Неофлорум капсули №10 у бан.

Ціни в Україні
від 175.90
до 378.25 грн
в 9770 аптеках
Кількість в упаковці:

Характеристики

Форма випуску
капсули
Активні компоненти
комплекс пре-і пробіотиків
Країна походження бренду
Канада
Показати все

Опис для Неофлорум капсули №10 у бан.

Склад

1 капсула містить: активні інгредієнти: комбінація пробіотичних бактерій (Bifidobacterium longum, Lactobacillus helveticus, Lactobacillus rhamnosus) - не менше 5 x 109 КУО, дріжджів (Saccharomyces boulardii) – 125 мг;

допоміжні речовини: наповнювачі: крохмаль картопляний, магнію стеарат; аскорбінова кислота (антиоксидант); оболонка капсули: гідроксипропілметилцелюлоза, барвник: титану двоокис.

Поживна (харчова) і енергетична цінність (калорійність)

На 100 г: білки – 12,0 г, вуглеводи – 11,0 г, жири – 1,0 г; 428 кДж (101 ккал).

Без ГМО.

Рекомендації щодо застосування

Рекомендується в якості дієтичної добавки до раціону харчування як додаткове джерело пробіотичних лакто- та біфідобактерій (Bifidobacterium longum, Lactobacillus helveticus, Lactobacillus rhamnosus), дріжджів (Saccharomyces boulardii) з метою регуляції діяльності та відновлення природної здорової мікрофлори шлунково-кишкового тракту як складової кишкового бар'єру, що захищає від проникнення алергенів і токсинів у кров та має позитивний вплив на імунну систему, стан шкіри та метаболізм. При ризику виникнення діареї та для корекції її наслідків, при лікуванні антибіотиками та при порушенні дієти, для попередження розвитку дисбіозів різної етіології та зменшення їх проявів (діарея, закреп, метеоризм, здуття та інш.), у т.ч. при СПК та захворюваннях шлунку і дванадцятипалої кишки, асоційованих із Helicobacter pylori; для покращення стану шкіри, зокрема при шкірних захворюваннях (алергодерматозах, вугревій хворобі та інш.).

Спосіб застосування та дози

Дорослим та дітям віком від трьох років та старше: вживати по 1-2 капсули на добу під час прийому їжі, запиваючи питною водою. Для осіб, які не можуть проковтнути цілу капсулу, безпосередньо перед вживанням, капсулу необхідно розкрити та змішати її вміст з напоєм або їжею кімнатної температури. Для дітей віком від  3 до 5 років, безпосередньо перед вживанням вміст капсули слід розчинити в склянці питної води кімнатної температури.

Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Зазвичай курс застосування 5-7 днів та може бути продовжено за рекомендацією лікаря.

Особливості застосування

Для зниження ризику виникнення діареї мандрівників слід розпочинати прийом капсул НЕОФЛОРУМ за п’ять днів до подорожі та продовжувати вживати протягом всієї поїздки.

Для максимальної ефективності інтервал між прийомом капсул НЕОФЛОРУМ та антибіотиків має складати 2 години.

Капсули НЕОФЛОРУМ не слід вживати з гарячими напоями чи їжею.

Застереження

Не перевищувати рекомендовану добову дозу. Капсули НЕОФЛОРУМ не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Протипоказання

Індивідуальна чутливість до будь-якого з компонентів (зокрема несприйнятливість молока та сої).

Форма випуску

Капсули з масою вмісту 400 мг ± 7,5 %.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці за температури від 4 °С до 25 °С у сухому, захищеному від світла і недоступному для дітей місці.

Характеристики

Форма випуску
капсули
Активні компоненти
комплекс пре-і пробіотиків
Країна походження бренду
Канада

Часті питання

Неофлорум

Комбінований склад пробіотика Неофлорум забезпечує подвійну дію для боротьби з діареєю – цукроміцети буларді протистоять зростанню патогенної мікрофлори, а високий вміст лакто- та біфідобактерій сприяє відновленню здорової мікрофлори кишечника та нормалізації його роботи.

Зазвичай курс становить 5-7 днів і може бути продовжений за рекомендацією лікаря.

Рекомендується розпочати прийом за 5 днів до подорожі, щоб знизити ризик виникнення діареї мандрівника, та продовжувати застосування протягом усієї подорожі.

Для максимальної ефективності інтервал між вживанням капсул Неофлорум та прийомом антибіотиків має становити 2 години. Капсули Неофлорум не слід вживати з гарячими напоями чи їжею.

Неофлорум – це канадський активний пробіотик з комбінованим складом, який позбавляє кишкових розладів, причина яких є хвороблива мікрофлора.

Ціна на Неофлорум капсули №10 у бан. починається від 175.90 грн.
Неофлорум капсули №10 у бан. є безрецептурним препаратом, та відпускається без рецепту.

Середня ціна по Україні