Кремній-активний таблетки по 0,25 г №80

Ціни в Україні
від 44.92
до 191.09 грн
в 1710 аптеках
Кількість в упаковці:

Характеристики

Категорія
Бренд
Серія/Лінійка
Виробник
Форма випуску
таблетки
Активні компоненти
кремній
Країна походження бренду
Україна
Показати все

Опис для Кремній-активний таблетки по 0,25 г №80

Склад

Оксид кремнію, вітамін D3, вітамін В1, вітамін В2, вітамін В6, кальцій, цинк, магній, допоміжні речовини: лактоза, сорбіт, крохмаль, кальцію стеарат.

Властивості

Кремній в організмі необхідний для утворення колагену, що міститься в кістках, хрящах та інших видах сполучної тканини. Крім того, кремній необхідний для формування внутрішніх тканин, наприклад, еластину,  який сприяє цілісності й еластичності кровоносних судин. Кремній надає стимулюючий вплив на імунітет і уповільнює процеси старіння в тканинах.

При нестачі кремнію можуть спостерігатися: зниження апетиту, погане загоєння ран і зрощення зламаних кінцівок, слабка діяльність лейкоцитів при інфекційному процесі, ламкість нігтів, свербіння шкіри, зниження еластичності тканин і тургору шкіри, підвищення проникності судин і, як наслідок, - геморагічні прояви.

Кремній відіграє дуже важливу роль у зміцненні кісток і зв’язок. Дослідження вчених довели, що дефіцит кремнію в організмі призводить до того, що сполучні тканини легко втрачають свою міцність. При його нестачі знижується опірність організму до новоутворень, інфекційних і запальних захворювань.

Кремній необхідний для того, щоб ваша шкіра мала здоровий вигляд, тому що бере участь у виробленні колагену - основного компоненту сполучної тканини, що забезпечує гнучкість, еластичність шкіри, суглобів, хрящів, судин. В організмі кремній міститься у вигляді кремнезему. Кремнезем необхідний для міцності та еластичності епітеліальних і сполучних тканин. Еластичність шкіри, сухожиль, стінок судин обумовлена кремнієм, що в значній мірі міститься в них. Кремнезем забезпечує збереження шкірою нормального тургору, що пов’язано зі здатністю колоїдів, які містять кремнезем, до набухання. Кремнезем порушує фібробластичну діяльність мезенхімальних тканин, сприяючи утворенню грануляції і рубцюванню.

Також даний препарат збагачений вітамінами групи В, Е, Д3, кальцієм.

Вітаміни групи В зволожують шкіру, допомагають їй швидко вбирати вологу, відновлювати шкірні тканини і навіть сприяють загоєнню ран. Перший учасник групи В, представлений у комплексі, - це вітамін В1.

Вітамін В1 (тіамін) покращує самопочуття при хворобах печінки, надає заспокійливу дію при мігрені, знижує ревматичні болі.

Вітамін В1 бере участь в обміні речовин, особливо вуглеводів, позитивно впливає на роботу нервової системи. Дає можливість підтримувати енергетичний потенціал організму на необхідному рівні, покращує пам’ять.

Вітамін В2 покращує обмінні процеси в клітинах, сприяє загоєнню ран, нормалізує обмін жирів, білків і вуглеводів. Також бере участь у кровотворенні, допомагає організму виробляти антитіла, тим самим підвищуючи його стійкість до вірусів й інфекцій. Тому він необхідний людям з ослабленим імунітетом. Зберігає здоров’я шкіри, допомагає впоратися зі стресовим станом і м’язовою втомою.

Вітамін B6 (піридоксин) відіграє важливу роль в метаболізмі білків, жирів та вуглеводів. Бере участь в утворенні червоних кров’яних тілець і антитіл, а також - в синтезі ДНК і РНК. Необхідний при тривалих стресах, стомлюваності, порушенні апетиту, допомагає боротися з депресією. Вітамін B6 здатний запобігати захворюванням очей, мозку та нервової системи, сприяючи поліпшенню кровообігу в цих органах.

Магній допомагає м'язам розслабитися, сприяє роботі серця, формуванню і збереженню м'язової тканини, регулює кров'яний тиск.

Цинк сприяє загоєнню ран, забезпечує діяльність імунної системи, служить як допоміжний засіб при порушенні розвитку плода під час вагітності, допомагає підтримувати міцність кісток.

Кальцій бере участь в обміні речовин, підтримує в нормі кров'яний тиск, відповідає за проникність кровоносних судин. Кальцій дуже важливий формування кісток і зубів. Він наповнює організм цінних «будівельним матеріалом», допомагає зробити кістки міцними, зуби - білими, нігті - здоровими.

Вітамін Д3 підтримує оптимальний рівень кальцію в крові, сприяє відкладенню кальцію в кістках, а не на стінках судин.

Рекомендації щодо застосування

 Рекомендується в якості додаткового джерела кремнію.

Спосіб застосування

Дорослим вживати по одній таблетці три рази на день під час прийому їжі. Перед вживанням проконсультуватися з лікарем.

Термін вживання: до 1 місяця, в подальшому термін вживання узгоджувати з лікарем.

Застереження

Індивідуальна чутливість до компонентів.

Умови зберігання

Зберігати в сухому, недоступному для дітей місці, при температурі не вище 25ºС.

Термін зберігання: 2 роки з дати виготовлення.

Характеристики

Категорія
Бренд
Серія/Лінійка
Виробник
Форма випуску
таблетки
Активні компоненти
кремній
Країна походження бренду
Україна

Часті питання

Ціна на Кремній-активний таблетки по 0,25 г №80 починається від 44.92 грн.
Кремній-активний таблетки по 0,25 г №80 є безрецептурним препаратом, та відпускається без рецепту.

Середня ціна по Україні