Мометазон інструкція і ціна в аптеках

Ціни в аптеках

Мометазон крем 0.1 % по 15 г у тубах

Загальна характеристика

міжнародна та хімічна назви: mometasone; мометазону фуроат (9,21-дихлор-11b-гідрокси-16a-метил-3,20-діоксопрегна-1,4-дієн-17-іл фуран-2-карбоксилат);

Основні фізико-хімічні властивості

крем білого або майже білого кольору;

Склад

100 г крему містять мометазону фуроату в перерахуванні на 100 % речовину – 0,1 г;

допоміжні речовини: гексиленгліколь, гліцерилмоностеарат 40-55, цетостеариловий спирт, макроголу 20 цетостеарилового ефіру, віск білий, титану діоксид (Е 171), алюмінієва сіль октенілсукцинату крохмалю, вода очищена, кислота фосфорна розведена, парафін білий м’який (вазелін білий).

Форма випуску

Крем.

Фармакотерапевтична група

Кортикостероїди для застосування в дерматології. Активні кортикостероїди (група ІІІ). Мометазон. Код АТС D07А C13.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка. Мометазону фуроат – це синтетичний глюкокортикостероїд (ГКС), що чинить протизапальну дію. Як і інші ГКС для місцевого застосування, мометазону фуроат чинить протисвербіжну, антиексудативну та судинозвужувальну дії. В цілому механізм протизапальної дії ГКС для місцевого застосування не з’ясований. Припускають, що ГКС індукують виділення білків, що інгібують фосфоліпазу А2 і відомі під загальною назвою ліпокортини. Ці білки контролюють біосинтез таких сильнодіючих медіаторів запалення, як простагландини та лейкотрієни, шляхом гальмування вивільнення їх загального попередника – арахідонової кислоти.

Фармакокінетика. Ступінь проникнення мометазону фуроату через шкіру залежить від різних чинників, включаючи склад препарату і цілісність епідермального бар'єру. Дослідження, проведені на людях показали, що приблизно 0,4 % нанесеної на неушкоджену шкіру дози (без оклюзійної пов'язки) 0,1 % крему мометазону фуроату виявлялося в системі кровообігу через 8 год. Запальні й інші процеси, що відбуваються в шкірі, можуть призвести до посилення проникнення препарату через шкіру.

Показання для застосування

Запальні явища і свербіж при дерматозах, що піддаються терапії ГКС; стани, які супроводжуються гіперкератозом (атопічний та себорейний дерматити, псоріаз, хронічна екзема ) у дорослих і дітей віком від 2-х років.

Споcіб застосування та дози. Тонкий шар крему мометазону фуроату наносять на уражені ділянки шкіри 1 раз на добу.

Лікарську форму мометазону фуроату, схему та тривалість лікування повинен визначати лікар.

Побічна дія

При нашкірних аплікаціях препарату дуже рідко можуть виникати такі місцеві реакції: печіння, свербіж, атрофія шкіри, поява рожевих вугрів.

При місцевому застосуванні рідко можуть виникати такі небажані явища - подразнення та сухість шкіри, фолікуліт, гіпертрихоз, вугрові висипи, гіпопігментація, періоральний дерматит, алергічний контактний дерматит, вторинна інфекція, стриї та пітниця. Ймовірність виникнення перелічених небажаних явищ збільшується при застосуванні оклюзійних пов'язок.

Протипоказання

Препарат протипоказаний пацієнтам, що мають ознаки підвищеної чутливості до будь-якого з його компонентів. Діти віком до 2 років.

Передозування

Системна абсорбція при місцевому застосуванні крему може призвести до розвитку системних ефектів. Лікування симптоматичне.

Особливості застосування

Мометазон, крем для зовнішнього застосування 0,1% не призначений для застосування в офтальмології.

Не можна допускати попадання препарату в очі.

Внаслідок системної абсорбції при місцевому застосуванні різних ГКС може виникнути оборотне пригнічення функції гіпоталамо-гіпофізарно-наднирникової системи, а також симптоми глюкокортикостероїдної недостатності після відміни препарату. Можуть також розвинутися синдром Кушинга, гіперглікемія і глюкозурія.

Хворі, які застосовують глюкокортикостероїди для місцевого застосування для лікування великих ділянок шкіри або із використанням оклюзійних пов'язок, повинні періодично проходити перевірку на наявність ознак пригнічення функції гіпоталамо-гіпофізарно-наднирникової системи. Таку перевірку можна виконати шляхом проведення тесту з АКТГ-стимуляцією, вимірювання ранкового вмісту кортизолу в плазмі та в інших середовищах, окрім сечі.

