Бронюйте товари в аптеках, економте до 30%. З нами 5705 аптек по всій Україні. Дізнатися більше

Нурофєн інтенсив: ціна в Кривому Розі

Кривий Ріг Адреса, район
Вкажіть адресу, щоб застосувати радіус

Знайдено 58 аптек

Рецепти життя
Кривий Ріг, вул.Адмірала Головка 40 Як дістатися?
 (0564) 38-66-30
  Режим роботи: Пн,Сб: 8:00 - 20:00 Вс: 8:00 - 18:00
Нурофен лонг таб п/о №12
Реккитт Бенкизер
104.10
економія 1.80 при броні
У вибрані аптеки Поскаржитись Останнє оновлення: 11:39
Сеть Аптек "Рецептика"
Кривий Ріг, вул.Генерала Кузнецова 2 Як дістатися?
 (0800) 30-23-02, (067) 523-30-77
  Режим роботи: Пн,Пт: 8:00 - 20:00 Сб,Вс: 8:00 - 19:00
Нурофен интенсив таблетки покрытые пленочной оболочкой №6
Реккітт Бенкізер Хелскер Інтернешнл Лімітед
67.20
У вибрані аптеки Поскаржитись Останнє оновлення: 11:34
Сеть Аптек "Рецептика"
Кривий Ріг, вул.Криворіжсталі 18 Як дістатися?
 (0800) 30-23-02, (067) 523-30-77
  Режим роботи: 8:00 - 20:00
Нурофен интенсив таблетки покрытые пленочной оболочкой №6
Реккітт Бенкізер Хелскер Інтернешнл Лімітед
67.20
У вибрані аптеки Поскаржитись Останнє оновлення: 11:34
Мед-Сервис
Кривий Ріг, пр.Гагаріна 51 Як дістатися?
 (067) 640-49-40, (050) 388-40-28
  Режим роботи: 8:00 - 21:00
Нурофен интенсив табл. №6
Реккитт Бенкизер
68.60
економія 5.16 при броні
У вибрані аптеки Поскаржитись Останнє оновлення: 11:26
Мед-Сервис
Кривий Ріг, вул.Володимира Великого 24 (прим.67) Як дістатися?
 (067) 640-49-21, (050) 388-40-27
  Режим роботи: 7:00 - 22:00
Нурофен интенсив табл. №6
Реккитт Бенкизер
60.85
У вибрані аптеки Поскаржитись Останнє оновлення: 11:26
Мед-Сервис
Кривий Ріг, вул.Івана Авраменка 21 Як дістатися?
 (067) 640-48-93, (050) 388-40-26
  Режим роботи: 7:00 - 21:00
Нурофен интенсив табл. №6
Реккитт Бенкизер
66.20
економія 2.76 при броні
У вибрані аптеки Поскаржитись Останнє оновлення: 11:26
Мед-Сервис
Кривий Ріг, вул.Адмірала Головка 40Е Як дістатися?
 (056) 438-32-10, (067) 640-48-59
  Режим роботи: круглосуточно
Нурофен интенсив табл. №6
Реккитт Бенкизер
71.20
економія 7.76 при броні
Нурофен лонг табл. №12
Reckitt Benckiser Healthcare International (Великобритания)
99.60
У вибрані аптеки Поскаржитись Останнє оновлення: 11:26
Мед-Сервис
Кривий Ріг, пр.200-річчя Кривого Рогу 7В Як дістатися?
 (050) 388-40-22, (067) 640-48-24
  Режим роботи: 7:00 - 21:00
Нурофен интенсив табл. №6
Реккитт Бенкизер
64.80
економія 1.36 при броні
У вибрані аптеки Поскаржитись Останнє оновлення: 11:26
Мед-Сервіс
Кривий Ріг, пр.Перемоги 35 (прим. 129а) Як дістатися?
 (050) 388-40-17, (067) 640-48-22
  Режим роботи: 7:00 - 22:00
Нурофен интенсив табл. №6
Реккитт Бенкизер
68.05
економія 4.61 при броні
Нурофен лонг табл. №12
Reckitt Benckiser Healthcare International (Великобритания)
105.75
У вибрані аптеки Поскаржитись Останнє оновлення: 11:26
Мед-Сервис
Кривий Ріг, пр.Почтовий 48 Як дістатися?
 (050) 388-40-07, (067) 640-48-09
  Режим роботи: 7:00 - 21:00
Нурофен интенсив табл. №6
Реккитт Бенкизер
62.40
Нурофен лонг табл. №12
Reckitt Benckiser Healthcare International (Великобритания)
107.00
У вибрані аптеки Поскаржитись Останнє оновлення: 11:26
Мед-Сервис
Кривий Ріг, вул.Десантна 13а Як дістатися?
 (050) 388-29-98, (067) 640-47-74
  Режим роботи: 8:00 - 21:00
Нурофен интенсив табл. №6
Реккитт Бенкизер
63.90
економія 0.46 при броні
У вибрані аптеки Поскаржитись Останнє оновлення: 11:26
Мед-Сервис
Кривий Ріг, вул.Лісового 15/2 Як дістатися?
 (067) 640-47-71, (050) 388-29-78
  Режим роботи: 8:00 - 21:00
Нурофен интенсив табл. №6
Реккитт Бенкизер
63.25
У вибрані аптеки Поскаржитись Останнє оновлення: 11:26
Мед-Сервис
Кривий Ріг, пр.Почтовий 19 (прим.32) Як дістатися?
 (050) 388-29-72, (067) 640-47-19
  Режим роботи: 8:00 - 21:00
Нурофен интенсив табл. №6
Реккитт Бенкизер
64.90
економія 1.46 при броні
У вибрані аптеки Поскаржитись Останнє оновлення: 11:26
Мед-Сервис
Кривий Ріг, мкр.Сонячний 26 Як дістатися?
 (050) 388-29-71, (067) 640-46-61
  Режим роботи: 7:00 - 22:00
Нурофен интенсив табл. №6
Реккитт Бенкизер
65.95
економія 2.51 при броні
У вибрані аптеки Поскаржитись Останнє оновлення: 11:26
Мед-Сервис
Кривий Ріг, вул.Соборності 29 Як дістатися?
 (056) 492-71-74, +380676404653
  Режим роботи: 7:00 - 20:00
Нурофен интенсив табл. №6
Реккитт Бенкизер
62.80
У вибрані аптеки Поскаржитись Останнє оновлення: 11:26
Мед-Сервис
Кривий Ріг, мкр.5-й Зарічний 6А Як дістатися?
 (050) 388-29-54, (067) 640-46-27
  Режим роботи: 7:00 - 21:00
Нурофен интенсив табл. №6
Реккитт Бенкизер
67.35
економія 3.91 при броні
Нурофен лонг табл. №12
Reckitt Benckiser Healthcare International (Великобритания)
105.75
У вибрані аптеки Поскаржитись Останнє оновлення: 11:26
Мед-Сервіс
Кривий Ріг, вул.Петра Калнишевського 7 (прим.1) Як дістатися?
 (050) 388-40-30, (067) 640-49-70
  Режим роботи: 8:00 - 21:00
Нурофен интенсив табл. №6
Реккитт Бенкизер
72.55
економія 9.11 при броні
У вибрані аптеки Поскаржитись Останнє оновлення: 11:26
Мед-Сервис
Кривий Ріг, вул.Криворіжсталі 18Б Як дістатися?
 (067) 640-50-57, (050) 388-40-31
  Режим роботи: 7:00 - 21:00
Нурофен интенсив табл. №6
Реккитт Бенкизер
71.75
економія 8.31 при броні
У вибрані аптеки Поскаржитись Останнє оновлення: 11:26
Мед-Сервіс
Кривий Ріг, вул.Мусоргського 2 (прим.1) Як дістатися?
 (056) 443-06-37, +380676405074
  Режим роботи: 8:00 - 21:00
Нурофен интенсив табл. №6
Реккитт Бенкизер
63.40
Нурофен лонг табл. №12
Reckitt Benckiser Healthcare International (Великобритания)
105.30
У вибрані аптеки Поскаржитись Останнє оновлення: 11:26
Мед-Сервіс
Кривий Ріг, вул.Сонячна 24 (прим.3) Як дістатися?
 (056) 640-49-54, (050) 388-40-29
  Режим роботи: 8:00 - 22:00
Нурофен интенсив табл. №6
Реккитт Бенкизер
64.50
економія 1.06 при броні
Нурофен лонг табл. №12
Reckitt Benckiser Healthcare International (Великобритания)
99.60
У вибрані аптеки Поскаржитись Останнє оновлення: 11:26
Показати ще аптеки

