Бронюйте товари в аптеках, економте до 30%. Дізнатися більше

Нурофєн інтенсив: ціна в Ужгороді

Ужгород Адреса, район
Вкажіть адресу, щоб застосувати радіус

Знайдено 12 аптек

Мед-Сервіс
Ужгород, вул.Волошина 12/16 Як дістатися?
 (0312) 61-41-25, +380676407321
  Режим роботи: круглосуточно
Нурофен интенсив табл. №6
Реккитт Бенкизер
66.20
економія 3.11 при броні
У вибрані аптеки Поскаржитись Останнє оновлення: 06:09
Мед-Сервіс
Ужгород, вул.Минайська 34 Як дістатися?
 (0312) 22-47-78, +380676407471
  Режим роботи: цілодобово
Нурофен интенсив табл. №6
Реккитт Бенкизер
65.30
економія 2.21 при броні
У вибрані аптеки Поскаржитись Останнє оновлення: 06:09
Мед-Сервіс
Ужгород, пр.Свободи 3 Як дістатися?
 (0800) 50-52-53, +380676407721
  Режим роботи: 8:00 - 22:00
Нурофен интенсив табл. №6
Реккитт Бенкизер
73.30
економія 10.21 при броні
Нурофен лонг табл. №12
Reckitt Benckiser Healthcare International (Великобритания)
105.10
У вибрані аптеки Поскаржитись Останнє оновлення: 06:03
Мед-Сервіс
Ужгород, вул.Капушанська 21 Як дістатися?
 (0312) 67-30-37, +380676407738
  Режим роботи: круглосуточно
Нурофен интенсив табл. №6
Реккитт Бенкизер
66.60
економія 3.51 при броні
Нурофен лонг табл. №12
Reckitt Benckiser Healthcare International (Великобритания)
105.80
У вибрані аптеки Поскаржитись Останнє оновлення: 06:03
1 Социальная аптека
Ужгород, вул.Минайська 29А Як дістатися?
 (0800) 21-81-70, (063) 343-17-52
  Режим роботи: 8:00 - 19:00
Нурофен інтенсив №6 табл.
Reckitt Benckiser Healthcare International (Великобритания) (м)
68.40
економія 1.21 при броні
Нурофен лонг №12 табл.
Reckitt Benckiser Healthcare International (Великобритания) (м)
124.70
економія 19.92 при броні
У вибрані аптеки Поскаржитись Останнє оновлення: 04:05
Аптека Подорожник
Ужгород, пл.Шандора Петефі 10 Як дістатися?
 (067) 694-47-84
  Режим роботи: 8:00 - 20:00
Нурофен інтенсив табл. п/о №6
Рекіт Бенкізер Великобританія
83.50
У вибрані аптеки Поскаржитись Останнє оновлення: вчора
Аптека Подорожник
Ужгород, вул.Капушанська 27 Як дістатися?
 (067) 325-22-24
  Режим роботи: Пн,Сб: 8:00 - 20:00 Вс: 9:00 - 18:00
Нурофен інтенсив табл. п/о №6
Рекіт Бенкізер Великобританія
76.99
У вибрані аптеки Поскаржитись Останнє оновлення: вчора
Аптека Подорожник
Ужгород, пр.Свободи 1 Як дістатися?
 (067) 771-37-17
  Режим роботи: 8:00 - 20:00
Нурофен інтенсив табл. п/о №6
Рекіт Бенкізер Великобританія
88.99
У вибрані аптеки Поскаржитись Останнє оновлення: вчора
Аптека Подорожник
Ужгород, вул.Корзо 25 Як дістатися?
 (067) 671-37-79
  Режим роботи: 8:00 - 20:00
Нурофен інтенсив табл. п/о №6
Рекіт Бенкізер Великобританія
79.50
У вибрані аптеки Поскаржитись Останнє оновлення: вчора
Аптека MEDICOVER
Ужгород, вул.Вілмоша Ковача 17 Як дістатися?
 (067) 615-72-46
  Режим роботи: Пн,Сб: 8:00 - 20:00 Вс: выходной
Нурофен інтенсив №6 табл. п/о 200 мг + 500 мг №6 reckitt benckiser healthcare international (великоб
Reckitt Benckiser Healthcare International (Великобритания)
74.00
Нурофен лонг табл №12 reckitt benckiser healthcare international (великобритания)
Reckitt Benckiser Healthcare International (Великобритания)
104.00
У вибрані аптеки Поскаржитись Останнє оновлення: вчора
Аптека Подорожник
Ужгород, вул.Заньковецької 77Б Як дістатися?
 (067) 671-37-85
  Режим роботи: Пн,Пт: 8:00 - 22:00 Сб: 8:00 - 20:00 Вс: 9:00 - 19:00
Нурофен інтенсив табл. п/о №6
Рекіт Бенкізер Великобританія
71.50
У вибрані аптеки Поскаржитись Останнє оновлення: вчора
Сеть Аптек "Рецептика"
Ужгород, вул.Василя Балога 2М Як дістатися?
 (0800) 30-23-02, (067) 523-30-77
  Режим роботи: 8:00 - 20:00
Нурофен интенсив таблетки покрытые пленочной оболочкой №6
Реккітт Бенкізер Хелскер Інтернешнл Лімітед
76.90
Нурофен лонг таб. п о 200мг#12
Reckitt Benckiser Healthcare (UK) (Великобритания)
97.00
У вибрані аптеки Поскаржитись Останнє оновлення: вчора
Повідомити, коли товар з'явиться в інших аптеках
Дякуємо за підписку!
Чекайте на лист, коли товар з'явиться в іниших аптеках
Виникла помилка, повторіть спробу пізніше

Показання

Симптоматичне лікування болю у спині та м’язах, ревматичного болю, болю при легких формах артритів, головного болю, в тому числі при мігрені, зубного болю, дисменореї, ознак застуди, грипу та пропасниці. Цей препарат є особливо придатним для лікування болю, що вимагає сильнішої знеболювальної дії, ніж дія ібупрофену або парацетамолу, застосованих окремо.

Протипоказання

Цей препарат протипоказаний:

  • пацієнтам з відомою індивідуальною підвищеною чутливістю до ібупрофену, парацетамолу або до інших компонентів препарату;
  • пацієнтам з наявністю в анамнезі реакцій підвищеної чутливості (наприклад, бронхоспазму, ангіоневротичного набряку, бронхіальної астми, риніту або кропив’янки) після прийому ібупрофену, аспірину або інших нестероїдних протизапальних засобів (НПЗЗ);
  • при виразковій хворобі шлунка та дванадцятипалої кишки/кровотечі в активній формі або рецидивах в анамнезі (два і більше виражених епізоди виразкової хвороби чи кровотечі);
  • пацієнтам, які мають в анамнезі шлунково-кишкову кровотечу або перфорацію, пов’язану з застосуванням НПЗЗ;
  • пацієнтам з порушенням згортання крові;
  • пацієнтам з тяжкою печінковою, тяжкою нирковою або тяжкою серцевою недостатністю (клас IV за класифікацією NYHA);
  • при одночасному застосуванні з іншими препаратами, які містять парацетамол, через підвищений ризик появи серйозних побічних реакцій;
  • протягом останнього триместру вагітності
Показати повну інструкцію
Шукати в інших містах
Top