Ліводінол капсули №60 (білі капсули по 550 мг №30 та червоні капсули по 520 мг №30)

Ціни в Україні
від 753.90
до 1437.54 грн
в 7889 аптеках

Характеристики

Форма випуску
капсули
Активні компоненти
ацетилцистеїн (N-Ацетил-L-Цистеїн, NAC), адеметіонін (S-аденозил-L-метіонін), L-глутатіон
Кількість активних компонентів
ацетилцистеїн (N-Ацетил-L-Цистеїн, NAC): 250мг, адеметіонін (S-аденозил-L-метіонін): 400мг, L-глутатіон: 250мг
Країна походження бренду
Україна
Показати все

Опис для Ліводінол капсули №60 (білі капсули по 550 мг №30 та червоні капсули по 520 мг №30)

Склад

1 червона капсула містить: активний інгредієнт: адеметіонін – 400 mg(мг); допоміжні речовини: наповнювачі: мікрокристалічна целюлоза, кальцію стеарат, кальцію карбонат, діоксид кремнію аморфний (орісіл), натрію кроскармелоза, крохмаль картопляний; оболонка капсули: желатин.

1 біла капсула містить: активні інгредієнти: L-глутатіон редукований – 250 mg(мг), N-ацетилцистеїн – 250 mg(мг); допоміжні речовини: наповнювачі: наповнювачі: мікрокристалічна целюлоза, кальцію стеарат, кальцію карбонат, діоксид кремнію аморфний (орісіл), натрію кроскармелоза; оболонка капсули: желатин.

Загальна характеристика

«Ліводінол®» містить збалансовану комбінацію похідних амінокислот природного походження для покращення роботи гепатобіліарної системи та посилення її детоксикаційних функцій при: ураженнях печінки, що пов’язані із токсичним впливом алкоголю, медикаментів та інших шкідливих сполук; неалкогольній жировій хворобі печінки; вірусних гепатитах, гепатозах, стеатозах, цирозах, печінковій енцефалопатії.

Адеметіонін (Ademetionine) – природна амінокислота, що міститься в організмі майже у всіх тканинах і бере участь у багатьох метаболічних реакціях. Адеметіонін має тривалу історію використання, у т.ч. у Європейському Союзі та США. У печінці адеметіонін діє як донор метилу для всіх реакцій біологічного метилювання, забезпечуючи синтезу поліамінів та глутатіону. Адеметіонін підвищує рівень печінкового глутатіону в осіб з ураженням печінки як алкогольного, так і неалкогольного походження та відіграє значну роль у детоксикації шкідливих сполук. Особливо важливим є вживання адеметіону під час хронічних захворювань печінки, оскільки його рівень при таких станах значно знижується. Гепатопротекторна активність адеметіоніну була продемонстрована в чисельних клінічних дослідженнях.

L-глутатіон (L-glutathione) – трипептид (цистеїн, гліцин та глутамінова кислота), що міститься у багатьох тканинах організму. Він відіграє ключову роль у зменшенні окисного стресу, підтримці окислювально-відновного балансу, посиленні детоксикації та регулюванні імунної системи. Підтримка фізіологічного рівня відновленого глутатіону обґрунтована при патологіях печінки та нейродегенеративних станах. Доцільно вживати глутатіон для зменшення гепатотоксичності, яка може бути викликана алкоголем, різними медикаментозними засобами та патологічними станами.

N-ацетилцистеїн (N-acetylcysteine) – стабільна та біологічно активна форма амінокислоти L-цистеїну. N-ацетилцистеїн забезпечує надходження цистеїну в клітину, який є одним з компонентів глутатіону. Саме концентрація L-цистеїну у клітині відіграє ключову роль у швидкості утворення відновленого глутатіону. Таким чином, N-ацетилцистеїн доцільно використовувати для підтримання фізіологічного рівня глутатіону. Крім цього, N-ацетилцистеїн має виражені антиоксидантні та детоксикаційні властивості, які підсилюють дію інших компонентів при токсичних ураженнях печінки та вікових змінах в організмі.

