рецептори. Після застосування кеторолаку трометаміну в контрольованих клінічних дослідженнях не спостерігалося явищ, які б свідчили про пригнічення дихання. Кеторолаку трометамін не спричиняє звуження зіниць.

Фармакокінетика.

Кеторолаку трометамін швидко та повністю абсорбується після перорального застосування з піковою концентрацією 0,87 мг/кг у плазмі крові через 50 хвилин після прийому разової дози 10 мг. У здорових добровольців термінальний період напіввиведення з плазми крові становить у середньому 5,4 години. У осіб літнього віку (середній вік 72 роки) він становить 6,2 години. Більше 99 % кеторолаку у плазмі крові зв’язується з білками. У людини після застосування разової або багаторазових доз фармакокінетика кеторолаку є лінійною. Стаціонарні рівні у плазмі крові досягаються через 1 день при застосуванні 4 рази на добу. При тривалому дозуванні змін не спостерігалось. Після введення разової внутрішньовенної дози об’єм розподілу становить 0,25 л/кг, період напіввиведення – 5 годин, а кліренс – 0,55 мл/хв/кг. Основним шляхом виведення кеторолаку та його метаболітів (кон’югатів та р-гідроксиметаболітів) є сеча (91,4 %), а решта виводиться з калом. Дієта, багата жирами, зменшує швидкість абсорбції, але не об’єм, у той час як антациди не впливають на абсорбцію кеторолаку.

Показання

Короткочасне лікування болю помірної інтенсивності, включаючи післяопераційний біль.

Протипоказання

Підвищена чутливість до кеторолаку або до інших компонентів препарату.

 • Активна пептична виразка, нещодавня шлунково-кишкова кровотеча або перфорація, виразкова хвороба або шлунково-кишкова кровотеча в анамнезі;
 • бронхіальна астма, риніт, ангіоневротичний набряк або кропив’янка, спричинені застосуванням ацетилсаліцилової кислоти або іншими нестероїдними протизапальними засобами (через можливість виникнення тяжких анафілактичних реакцій);
 • бронхіальна астма в анамнезі;
 • не застосовувати як аналгезуючий засіб перед і під час оперативного втручання;
 • тяжка серцева недостатність;
 • повний або частковий синдром носових поліпів, набряку Квінке або бронхоспазму;
 • не застосовувати пацієнтам, у яких було оперативне втручання з високим ризиком крововиливу або неповної зупинки кровотечі та пацієнтам, які отримують антикоагулянти, включаючи низькі дози гепарину (2500-5000 одиниць кожні 12 годин);
 • печінкова або помірна тяжка ниркова недостатність (кліренс креатиніну в сироватці крові більше 160 мкмоль/л);
 • підозрювана або підтверджена цереброваскулярна кровотеча, геморагічний діатез, включаючи порушення згортання крові і високий ризик кровотечі;
 • одночасне лікування іншими нестероїдними протизапальними засобами (НПЗЗ) (включаючи селективні інгібітори циклооксигенази), ацетилсаліциловою кислотою, варфарином, пентоксифіліном, пробенецидом або солями літію;
 • гіповолемія, дегідратація;
 • ризик виникнення ниркової недостатності внаслідок зменшення об’єму рідини.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Кеторолак легко зв’язується з білками плазми крові (середнє значення 99,2 %), а ступінь зв’язування залежить від концентрації.

Не можна застосовувати одночасно з кеторолаком.

У зв’язку з можливістю виникнення побічних ефектів кеторолак не можна призначати з іншими НПЗЗ, включаючи селективні інгібітори циклооксигенази-2, або пацієнтам, які отримують ацетилсаліцилову кислоту, варфарин, літій, пробенецид, циклоспорин. НПЗЗ не слід призначати протягом 8-12 діб після застосування міфепристону, оскільки НПЗЗ можуть послаблювати ефект міфепристону.

Лікарські засоби в комбінації з кеторолаком слід призначати з обережністю.

