Кормагнезін 400 - інструкція, показання, склад, спосіб застосування

Ціни в аптеках

Кормагнезін 400 розчин д/ін. по 10 мл №10 в амп.

Склад

діюча речовина:

10 мл Кормагнезіну® 200 містить 2,0475 г магнію сульфату гептогідрату (що відповідає 1000 мг сульфату магнію, який еквівалентний 8,3 ммоль магнію або 16,6 мвал магнію, або 201,9 мг магнію);

10 мл Кормагнезіну® 400 містить 4,095 г магнію сульфату гептогідрату (що відповідає 2000 мг сульфату магнію, який еквівалентний 16,6 ммоль магнію або 33,2 мвал магнію, або 403,8 мг магнію).

допоміжні речовини: кислота сірчана, вода для ін’єкцій.

Лікарська форма

Розчин для ін’єкцій.

Фармакотерапевтична група

Мінеральні домішки. Препарати магнію. Код АТС A12C C02.

Показання

  • Дефіцит магнію, якщо пероральне лікування неможливе;
  • лікування прееклампсії та еклампсії;
  • для лікування гострого інфаркт міокарду при дефіциті магнію, якщо тромболітична терапія є можливою та не протипоказана;
  • для лікування коронарних спазмів, пов’язані з дефіцитом магнію;
  • аритмія серця, зокрема, двоспрямована шлуночкова тахікардія, пов’язана з дефіцитом магнію або в результаті лікування дигіталісу, багатовогнищевої передсердної тахікардії у випадку дефіциту магнію.

Протипоказання

Підвищена чутливість до компонентів препарату.

Кормагнезін® не слід застосовувати при міастенії гравіс, вираженій брадикардії, сечокам’яній хворобі, пов’язаній з порушенням обміну магнію, кальцію і амонію фосфату, атріовентрикулярній блокаді та серйозному порушенні функції нирок.

Спосіб застосування та дози

Доза залежить від дефіциту магнію у хворого.

Одну ампулу препарату Кормагнезін® 200 або Кормагнезін® 400 дорослим вводять повільно внутрішньовенно

Внутрішньовенне введення необхідно здійснювати дуже повільно (перші 3 мл вводять за 3 хвилини), при цьому пацієнт повинен перебувати у лежачому положенні. Введення препарату слід повторити через 1 - 2 доби.

Побічні реакції

Високі дози можуть призвести до брадикардії, зниження артеріального тиску, порушень провідності та розширення периферичних судин. Якщо ін’єкцію здійснюють занадто швидко, це може тимчасово спричинити нудоту, блювання, головний біль, жар, запаморочення та стан занепокоєння.

Передозування

Інтоксикація магнієм у випадках нормальної функції нирок та при застосуванні зазначених доз, як правило, не виникає.

Якщо, однак, виникне інтоксикація магнієм, то спостерігаються симптоми з боку центральної нервової системи (нудота, блювання, дихальна недостатність), серцево-судинної системи (вплив на атріовентрикулярну та вентрикулярну провідність, зниження артеріального тиску). Негайні заходи протидії – внутрішньовенне введення розчину кальцію хлориду (10% впродовж 5-10 хвилин).

Застосування у період вагітності або годування груддю

Немає даних, що свідчать про ризик вад розвитку через сульфат магнію. Однак зареєстрованих фактів його застосування під час вагітності мало. На сьогодні невідомо, чи чинить препарат шкідливий вплив.

Якщо приймали магній безпосередньо до народження дитини, слід здійснювати спостереження за новонародженим у перші 24-48 годин життя стосовно ознак токсичності (неврологічні депресії з дихальною недостатністю, слабкість м’язів, втрата рефлексів).

Прийому антибіотиків аміноглікозиду слід уникати під час цього періоду, оскільки є ознаки взаємодії. Коли магній застосовувався у високих дозах при токолізі протягом тривалого періоду, були зареєстровані порушення окостеніння скелету у новонароджених. Однак, якщо Кормагнезін® 200 і Кормагнезін® 400 приймати у зазначених терапевтичних дозах, щодо цього відношенні немає застережень.

