Нейроксімет капсули №30 (10х3)

Ціни в Україні
від 95.00 до 256.45 грн
в 6281 аптеці

Характеристики

Призначення
покращення роботи мозку
Країна походження бренду
Україна

Опис для Нейроксімет капсули №30 (10х3)

Склад

гамма-аміномасляна кислота (ГАМК) - 250 мг, екстракт листя гінкго білоба - 40 мг.

Допоміжні речовини (лактоза, крохмаль) - 110 мг.

Загальна характеристика

Гамма-аміномасляна кислота (ГАМК) - це амінокислота, яка міститься в центральній нервовій системі (ЦНС) і впливає на специфічні ГАМК-рецептори нервових клітин (нейронів).

Гамма-аміномасляна кислота є основним медіатором, що бере участь в процесах гальмування в ЦНС. Під її впливом поліпшуються енергетичні процеси в головному мозку, а також утилізація останнім глюкози, підвищується споживання тканинами кисню, нормалізується кровообіг.

Гамма-аміномасляна кислота має м'яку ноотропну дію і покращує динаміку нервових процесів у головному мозку: підвищує концентрацію уваги, поліпшує мислення, пам'ять, прискорює відновлення рухів і мови після порушень мозкового кровообігу проявляє м'який психостимулюючий ефект.

Екстракт листя гінкго білоба має складний хімічний склад, що включає більше 40-ка активних компонентів і надає багатопланову дію на організм. Флавоноїди і терпени, що містяться в екстракті листя гінкго білоба, нормалізують тонус кровоносних судин і зменшують агрегацію тромбоцитів, нормалізують мікроциркуляцію і реологічні властивості крові, покращуючи мозковий і коронарний кровообіг; знижують проникність судинної стінки, надають протинабрякову дію на рівні як головного мозку, так і периферичних тканин.

Активні компоненти екстракту листя гінкго білоба мають потужні антиоксидантні властивості - інактивують токсичні вільні радикали і гальмують перекисне окислення ліпідів (ПОЛ) клітинних мембран, внаслідок чого сповільнюється процес трансформації холестерину в бляшки, що викликає в подальшому звуження просвіту судин.

Екстракт листя гінкго білоба нормалізує виділення деяких нейромедіаторів і їх здатність зв'язуватися з рецепторами, перешкоджає віковим зменшення кількості М-холінорецепторів і α2-адренергічних рецепторів, завдяки чому істотно поліпшується проведення нервових імпульсів.

Комплексний вплив екстракту листя гінкго білоба пояснює його високу терапевтичну ефективність при широкому спектрі патологічних станів ЦНС і судинних порушень.

Показання до використання

Гамма-аміномасляна кислота і екстракт листя гінкго білоба, що входять до складу препарату, застосовуються для активної профілактики і в комплексному лікуванні:

  • вікових змін судин головного мозку, що виявляються погіршенням пам'яті і розумових здібностей;
  • динамічних порушень мозкового кровообігу;
  • запаморочення і шуму у вухах судинного та інволюційного походження;
  • ендогенних депресій, астенічних і тривожно-невротичних станів;
  • для профілактики рецидивів і ускладнень при станах після порушення мозкового кровообігу (інсульти, черепно-мозкові травми і так далі);
  • в офтальмології: в складі комплексної терапії судинних захворювань сітківки і жовтої плями, вікової макулярної дегенерації (ВМД), діабетичної ретинопатії, відкритокутової глаукоми;
  • для поліпшення розумової працездатності, концентрації уваги, пам'яті;
  • для активної профілактики симптомокомплексу захитування (морської хвороби).

Спосіб застосування

дорослим по 1 капсулі три рази на день за 5-10 хвилин до їжі, запити водою. Курс прийому 30-40 днів. Перерва 2 тижні. При необхідності курс можна повторити.

При призначенні лікаря можливе застосування по 2 капсули три рази на день, а також тривале застосування протягом 4-6 місяців.

Перед застосуванням потрібна консультація з лікарем.

Застереження

Індивідуальна чутливість до компонентів, діти, вагітність, жінки в період лактації.

Недостатньо інформації про вплив препарату на здатність керувати автомобілем і механізмами. Не слід перевищувати рекомендовані дози. Для осіб з ерозивно-виразковими ураженнями шлунково-кишкового тракту (ШКТ) і печінковою недостатністю тривале застосування можливе лише під наглядом лікаря.

Побічна дія

Алергічні реакції на окремі компоненти НЕЙРОКСІМЕТУ®.

В окремих випадках, в перші дні застосування, можливі диспепсичні явища, коливання артеріального тиску, відчуття жару, порушення сну. При зниженні дози ці явища, як правило, швидко проходять.

Передозування

При застосуванні НЕЙРОКСІМЕТУ® в невиправдано високих дозах можливі диспептичні явища (нудота, блювота, діарея). Показано симптоматичне лікування, промивання шлунка, прийом ентеросорбентів.

Взаємодія з іншими засобами та інші види взаємодії

Відсутні дослідження, що підтверджують взаємодію НЕЙРОКСІМЕТУ® і компонентів, що входять до його складу, з лікарськими препаратами. Однак існують повідомлення про можливу взаємодію екстракту листя гінкго білоба з препаратами, що впливають на згортання крові, і про можливе посилення гамма-аміномасляної кислоти дії наркотичних анальгетиків, снодійних та протисудомних препаратів.

Форма випуску

Капсули по 400 мг, блістер, №30, в картонній упаковці.

Умови зберігання

Зберігати в упаковці виробника, в сухому, захищеному від світла місці при температурі від 18 °С до 25 °С і відносній вологості повітря не більше 75%, 24 місяці з дати виготовлення.

Зберігати в недоступному для дітей місці.

Добавка дієтична комплексна до раціону харчування. Не є лікарським засобом. Добавки дієтичні не слід використовувати в якості заміни повноцінного раціону харчування. Не перевищувати зазначену рекомендовану кількість для щоденного прийому.

Характеристики

Призначення
покращення роботи мозку
Країна походження бренду
Україна

Середня ціна по Україні