У здорових осіб з нормоволемією кеторолак знижує діуретичний ефект фуросеміду приблизно на 20 %. З особливою обережністю слід призначати препарат пацієнтам із серцевою декомпенсацією. НПЗЗ можуть посилювати серцеву недостатність, зменшувати швидкість гломерулярної фільтрації та підвищувати рівні серцевих глікозидів у плазмі крові у разі одночасного введення із серцевими глікозидами. Кеторолак та інші нестероїдні протизапальні препарати можуть ослаблювати ефект гіпотензивних засобів. У разі одночасного застосування кеторолаку з інгібіторами АПФ існує підвищений ризик порушення функції нирок, особливо у пацієнтів зі зменшеним об’ємом крові в організмі. Існує можливий ризик прояву нефротоксичності, якщо НПЗЗ призначати разом із такролімусом. Одночасне призначення разом із діуретиками може призводити до послаблення діуретичного ефекту та підвищення ризику нефротоксичності НПЗЗ. Як і з усіма НПЗЗ, з обережністю одночасно слід призначати кортикостероїдні препарати через підвищений ризик виникнення шлунково-кишкових виразок або кровотечі. Існує підвищений ризик розвитку шлунково-кишкової кровотечі, якщо НПЗЗ призначати у комбінації з антиагрегатними засобами та селективними інгібіторами зворотного захоплення серотоніну. Рекомендується з обережністю одночасно призначати метотрексат, оскільки повідомлялося, що деякі інгібітори синтезу простагландинів зменшують кліренс метотрексату і тому, можливо, підвищують його токсичність.

Пацієнти, які приймають НПЗЗ і хінолони, можуть мати підвищений ризик розвитку судом.

Одночасне застосування НПЗЗ із зидовудином призводить до підвищення ризику гематологічної токсичності. Існує підвищений ризик гемартрозу та гематоми у ВІЛ-інфікованих, які страждають на гемофілію та які лікуються одночасно з зидовудином та ібупрофеном.

Малоймовірно, що наступні лікарські засоби взаємодіють з кеторолаком.

Кеторолак не впливав на зв’язування дигоксину з білком плазми крові. Дослідження in vitro вказують на те, що при терапевтичних концентраціях саліцилату (300 мкг/мл) та вище, зв’язування кеторолаку зменшувалося приблизно від 99,2 % до 97,5 %. Терапевтичні концентрації дигоксину, варфарину, парацетамолу, фенітоїну та толбутаміду не впливали на зв´язування кеторолаку з білком плазми крові. Оскільки кеторолак є високоактивним препаратом та наявна його концентрація у плазмі крові низька, не очікується, що він буде істотно заміщувати інші препарати, що зв’язуються з білками крові. У дослідженнях на тваринах та у людей не було свідчень того, що кеторолаку трометамін індукує або інгібує ферменти печінки, які здатні метаболізувати його або інші препарати. Отже, не очікується, що кеторолак буде змінювати фармакокінетику інших препаратів шляхом механізму індукції або інгібування ферментів.

Протиепілептичні засоби.

Повідомлялося про поодинокі випадки виникнення нападів епілепсії під час одночасного застосування кеторолаку та протиепілептичних засобів (фенітоїну, карбамазепіну).

Психотропні засоби.

При одночасному застосуванні кеторолаку та психотропних засобів (флуоксетину, тіотексену, алпразоламу) повідомлялося про виникнення галюцинацій.

Вплив на результати лабораторних аналізів.

Кеторолак пригнічує агрегацію тромбоцитів та може подовжувати час кровотечі.

Особливості застосування

Максимальна тривалість лікування не повинна перевищувати 7 днів.

Вплив на фертильність.

Застосування кеторолаку, як і будь-якого препарату, що інгібує синтез циклооксигенази/ простагландину, може ослаблювати фертильність та не рекомендується для застосування жінкам, які планують завагітніти. Для жінок, які не можуть завагітніти або проходять обстеження з приводу фертильності, слід розглянути питання про відміну кеторолаку.

Шлунково-кишкова кровотеча, утворення виразок та перфорація.

Про шлунково-кишкові кровотечі, утворення виразок або перфорації, що можуть бути летальними, повідомлялося у разі застосування НПЗЗ у будь-який час протягом лікування з або без симптомів-передвісників або у разі тяжких порушень з боку травного тракту в анамнезі. Ризик розвитку тяжких шлунково-кишкових кровотеч залежить від дозування препарату. Це, зокрема, стосується пацієнтів літнього віку, які застосовують кеторолак у середній добовій дозі вище 60 мг. Для цих пацієнтів, а також для пацієнтів, які одночасно застосовують низькі дози ацетилсаліцилової кислоти або інших препаратів, що можуть збільшувати ризик для травного тракту, слід розглянути можливість комбінованого лікування із захисними засобами (наприклад, мізопростолом або інгібіторами протонної помпи). Кетальгин® з обережністю застосовувати пацієнтам, які отримують паралельно медикаментозне лікування, що може збільшувати ризик утворення виразок або кровотечі, таких як пероральні кортикостероїди, селективні інгібітори зворотного захоплення серотоніну або антитромбоцитарні засоби, такі як ацетилсаліцилова кислота. У разі виникнення шлунково-кишкової кровотечі або утворення виразок у пацієнтів, які отримують Кетальгин®, курс лікування слід припинити.

