Нурофєн інструкція і ціна в аптеках

Ціни в аптеках

Нурофєн таблетки, в/о по 200 мг №6

Опис

Нурофєн - сучасний оригінальний препарат на основі ібупрофену, має виражену знеболювальну, жарознижувальну і протизапальну дію. Вперше він був розроблений в 1962 р. в лабораторіях компанії BOOTS в Великобританії (ця розробка в 1985 р. була удостоєна Королівської нагороди). У 1983 році «Нурофен» (ібупрофен) вперше отримав статус безрецептурного препарату.

Переваги, у порівнянні з іншими подібними лікарськими засобами:

 • виражений периферичний протизапальний ефект;
 • наявність різноманітних лікарських форм випуску для зручності застосування для різних вікових категорій і швидкості фармакотерапевтического ефекту;
 • висока біодоступність діючої речовини, менша кратність прийому;
 • проникає в суглобові порожнини, затримується в синовіальній рідині;
 • хороший профіль безпеки, менш виражені побічні дії з боку шлунково-кишкового тракту;
 • відновлює знижену активність полісегментоядерних лейкоцитів, тим самим сприяючи скороченню термінів захворювання.

Механізм дії Нурофєну обумовлений пригніченням синтезу простагландинів, які є медіаторами запального процесу, больових відчуттів і підвищення температури тіла. Існують дані про підвищення неспецифічної резистентності організму за допомогою стимулюючого впливу на утворення інтерферону, який є фізіологічним активатором імунного захисту.

Крім переваг, діюча речовина препарату може надавати небажані ефекти з боку шлунково-кишкового тракту, викликаючи нудоту і біль у шлунку. На це слід звернути увагу пацієнтам, які страждають цією патологією і суворо дотримуватися рекомендацій щодо приймання лікарського засобу.

Прийом препарату не залежить від прийому їжі, терапевтичний ефект розвивається швидко і триває від 4 до 8 годин.

Препарат застосовується при зубному, головному, суглобовому і м'язовому болях, ефективний при симптомах грипу та застуди, в педіатричній практиці - в якості препарату першої лінії у дітей з лихоманкою.

Нурофєн на фармацевтичному ринку існує у вигляді таблеток, капсул жувальних м'яких, супозиторіїв, суспензії для дітей та порошку для прийому всередину. Різноманітність лікарських форм дозволяє застосовувати препарат в різних вікових категоріях хворих.

Безпека та клінічна ефективність доведена безліччю досліджень, які продовжують проводитися і в даний час.

Склад

Діюча речовина: 1 таблетка, вкрита оболонкою
ібупрофен 200 мг

Допоміжні речовини: натрію кроскармелоза, натрію лаурилсульфат, натрію цитрат, кислота стеаринова, кремнію діоксид колоїдний безводний, натрію кармелоза, тальк, акація, сахароза, титану діоксид (Е 171), макрогол 6000, фарба для друку (шелак, заліза оксид чорний (Е 172), пропіленгліколь (Е 1520).

Лікарська форма

Таблетки, вкриті оболонкою.

Основні фізико-хімічні властивості: білого або майже білого кольору двоопуклі таблетки у цукровій оболонці з ідентифікуючим написом чорного кольору з одного боку.

Фармакотерапевтична група

Нестероїдні протизапальні та протиревматичні засоби. Похідні пропіонової кислоти.

Код АТХ М01А Е01.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Ібупрофен – це нестероїдний протизапальний засіб (НПЗЗ), похідне пропіонової кислоти, який продемонстрував свою ефективність шляхом пригнічування синтезу простагландинів. У людини ібупрофен знижує біль при запаленні, набряки та пропасницю. Крім того, ібупрофен зворотно пригнічує агрегацію тромбоцитів.

