Мікостоп спрей д/ніг і взуття по 150 мл у флак.

Ціни в Україні
від 127.70 до 241.38 грн
в 3393 аптеках

Характеристики

Призначення
проти грибка
Об'єм
150мл
Країна походження бренду
Російська Федерація
Показати все

Опис для Мікостоп спрей д/ніг і взуття по 150 мл у флак.

Склад

Вода, ундеціленамідопропілтрімоніум метосульфат (TETRANYL U), гідрогенізована касторова олія, пропіленгліколь, метилпарабен, етилпарабен, пропілпарабен, бутилпарабен, ізобутилпарабен, ароматична композиція, ЕДТА.

Загальні властивості

Активний компонент спрею TETRANYL U є сучасним похідним ундеціленової кислоти, яка входить до складу шкірного сала і відповідає за захист шкіри від грибка. TETRANYL U по активності в рази перевершує ундеціленову кислоту і ефективний по відношенню до всіх грибів - збудників мікозу стоп.

Переваги

  • профілактика зараження грибком після контакту з потенційно зараженими предметами і поверхнями (басейни, пляжі, лазні, прокат ковзанів і т.п.);
  • протигрибкова обробка взуття.

Спосіб застосування

Для профілактики зараження грибком МІКОСТОП розпорошується на поверхню шкіри стоп, нігті, міжпальцеві проміжки відразу після контакту з поверхнями і предметами, потенційно зараженими грибками

Для протигрибкової обробки взуття МІКОСТОП ретельно розпорошується на внутрішню поверхню взуття щодня на ніч 3 - 5 днів. Обробку взуття необхідно проводити одночасно з лікуванням грибка, щоб до моменту лікування виключити ризик повторного зараження. Обробці підлягає все взуття, яке використовувалось після зараження грибком.

Форма випуску

Флакон з розпилювачем об'ємом 150 мл в картонній упаковці.

Умови зберігання

Зберігати в недоступному для дітей місці, при температурі від +5 ° C до +25 ° C.

Термін придатності

3 роки.

Характеристики

Призначення
проти грибка
Об'єм
150мл
Країна походження бренду
Російська Федерація

Середня ціна по Україні