Порушення дихальної функції.

Необхідна обережність у разі застосування препарату пацієнтам із бронхіальною астмою (або з астмою в анамнезі), оскільки повідомлялося, що НПЗЗ у таких пацієнтів прискорює виникнення бронхоспазму.

Вплив на нирки.

Повідомлялося, що інгібітори біосинтезу простагландинів (включаючи НПЗЗ) чинять нефротоксичну дію. З обережністю призначати препарат пацієнтам із порушеннями функції нирок, серця, печінки, оскільки застосування НПЗЗ може призводити до погіршення функції нирок. Пацієнтам із незначними порушеннями функції нирок призначати менші дози кеторолаку (такі, що не перевищують 60 мг на добу внутрішньом’язово або внутрішньовенно), а також слід ретельно контролювати стан нирок у таких пацієнтів. Як і для інших препаратів, що інгібують синтез простагландинів, повідомлялося про випадки підвищення в сироватці крові сечовини, креатиніну та калію під час прийому кеторолаку трометаміну, що можуть траплятися після застосування однієї дози.

Порушення з боку серцево-судинної системи, нирок та печінки.

З обережністю призначати препарат пацієнтам зі станами, що призводять до зменшення об’єму крові та/або ниркового потоку крові, коли простагландини нирок відіграють підтримуючу роль у забезпеченні ниркової перфузії. У цих пацієнтів необхідно контролювати функцію нирок. Зменшення об’єму слід коригувати та ретельно контролювати вміст у сироватці крові сечовини та креатиніну, а також об’єм сечі, що виводиться, поки у пацієнта не настане нормоволемія. У пацієнтів, які перебувають на нирковому діалізі, кліренс креатиніну був зменшений приблизно вдвічі порівняно з нормою, а час кінцевого напіввиведення збільшувався приблизно втричі. Пацієнти з порушенням функції печінки внаслідок цирозу не мали будь-яких клінічно важливих змін у кліренсі кеторолаку або залишкового періоду напіввиведення. Можуть спостерігатися граничні підвищення значень за даними одного або більшої кількості функціональних тестів печінки. Ці відхилення від норми можуть бути тимчасовими, можуть залишатися без змін або можуть прогресувати при продовженні лікування. Якщо клінічні ознаки та симптоми вказують на розвиток захворювання печінки або якщо спостерігаються системні прояви, Кетальгин® слід відмінити.

Затримка рідини та набряки.

Повідомлялося про затримку рідини та набряк під час застосування кеторолаку, тому його слід призначати з обережністю пацієнтам із серцевою декомпенсацією, артеріальною гіпертензією або подібними станами.

Серцево-судинні та цереброваскулярні ефекти.

Наразі немає достатньої інформації, щоб оцінити такий ризик для кеторолаку трометаміну. Пацієнти з неконтрольованою артеріальною гіпертензією, застійною серцевою недостатністю, діагностованою ішемічною хворобою серця, захворюваннями периферичних артерій та/або цереброваскулярними захворюваннями мають перебувати під наглядом лікаря.

Системний червоний вовчак та змішані захворювання сполучної тканини.

У пацієнтів із системним червоним вовчаком та різними змішаними захворюваннями сполучної тканини підвищується ризик розвитку асептичного менінгіту.

Дерматологічні.

Кетальгин® слід відмінити у разі перших ознак висипань на шкірі, ураження слизових оболонок або будь-яких інших ознак підвищеної чутливості.

Гематологічні ефекти.

Пацієнтам із порушенням згортання крові не слід призначати Кетальгин®. Пацієнти, які отримують антикоагулянтну терапію, можуть мати підвищений ризик кровотечі, якщо одночасно застосовувати кеторолак. Стан пацієнтів, які отримують інші препарати, що можуть впливати на швидкість зупинки кровотечі, слід ретельно спостерігати при призначенні їм кеторолаку. У контрольованих клінічних дослідженнях частота випадків значної післяопераційної кровотечі становила менше 1 %. Кеторолак інгібує агрегацію тромбоцитів та подовжує час кровотечі. У пацієнтів із нормальним часом кровотечі тривалість кровотечі збільшувалась, але не виходила за нормальний діапазон значень у 2-11 хвилин. На відміну від тривалого впливу внаслідок застосування ацетилсаліцилової кислоти, функція тромбоцитів повертається до норми протягом 24-48 годин після відміни кеторолаку. Кеторолак не слід призначати пацієнтам, які перенесли операцію з високим ризиком кровотечі або неповною її зупинкою. Слід бути обережним, якщо обов’язкова зупинка кровотечі є критичною. Кетальгин® не є засобом для анестезії та не має седативних або анксіолітичних властивостей, тому він не рекомендується як засіб премедикації перед операцією для підтримки анестезії.