У разі пригнічення цієї системи слід збільшити інтервал між нанесеннями або ж застосувати ГКС з меншою активністю або відмінити препарат. Відновлення функції гіпоталамо-гіпофізарно-наднирникової системи зазвичай відбувається після відміни місцевого глюкокортикостероїда. Іноді можуть з'явитися ознаки і симптоми глюкокортикостероїдної недостатності, що потребує додаткового застосування ГКС системної дії. Якщо це не призначено лікарем, препарат не слід наносити на обличчя, а також на ділянку пахвових і пахвинних складок.

При виникненні подразнення слід припинити застосування крему і призначити відповідне лікування. Алергічний контактний дерматит при застосуванні препарату зазвичай діагностують за ознакою неефективності лікування, а не за клінічними симптомами загострення, як це роблять при місцевому застосуванні лікарських засобів, що не містять ГКС. Таке спостереження слід підкріпити шляхом проведення аплікаційної шкірної проби.

У разі розвитку супутньої інфекції шкіри слід застосувати відповідний протигрибковий або антибактеріальний засіб. Якщо протягом короткого часу не вдається досягти позитивної динаміки, застосування крему Мометазону слід припинити, доки інфекція не буде повністю усунена.

Якщо протягом 2 тижнів після початку терапії поліпшення не відбувається, необхідно уточнити діагноз.

Застосування в педіатрії.

Дітям віком від 2 років препарат застосовується лише за призначенням лікаря.

Через те, що у дітей величина співвідношення площі поверхні і маси тіла більше, ніж у дорослих, діти більш схильні до ризику пригнічення функції гіпоталамо-гіпофізарно-наднирникової системи і появи синдрому Кушинга при застосуванні будь-яких ГКС

місцевої дії, який зростає при нанесенні ГКС на площі понад 20% поверхні тіла. З цієї ж причини ризик виникнення недостатності наднирників при відміні лікування ГКС місцевої дії у дітей вищий. При лікуванні місцевими ГКС у дітей легше виникають атрофічні зміни шкіри аж до появи атрофічних смуг. Мометазон не слід застосовувати для лікування дерматиту, спричиненого носінням підгузників.

Крем не слід застосовувати під оклюзійні пов'язки, якщо тільки це не призначено лікарем, а також наносити на ділянки, охоплені підгузниками або непромокальними трусами, оскільки у такому разі крем буде знаходитися під оклюзійною пов'язкою.

Застосування в період вагітності або годування груддюКрем Мометазон застосовується у вагітних лише в тому випадку, коли очікувана користь для матері перевищуватиме потенційну загрозу для плода.

Жінкам, які годують груддю, необхідно перервати грудне вигодовування на період лікування препаратом Мометазон. 

Вплив на здатність керувати автомобілем та іншими механічними засобами. Дані про несприятливу дію препарату на здатність керувати транспортними засобами і механізмами відсутні.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

Взаємодії з іншими лікарськими препаратами донині не описані. За хімічними властивостями мометазону фуроат не сумісний з лугами.

Умови та термін зберігання

Зберігати при температурі не вище 25 оС.

Зберігати в недоступному для дітей місці.

Термін придатності – 2 роки.

Умови відпуску

За рецептом.

Упаковка

По 15 г у тубах алюмінієвих, вкладених у пачку.

Виробник

ВАТ «Фармак».

Адреса

Україна, м. Київ, вул. Фрунзе, 63.

Дата останнього оновлення: 04.03.2014
Анотація (інструкція для застосування) продукту Мометазон, затверджена виробником, представлена виключно з ознайомчою метою і не є приводом для самолікування.
Тільки ваш лікуючий лікар може прийняти рішення про необхідність застосування Мометазон, призначення схем лікування і дозувань, а також обговорити сумісність Мометазон з застосовуваними вами ліками, роз'яснити побічні дії і протипоказання.
Пам'ятайте - самолікування небезпечно для вашого здоров'я.