Експериментальні дані свідчать, що ібупрофен може конкурентно пригнічувати ефект низької дози аспірину (ацетилсаліцилової кислоти) на агрегацію тромбоцитів при одночасному застосуванні цих препаратів. Деякі дослідження фармакодинаміки показують, що при застосуванні разових доз ібупрофену по 400 мг у межах 8 годин до або в межах 30 хвилин після застосування аспірину (ацетилсаліцилової кислоти) негайного вивільнення (81 мг) спостерігалося зниження впливу аспірину (ацетилсаліцилової кислоти) на утворення тромбоксану або агрегацію тромбоцитів. Хоча існує непевність щодо екстраполяції цих даних на клінічну ситуацію, не можна виключити імовірності, що регулярне довготривале застосування ібупрофену може зменшити кардіопротекторний ефект низьких доз ацетилсаліцилової кислоти. При несистематичному застосуванні ібупрофену такий клінічно значущий ефект вважається малоймовірним.

Нурофєн полегшує біль, зменшує запалення та знижує температуру.

Фармакокінетика.

Ібупрофен швидко всмоктується після застосування та швидко розподіляється у всьому організмі. Виведення є швидким і повним та відбувається через нирки.

Максимальні концентрації у плазмі крові досягаються через 45 хвилин після перорального застосування натще. При застосуванні з їжею пікові рівні спостерігаються через 1-2 години. Цей час може варіюватися для різних лікарських форм.

Період напіввиведення становить приблизно 2 години.

В обмежених дослідженнях ібупрофен був виявлений у грудному молоці у дуже низьких концентраціях.

Показання

Симптоматичне лікування:

 • головного болю та зубного болю;
 • болю при менструації;
 • невралгії, болю у спині, суглобах, м’язах;
 • при ревматичних болях;
 • при симптомах застуди і грипу.

Протипоказання

 • Підвищена чутливість до ібупрофену або до будь-якої з допоміжних речовин препарату.
 • Реакції гіперчутливості в анамнезі (наприклад астма, риніт, ангіоневротичний набряк або кропив’янка), які спостерігалися після застосування аспірину або інших НПЗЗ.
 • Виразкова хвороба шлунка або дванадцятипалої кишки/кровотеча в активній формі або рецидиви в анамнезі (два або більше виражених епізоди підтвердженої виразкової хвороби чи кровотечі).
 • Наявність в анамнезі шлунково-кишкової кровотечі або перфорації, пов’язаних із застосуванням НПЗЗ.
 • Тяжка серцева недостатність (клас IV за класифікацією NYHA), тяжка ниркова недостатність або тяжка печінкова недостатність.
 • Останній триместр вагітності.
 • Активне запальне захворювання кишечника.
 • Геморагічний діатез або інші розлади згортання крові.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодії

Загалом, слід дотримуватися обережності при застосуванні НПЗЗ у комбінації з іншими лікарськими засобами, які можуть підвищити ризик шлунково-кишкових виразок, шлунково-кишкових кровотеч чи погіршення функції нирок.

Ібупрофен, як і інші НПЗЗ, не слід застосовувати у комбінації з:

 • аспірином (ацетилсаліциловою кислотою): зазвичай не рекомендується застосовувати ібупрофен одночасно з ацетилсаліциловою кислотою через потенціал збільшення побічних реакцій, крім випадків, коли аспірин у низькій дозі (не вище 75 мг на добу) призначав лікар.

Експериментальні дані свідчать, що при одночасному застосуванні ібупрофен може конкурентно пригнічувати вплив низької дози аспірину (ацетилсаліцилової кислоти) на агрегацію тромбоцитів. Хоча існує непевність щодо екстраполяції цих даних на клінічну ситуацію, не можна виключити імовірності, що регулярне довготривале застосування ібупрофену може зменшити кардіопротекторний ефект низьких доз ацетилсаліцилової кислоти. При несистематичному застосуванні ібупрофену такий клінічно значущий ефект вважається малоймовірним.

 • іншими НПЗЗ, у тому числі селективними інгібіторами циклооксигенази-2: слід уникати одночасного застосування двох або більше НПЗЗ, оскільки це може підвищити ризик побічних реакцій.