Гіповолемію слід скорегувати перед тим, як розпочинати застосування кеторолаку.

Препарат містить лактозу, тому його не слід призначати пацієнтам з рідкісними спадковими формами непереносимості галактози, дефіцитом лактази або синдромом глюкозо-галактозної мальабсорбції.

Застосування у період вагітності або годування груддю

Безпека кеторолаку у період вагітності у людини не встановлена. З огляду на відомий вплив НПЗЗ на серцево-судинну систему плода (ризик передчасного закриття артеріальної протоки), кеторолак протипоказаний у період вагітності, переймів та пологів. Початок пологів може бути затриманий, а тривалість подовжена з підвищеною тенденцією виникнення кровотечі як у матері, так і у дитини.

Кеторолак проникає у грудне молоко у низьких рівнях, тому Кетальгин® протипоказаний у період годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами

Деякі пацієнти у разі застосування кеторолаку можуть відчувати сонливість, запаморочення, вертиго, безсоння, підвищену втомлюваність, порушення зору або депресію. Якщо пацієнти відчувають вищевказані або інші аналогічні ефекти, їм не слід керувати автотранспортом або працювати з іншими механізмами.

Спосіб застосування та дози

Таблетки бажано приймати під час або після їди. Препарат рекомендується лише для короткочасного застосування (до 7 діб). З метою мінімізації побічних ефектів препарат слід застосовувати у найменшій ефективній дозі протягом найкоротшого періоду часу, необхідного для контролю симптомів. Перед початком лікування необхідно досягти нормоволемії. Дорослим Кетальгин® призначати по 10 мг кожні 4-6 годин при необхідності. Не рекомендується застосовувати препарат у дозах, що перевищують 40 мг на добу. Опіоїдні аналгетики (наприклад, морфін, петидин) можна застосовувати паралельно, кеторолак не впливає на зв’язування опіоїдних препаратів та не посилює депресію дихання або седативну дію, яку спричиняють опіоїди. Для пацієнтів, які отримують парентерально кеторолак та яким призначено кеторолак перорально у формі таблеток, сумарна комбінована добова доза не має перевищувати 90 мг (60 мг для осіб літнього віку, пацієнтів із порушенням функції нирок та пацієнтів з масою тіла менше 50 кг), а дозування пероральної форми препарату не має перевищувати 40 мг на добу, якщо змінено застосування форми випуску препарату. Пацієнтів необхідно переводити на пероральне застосування препарату якомога раніше.

Пацієнти літнього віку.

У пацієнтів літнього віку існує більший ризик розвитку тяжких ускладнень, зокрема з боку травного тракту. Під час лікування із застосуванням НПЗЗ слід регулярно спостерігати за станом пацієнта, зазвичай рекомендується більший інтервал між застосуванням препарату, наприклад 6-8 годин.

Діти

Не застосовувати дітям віком до 16 років.

Передозування

Симптоми: головний біль, нудота, блювання, біль в епігастрії, шлунково-кишкова кровотеча; рідко – діарея, дезорієнтація, збудження, кома, сонливість, запаморочення, дзвін у вухах, втрата свідомості, інші судоми. У випадках тяжкого отруєння можливі гостра ниркова недостатність та ураження печінки.

Лікування: промивання шлунка, застосування активованого вугілля. Необхідно забезпечити достатній діурез. Слід ретельно контролювати функцію нирок та печінки. За станом пацієнтів слід спостерігати принаймні протягом 4 годин після прийому потенційно токсичної кількості. Часті або тривалі судоми слід лікувати шляхом внутрішньовенного введення діазепаму. Інші заходи можуть бути призначені залежно від клінічного стану пацієнта. Терапія симптоматична. Діаліз не виводить кеторолак із кровообігу.

Побічні реакції

З боку травного тракту: пептична виразка, перфорація або шлунково-кишкова кровотеча, іноді з летальним наслідком (особливо у людей літнього віку), нудота, диспепсія, шлунково-кишковий біль, відчуття дискомфорту у животі, криваве блювання, гастрит, езофагіт, діарея, відрижка, запор, метеоризм, відчуття переповнення шлунка, мелена, ректальна кровотеча, виразковий стоматит, блювання, крововиливи, перфорація, панкреатит, загострення коліту та хвороби Крона.

