Мемостім капсули №30 (10х3)

Характеристики

Виробник
Форма випуску
капсули
Активні компоненти
бакопа монієрі, гінкго білоба листя
Кількість активних компонентів
бакопа монієрі: 150мг, гінкго білоба листя: 120мг
Країна походження бренду
Індія
Показати все

Опис для Мемостім капсули №30 (10х3)

Склад

1 капсула містить активних інгредієнтів: екстракт Бакопа Моньє екв. Бакопа Моньє (Bacopa monnieri) – 150 мг, екстракт Гінкго Білоба екв. Гінкго Білоба (Ginkgo biloba) – 120 мг.

Допоміжні речовини: крохмаль кукурудзяний, мікрокристалічна целюлоза, магнію стеарат, натрію бензоат.

Загальна характеристика

Бакопа Моньє містить ряд біологічно активних речовин (алкалоїди, сапоніни та стероли). Активні компоненти Бакопи Моньє (бакозиди) за рахунок підвищення активності кінази, стимулюють відновлення пошкоджених нейронів, нейрональний синтез, синаптичну активність та передачу нервового імпульсу.

Застосування Бакопи Моньє призводить до підвищення рівня γ-аміномасляної кислоти у гіпокампі, проявляє ноотропну дію, антиоксидантні властивості, протекторну дію щодо ДНК нервових клітин, спазмолітичну дію на легеневі судини, протисудомну та протизапальну дії. Бакопа Моньє є ефективним засобом для профілактики когнітивних порушень (концентрація уваги, пам’ять, сприйняття та аналіз інформації), пов’язаних з ішемією головного мозку. Також, активні компоненти покращують швидкість обробки інформації та прискорюють здатність прийняття рішень.

Гінкго Білоба містить активні речовини різних груп: біофлаваноїди, флаваноїдні глікозиди (кверцетин, кемпферол, ізорамнетин), терпенові трилактони, алкалоїди, органічні кислоти та про-антоцианідини. Екстракт Гінкго Білоба покращує мозковий кровообіг та транспорт кисню до головного мозку, що підвищує його електричну активність та покращує енергетичний метаболізм в ішемізованих клітинах. Активні компоненти сприяють синтезу АТФ. Гінкго Білоба застосовується при синдромі порушення вестибулярного апарату, знижує ризик розвитку судинної деменції у пацієнтів похилого віку, зменшує запаморочення, допомагає при втраті слуху, та зменшує шуму вухах. Застосування екстракту призводить до зменшення проникності капілярів, регулює мікроциркуляцію в периферичних судинах, покращує реологічні властивості крові та зменшує її в’язкість, підтримує постійний судинний тонус, покращує венозний відтік і сприяє виведенню токсичних продуктів метаболізму, які накопичуються в ішемізованих тканинах.

Гінкго Білоба має виражену антигіпоксичну та антиоксидантну дії (нейтралізує вільні радикали, зменшує пероксидацію ліпідів клітинних мембран, запобігаючи пошкодженню клітин), що дозволяє застосовувати його з метою корекції зору при діабетичній ангіопатії сітківки, покращує зір, зменшує набряк сітківки.

Застосування Гінкго Білоба має позитивний вплив на клінічну симптоматику у хворих ідіоматичною формою хвороби Паркінсона, у вигляді покращення ступеню рухомої активності та нормалізації церебральної гемодинаміки на всіх стадіях розвитку хвороби.

Гінкго Білоба застосовується у молодих людей з метою стимулювання пам’яті, підвищення концентрації ува-ги, активізації процесів мислення, що особливо необхідно для людей, зайня-тих розумовою діяльністю, при хронічній втомі та перенапруженні.

Гінкго Білоба застосовується при хронічних облітеруючих артеріопатіях (атеросклерозі судин кінцівок, хворобі Рейно), а також при функціональних проявах хронічної венознолімфатичної недостатності нижніх кінцівок, варикозній хворобі, посттромбофлебітичному синдромі.

Рекомендації по вживанню

МЕМОСТІМ може бути рекомендований як джерело біологічно активних речовин рослинного походження з метою покращення пам’яті, концентрації уваги, здатності до навчання, аналізу інформації, абстрактного мислення. Покращує кровообіг у нижніх кінцівках.

Перед споживанням рекомендована консультація лікаря.

Спосіб застосування

рекомендовано застосовувати по 1 капсулі 2 рази на добу після їжі, протягом 4-х тижнів. Для подальшого підтримуючого курсу, рекомендовано вживати по 1 капсулі один раз на добу після їжі, протягом 1-2 місяців.

Калорійність 100 г продукту: 339,11 ккал (1417,47 кДж).

Поживна цінність 100 г продукту: білків – 19,24 г, жирів – 1,54 г, вуглеводів – 62,01 г.

Застереження

Не перевищувати рекомендовану добову дозу. МЕМОСТІМ не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Протипоказання

Індивідуальна підвищена чутливість до компонентів, діти до 12 років, вагітність та період годування груддю.

Форма випуску

По 10 капсул в блістері, по 3 або 6 блістерів в упаковці.

Термін придатності

3 роки від дати виготовлення.

Умови зберігання

Зберігати у сухому, захищеному від вологи та світла, недоступному для дітей місці, при температурі не вище 30°С.

Характеристики

Виробник
Форма випуску
капсули
Активні компоненти
бакопа монієрі, гінкго білоба листя
Кількість активних компонентів
бакопа монієрі: 150мг, гінкго білоба листя: 120мг
Країна походження бренду
Індія

Часті питання

Мемостім

Мемостім може рекомендуватися як джерело біологічно активних речовин рослинного походження для поліпшення пам'яті, концентрації уваги, здатності до навчання, аналізу інформації, абстрактного мислення. Покращує кровообіг у нижніх кінцівках.

Рекомендується застосовувати по 1 капсулі 2 рази на добу після їди протягом місяця. Для подальшого підтримуючого курсу рекомендується приймати по 1 капсулі 1 раз на добу після їди протягом 1-2 місяців. Обов'язково перед прийомом рекомендовано консультацію з лікарем.

Протипоказанням є індивідуальна підвищена чутливість до складових дієтичної добавки, дітям до 12 років, жінкам у період вагітності та годування груддю.

Ціна на Мемостім капсули №30 (10х3) починається від 176.72 грн.
Мемостім капсули №30 (10х3) є безрецептурним препаратом, та відпускається без рецепту.

Середня ціна по Україні