Характеристики

Форма випуску крем, мазь
Умови продажу за рецептом
Реєстрація Закінчилася
АТХ-класифікація D07AC13 - Мометазон
Діючі речовини мометазон

Знайдено 1407 аптек

Аптека интернет цен
Запоріжжя, пр.Соборний 129
Мометазон-тева спрей наз сусп 50мкг/доза 10г(60 доз)фл
Тева ИЗРАИЛЬ
від 142,00
Мометазон-тева спрей наз сусп 50мкг/доза 10г(60 доз)фл
Тева Кутно
від 150,00
Мометазон-тева спрей наз сусп 50мкг/доза 10г(60 доз)фл
Тева Чех Индастриз
від 181,15
Аптека
Липова Долина, вул.Полтавська 31А
Мометазон-тева спрей назал. сусп. 50мкг/доза фл. 10г (60доз)
ТЕВА ЧЕХ ИНДАСТРИЗ С.Р.О.
від 172,99
Аптека
Печеніги, вул.Харківська 74А
Мометазон-тева спрей назал. сусп. 50мкг/доза фл. 10г (60доз)
ТЕВА ЧЕХ ИНДАСТРИЗ С.Р.О.
від 172,99
Мед-Сервіс
Першотравенськ, вул.Горького 3
Мометазон-тева спрей назал. сусп. 50мкг/доза фл. 60доз
Тева
від 180,67
Аптека интернет цен
Запоріжжя, вул.Щаслива 3 (Ліве крило будинку)
Мометазон-тева спрей наз сусп 50мкг/доза 10г(60 доз)фл
Тева Фармасьютикал ВЕНГРИЯ
від 169,90
СВ Аптека
Гребінка, вул.Магістральна 98
Мометазон-тева спрей наз., сусп., 50 мкг/дозу по 60 доз (10 г) во флак.
ТЕВА Фармацевтікал Індастріз Лтд, Ізраїль
від 225,00
Аптека
Білопілля, вул.Макаренка 1А
Мометазон-тева спрей назал. сусп. 50мкг/доза фл. 10г (60доз)
ТЕВА ЧЕХ ИНДАСТРИЗ С.Р.О.
від 172,99
Аптека
Горішні плавні, вул.Молодіжна 3
Мометазон-тева спрей назал. сусп. 50мкг/доза фл. 10г (60доз)
ТЕВА ЧЕХ ИНДАСТРИЗ С.Р.О.
від 172,99
Аптека
Охтирка, вул.Батюка 49А
Мометазон-тева спрей назал. сусп. 50мкг/доза фл. 10г (60доз)
ТЕВА ЧЕХ ИНДАСТРИЗ С.Р.О.
від 172,99
Мед-Сервис
Миргород, вул.Гоголя 72
Мометазон-тева спрей назал. сусп. 50мкг/доза фл. 60доз
Тева
від 180,67
Аптека
Полтава, вул.Івана Мазепи 49
Мометазон-тева спрей назал. сусп. 50мкг/доза фл. 10г (60доз)
ТЕВА ЧЕХ ИНДАСТРИЗ С.Р.О.
від 172,99
Центрфармгрупп
Київ, вул.Ізюмська 1А (Деміївський ринок, навпроти центрального входу)
Мометазон-тева спрей назальн. суспензія 50 мкг/доза
ТЕВА Чех Индастрис, Чехия
від 166,12
_мометазон-тева спр50мкг/доз#1
ТЕВА Чех Индастрис, Чехия
від 242,75
Аптека 911
Горішні плавні, вул.Героїв Дніпра 49
Мометазон-тева спрей назал. сусп. 50мкг/доза фл. 10г (60доз)
ТЕВА ЧЕХ ИНДАСТРИЗ С.Р.О.
від 172,99
Мед-Сервіс
Тернопіль, вул.Чорновола 12
Мометазон-тева спрей назал. сусп. 50мкг/доза фл. 60доз
Тева
від 180,67
Аптека №2 "Добро Дий АВД"
Харків, пров.Миру 6
Мометазон-тева спрей наз.сусп.50мкг/доза 10г (60доз) №1 фл.
ТЕВА Чех Індастріз с.р.о., Чеська Республіка
від 187,65
Аптека
Чугуїв, вул.Ждановського 3В
Мометазон-тева спрей назал. сусп. 50мкг/доза фл. 10г (60доз)
ТЕВА ЧЕХ ИНДАСТРИЗ С.Р.О.
від 172,99
Аптека
Харків, вул.Пушкінська 20
Мометазон-тева спрей назал. сусп. 50мкг/доза фл. 10г (60доз)
ТЕВА ЧЕХ ИНДАСТРИЗ С.Р.О.
від 172,99
Аптека
Ромни, бул.Тараса Шевченка 7/3
Мометазон-тева спрей назал. сусп. 50мкг/доза фл. 10г (60доз)
ТЕВА ЧЕХ ИНДАСТРИЗ С.Р.О.
від 172,99
СВ Аптека
Полтава, вул.Європейська 28Н
Мометазон-тева спрей наз., сусп., 50 мкг/дозу по 60 доз (10 г) во флак.
ТЕВА Фармацевтікал Індастріз Лтд, Ізраїль
є
Аптека
Суми, вул.Герасима Кондратьєва 181
Мометазон-тева спрей назал. сусп. 50мкг/доза фл. 10г (60доз)
ТЕВА ЧЕХ ИНДАСТРИЗ С.Р.О.
від 172,99
Аптека 24 часа
Запоріжжя, вул.Олександра Матросова 27
Мометазон-тева спрей наз сусп 50мкг/доза 10г(60 доз)фл
Тева Чех Индастриз
від 191,60
Мед-Сервіс
Вінниця, вул.Келецька 106 (прим. 146)
Мометазон-тева спрей назал. сусп. 50мкг/доза фл. 60доз
Тева
від 180,67
Аптека
Суми, вул.Роменська 90
Мометазон-тева спрей назал. сусп. 50мкг/доза фл. 10г (60доз)
ТЕВА ЧЕХ ИНДАСТРИЗ С.Р.О.
від 172,99
Аптека
Суми, вул.Харківська 4