З обережністю слід застосовувати ібупрофен у комбінації з наступними лікарськими засобами:

 • кортикостероїди: підвищений ризик появи виразок або кровотеч у шлунково-кишковому тракті;
 • антигіпертензивні засоби та діуретики: НПЗЗ можуть знижувати ефект цих лікарських засобів. У деяких пацієнтів з порушенням функції нирок (наприклад у пацієнтів зі зневодненням або в осіб літнього віку з порушеною функцією нирок) одночасне застосування інігібітору АПФ або антагоніста ангіотензину ІІ та препаратів, що інгібують циклооксигеназу, може призводити до подальшого погіршення функції нирок, включаючи можливу гостру ниркову недостатність, що зазвичай має оборотний характер. Слід враховувати ці взаємодії у пацієнтів, які застосовують коксиб одночасно з інгібіторами АПФ або антагоністами ангіотензину ІІ. Отже, такі комбінації слід застосовувати з обережністю, особливо особам літнього віку. При необхідності лікування слід упевнитися у достатньому рівні гідратації пацієнта та врахувати необхідність проведення моніторингу функції нирок на початку комбінованої терапії, а також з певною періодичністю надалі. Діуретики можуть підвищувати ризик нефротоксичного впливу НПЗЗ;
 • антикоагулянти: НПЗЗ можуть посилити ефект антикоагулянтів, таких як варфарин;
 • антитромбоцитарні засоби та селективні інгібітори зворотного захоплення серотоніну: підвищений ризик виникнення шлунково-кишкової кровотечі;
 • серцеві глікозиди: НПЗЗ можуть посилювати порушення серцевої функції, знижувати функцію клубочкової фільтрації нирок та підвищувати рівень глікозидів у плазмі крові;
 • літій: існують докази потенційного підвищення рівнів літію у плазмі крові;
 • метотрексат: існують докази потенційного підвищення рівня метотрексату у плазмі крові;
 • циклоспорин: підвищений ризик нефротоксичності;
 • міфепристон: НПЗЗ не слід застосовувати раніше, ніж через 8-12 діб після застосування міфепристону, оскільки НПЗЗ можуть зменшити ефективність міфепристону;
 • такролімус: можливе підвищення ризику нефротоксичності при одночасному застосуванні НПЗЗ і такролімусу;
 • зидовудин: підвищений ризик гематологічної токсичності при сумісному застосуванні зидовудину та НПЗЗ. Існують докази підвищення ризику розвитку гемартрозу та гематоми у ВІЛ-інфікованих пацієнтів, які страждають на гемофілію, у разі супутнього лікування зидовудином та ібупрофеном;
 • хінолонові антибіотики: дані, отримані на тваринах, вказують, що НПЗЗ можуть підвищувати ризик судом, пов’язаних з хінолоновими антибіотиками. У пацієнтів, які одночасно приймають НПЗЗ та хінолонові антибіотики, може спостерігатися підвищений ризик виникнення судом.

Особливості щодо застосування

Небажані ефекти можна мінімізувати шляхом застосування найнижчої ефективної дози, потрібної для полегшення симптомів, протягом найкоротшого періоду часу.

В осіб літнього віку спостерігається підвищена частота побічних реакцій на НПЗЗ, особливо шлунково-кишкових кровотеч та перфорацій, які можуть бути летальними.

Вплив на органи дихання.

У пацієнтів, які страждають на бронхіальну астму або алергічні захворювання, або мають ці захворювання в анамнезі, може виникнути бронхоспазм.

Інші НПЗЗ.

Слід уникати одночасного застосування ібупрофену з іншими НПЗЗ, включаючи селективні інгібітори циклооксигенази-2.

Системний червоний вовчак і змішане захворювання сполучної тканини.

З обережністю слід застосовувати ібупрофен при проявах системного червоного вовчака та змішаного захворювання сполучної тканини через підвищений ризик виникнення асептичного менінгіту.

Повідомлялося про випадки асептичного менінгіту на тлі прийому ібупрофену. Хоча цей ефект є більш ймовірним у пацієнтів з системним червоним вовчаком та іншими захворюваннями сполучної тканини, також повідомлялося про такі випадки у деяких пацієнтів, які не страждають на хронічні захворювання, отже це слід врахувати при застосуванні цього лікарського засобу.