Діти

Ефективність і безпека застосування препарату дітям не встановлені.

Особливості застосування

Немає достовірних клінічно-хімічних параметрів для виявлення дефіциту магнію, які б можна було легко визначити. Якщо концентрація у сироватці/плазмі нижче нормального діапазону, це не обов’язково свідчить про наявність серйозного дефіциту магнію, тоді як при нормальному рівні магнію не можна виключати низький або помірний дефіцит магнію, оскільки плазма і екстрацелюлярні концентрації не обов’язково співвідносяться одне з одним. Через цю причину основна форма діагностики – симптоматична. Основні причини порушень метаболізму магнію:

  • шлунково-кишкові захворювання, які спричиняють мальабсорбцію;
  • незбалансований раціон та/або раціон з низьким вмістом магнію;
  • споживання алкоголю: підвищене споживання алкоголю пригнічує резорбцію та збільшує діурез магнію;
  • вагітність, лактація і стресові ситуації призводять до підвищеної потреби у магнії. Під час вагітності дефіцит магнію може спричинити ускладнення, такі як передчасні пологи або порушення росту плода. У менш серйозних випадках магній часто використовується як заміна токолітичних засобів. Однак, якщо через ризик передчасного народження необхідно застосовувати синтетичні токолітичні засоби (бета-міметики), магній приймають для попередження побічних ефектів з боку серцево-судинної системи, які виникають через бета-міметики. Останні не є бета-2 рецептор-специфічними. Вони стимулюють не лише бета-2 рецептори, але й збуджують бета-1 рецептори, що призводить до серцевого стресу; і магній цьому протидіє;
  • прийом різноманітних лікарських засобів (гормональних контрацептивів, сечогінних засобів, проносних засобів, кортикоїдів, інсуліну) часто спричинює зниження рівня магнію.

Дефіцит магнію проявляється при підвищеній збуджуваності нервових центрів, серцевій аритмії, серцевій недостатності, м’язових судомах (особливо при нічних судомах малогомілкової кістки), безсонні, запамороченні та мігрені. Дефіцит магнію вважається фактором ризику при серцево-судинних захворюваннях, стенокардії і серцевому нападі, а також при утворенні оксалатних каменів у нирках (сечокам’яна хвороба).

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами

Особливих застережень немає.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Кормагнезін® 200 і Кормагнезін® 400 не слід змішувати із засобами для ін’єкцій, що містять кальцій або фосфати, оскільки це може призвести до утворення осаду та взаємодії.

У разі одночасного внутрішньовенного введення солей кальцію дія магнію зменшується. Міорелаксанти типу кураре збільшують вплив магнію на кінцеву пластинку рухового нерва на м’язі.

Не слід приймати разом із барбітуратами, наркотичними або гіпнотичними засобами через ризик дихальної недостатності.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка. Препарат магнію. Магній є макроелементом, важливим внутрішньоклітинним катіоном. Магній бере участь у реакціях за участю понад

300 ферментів, у регуляції клітинної проникності та нервово-м’язової передачі. Магній необхідний для забезпечення багатьох енергетичних процесів, бере участь в обміні білків, жирів, вуглеводів і нуклеїнових кислот, є природним фізіологічним антагоністом кальцію. Магній контролює нормальне функціонування клітин міокарда; бере участь у регуляції його скорочувальної функції. Має заспокоювальний, анальгезуючий, протисудомний вплив на ЦНС, спазмолітичний вплив на гладкі м’язи. Може знижувати периферичний судинний опір, поліпшувати коронарний кровообіг. Сукупно з усуненням симптомів магнієвого дефіциту магній демонструє курареподібну дію на холінергічні нервові закінчення за рахунок зниження виділення ацетилхоліну, може пригнічувати агрегацію тромбоцитів.

Фармакокінетика. Процес виведення магнію нирками швидко адаптується до наявної кількості магнію: при дефіциті магнію виведення зменшується, а будь-який надлишок видаляється.