З боку центральної нервової системи: тривожність, сонливість, запаморочення, головний біль, нервозність, парестезія, функціональні порушення, депресія, ейфорія, судоми, нездатність сконцентруватися, безсоння, нездужання, підвищена втомлюваність, збудження, вертиго, незвичайні сновидіння, сплутаність свідомості, галюцинації, гіперкінезія, асептичний менінгіт з відповідною симптоматикою, психотичні реакції, порушення мислення.

З боку органів зору: порушення зору, неврит зорового нерва.

З боку органів слуху: втрата слуху, дзвін у вухах.

З боку сечовидільної системи: підвищена частота сечовипускання, олігурія, гостра ниркова недостатність, гіпонатріємія, гіперкаліємія, гемолітичний уремічний синдром, біль у боку (з/без гематурії), підвищений вміст сечовини та креатиніну у сироватці крові, інтерстиціальний нефрит, затримка сечі, нефротичний синдром, ниркова недостатність.

З боку репродуктивної системи: жіноче безпліддя.

З боку гепатобіліарної системи: порушення функції печінки, гепатит, жовтяниця та печінкова недостатність.

З боку серцево-судинної системи: припливи, брадикардія, блідість, артеріальна гіпертензія, пальпітація, біль у грудній клітці, виникнення набряків, серцева недостатність.

Дані клінічних та епідеміологічних досліджень свідчать, що застосування деяких НПЗЗ, особливо у високих дозах та тривалий час, може бути асоційоване з підвищеним ризиком розвитку артеріальних тромбоемболічних ускладнень (інфаркт міокарда або інсульт).

З боку системи дихання: задишка, астма, набряк легень.

З боку системи крові: пурпура, тромбоцитопенія, нейропенія, агранулоцитоз, апластична та гемолітична анемія.

З боку шкіри: свербіж, кропив’янка, фоточутливість шкіри, синдром Лайєлла, бульозні реакції, включаючи синдром Стівенса-Джонсона та токсичний епідермальний некроліз (дуже рідко), ексфоліативний дерматит, макулопапульозні висипання.

Гіперчутливість: повідомлялося про розвиток реакцій підвищеної чутливості, що включають неспецифічні алергічні реакції та анафілаксію, реактивність респіраторного тракту, включаючи астму, погіршення перебігу астми, бронхоспазм, набряк гортані або задишку, а також різні порушення з боку шкіри, що включають висипання різних типів, свербіж, кропив’янку, пурпуру, ангіоневротичний набряк та у поодиноких випадках – ексфоліативний та бульозний дерматит (включаючи епідермальний некроліз та мультиформну еритему).

Такі реакції можуть спостерігатися у пацієнтів з або без відомої гіперчутливості до кеторолаку або до інших нестероїдних протизапальних засобів. Вони також можуть спостерігатися в осіб, у яких в анамнезі був ангіоневротичний набряк, бронхоспастична реактивність (наприклад, астма та поліпи в носі). Анафілактоїдні реакції, такі як анафілаксія, можуть мати летальний наслідок.

Інші: післяопераційна кровотеча з рани, гематома, носова кровотеча, подовження тривалості кровотечі, астенія, набряки, збільшення маси тіла, підвищення температури тіла, підвищена пітливість, сухість у роті, посилена спрага, порушення смакових відчуттів, міалгія.

Термін придатності

3 роки.

Умови зберігання

Зберігати у недоступному для дітей місці в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С.

Упаковка

По 10 таблеток у блістері, по 1 або 2 блістери у пачці.

Категорія відпуску

За рецептом.

Виробник

Приватне акціонерне товариство «Лекхім-Харків».

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності

Україна, 61115, Харківська обл., місто Харків, вулиця Северина Потоцького, будинок 36.