Мометазон-тева спрей назал. сусп. 50мкг/доза фл. 10г (60доз)
ТЕВА ЧЕХ ИНДАСТРИЗ С.Р.О.
від 172,99
СВ Аптека
Машівка, вул.Незалежності 112-A
Мометазон-тева спрей наз., сусп., 50 мкг/дозу по 60 доз (10 г) во флак.
ТЕВА Фармацевтікал Індастріз Лтд, Ізраїль
є
Аптека
Васищеве, вул.Орєшкова 49А
Мометазон-тева спрей назал. сусп. 50мкг/доза фл. 10г (60доз)
ТЕВА ЧЕХ ИНДАСТРИЗ С.Р.О.
від 172,99
Аптека
Суми, вул.Прокоф'єва 12/1
Мометазон-тева спрей назал. сусп. 50мкг/доза фл. 10г (60доз)
ТЕВА ЧЕХ ИНДАСТРИЗ С.Р.О.
від 172,99
Аптека Здравица
Покровськ, вул.Центральна 148
Мометазон-тева спрей назал 50мкг/доза 10г 60доз |
TEVA CZECH INDUSTRIES
є
Мед-Сервіс
Вінниця, вул.Привокзальна 1/2
Мометазон-тева спрей назал. сусп. 50мкг/доза фл. 60доз
Тева
від 180,67
Аптека
Суми, пр.Тараса Шевченка 24
Мометазон-тева спрей назал. сусп. 50мкг/доза фл. 10г (60доз)
ТЕВА ЧЕХ ИНДАСТРИЗ С.Р.О.
від 172,99
Валена
Київ, вул.Олександра Мишуги 2
Мометазон -тева спрей наз.сусп.50мкг/доза 10г (60доз)
ТЕВА
від 191,09
Аптека оптовых цен
Кропивницький, вул.Пацаєва 11Б
Мометазон-тева спрей назал. сусп. 50мкг/доза фл. 10г (60доз)
ТЕВА ЧЕХ ИНДАСТРИЗ С.Р.О.
від 172,99
Мед-Сервіс
Зеленодольськ, вул.Святкова 17/19
Мометазон-тева спрей назал. сусп. 50мкг/доза фл. 60доз
Тева
від 180,67
Аптека
Харків, вул.Мироносицька 97
Мометазон-тева спрей назал. сусп. 50мкг/доза фл. 10г (60доз)
ТЕВА ЧЕХ ИНДАСТРИЗ С.Р.О.
від 172,99
Аптека
Мерефа, вул.Дніпропетровська 221
Мометазон-тева спрей назал. сусп. 50мкг/доза фл. 10г (60доз)
ТЕВА ЧЕХ ИНДАСТРИЗ С.Р.О.
від 172,99
Аптека №1 "Добро Дий АВД"
Харків, вул.Велозаводська 38А
Мометазон-тева спрей наз.сусп.50мкг/доза 10г (60доз) №1 фл.
ТЕВА Чех Індастріз с.р.о., Чеська Республіка
від 187,65
Мед-Сервис
Дніпро, вул.Пастера 2
Мометазон-тева спрей назал. сусп. 50мкг/доза фл. 60доз
Тева
від 180,67
Мед-Сервис
Дніпро, вул.Панікахи 28-д
Мометазон-тева спрей назал. сусп. 50мкг/доза фл. 60доз
Тева
від 180,67
Аптека
Харків, вул.Світла 19
Мометазон-тева спрей назал. сусп. 50мкг/доза фл. 10г (60доз)
ТЕВА ЧЕХ ИНДАСТРИЗ С.Р.О.
від 172,99
Мед-Сервіс
Ізмаїл, вул.Болградська 80
Мометазон-тева спрей назал. сусп. 50мкг/доза фл. 60доз
Тева
від 180,67
Аптека
Харків, пр.Московський 256
Мометазон-тева спрей назал. сусп. 50мкг/доза фл. 10г (60доз)
ТЕВА ЧЕХ ИНДАСТРИЗ С.Р.О.
від 172,99
Аптека
Богодухів, пл.Незалежності 7
Мометазон-тева спрей назал. сусп. 50мкг/доза фл. 10г (60доз)
ТЕВА ЧЕХ ИНДАСТРИЗ С.Р.О.
від 172,99
Лекфарм, 36,6
Київ, вул.Автозаводська 71А
Мометазон-тева спрей наз. сусп. 50мкг/доза фл.10г (60доз) а
Тева Фармасьютикал Индастриз
від 157,00
Аптека
Харків, вул.Маршала Рибалка 24/17
Мометазон-тева спрей назал. сусп. 50мкг/доза фл. 10г (60доз)
ТЕВА ЧЕХ ИНДАСТРИЗ С.Р.О.
від 172,99
Аптека оптовых цен
Красилів, пров.Ціолковського 7
Мометазон-тева спрей назал. сусп. 50мкг/доза фл. 10г (60доз)
ТЕВА ЧЕХ ИНДАСТРИЗ С.Р.О.
від 172,99
Формула Здоров'я
Запоріжжя, пр.Соборний 58
Мометазон-тева спрей наз.сусп.50мкг/доза 10г (60доз)
Тева
від 180,96
Мировая Аптека
Київ, вул.Деревлянська 14
Мометазон -тева спрей наз., сусп., 50 мкг/дозу по 60 доз (10 г) у флак.
Тева Фармасьютикел (Израиль)
від 190,44
Аптека оптовых цен
Дергачі, вул.Сумський Шлях 163Г
Мометазон-тева спрей назал. сусп. 50мкг/доза фл. 10г (60доз)
ТЕВА ЧЕХ ИНДАСТРИЗ С.Р.О.
від 172,99
Аптека Здравица
Маріуполь, пр.Миру 106
Мометазон-тева спрей назал 50мкг/доза 10г 60доз |
TEVA CZECH INDUSTRIES
є
Аптека Копилка
Херсон, бул.Мирний 7
Мометазон-тева спрей назал. сусп. 50мкг/доза фл. 10г (60доз)
ТЕВА ЧЕХ ИНДАСТРИЗ С.Р.О.
від 172,99
  • Мометазон крем 0.1 % по 15 г у тубах
  • Мометазон мазь 0.1 % по 15 г у тубах