Показання

Симптоматичне лікування болю у спині та м’язах, ревматичного болю, болю при легких формах артритів, головного болю, в тому числі при мігрені, зубного болю, дисменореї, ознак застуди, грипу та пропасниці. Цей препарат є особливо придатним для лікування болю, що вимагає сильнішої знеболювальної дії, ніж дія ібупрофену або парацетамолу, застосованих окремо.

Протипоказання

Цей препарат протипоказаний:

  • пацієнтам з відомою індивідуальною підвищеною чутливістю до ібупрофену, парацетамолу або до інших компонентів препарату;
  • пацієнтам з наявністю в анамнезі реакцій підвищеної чутливості (наприклад, бронхоспазму, ангіоневротичного набряку, бронхіальної астми, риніту або кропив’янки) після прийому ібупрофену, аспірину або інших нестероїдних протизапальних засобів (НПЗЗ);
  • при виразковій хворобі шлунка та дванадцятипалої кишки/кровотечі в активній формі або рецидивах в анамнезі (два і більше виражених епізоди виразкової хвороби чи кровотечі);
  • пацієнтам, які мають в анамнезі шлунково-кишкову кровотечу або перфорацію, пов’язану з застосуванням НПЗЗ;
  • пацієнтам з порушенням згортання крові;
  • пацієнтам з тяжкою печінковою, тяжкою нирковою або тяжкою серцевою недостатністю (клас IV за класифікацією NYHA);
  • при одночасному застосуванні з іншими препаратами, які містять парацетамол, через підвищений ризик появи серйозних побічних реакцій;
  • протягом останнього триместру вагітності
Показати повну інструкцію
Шукати в інших містах
Top