Бронюйте товари в аптеках, економте до 30%. З нами 5713 аптек по всій Україні. Дізнатися більше

Нурофєн інтенсив: ціна в Херсоні

Херсон Адреса, район
Вкажіть адресу, щоб застосувати радіус

Знайдено 34 аптеки

Будь здоровий
Херсон, вул.Залаегерсег 18 Як дістатися?
 (055) 270-13-00
  Режим роботи: 10:00 - 20:00
Нурофєн інтенсив табл.в/о №6
Реккіт Бенкізер Хелскеа (Велика Британія)
80.85
У вибрані аптеки Поскаржитись Останнє оновлення: 16:04
Біла ромашка
Херсон, вул.Залаегерсег 18 Як дістатися?
 (0552) 70-13-41
  Режим роботи: 10:00 - 20:00
Нурофєн інтенсив табл.в/о №6
Реккіт Бенкізер Хелскеа (Велика Британія)
92.90
У вибрані аптеки Поскаржитись Останнє оновлення: 16:02
Мед-Сервіс
Херсон, вул.Миру 14 Як дістатися?
 (0552) 51-07-59, +380676402880
  Режим роботи: 7:00 - 20:00
Нурофен интенсив табл. №6
Реккитт Бенкизер
63.65
економія 0.46 при броні
У вибрані аптеки Поскаржитись Останнє оновлення: 15:53
Мед-Сервіс
Херсон, вул.Котляревського 78 Як дістатися?
 (0552) 46-51-25, +380676402585
  Режим роботи: 7:00 - 21:00
Нурофен интенсив табл. №6
Реккитт Бенкизер
63.20
економія 0.01 при броні
У вибрані аптеки Поскаржитись Останнє оновлення: 15:51
Мед-Сервіс
Херсон, вул.Суворова 1/13 Як дістатися?
 (0552) 45-44-18, +380676402395
  Режим роботи: 7:00 - 20:00
Нурофен интенсив табл. №6
Реккитт Бенкизер
72.20
економія 9.01 при броні
У вибрані аптеки Поскаржитись Останнє оновлення: 15:51
Аптека Фарм-Ин
Херсон, пр.Ушакова 57 Як дістатися?
 (050) 880-19-15, (067) 314-64-75
  Режим роботи: 9:00 - 19:00
Нурофен интенсив табл.п/пл.об. №6
Реккитт Бенкизер Интернешнл, Великобрита
67.50
У вибрані аптеки Поскаржитись Останнє оновлення: 15:38
Сеть Аптек "Рецептика"
Херсон, вул.Лавреньова 9 Як дістатися?
 (067) 523-30-77, (0800) 30-23-02
  Режим роботи: 8:00 - 20:00
Нурофен интенсив таблетки покрытые пленочной оболочкой №6
Реккітт Бенкізер Хелскер Інтернешнл Лімітед
66.10
Нурофен лонг таб. п о 200мг#12
Reckitt Benckiser Healthcare (UK) (Великобритания)
109.90
У вибрані аптеки Поскаржитись Останнє оновлення: 15:34
Сеть Аптек "Рецептика"
Херсон, вул.Маяковського 4 Як дістатися?
 (0800) 30-23-02, (067) 523-30-77
  Режим роботи: 8:00 - 20:00
Нурофен интенсив таблетки покрытые пленочной оболочкой №6
Реккітт Бенкізер Хелскер Інтернешнл Лімітед
66.10
У вибрані аптеки Поскаржитись Останнє оновлення: 15:34
Сеть Аптек "Рецептика"
Херсон, ш.Миколаївське 24Б Як дістатися?
 (0800) 30-23-02
  Режим роботи: 8:00 - 20:00
Нурофен интенсив таблетки покрытые пленочной оболочкой №6
Реккітт Бенкізер Хелскер Інтернешнл Лімітед
66.10
Нурофен лонг таб. п о 200мг#12
Reckitt Benckiser Healthcare (UK) (Великобритания)
108.20
У вибрані аптеки Поскаржитись Останнє оновлення: 15:34
Аптека низкие цены №1
Херсон, пр.Ушакова 46 Як дістатися?
 (0800) 50-59-11
  Режим роботи: 7:30 - 21:00
Нурофен интенсив табл. п/о №6
РЕКИТТ БЕНКИЗЕР ХЕЛСКЕР ИНТЕРНЕШНЛ ЛИМИТЕД
66.60
економія 4.00 при броні
У вибрані аптеки Поскаржитись Останнє оновлення: 15:22
Аптека e-Farma
Херсон, вул.Лавреньова 12 Як дістатися?
 (0552) 38-09-69, (050) 010-02-14
  Режим роботи: 8:00 - 20:00
Нурофен интенсив табл. п/о 200 мг + 500 мг №6
Reckitt Benckiser Healthcare International (Великобритания)
60.30
Нурофен лонг табл. п/о 200 мг + 500 мг №12
Reckitt Benckiser Healthcare International (Великобритания)
108.70
У вибрані аптеки Поскаржитись Останнє оновлення: 15:21
Аптека e-Farma
Херсон, пр.Ушакова 50 Як дістатися?
 (0552) 31-70-19, (050) 019-59-90
  Режим роботи: круглосуточно
Нурофен интенсив табл. п/о 200 мг + 500 мг №6
Reckitt Benckiser Healthcare International (Великобритания)
60.30
У вибрані аптеки Поскаржитись Останнє оновлення: 15:21
Аптека e-Farma
Херсон, вул.Чорноморська 16 Як дістатися?
 (050) 010-03-70
  Режим роботи: 8:00 - 20:00
Нурофен интенсив табл. п/о 200 мг + 500 мг №6
Reckitt Benckiser Healthcare International (Великобритания)
60.30
У вибрані аптеки Поскаржитись Останнє оновлення: 15:21
Аптека Подорожник
Херсон, пр.Ушакова 56 Як дістатися?
 (067) 429-28-38
  Режим роботи: 7:00 - 20:00
Нурофен інтенсив табл. п/о №6
Рекіт Бенкізер Великобританія
75.50
економія 3.77 при броні
У вибрані аптеки Поскаржитись Останнє оновлення: 14:58
Аптека Подорожник
Херсон, пр.Ушакова 77 Як дістатися?
 (067) 657-55-90
  Режим роботи: 7:30 - 20:30
Нурофен інтенсив табл. п/о №6
Рекіт Бенкізер Великобританія
79.50
економія 3.97 при броні
Нурофен лонг табл. 200мг+500мг №12
Рекіт Бенкізер Великобританія
117.50
економія 5.87 при броні
У вибрані аптеки Поскаржитись Останнє оновлення: 14:54
Аптека оптовых цен
Херсон, бул.Мирний 7 Як дістатися?
 (0800) 50-59-11
  Режим роботи: 7:00 - 20:00
Нурофен интенсив табл. п/о №6
РЕКИТТ БЕНКИЗЕР ХЕЛСКЕР ИНТЕРНЕШНЛ ЛИМИТЕД
68.10
економія 5.50 при броні
У вибрані аптеки Поскаржитись Останнє оновлення: 14:46
Аптека Подорожник
Херсон, вул.Іллюши Кулика 135 Як дістатися?
 (068) 298-68-22
  Режим роботи: 8:00 - 20:00
Нурофен інтенсив табл. п/о №6
Рекіт Бенкізер Великобританія
79.50
економія 3.97 при броні
Нурофен лонг табл. 200мг+500мг №12
Рекіт Бенкізер Великобританія
119.50
економія 5.97 при броні
У вибрані аптеки Поскаржитись Останнє оновлення: 14:45
Аптека Подорожник
Херсон, пр.Ушакова 30/1 Як дістатися?
 (067) 753-84-39
  Режим роботи: 7:30 - 19:30
Нурофен інтенсив табл. п/о №6
Рекіт Бенкізер Великобританія
78.99
економія 3.95 при броні
У вибрані аптеки Поскаржитись Останнє оновлення: 14:45
Аптека Подорожник
Херсон, вул.Олеся Гончара 19 Як дістатися?
 (067) 753-84-95
  Режим роботи: 7:30 - 19:30
Нурофен інтенсив табл. п/о №6
Рекіт Бенкізер Великобританія
69.50
економія 3.47 при броні
Нурофен лонг табл. 200мг+500мг №12
Рекіт Бенкізер Великобританія
118.50
економія 5.92 при броні
У вибрані аптеки Поскаржитись Останнє оновлення: 14:44
Аптека Подорожник
Херсон, вул.Університетська 157 Як дістатися?
 (067) 753-84-78
  Режим роботи: 7:30 - 19:30
Нурофен інтенсив табл. п/о №6
Рекіт Бенкізер Великобританія
79.50
економія 3.97 при броні
У вибрані аптеки Поскаржитись Останнє оновлення: 14:44
Показати ще аптеки

