Лактофор 10 порошок №10 у саше

Ціни в Україні
від 208.11
до 332.64 грн
в 7193 аптеках

Характеристики

Серія/Лінійка
Виробник
Форма випуску
порошок
Активні компоненти
комплекс пре-і пробіотиків
Країна походження бренду
Індія
Показати все

Опис для Лактофор 10 порошок №10 у саше

Склад

Склад (на 1 саше): лактитол – 10 g (г), Lactobacillus acidophilus  (ацидофільна  паличка) – 12 · 106 CFU (КУО), симетикон – 80 mg (мг), кислота фолієва – 200 mg (мкг), вітамін В12 – 1,4 mg (мкг).

Допоміжні речовини: консервант бензоат натрію (Е 211).

Поживна (харчова) і енергетична цінність (калорійність)

на 100 (г)

на 1 саше (порцію)

 

Енергетична цінність продукту:

калорійність

380,00 kcal (ккал)

(1588,40 kJ (кДж))

38,40 kcal (ккал)

(160,51 kJ (кДж))

Поживна цінність продукту:

білків

0 g (г)

0 g (г)

жирів

0 g (г)

0 g (г)

вуглеводів

95,00 g (г)

9,6 g (г)

*Розрахунок зроблено на одну порцію. Під час прийому згідно р. «Дозування» необхідні дані помножити відповідно дозуванню.

Дієтична добавка. Не є лікарським засобом. Не містить ГМО.

Властивості

Лактитол проявляє м’яку послаблюючу дію. Після того, як лактитол попадає в товсту кишку, він розщеплюється під дією місцевої флори з утворенням речовин, які підвищують осмотичний тиск та роблять вміст кишечника більш в’язким (за рахунок утримання води). Лактитол є джерелом енергії для бактерій товстої кишки, які розщеплюють цукри, що призводить до збільшення маси бактерій та об’єму вмісту кишечника. Завдяки цьому прискорюється проходження калових мас та нормалізується процес дефекації.

Лактитол також має пребіотичні властивості: вибірково стимулює ріст корисних бактерій (Lactobacillus spp., Lactobacillus bifidus, Lactobacillus acidophilus, Bifidobacteria) та зменшує ріст протеолітичних бактерій роду Enterobacteria та Enterococci, пригнічує адгезію кишкової палички (Escherichia coli) до епітеліальних клітин.

Лактитол проявляє антиамоніємічну дію, завдяки чому його використовують при печінковій енцефалопатії.

Симетикон усуває метеоризм, який зустрічається при закрепі та дисбактеріозі кишечника. Симетикон знижує поверхневе натяжіння бульбашок газу в товстій кишці, що призводить до їх розриву і подальшого виведення з організму.

Lactobacillus acidophilus (ацидофільна паличка) – лактобактерії, які пригнічують активність патогенних та умовно-патогенних мікроорганізмів, покращуючи роботу шлунково-кишкового тракту.

Дисбактеріоз кишечника  супроводжується порушенням синтезу вітамінів групи В, в тому числі фолієвої кислоти (вітамін B9) та вітаміну В12.

Кислота фолієва – життєво важливий вітамін, який відноситься до вітамінів групи В. Бере участь в біосинтезі білків та нуклеїнових кислот, еритроцитів та ряду компонентів нервової тканини. Підтримує імунну систему, сприяє нормальному утворенню та функціонуванню лімфоцитів. Також є необхідним компонентом поживного середовища для розмноження облігатних та деяких факультативних бактерій.

Вітамін В12 активує жировий, білковий та вуглеводний обмін. Підвищує регенерацію тканин, нормалізує функції  печінки  та  нервової  системи,  активує  згортаючу систему крові. Також, вітамін В12 в комбінації з фолієвою кислотою, бере участь в процесах кровотворення.

Рекомендації щодо застосування

Може бути рекомендований як додаткове джерело біологічно активних речовин при закрепах, для полегшення дефекації (в тому числі при геморої, підготовці до ендоскопічних і рентгенологічних досліджень). Також може бути рекомендований при дисбактеріозі з метою нормалізації мікрофлори кишечника.

Перед споживанням рекомендована консультація лікаря.

Спосіб застосування та дози

Вміст саше необхідно розчинити у склянці води та приймати всередину під час їжі. Всю добову дозу приймають за один прийом. Послаблююча дія настає протягом 24 годин.

Дозування. Прийом Лактофору рекомендований дітям з 6 років та дорослим.

Показання

Діти 6-12 років

Діти 12 років та дорослі

Закрепи

Перші 5 днів:

по 1 саше на добу; наступні 10-15 днів – ½-1 саше на добу (до нормалізації дефекації)

Перші 5 днів: по 2 саше на добу; наступні 10-15 днів –

1-2 саше на добу

(до нормалізації дефекації)

Дисбактеріоз

По ½ саше на добу до 1 місяця

По 1 саше на добу до 1 місяця

 

Показання

Дорослі

 

Підготовка до діагностичного дослідження

По 2 саше, розведених у 1l (л) води, приймають три рази (о 12, 15, 18 годинах) напередодні проведення дослідження.

За необхідності можливий додатковий прийом 1 (л) розчину вранці, але щонайменше за 4 години до проведення дослідження.

Під час прийому Лактофору при закрепах необхідно вживати не менше 1,5-2 (л) рідини на  добу. Рекомендовано дотримуватися збалансованого раціону харчування з обмеженням тваринних жирів, солодощів, алкоголю. Інтервал між прийомом Лактофору та інших лікарських засобів повинен бути не менше 2 годин.

Термін вживання

До 1 місяця. За необхідності курс можна повторити через 2-3 місяці.

Застереження

Індивідуальна  чутливість  до  компонентів,  діти  до   6 років. При будь-якому відчутті дискомфорту після вживання продукту слід негайно припинити його вживання та звернутися до лікаря.

Не перевищувати зазначену рекомендовану кількість для щоденного споживання. Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Форма випуску

Порошок у саше по 10 g (г), по 10 саше у коробці.

Термін придатності

2 роки від дати виготовлення.

Умови зберігання

Зберігати у сухому, захищеному від світла місці, при температурі не вище 30 °С. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Характеристики

Серія/Лінійка
Виробник
Форма випуску
порошок
Активні компоненти
комплекс пре-і пробіотиків
Країна походження бренду
Індія

Часті питання

Ціна на Лактофор 10 порошок №10 у саше починається від 208.11 грн.
Лактофор 10 порошок №10 у саше є безрецептурним препаратом, та відпускається без рецепту.

Середня ціна по Україні