Дата останнього оновлення: 03.12.2017

Характеристики

Програма "Доступні ліки" не бере участі
Форма випуску таблетки
Умови продажу за рецептом
Категорія Протизапальні загальної дії
Реєстрація UA/3314/01/01 от 06.03.2015 (приказ 123(2))
АТХ-класифікація M01AB15 - Кеторолак
МНН Кеторолак
Фармгрупа Нестероїдні протизапальні та протиревматичні засоби.
Діючі речовини кеторолак
Виробник Лекхім-Харків, ПрАТ, Україна
Дорослі дозволено
Діти з 16-ти років
Вагітні заборонено
Годуючі мами заборонено
Алергіки з обережністю
Діабетики з обережністю
Водії з обережністю

Знайдено 1780 аптек

Досвід Довіра Допомога
Харків, вул.Полтавський Шлях 153
Ополаскиватель для рта listerine (листерин) total care 250мл
Johnson & Johnson
від 70.23
Аптека Здравица
Маріуполь, пр.Миру 67/30
Кетальгин таб 0,01г №10 |
ЛЕКХИМ-ХАРЬКОВ
є
Добрі ліки
Курахове, пр.Соборний 25 (приміщ.5)
Кетальгин таб 0,01г №10 |
ЛЕКХИМ-ХАРЬКОВ
від 23.55
Досвід Довіра Допомога
Харків, вул.Шота Руставелі 10
Ополаскиватель для рта listerine (листерин) total care 250мл
Johnson & Johnson
від 70.23
Аптека низкие цены №1
Харків, вул.Академіка Павлова 160
Кетальгин лонг р-р д/ин. 30мг/мл амп. 1мл №10
АТ ЛЕКХИМ-ХАРЬКОВ
від 104.00
Аптека 911
Мирноград, вул.Соборна 19А
Кетальгин табл. 0.01г №10
АТ ЛЕКХИМ-ХАРЬКОВ
від 20.30
Аптека НЦ
Київ, пр.Свободи 17
Кетальгин лонг раствор д/ин. 30 мг/мл амп. 1 мл №10
Лекхим-Харьков Украина Харьков
від 107.09
Аптека НЦ
Київ, вул.Раїси Окіпної 4
Кетальгин табл. 0,01 г блистер №10
Лекхим-Харьков Украина Харьков
від 23.15
Аптека НЦ
Київ, вул.Олени Теліги 11
Кетальгин лонг раствор д/ин. 30 мг/мл амп. 1 мл №10
Лекхим-Харьков Украина Харьков
від 106.10
Аптека НЦ
Київ, вул.Велика Васильківська 81
Кетальгин табл. 0,01 г блистер №10
Лекхим-Харьков Украина Харьков
від 23.16
Кетальгин лонг раствор д/ин. 30 мг/мл амп. 1 мл №10
Лекхим-Харьков Украина Харьков
від 106.10
Аптека низкие цены №1
Харків, пр.Героїв Сталінграду 175
Кетальгин лонг р-р д/ин. 30мг/мл амп. 1мл №10
АТ ЛЕКХИМ-ХАРЬКОВ
від 104.00
Добрі ліки
Старобільськ, пл.Базарна 3
Кетальгин таб 0,01г №10 |
ЛЕКХИМ-ХАРЬКОВ
є
Кетальгин лонг р-р д/ин 30мг/мл 1мл №10 |
ЛЕКХИМ-ХАРЬКОВ
є
Аптека
Ізюм, вул.Київська 10Д
Кетальгин лонг р-р д/ин. 30мг/мл амп. 1мл №10
АТ ЛЕКХИМ-ХАРЬКОВ
від 104.00
Аптекар
Київ, вул.Шолом-Алейхема 4
Кетальгин табл.10мг№10
Лекхим-Харьков
від 23.36
Аптека оптовых цен
Кропивницький, вул.Добровольского 22Б
Кетальгин табл. 0.01г №10
АТ ЛЕКХИМ-ХАРЬКОВ
від 20.30
Кетальгин лонг р-р д/ин. 30мг/мл амп. 1мл №10
АТ ЛЕКХИМ-ХАРЬКОВ
від 104.00
Аптека
Ізюм, вул.Московська 29А
Кетальгин лонг р-р д/ин. 30мг/мл амп. 1мл №10
АТ ЛЕКХИМ-ХАРЬКОВ
від 104.00
Аптека 911
Харків, вул.Валентинівська 21
Кетальгин лонг р-р д/ин. 30мг/мл амп. 1мл №10
АТ ЛЕКХИМ-ХАРЬКОВ
від 104.00
Аптека оптовых цен
Кривий Ріг, вул.Вечернекутская 1
Кетальгин табл. 0.01г №10
АТ ЛЕКХИМ-ХАРЬКОВ
від 20.30
Кетальгин лонг р-р д/ин. 30мг/мл амп. 1мл №10
АТ ЛЕКХИМ-ХАРЬКОВ
від 104.00
Аптека Здравица
Слов'янськ, вул.Свободи 16а
Кетальгин лонг р-р д/ин 30мг/мл 1мл №10 |
ЛЕКХИМ-ХАРЬКОВ
є
Аптека Подорожник
Тульчин, вул.Леонтоновича 39
Кетальгін табл. 0,01г №10
Лекхім-Харків Україна
від 23.10
Кетальгін лонг р-н 30мг/мл амп. 1мл №10
Лекхім-Харків Україна
від 120.99
Вітамін
Вишневе, вул.Святошинська 42
Кетальгин таб. 0,01г №10
Лекхим
є
Київ, вул.Софіївська 6
Кетальгин табл. 0.01г №10
Лекхім, ПрАТ, м.Харків, Україна
від 26.70
Кетальгин лонг р-н д/ін. 30мг/мл 1мл амп. №10
Лекхім, ПрАТ, м.Харків, Україна
від 117.70
Аптека оптовых цен
Тернопіль, вул.Анатолія Живова 23
Кетальгин табл. 0.01г №10
АТ ЛЕКХИМ-ХАРЬКОВ
від 20.30
Кетальгин лонг р-р д/ин. 30мг/мл амп. 1мл №10