Загальна кількість магнію, що утримує організм людини, становить приблизно 25 мг. З цієї кількості близько 60 % міститься у кістках, близько 39 % - в органах (особливо у печінці, м’язах, мозку), близько 1 % - в екстрацелюлярному просторі та 0,5 % - у плазмі. Середня концентрація магнію у плазмі становить близько 0,84 ммоль/л. З цієї кількості 25-35 % зв’язується з білками, 65-75 % здатне до дифузії, тобто фільтрується нирками. У проксимальних і дистальних канальцях 93-99 % магнію всмоктується повторно.

Основні фізико-хімічні властивості

прозорий безбарвний розчин.

Несумісність

Не виявлено.

Термін придатності

5 років.

Умови зберігання

Зберігати при температурі не вище 25°С у недоступному для дітей місці.

Упаковка

10 ампул по 10 мл в ампулі у картонній коробці.

Категорія відпуску

За рецептом.

Виробник

Солюфарм Фармацойтіше Ерцойгніссе ГмбХ, Німеччина.

Місцезнаходження

Індустріштрассе 3, 34212 Мельсунген, Німеччина.

Дата останнього оновлення: 03.03.2014

Характеристики

Програма "Доступні ліки" не бере участі
Форма випуску розчин
Умови продажу за рецептом
Категорія Кардіопротектори
Реєстрація закінчилася
АТХ-класифікація A12CC02 - Магнію сульфат
МНН Магнію сульфат
Діючі речовини магнію сульфат
Виробник Солюфарм Фармацойтіше Ерцойгніссе ГмбХ для "Вьорваг Фарма ГмбХ і Ко. КГ", Німеччина
Дорослі дозволено
Діти заборонено
Вагітні з обережністю
Годуючі мами з обережністю
Алергіки з обережністю
Діабетики дозволено
Водії дозволено

