Бронюйте товари в аптеках, економте до 30%. Дізнатися більше

Нурофєн інтенсив: ціна в Каменському

Кам’янське Адреса, район
Вкажіть адресу, щоб застосувати радіус

Знайдено 19 аптек

Сеть Аптек "Рецептика"
Кам’янське, пр.Перемоги 57 Як дістатися?
 (0800) 30-23-02
  Режим роботи: 8:00 - 20:00
Нурофен интенсив таблетки покрытые пленочной оболочкой №6
Реккітт Бенкізер Хелскер Інтернешнл Лімітед
67.30
Нурофен лонг таб. п о 200мг#12
Reckitt Benckiser Healthcare (UK) (Великобритания)
103.80
У вибрані аптеки Поскаржитись Останнє оновлення: 03:04
Сеть Аптек "Рецептика"
Кам’янське, бул.Будівельників 27а Як дістатися?
 (0800) 30-23-02, (067) 523-30-77
  Режим роботи: 8:00 - 20:00
Нурофен интенсив таблетки покрытые пленочной оболочкой №6
Реккітт Бенкізер Хелскер Інтернешнл Лімітед
67.30
У вибрані аптеки Поскаржитись Останнє оновлення: 03:04
Мед-Сервіс
Кам’янське, пр.Свободи 55 Як дістатися?
 (050) 470-03-04, (067) 640-39-10
  Режим роботи: 7:00 - 21:00
Нурофен интенсив табл. №6
Реккитт Бенкизер
62.40
У вибрані аптеки Поскаржитись Останнє оновлення: вчора
Мед-Сервіс
Кам’янське, пр.Тараса Шевченка 13 (прим. 1) Як дістатися?
 (050) 470-03-48, (067) 640-40-52
  Режим роботи: круглосуточно
Нурофен интенсив табл. №6
Реккитт Бенкизер
70.50
економія 7.86 при броні
У вибрані аптеки Поскаржитись Останнє оновлення: вчора
Аптеки Медичної Академії
Кам’янське, пр.Свободи 24-Б Як дістатися?
 (056) 953-20-53, (068) 777-06-45
  Режим роботи: 7:30 - 19:30
Нурофен интенсив табл.п/о №6
Реккитт Бенкизер Хелс., Великобритания
70.00
економія 9.27 при броні
У вибрані аптеки Поскаржитись Останнє оновлення: вчора
Мед-Сервіс
Кам’янське, пр.Перемоги 59а Як дістатися?
 (050) 388-27-43, (067) 640-40-98
  Режим роботи: 7:00 - 21:00
Нурофен интенсив табл. №6
Реккитт Бенкизер
64.90
економія 2.26 при броні
У вибрані аптеки Поскаржитись Останнє оновлення: вчора
Мед-Сервіс
Кам’янське, пр.Свободи 59 Як дістатися?
 (050) 470-02-99, (067) 640-39-05
  Режим роботи: 7:00 - 17:00
Нурофен интенсив табл. №6
Реккитт Бенкизер
62.30
Нурофен лонг табл. №12
Reckitt Benckiser Healthcare International (Великобритания)
103.80
У вибрані аптеки Поскаржитись Останнє оновлення: вчора
Мед-Сервіс
Кам’янське, вул.Будівельників 7 Як дістатися?
 (050) 388-26-94, (067) 640-40-80
  Режим роботи: круглосуточно
Нурофен интенсив табл. №6
Реккитт Бенкизер
63.40
економія 0.76 при броні
Нурофен лонг табл. №12
Reckitt Benckiser Healthcare International (Великобритания)
105.80
У вибрані аптеки Поскаржитись Останнє оновлення: вчора
Аптека "Не Болей!"
Кам’янське, пр.Свободи 46 Як дістатися?
 (063) 360-68-27
  Режим роботи: 8:00 - 21:00
Нурофен интенсив таб n6
Реккітт Бенкізер Хелскер Інтернешнл Лімітед
60.20
У вибрані аптеки Поскаржитись Останнє оновлення: вчора
Аптека "Не Болей!"
Кам’янське, пр.Перемоги 2Б Як дістатися?
 (098) 807-05-96, (063) 468-44-60
  Режим роботи: 8:00 - 21:00
Нурофен интенсив таб n6
Реккітт Бенкізер Хелскер Інтернешнл Лімітед
64.50
У вибрані аптеки Поскаржитись Останнє оновлення: вчора
Аптека "Не Болей!"
Кам’янське, пр.Тараса Шевченка 5А Як дістатися?
 (056) 796-03-09, (063) 630-68-09
  Режим роботи: 8:00 - 21:00
Нурофен интенсив таб n6
Реккітт Бенкізер Хелскер Інтернешнл Лімітед
59.90
Нурофен лонг таб n12
Реккітт Бенкізер Хелскер Інтернешнл, Велика Британія
108.50
У вибрані аптеки Поскаржитись Останнє оновлення: вчора
Аптеки Медичної Академії
Кам’янське, пр.Аношкіна 31 Як дістатися?
 (056) 953-17-13, (096) 395-51-98
  Режим роботи: 7:30 - 22:00
Нурофен интенсив табл.п/о №6
Реккитт Бенкизер Хелс., Великобритания
75.50
економія 10.00 при броні
У вибрані аптеки Поскаржитись Останнє оновлення: вчора
Мед-Сервіс
Кам’янське, вул.Дунайська 41В Як дістатися?
 (050) 388-26-93, (067) 640-40-70
  Режим роботи: 7:00 - 21:00
Нурофен интенсив табл. №6
Реккитт Бенкизер
63.10
економія 0.46 при броні
У вибрані аптеки Поскаржитись Останнє оновлення: вчора
Мед-Сервіс
Кам’янське, бул.Героїв 5а Як дістатися?
 (050) 470-03-31, (067) 640-39-17
  Режим роботи: 7:00 - 21:00
Нурофен интенсив табл. №6
Реккитт Бенкизер
63.10
економія 0.46 при броні
Нурофен лонг табл. №12
Reckitt Benckiser Healthcare International (Великобритания)
106.45
У вибрані аптеки Поскаржитись Останнє оновлення: вчора
Мед-Сервіс
Кам’янське, вул.Генерала Глаголєва 25В Як дістатися?
 (050) 425-02-12, (067) 640-81-17
  Режим роботи: 8:00 - 21:00
Нурофен интенсив табл. №6
Реккитт Бенкизер
62.65
економія 0.01 при броні
У вибрані аптеки Поскаржитись Останнє оновлення: вчора
Линда-фарм
Кам’янське, пр.Ювілейний 25 Як дістатися?
 (098) 994-00-03, (066) 994-00-03
  Режим роботи: 8:00 - 19:00
Нурофен интенсив таблетки покрытые пленочной оболочкой №6
Reckitt Benckiser Healthcare International (Велико
78.90
економія 11.40 при броні
Нурофен лонг таблетки покрытые пленочной оболочкой по 200мг №12
Reckitt Benckiser Healthcare International (Велико
122.60
економія 16.50 при броні
У вибрані аптеки Поскаржитись Останнє оновлення: вчора
Аптека №12
Кам’янське, пр.Тараса Шевченка 3 Як дістатися?
 (050) 393-32-93, (067) 772-80-18
  Режим роботи: 8:30 - 19:30
Нурофен интенсив табл.№6 (0%)
Реккiтт Бенкезер
66.50
У вибрані аптеки Поскаржитись Останнє оновлення: вчора
Линда-фарм
Кам’янське, вул.Каштанів 22/2 Як дістатися?
 (098) 994-00-03, (066) 994-00-03
  Режим роботи: Пн,Пт: 8:00 - 20:00 Сб,Вс: 8:00 - 19:00
Нурофен интенсив таблетки покрытые пленочной оболочкой №6
Reckitt Benckiser Healthcare International (Велико
76.50
економія 12.00 при броні
Нурофен лонг таблетки покрытые пленочной оболочкой по 200мг №12
Reckitt Benckiser Healthcare International (Велико
134.60
економія 22.40 при броні
У вибрані аптеки Поскаржитись Останнє оновлення: вчора
Аптека №11
Кам’янське, пр.Свободи 51 (прим.41) Як дістатися?
 (068) 895-81-68, (066) 147-86-26
  Режим роботи: 7:30 - 20:30
Нурофен интенсив табл.№6 (0%)
Реккiтт Бенкезер
65.30
У вибрані аптеки Поскаржитись Останнє оновлення: вчора
Повідомити, коли товар з'явиться в інших аптеках
Дякуємо за підписку!
Чекайте на лист, коли товар з'явиться в іниших аптеках
Виникла помилка, повторіть спробу пізніше