АТ ЛЕКХИМ-ХАРЬКОВ
від 104.00
Аптека 911
Харків, пр.Перемоги 70д
Кетальгин лонг р-р д/ин. 30мг/мл амп. 1мл №10
АТ ЛЕКХИМ-ХАРЬКОВ
від 104.00
Аптека
Ізюм, вул.Гагаріна 5В
Кетальгин лонг р-р д/ин. 30мг/мл амп. 1мл №10
АТ ЛЕКХИМ-ХАРЬКОВ
від 104.00
Аптека низкие цены №1
Харків, вул.Амосова 27
Кетальгин лонг р-р д/ин. 30мг/мл амп. 1мл №10
АТ ЛЕКХИМ-ХАРЬКОВ
від 104.00
Аптека 911
Рокитне, вул.Першотравнева 9
Кетальгин табл. 0.01г №10
АТ ЛЕКХИМ-ХАРЬКОВ
від 18.20
Аптека Подорожник
Київ, вул.Ольжича 3
Кетальгін лонг р-н 30мг/мл амп. 1мл №10
Лекхім-Харків Україна
від 113.99
Аптека 911
Харків, пл.Конституції 1
Кетальгин лонг р-р д/ин. 30мг/мл амп. 1мл №10
АТ ЛЕКХИМ-ХАРЬКОВ
від 104.00
Вітамін
Київ, вул.Бударіна 3Г
Кетальгин таб. 0,01г №10
Лекхим
є
Аптека БАМ
Хмельницький, вул.Свободи 1А
Кетальгін лонг р-н 30мг/мл амп. 1мл №10
Лекхім-Харків Україна
від 95.72
Конекс
Козятин, вул.Грушевського 23
Кетальгін лонг р-н д/ін. 30мг/мл амп 1мл №10
Лекхім-Харків
від 105.80
Магнолия ФК
Харків, вул.Балакірєва 17а
Кетальгин лонг 30мг/мл 1мл n10
ЛЕКХИМ
від 127.80
Аптека
Ізюм, вул.Київська 15А
Кетальгин лонг р-р д/ин. 30мг/мл амп. 1мл №10
АТ ЛЕКХИМ-ХАРЬКОВ
від 104.00
Аптека Подорожник
Володарка, вул.Армійська 4
Кетальгін лонг р-н 30мг/мл амп. 1мл №10
Лекхім-Харків Україна
від 109.50
Аптека 911
Харків, вул.Євгена Котляра 12
Кетальгин лонг р-р д/ин. 30мг/мл амп. 1мл №10
АТ ЛЕКХИМ-ХАРЬКОВ
від 104.00
Фарм-союз
Конотоп, пр.Миру 68
Кетальгин лонг р-н д/ін.30мг/1мл №10
Лекхим (Украина)
від 104.67
Аптека 911
Харків, пр.Московський 276Б
Кетальгин лонг р-р д/ин. 30мг/мл амп. 1мл №10
АТ ЛЕКХИМ-ХАРЬКОВ
від 104.00
Аптека оптовых цен
Вільногірськ, вул.Центральна 50А
Кетальгин лонг р-р д/ин. 30мг/мл амп. 1мл №10
АТ ЛЕКХИМ-ХАРЬКОВ
від 104.00
Аптека Подорожник
Біла Церква, вул.Ярмаркова 8
Кетальгін лонг р-н 30мг/мл амп. 1мл №10
Лекхім-Харків Україна
від 113.99
Аптека низкие цены №1
Харків, вул.Різдвяна 29б
Кетальгин лонг р-р д/ин. 30мг/мл амп. 1мл №10
АТ ЛЕКХИМ-ХАРЬКОВ
від 104.00
Аптека Подорожник
Макарів, вул.Богдана Хмельницького 64
Кетальгін лонг р-н 30мг/мл амп. 1мл №10
Лекхім-Харків Україна
від 113.99
Аптека оптовых цен
Костянтинівка, вул.Космонавтів 1А
Кетальгин лонг р-р д/ин. 30мг/мл амп. 1мл №10
АТ ЛЕКХИМ-ХАРЬКОВ
від 104.00
Добрі ліки
Новотроїцьке, вул.Кошового 49
Кетальгин лонг р-р д/ин 30мг/мл 1мл №10 |
ЛЕКХИМ-ХАРЬКОВ
є
Аптека
Харків, пр.Гагаріна 177
Кетальгин лонг р-р д/ин. 30мг/мл амп. 1мл №10
АТ ЛЕКХИМ-ХАРЬКОВ
від 104.00
Аптека оптовых цен
Тернопіль, вул.Руська 21
Кетальгин табл. 0.01г №10
АТ ЛЕКХИМ-ХАРЬКОВ
від 18.00
Аптека низкие цены №1
Харків, вул.Пушкінська 7
Кетальгин лонг р-р д/ин. 30мг/мл амп. 1мл №10
АТ ЛЕКХИМ-ХАРЬКОВ
від 104.00
Аптека БАМ
Рівне, вул.Князя Романа 9
Кетальгін лонг р-н 30мг/мл амп. 1мл №10
Лекхім-Харків Україна
від 98.39
Аптека Подорожник
Івано-Франківськ, вул.Новгородська 30
Кетальгін лонг р-н 30мг/мл амп. 1мл №10
Лекхім-Харків Україна
від 108.99
Аптека оптовых цен
Володимир-Волинський, вул.Князя Василька 1
Кетальгин табл. 0.01г №10
АТ ЛЕКХИМ-ХАРЬКОВ
від 18.20
Кетальгин лонг р-р д/ин. 30мг/мл амп. 1мл №10
АТ ЛЕКХИМ-ХАРЬКОВ
від 104.00
 • Кетальгин таблетки по 0.01 г №20 (10х2)
 • Кетальгин таблетки по 0.01 г №10
Інструкція для застосування Кетальгин, затверджена виробником, представлена виключно з ознайомчою метою і не є приводом для самолікування.
Тільки ваш лікуючий лікар може прийняти рішення про необхідність застосування Кетальгин, призначення схем лікування і дозувань, а також обговорити сумісність Кетальгин з застосовуваними вами ліками, роз'яснити побічні дії і протипоказання.
Пам'ятайте - самолікування небезпечно для вашого здоров'я.