Знайдено 38 аптек

Аптека Подорожник
Львів, вул.Навроцького 23 (пункт №1)
Кормагнезин 400мг амп. 10мл №10
Вьорваг Фарма Німеччина
від 705,99
Аптека Гелекси
Київ, вул.Єреванська 7
Кормагнезин 400 амп. 10мл №10
Верваг Фарма
від 572,85
Аптека Подорожник
Бурштин, вул.Калуська 6
Кормагнезин 400мг амп. 10мл №10
Вьорваг Фарма Німеччина
від 636,99
Аптека Подорожник
Тернопіль, вул.15-го Квітня 2Б
Кормагнезин 400мг амп. 10мл №10
Вьорваг Фарма Німеччина
від 640,99
Мировая Аптека
Київ, бул.Чоколівський 1А
Кормагнезин 400мг амп.10мл №10
Woerwag pharma (Германия)
є
Аптека низких цен
Полтава, вул.Олеся Гончара 25
Кормагнезин р-р д/ин. 400мг 10мл амп. №10
Woerwag Pharma
від 665,66
Аптека Копейка
Полтава, вул.Великотирнівська 35/2
Кормагнезин р-р д/ин. 400мг 10мл амп. №10
Woerwag Pharma
від 690,00
Аптека низких цен
Полтава, вул.Шевченка 29
Кормагнезин р-р д/ин. 400мг 10мл амп. №10
Woerwag Pharma
від 693,50
СВК фарм
Хмельницький, вул.Повстанська 42/2
Кормагнезин 400 р-р д/ин. амп. 10 мл №10 solupharm (германия)
Solupharm (Германия)
від 582,93
Аптека на Артема 55
Київ, вул.Січових Стрільців 55
Кормагнезин 400 р-р д\ин. 10 мл №10
Солюфарм
від 644,95
СВК фарм
Хмельницький, вул.Подільська 73 А
Кормагнезин 400 р-р д/ин. амп. 10 мл №10 solupharm (германия)
Solupharm (Германия)
від 582,93
Аптека НЦ
Київ, вул.Велика Васильківська 81
Кормагнезин 400 раствор д/ин. амп. 10 мл №10
Солюфарм Фармацойтише Германия
від 693,39
Аптека гормональних препаратів
Київ, вул.Вадима Гетьмана 46/2
Кормагнезин 400 р-р д/ин амп 10 мл №10
Солюфарм Фармацойтише Ерцойгниссе ГмбХ (Германия)
від 585,93
Аптека гормональних препаратів
Київ, вул.Василя Липківського 25
Кормагнезин 400 р-р д/ин амп 10 мл №10
Солюфарм Фармацойтише Ерцойгниссе ГмбХ (Германия)
від 601,06
Аптека "Джерела Здоров'я"
Хмельницький, пр.Миру 58/2
Кормагнезин 400 р-р д/ин. амп. 10 мл №10
Solupharm (Германия)
від 641,05
Аптека Подорожник
Тернопіль, м.Перемоги 4Б
Кормагнезин 400мг амп. 10мл №10
Вьорваг Фарма Німеччина
від 633,99
Аптека Подорожник
Рівне, вул.Соборна 156
Кормагнезин 400мг амп. 10мл №10
Вьорваг Фарма Німеччина
від 653,99
Аптека Азимут
Київ, вул.Космонавта Комарова 3 (корпус №13)
Кормагнезин 400 р-р д/ин.амп. 10мл №10
Solupharm
від 816,55
Аптека Благодия
Київ, вул.Симиренка 2/19
Кормагнезин р-р д/ин. 400мг 10мл амп. №10
Woerwag Pharma
від 640,20
Лекфарм, 36,6
Київ, пр.Академіка Палладіна 18/30
Кормагнезин 400 амп.10,0 №10 ндс
Солюфарм Фармац.
від 722,60
Аптека низких цен
Дніпро, м.Соборна 20
Кормагнезин р-р д/ин. 400мг 10мл амп. №10
Woerwag Pharma
від 684,60
Аптека Подорожник
Сторожинець, вул.Михайла Грушевського 8/5
Кормагнезин 400мг амп. 10мл №10
Вьорваг Фарма Німеччина
від 596,99
Аптека Подорожник
Дунаївці, вул.Тараса Шевченка 59/4
Кормагнезин 400мг амп. 10мл №10
Вьорваг Фарма Німеччина
від 684,99
Аптека Подорожник
Тернопіль, вул.Руська 24
Кормагнезин 400мг амп. 10мл №10
Вьорваг Фарма Німеччина
від 625,99
АПТЕКА «3і»
Тернопіль, бул.Просвіти 21А
Кормагнезiн 400 амп.10мл №10 р-н д/iн.
Солюфарм Фармац.Ерц.ГмбХ, Нiмеччина
від 605,35
Аптека Пассат
Куп'янськ, вул.Пушкінська 11А
Кормагнезин амп 400мг 10мл №10
·Германия (Германия)
від 537,71
1 Социальная Аптека
Миколаїв, вул.Погранична 246
Кормагнезин 400мг.10мл. №10
Solupharm (Германия) (м)
від 631,80
Аптека Доброго Дня
Київ, вул.Велика Васильківська 104
Кормагнезин 400мг.10мл. №10
Solupharm (Германия) (м)
від 719,80
Мировая Аптека
Київ, вул.Багговутівська 8/10А
Кормагнезин 400мг амп.10мл №10
Woerwag pharma (Германия)
від 610,00
Аптека оригінальних препаратів
Одеса, вул.Софіївська 4
Кормагнезин 400, р-р д/ин. амп. 10 мл, №10
Woerwag Pharma (Германия)
від 650,00
Ваша Аптека
Полтава, вул.Миколи Дмітрієва 6е
Кормагнезин 400 р-р ин.10мл#10
Woerwag Pharma (Германия)
від 573,80
Олфа
Дніпро, вул.Велика Діївська 111 (лікарня №5)
Кормагнезин 400 р-р д/ин амп. 10 мл № 10
СОЛЮФАРМ ФАРМАЦОЙТИШЕ ГЕРМАНИЯ
від 710,50
Аптека Столица
Київ, вул.Петра Запорожця 26 (Київська міська клінічна лікарня №3, 2 поверх)
Кормагнезин 400 р-р д/ин.амп. 10мл №10
Solupharm
від 653,55
Ліки Полтавщини
Полтава, вул.Олеся Гончара 27А (1 міська лікарня)
Кормагнезин 400 рр ин. 10мл №10ндс
Solupharm
від 735,00
Ліки Полтавщини
Полтава, вул.Монастирська 7А (2 поліклініка)
Кормагнезин 400 рр ин. 10мл №10ндс
Solupharm
від 650,00
№1 Добрый Доктор
Київ, вул.Юрія Іллєнка 10 (Ст.метро "Лукьяновская")
Кормагнезин 400 р-р.для ин 10мл №10
СОЛЮФАРМ ФАРМАЦОЙТИШЕ ГЕРМАНИЯ
від 670,00
ЭкоАптека
Київ, вул.Деміївська 41
Кормагнезин амп.400мг 10мл №10
Салюфарм Фармац. Германия
від 550,00
АЛІСА. ЛІНІЯ ЖИТТЯ
Одеса, вул.Академіка Корольова 92
Кормагнезин 400 р-р ин.10мл №10 (20%)
SOLUPHARM
від 637,70
Інструкція для застосування Кормагнезін 400, затверджена виробником, представлена виключно з ознайомчою метою і не є приводом для самолікування.
Тільки ваш лікуючий лікар може прийняти рішення про необхідність застосування Кормагнезін 400, призначення схем лікування і дозувань, а також обговорити сумісність Кормагнезін 400 з застосовуваними вами ліками, роз'яснити побічні дії і протипоказання.
Пам'ятайте - самолікування небезпечно для вашого здоров'я.