Рекомендуємо подивитися

Молескін крем 0.1 % по 15 г у тубах
Молескін мазь 0.1 % по 15 г у тубах
Молескін
крем, мазь
Фармак
Ціни в аптеках
Елоком крем 0.1 % по 15 г у тубах
Елоком мазь 0.1 % по 15 г у тубах
Елоком лосьйон 0.1 % по 30 мл у флак.-крап.
+2
Елоком
крем, мазь, лосьйон
2 виробника
Ціни в аптеках
Елозон крем 0.1 % по 30 г у тубах
Елозон
крем
Мегаком
Ціни в аптеках

Переглянуті товари

Мометазон крем 0.1 % по 15 г у тубах
Мометазон мазь 0.1 % по 15 г у тубах
Мометазон
крем, мазь
Фармак
Ціни в аптеках

Новинки

Хочете кинути палити?
Хочете кинути палити? Зниження тяги до паління вже через 60 секунд Детальніше
Приливи? Пітливість?
Приливи? Пітливість? Лікування клімаксу без гормонів Детальніше
Як попередити інфаркт міокарда?
Як попередити інфаркт міокарда? ЗДОРОВ'Я СЕРЦЯ В ВАШИХ РУКАХ! Детальніше
Ви разом. Ви кохаєте?
Ви разом. Ви кохаєте? Відчуйте одне одного по справжньому! Детальніше
Турбує запор?
Турбує запор? Ефективно та безпечно навіть для дітей Детальніше
Щоб діарея не зіпсувала відпочинок...
Щоб діарея не зіпсувала відпочинок... Візьміть з собою... Детальніше
Top