Рекомендуємо подивитися

Кетолонг-Дарниця розчин д/ін. 30 мг/мл по 1 мл №10 в амп.
Кетолонг-Дарниця таблетки по 10 мг №10
Кетолонг-Дарниця
розчин, таблетки
Дарниця
Ціни в аптеках
Кетолак таблетки по 10 мг №10
Кетолак
таблетки
Київський вітамінний завод
Ціни в аптеках
Кеторолак-Здоров'я розчин д/ін. 30 мг/мл по 1 мл №10 в амп.
Кеторолак-Здоров'я таблетки по 10 мг №10
Кеторолак-Здоров'я розчин д/ін. 30 мг/мл по 1 мл №5 в амп.
Кеторолак-Здоров'я
таблетки, розчин
2 виробника
Ціни в аптеках

Переглянуті товари

Кетальгин таблетки по 0.01 г №10
Кетальгин таблетки по 0.01 г №20 (10х2)
Кетальгин
таблетки
Лекхім (група фарм. компаній)
Ціни в аптеках

Новинки реклама

Як попередити інфаркт міокарда?
Як попередити інфаркт міокарда? ЗДОРОВ'Я СЕРЦЯ В ВАШИХ РУКАХ! Детальніше
Я вагітна, що далі?
Я вагітна, що далі? . Детальніше
Турбують суглоби?
Турбують суглоби? Комплексна підтримка суглобів! Детальніше
Мрієш виглядати на мільйон?
Мрієш виглядати на мільйон? Підтримай красу волосся, шкіри та нігтів Детальніше
Осінній авітаміноз?
Осінній авітаміноз? Життєво необхідні компоненти для майбутньої мами та малюка Детальніше
Запор?
Запор? Усунь не симптоми, а причину Детальніше
Top