Бронюйте товари в аптеках, економте до 30%. Дізнатися більше

Нефролес фітоконцентрат по 100 мл у флак.

Категорія Запалення сечового міхура і нирок
Торгова назва Нефролес
Кількість в упаковці 100мл
Вид товару фітоконцентрат
Кількість в упаковці 100 мл
Призначення поліпшення функції нирок

Опис для Нефролес фітоконцентрат по 100 мл у флак.

Склад

Кожні 100 мл розчину містять:

Екстракт леспедези головчатой ​​(Lespedeza сapitata) - 15 мл;

Есенція анісу зірчастого (Illicium verum) - 0,1 мл.

Опис

Нефролес - це комбінований натуральний рослинний препарат для лікування запальних захворювань нирок.

Екстракт леспедези головчатої ​​має виражену протівоазотемічну і протизапальну дію. Екстракт спедези містить: катехіни, які діють подібно до вітаміну Р, флавоноїди (фенолкарбонові кислоти, кверцетин, кемпферол, изокверцитрин, леспідін і так далі), аскорбінову кислоту і ряд алколойдов. Екстракт леспедези традиційно використовується як сечогінний засіб при легких сечових розладах і початкових стадіях нефриту. Леспедеза показана при уремії, так як вона суттєво знижує рівень сечовини в крові. Lespedeza capitata використовується для лікування гострих і хронічних (помірних) нефритів: має знеболюючу, бактерицидну і сечогінну дію. Леспедези підсилює кровообіг в нирках, що сприяє зміцненню раніше пошкоджені судин, тим самим відновлюючи функцію цього важливого органу. Lesredeza capitata знижує концентрацію токсичних метаболітів в крові і збільшує діурез за рахунок активного усунення іонів натрію. Lespedeza capitata має потужну антиоксидантну дію, яка реалізується в тканинах нирки. Антиоксидантна дія профилактує розвиток запалення ниркових клубочків, знижує загрозу розвитку склерозу нирок.

Екстракт анісу має м'яку сечогінну дію. Екстракт насіння анісу зірчастого містить: феноли (анетол, сафрол), метілхавікол, пальмітинову кислоту, цинеол (кетон), діпептен, фелландрен (терпени). Сечогінні властивості анісу використовують при лікуванні захворювань сечового міхура, зокрема циститу і олігоуріі. Аніс зірчастий покращує функціональний стан нирок, знімає ниркові кольки, має протизапальну, антисептичну, спазмолітичну, дезінфікуючу, сечогінну, болезаспокійливу і седативну дію. Він розчиняє камені, а також сприяє виведенню піску з нирок і сечового міхура, знімає ниркові кольки і підсилює дію антибіотиків.

Властивості

Нефролес - це комбінований натуральний рослинний препарат для лікування запальних захворювань нирок.

Екстракт леспедези головчатої ​​має виражену протівоазотемічну і протизапальну дію. Екстракт спедези містить: катехіни, які діють подібно до вітаміну Р, флавоноїди (фенолкарбонові кислоти, кверцетин, кемпферол, изокверцитрин, леспідін і так далі), аскорбінову кислоту і ряд алколойдов. Екстракт леспедези традиційно використовується як сечогінний засіб при легких сечових розладах і початкових стадіях нефриту. Леспедеза показана при уремії, так як вона суттєво знижує рівень сечовини в крові. Lespedeza capitata використовується для лікування гострих і хронічних (помірних) нефритів: має знеболюючу, бактерицидну і сечогінну дію. Леспедези підсилює кровообіг в нирках, що сприяє зміцненню раніше пошкоджені судин, тим самим відновлюючи функцію цього важливого органу. Lesredeza capitata знижує концентрацію токсичних метаболітів в крові і збільшує діурез за рахунок активного усунення іонів натрію. Lespedeza capitata має потужну антиоксидантну дію, яка реалізується в тканинах нирки. Антиоксидантна дія профилактує розвиток запалення ниркових клубочків, знижує загрозу розвитку склерозу нирок.

Екстракт анісу має м'яку сечогінну дію. Екстракт насіння анісу зірчастого містить: феноли (анетол, сафрол), метілхавікол, пальмітинову кислоту, цинеол (кетон), діпептен, фелландрен (терпени). Сечогінні властивості анісу використовують при лікуванні захворювань сечового міхура, зокрема циститу і олігоуріі. Аніс зірчастий покращує функціональний стан нирок, знімає ниркові кольки, має протизапальну, антисептичну, спазмолітичну, дезінфікуючу, сечогінну, болезаспокійливу і седативну дію. Він розчиняє камені, а також сприяє виведенню піску з нирок і сечового міхура, знімає ниркові кольки і підсилює дію антибіотиків.

Рекомендації щодо застосування

  • гостра і хронічна ниркова недостатність;
  • гострі і хронічні нефрити;
  • діабетична нефропатія;
  • запальні захворювання сечовивідних шляхів.

Спосіб застосування

Дорослим призначається приймати всередину перед їжею по 1-2 чайної ложки 2-3 рази на добу.

Перед вживанням препарат необхідно розвести невеликою кількістю води.

Застереження

Якщо у Вас діагностовано сечокам'яну хворобу і призначено екстракорпоральна ліпотрепсія, перед прийомом препарату обов'язково проконсультуйтеся з урологом.

Протипоказання

Підвищена чутливість до компонентів препарату, діти, період вагітності і лактації.

Умови зберігання

Зберігати в захищеному від світла та недоступному для дітей місці, при температурі не вище 25 ° C.

Форма випуску

Розчин 100 мл.

Опис продукту Нефролес фітоконцентрат по 100 мл у флак. представлений виключно з ознайомчою метою і не є приводом для самолікування.

Новинки реклама

Подагра. Артрит
Подагра. Артрит Ефект природних речовин Детальніше
Синдром сухого ока?
Синдром сухого ока? Ефективне лікування незалежно від причин! Детальніше
Лякає вірус? Атакує нежить?
Лякає вірус? Атакує нежить? Захисти себе і свою родину! Детальніше
Знову турбує геморой?
Знову турбує геморой? Вам вже відомі біль, свербіж та кровотеча? Детальніше
Турбує геморой?
Турбує геморой? Дій прицільно Детальніше
Top