UA RU

Клей БФ-6 рідина д/зовн. заст. по 25 г у флак.

Ціни в аптеках
Клей БФ-6 рідина д/зовн. заст. по 25 г у флак.
Бренд: Клей БФ-6
Вид товару: розчин
Кількість в упаковці: 25 г
Призначення: загоюючий
Добавить в избранные товары

Склад

Спиртовий розчин модифікації фенолоформальдегідної смоли, полівінілбутиролю та каніфолі, пластифікований пластифікатором.

Властивості

Клей БФ-6 виявляє ранозагоювальну та антисептичну дію. Використовується як ізолюючий засіб, сприяє загоюванню дрібних шкірних ран внаслідок утворення на їх поверхні ізолюючої плівки. Остання еластична і стійка до механічних та хімічних впливів. При покритті Клеєм БФ-6 кореня зуба створюються умови ізоляції мікрофлори дрібних кореневих канальців від продуктів деструкції тканин.

Рекомендації щодо застосування

Клей медичний БФ-6 застосовують для обробки мікротравм: саден, подряпин, порізів та інших дрібних ушкоджень шкіри. А також для покриття кореня зуба при хірургічному лікуванні навколокореневих зубних осередків інфекції: кіст, гранульом.

Спосіб застосування

Клей БФ-6 застосовують місцево для дорослих та дітей. Дітям у віці до 1 року застосування Клею БФ-6 не рекомендовано. Перед нанесенням препарату ділянку шкіри ретельно очищають від забруднень. Ватним або марлевим тампоном зупиняють кровотечу і просушують місце, яке підлягає покриттю клеєм. Останній наносять на шкіру тонким рівномірним шаром до повного покриття ділянки ушкодження та прилеглих неушкоджених тканин (пов`язку не накладають). У випадку порушення цілісності плівки зверху на неї наносять нову плівку.

При хірургічному лікуванні навколокореневих осередків інфекції корінь зуба ретельно очищають від грануляції і оболонки кісти, зупиняють кровотечу, просушують і покривають клеєм частину кореня зуба, яка виступає у дефект кісткової тканини щелепи, не допускаючи затікання клею на кістку. Через 1-2 хвилини рану осушують, слідкуючи за заповненням навколокореневого дефекту щелепи кров¢яним згустком. Подальше ведення післяопераційного періоду звичайне.

Плівка утворюються протягом 2-5 хвилин після нанесення Клею БФ-6 і міцно утримується на шкірі протягом 2-3 днів, а на верхівці кореня зуба до 7 діб.

Особливості застосування

Клей медичний БФ-6 застосовують тільки зовнішньо! При потраплянні в очі або на слизові - негайно промити великою кількістю води та звернутися до лікаря.

Передозування

Не можна обробляти Клеєм медичним БФ-6 велику площу поверхні шкіри. При потраплянні можлива загальна інтоксикація організму. Лікування призначає лікар.

Застереження

Клей медичний БФ-6 не рекомендується наносити на шкіру без потреби або рекомендації лікаря. Для посилення лікувальної дії рекомендується висушування обробленої ділянки на свіжому повітрі. Бинтувати оброблену ділянку не потрібно, це продовжить час висихання клею, погіршить якість утвореної плівки.

Клей медичний БФ-6 в своєму складі містить спиртовий розчин модифікації фенолоформальдегідної смоли, полівінілбутиралю та каніфолі, тому застосування препарату у дітей до 1 року протипоказано.

Побічні ефекти

Можливі алергічні реакції.

Протипоказання

Індивідуальна підвищена чутливість до препарату.

Форма випуску

Рідина для зовнішнього застосування по 25 г у флаконах скляних.

Умови зберігання

Зберігати у захищеному від світла місці при температурі не вище 25ºС, на відстані від нагрівальних пристроїв і відкритого вогню. Зберігати в недоступному для дітей місці! Не застосовувати препарат після закінчення вказаного терміну придатності.

Термін придатності

4 роки.

Інструкція до Клей БФ-6 представлена виключно з ознайомчою метою і не є приводом для самолікування.
Тільки ваш лікуючий лікар може прийняти рішення про необхідність застосування Клей БФ-6, призначення схем лікування і дозувань, а також обговорити сумісність Клей БФ-6 з застосовуваними вами ліками, роз'яснити побічні дії і протипоказання.
Пам'ятайте - самолікування небезпечне для вашого здоров'я.

Переглянуті товари

Новинки реклама

Нежить?
Нежить? Дій активно! Детальніше
Запали пристрасть!
Запали пристрасть! Рослинний комплекс для чоловіків Детальніше
Кашель?
Кашель? Є швидке рішення! Детальніше
Інфекція сечових шляхів?
Інфекція сечових шляхів? Спробуй новинку Детальніше
Погано спиш та нервуєш?
Погано спиш та нервуєш? Живи без стресу! Детальніше
Турбує запор?
Турбує запор? Ефективно та безпечно навіть для дітей Детальніше
Нервові клітини відновлюються!
Нервові клітини відновлюються! Пам'ятай про головне Детальніше
Top