Показання

Симптоматичне лікування болю у спині та м’язах, ревматичного болю, болю при легких формах артритів, головного болю, в тому числі при мігрені, зубного болю, дисменореї, ознак застуди, грипу та пропасниці. Цей препарат є особливо придатним для лікування болю, що вимагає сильнішої знеболювальної дії, ніж дія ібупрофену або парацетамолу, застосованих окремо.

Протипоказання

Цей препарат протипоказаний:

  • пацієнтам з відомою індивідуальною підвищеною чутливістю до ібупрофену, парацетамолу або до інших компонентів препарату;
  • пацієнтам з наявністю в анамнезі реакцій підвищеної чутливості (наприклад, бронхоспазму, ангіоневротичного набряку, бронхіальної астми, риніту або кропив’янки) після прийому ібупрофену, аспірину або інших нестероїдних протизапальних засобів (НПЗЗ);
  • при виразковій хворобі шлунка та дванадцятипалої кишки/кровотечі в активній формі або рецидивах в анамнезі (два і більше виражених епізоди виразкової хвороби чи кровотечі);
  • пацієнтам, які мають в анамнезі шлунково-кишкову кровотечу або перфорацію, пов’язану з застосуванням НПЗЗ;
  • пацієнтам з порушенням згортання крові;
  • пацієнтам з тяжкою печінковою, тяжкою нирковою або тяжкою серцевою недостатністю (клас IV за класифікацією NYHA);
  • при одночасному застосуванні з іншими препаратами, які містять парацетамол, через підвищений ризик появи серйозних побічних реакцій;
  • протягом останнього триместру вагітності
Показати повну інструкцію
Шукати в інших містах
Top