Поживна (харчова) і енергетична цінність (калорійність)

Поживна (харчова) та енергетична цінність (калорійність) на 100 g(г) добавки (червона капсула): білки – 15,0 g(г), вуглеводи – 1,1 g(г), жири – 0 g(г); 64,4 kcal(ккал) / 269,4 kJ(кДж).

Поживна (харчова) та енергетична цінність (калорійність) щоденної кількості (2 червоні капсули): білки – 0,13 g(г), вуглеводи – 0,01 g(г), жири – 0 g(г); 0,54 kcal(ккал) / 2,26 kJ(кДж).

Поживна (харчова) та енергетична цінність (калорійність) на 100 g(г) добавки (біла капсула): білки – 10,0 g(г), вуглеводи – 0,73 g(г), жири – 0 g(г); 43 kcal(ккал) / 180 kJ(кДж).

Поживна (харчова) та енергетична цінність (калорійність) щоденної кількості (2 червоні капсули): білки – 0,09 g(г), вуглеводи – 0,007 g(г), жири – 0 g(г); 0,36 kcal(ккал) / 1,51 kJ(кДж).

Показання до використання

Ліводінол® рекомендований як додаткове джерело похідних амінокислот для нормалізації функціонального стану гепатобіліарної системи при порушеннях функції печінки різного ґенезу, для зменшення токсичного впливу антибактеріальних та хіміотерапевтичних засобів, алкоголю та інших токсичних агентів. Ліводінол® сприяє покращенню обмінних процесів та синтезу білку для відновлення клітин печінки, сприяє зниженню жирової інфільтрації печінки. Ліводінол® за рахунок виражених детоксикаційних та антиоксидантних властивостей захищає організм від токсичного впливу зовнішніх чинників та сприяє гальмуванню вікових змін організму.

Спосіб застосування та дози

Вживати дорослим по 1-2 червоній капсулі зранку за 30 хв до їди або через 1 год після їди та по 1-2 білій капсулі ввечері, незалежно від прийому їжі, запиваючи достатньою кількістю питної води.

Рекомендований курс прийому:

1-3 місяці. За необхідності курс може бути скореговано лікарем.

Перед застосуванням рекомендовано проконсультуватися з лікарем.

Протипоказання

Вагітність, період лактації, дитячий вік, індивідуальна непереносимість компонентів, біполярні розлади, виразкова хвороба шлунку та дванадцятипалої кишки у стадії загострення.

Застереження

Не перевищувати рекомендовану добову дозу, не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Форма випуску

1 червона капсула масою нетто 520 mg(мг) ± 7,5 %, 1 біла капсула масою 550 mg(мг) ± 7,5 %.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці в сухому, захищеному від світла і недоступному для дітей місці за температури від 4 °С до 25 °С.

Дата виготовлення:

дату виготовлення вказано на упаковці.

Термін придатності

24 місяці з дати виготовлення.

Номер партії виробництва: вказано на упаковці.

Виробник

ТОВ НУТРІМЕД

Юридична адреса: вул. Ванди Василевської 7, літ. «А», м. Київ, 03055 Україна.

Фактична адреса потужностей (об’єкта) виробництва: вул. Центральна, 1, с. Сунки, Смілянський р-н, Черкаська обл., 20741 Україна.

Центральний офіс: вул. Предславинська 43/2, м. Київ, 03150 Україна.

ТУ У 10.8-30112347-020:2020

Без ГМО

Не є лікарським засобом

Характеристики

Форма випуску
капсули
Активні компоненти
ацетилцистеїн (N-Ацетил-L-Цистеїн, NAC), адеметіонін (S-аденозил-L-метіонін), L-глутатіон
Кількість активних компонентів
ацетилцистеїн (N-Ацетил-L-Цистеїн, NAC): 250мг, адеметіонін (S-аденозил-L-метіонін): 400мг, L-глутатіон: 250мг
Країна походження бренду
Україна

Часті питання

Ціна на Ліводінол капсули №60 (білі капсули по 550 мг №30 та червоні капсули по 520 мг №30) починається від 753.90 грн.
Ліводінол капсули №60 (білі капсули по 550 мг №30 та червоні капсули по 520 мг №30) є безрецептурним препаратом, та відпускається без рецепту.

Середня ціна по Україні