Рекомендуємо подивитися

Магнію сульфат-Дарниця розчин д/ін. 250 мг/мл по 5 мл №10 в амп.
Магнію сульфат-Дарниця розчин д/ін. 250 мг/мл по 10 мл №10 в амп.
Магнію сульфат-Дарниця розчин д/ін. 200 мг/мл по 5 мл №10 в амп.
Магнію сульфат-Дарниця розчин д/ін. 200 мг/мл по 10 мл №10 (5х2) в амп.
Магнію сульфат-Дарниця
розчин
Дарниця
Ціни в аптеках
Магнію сульфат розчин д/ін. 250 мг/мл по 10 мл №10 в амп.
Магнію сульфат порошок по 25 г у пак.
Магнію сульфат порошок д/приг. ор. р-ну по 25 г у конт.
Магнію сульфат розчин д/ін. 250 мг/мл по 5 мл №10 в амп.
Магнію сульфат
розчин, порошок
6 виробників
Ціни в аптеках
Кормагнезін 200 розчин д/ін. по 10 мл №10 в амп.
Кормагнезін 200
розчин
Солюфарм Фармацойтіше Ерцойгніссе ГмбХ для "Вьорваг Фарма ГмбХ і Ко. КГ", Німеччина
Ціни в аптеках

Переглянуті товари

Кормагнезін 400 розчин д/ін. по 10 мл №10 в амп.
Кормагнезін 400
розчин
Солюфарм Фармацойтіше Ерцойгніссе ГмбХ для "Вьорваг Фарма ГмбХ і Ко. КГ", Німеччина
Ціни в аптеках

Новинки

Ви вагітні?
Ви вагітні? Мета майбутньої матусі – народити здорову дитину! Детальніше
Погано спиш та нервуєш?
Погано спиш та нервуєш? Живи без стресу! Детальніше
Турбують суглоби?
Турбують суглоби? Комплексна підтримка суглобів! Детальніше
Нервові клітини відновлюються!
Нервові клітини відновлюються! Пам'ятай про головне Детальніше
Як попередити інфаркт міокарда?
Як попередити інфаркт міокарда? ЗДОРОВ'Я СЕРЦЯ В ВАШИХ РУКАХ! Детальніше
Застуда?
Застуда? Як одужати швидше? Детальніше
Top