Показання

Симптоматичне лікування болю у спині та м’язах, ревматичного болю, болю при легких формах артритів, головного болю, в тому числі при мігрені, зубного болю, дисменореї, ознак застуди, грипу та пропасниці. Цей препарат є особливо придатним для лікування болю, що вимагає сильнішої знеболювальної дії, ніж дія ібупрофену або парацетамолу, застосованих окремо.

Протипоказання

Цей препарат протипоказаний:

  • пацієнтам з відомою індивідуальною підвищеною чутливістю до ібупрофену, парацетамолу або до інших компонентів препарату;
  • пацієнтам з наявністю в анамнезі реакцій підвищеної чутливості (наприклад, бронхоспазму, ангіоневротичного набряку, бронхіальної астми, риніту або кропив’янки) після прийому ібупрофену, аспірину або інших нестероїдних протизапальних засобів (НПЗЗ);
  • при виразковій хворобі шлунка та дванадцятипалої кишки/кровотечі в активній формі або рецидивах в анамнезі (два і більше виражених епізоди виразкової хвороби чи кровотечі);
  • пацієнтам, які мають в анамнезі шлунково-кишкову кровотечу або перфорацію, пов’язану з застосуванням НПЗЗ;
  • пацієнтам з порушенням згортання крові;
  • пацієнтам з тяжкою печінковою, тяжкою нирковою або тяжкою серцевою недостатністю (клас IV за класифікацією NYHA);
  • при одночасному застосуванні з іншими препаратами, які містять парацетамол, через підвищений ризик появи серйозних побічних реакцій;
  • протягом останнього триместру вагітності
Показати повну інструкцію
Шукати в інших містах
Top