Нефрокеа таблетки №20 (10х2)

Ціни в Україні
від 232.49
до 540.54 грн
в 7636 аптеках + доставка

Характеристики

Форма випуску
таблетки
Активні компоненти
рослинний комплекс, журавлина великоплідна
Кількість активних компонентів
журавлина великоплідна: 250мг
Країна походження бренду
Швейцарія
Показати все

Опис для Нефрокеа таблетки №20 (10х2)

Склад

1 таблетка містить:

екстракт ягід журавлини (Vaccinium macrocarpum) 250 мг
вітамін С 100 мг
порошок насіння селери (Apium graveolens) 25 мг
калію цитрат 50 мг
порошок трави і листя жерухи лікарської (Nasturtium officinale) 25 мг
порошок листя петрушки (Petroselinum crispum) 25 мг
вітамін B6 5 мг
допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна (Е460), стеаринова кислота, стеарат магнію.

Властивості

Компоненти, що входять до складу Нефрокеа, забезпечують такі ефекти:

  1. Антибактеріальна активність - гальмування прилипання бактерій до стінок сечовивідних шляхів. Журавлина містить проантоціанідіни, згущені таніни з журавлини і фруктозу. Ці речовини гальмують прилипання уропатогенних E. coli та інших бактерій до клітин епітелію сечовивідних шляхів.
  2. Підкислення сечі. Таблетки Нефрокеа містять вітамін C і екстракт журавлини, які підкислюють сечу, створюючи таким чином несприятливе середовище для росту і розмноження патогенних бактерій.
  3. Сечогінна активність. Листя петрушки і селери добре відомі своєю сечогінною активністю. Журавлина в складі Нефрокеа створює несприятливе середовище для мікробів, а сечогінний властивість листя петрушки і селери забезпечує негайне виведення інфекційних агентів з організму, перешкоджаючи таким чином їх подальшого хвороботворному впливу.
  4. Антиоксидантна активність. Активні речовини Нефрокеа володіють потужною антиоксидантною активністю, що сприяє усуненню патогенних мікроорганізмів, що викликали інфекційно-запальний процес.
  5. Підвищення імунітету. Природні компоненти в активній формі, вітамін C і піридоксину гідрохлорид (вітамін В6) в таблетках Нефрокеа допомагають підвищити загальний імунітет організму.

Екстракт журавлини. Здатність журавлини блокувати прилипання патогенних мікроорганізмів до клітин організму стосується не тільки E. сoli - бактерії, яка найчастіше викликає інфекції сечовивідних шляхів, а й інших широко поширених збудників інфекцій сечового тракту. Даний ефект сприяє швидкому вимиванню збудників інфекцій, запобігаючи колонізацію сечовидільної системи мікробами, а також розвиток запалення. Активні компоненти журавлини підсилюють дію антибіотиків і антисептичних препаратів, що застосовуються при інфекціях сечовивідних шляхів. У дослідженнях in vitro показано, що сік журавлини має також фунгістатичну властивість по відношенню до дерматофітів і іншим грибам.

Урсолова кислота, що міститься в журавлині, має сечогінну дію. У пацієнтів з нирковими каменями сік журавлини зменшує кількість іонізованого кальцію в сечі на> 50%, що має виражену профілактичну вплив щодо каменеутворення, особливо якщо врахувати, що 75-85% ниркових каменів складаються з солей кальцію.

Журавлина робить сечу кислої завдяки вмісту хінної кислоти - кислотного з'єднання, яке не руйнується в організмі і виводиться в незміненому вигляді з сечею. Підвищення рівня кислотності сечі перешкоджає з'єднанню іонів кальцію і фосфату, що беруть участь у формуванні нерозчинних каменів, таким чином запобігаючи каменеутворення.

Пектинові речовини журавлини утворюють нерозчинні сполуки з важкими радіоактивними металами (свинець, стронцій і т.д.), сприяючи їх виведенню з організму і загальної детоксикації.

Порошок з насіння селери містить ізокверцетін, терпінен-4-ол і апіол, що проявляють виражену сечогінну властивість, що сприяє швидкому виведенню патогенних мікробів з організму. P-цімол, гваякол, лімонен, терпінен-4-ол і умбелліферон в складі насіння селери забезпечують антисептичний і бактерицидний ефекти, а також зв'язують і виводять з організму надлишок сечової кислоти.

Порошок з трави і листя жерухи лікарської (настурції) має протизапальну, антибактеріальну та антиоксидантну активність, сприяє підвищенню імунної відповіді організму при циститі і пієлонефриті завдяки високому вмісту вітамінів В, А і деяких мікроелементів.

Порошок з листя петрушки має сечогінний ефект завдяки апіол і мірістіцін, що сприяє елімінації бактерій при циститі, пієлонефриті, безсимптомної бактеріурії і виведенню каменів при сечокам'яній хворобі. Також листя петрушки завдяки спазмолітичній і протизапальним властивостям сприяють усуненню дискомфорту і зменшення болю, які супроводжують запальні процеси в сечовидільної системи.

Вітамін С (аскорбінова кислота) стимулює імунну систему організму. 1 таблетка Нефрокеа містить добову дозу вітаміну С. При насиченні організму вітаміном С відбувається підкислення сечі, що сприяє усуненню інфекції в сечовивідних шляхах.

Нефрокеа як комплексний засіб рослинного походження проявляє антибактеріальний, протизапальний, сечогінний, антиоксидантний і дезінтоксикаційний ефект, підкислює сечу, перешкоджає утворенню каменів в нирках.

Не є лікарським засобом.

Рекомендації щодо застосування

Рекомендується в якості дієтичної добавки до раціону харчування як додаткове джерело природних антиоксидантів (проантоцианідів, вітаміну С), органічних кислот, вітаміну В6, флавоноїдів з метою загального зміцнення організму, поліпшення обміну речовин, профілактики і в комплексній терапії при інфекціях сечового міхура (цистит) і нирок (пієлонефрит), безсимптомної бактеріурії, сечокам'яної хвороби у дорослих, в тому числі у вагітних, має антибактеріальну, протизапальну, антиоксидантну і сечогінною властивостями, підкислити яет сечу, сприяє детоксикації організму та запобігання утворенню каменів в нирках.

Спосіб застосування

Дорослим (в тому числі вагітним) приймати по 1 таблетці 1 раз на добу, запиваючи склянкою води (200 мл).

Основний курс вживання (в тому числі для вагітних) - 30 днів.

Профілактичний курс повторюють 2 рази на рік: по 1 таблетці 1 раз на добу протягом 10 днів.

Застереження

Перед вживанням Нефрокеа в разі одночасного прийому лікарських засобів рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Протипоказання

Підвищена чутливість до компонентів цієї дієтичної добавки.

Умови зберігання

В прохолодному сухому, захищеному від світла місці.

Характеристики

Форма випуску
таблетки
Активні компоненти
рослинний комплекс, журавлина великоплідна
Кількість активних компонентів
журавлина великоплідна: 250мг
Країна походження бренду
Швейцарія

Часті питання

Ціна на Нефрокеа таблетки №20 (10х2) починається від 232.49 грн.
Нефрокеа таблетки №20 (10х2) є безрецептурним препаратом, та відпускається без рецепту.

Середня ціна по Україні