Вплив на серцево-судинну та цереброваскулярну систему.

Пацієнтам з артеріальною гіпертензією та/або серцевою недостатністю в анамнезі слід з обережністю починати лікування (необхідна консультація лікаря або фармацевта), оскільки повідомлялося про випадки затримки рідини, артеріальної гіпертензії та набряків, пов’язаних з терапією НПЗЗ.

Дані клінічних досліджень свідчать про те, що застосування ібупрофену особливо у високій дозі (по 2400 мг на добу) може бути пов’язане з дещо підвищеним ризиком артеріальних тромботичних ускладнень (наприклад інфаркту міокарда або інсульту). Загалом дані епідеміологічних досліджень не припускають, що низька доза ібупрофену (наприклад ≤ 1200 мг на добу) пов’язана з підвищеним ризиком артеріальних тромботичних ускладнень.

Пацієнтів з неконтрольованою артеріальною гіпертензією, застійною серцевою недостатністю (клас ІІ-ІІІ за класифікацію NYHA), діагностованою ішемічною хворобою серця, захворюванням периферичних артерій та/або цереброваскулярним захворюванням слід лікувати ібупрофеном тільки після ретельної оцінки клінічної картини. Слід уникати високих доз (2400 мг на добу).

Також слід ретельно оцінювати клінічну картину перед початком довготривалого лікування пацієнтів з факторами ризику серцево-судинних ускладнень (наприклад артеріальна гіпертензія, гіперліпідемія, цукровий діабет, паління), особливо якщо необхідні високі дози ібупрофену (2400 мг на добу).

Вплив на нирки/ печінку.

Слід дотримуватися обережності пацієнтам з нирковою недостатністю у зв’язку з можливістю погіршення функції нирок. Ібупрофен слід застосовувати з обережністю у пацієнтів з захворюванням нирок або печінки, та, особливо, під час супутньої терапії діуретиками, оскільки пригнічення простагландинів може призвести до затримки рідини та подальшого погіршення функції нирок. Таким пацієнтам слід застосовувати найнижчу можливу дозу ібупрофену та регулярно контролювати функцію нирок. У випадку зневоднення слід забезпечити достатнє вживання рідини. Існує ризик ниркової недостатності у дітей (віком від 6 років) та підлітків зі зневодненням.

Загалом систематичне застосування аналгетиків, особливо комбінацій різних знеболювальних засобів, може призвести до тривалого ураження нирок з ризиком ниркової недостатності (аналгетична нефропатія). Найвищий ризик цієї реакції існує у пацієнтів похилого віку, пацієнтів з нирковою недостатністю, серцевою недостатністю та печінковою недостатністю, а також у тих, хто отримує терапію діуретиками або інгібіторами АПФ. Після припинення терапії НПЗЗ зазвичай досягається повернення до стану, що спостерігався до лікування.

Як і інші НПЗЗ, ібупрофен може спричиняти невелике тимчасове збільшення певних показників функції печінки, а також суттєве збільшення рівнів АСТ та АЛТ. У випадку суттєвого підвищення цих показників лікування слід припинити.

При тривалому застосуванні ібупрофену необхідно регулярно перевіряти показники функції печінки, функцію нирок, а також гематологічну функцію/картину крові.

Вплив на фертильність у жінок.

Існують обмежені дані, що лікарські засоби, які пригнічують синтез циклооксигенази/простагландину, можуть погіршити фертильність у жінок, впливаючи на овуляцію. Цей процес є оборотним після припинення лікування.

Вплив на шлунково-кишковий тракт.

НПЗЗ слід з обережністю застосовувати пацієнтам зі шлунково-кишковими захворюваннями в анамнезі (виразковий коліт, хвороба Крона), оскільки ці стани можуть загострюватися.

Існують повідомлення про випадки шлунково-кишкової кровотечі, виразки або перфорації, які можуть бути летальними, що виникали на будь-якому етапі лікування усіма НПЗЗ, незалежно від наявності попереджувальних симптомів або розладів з боку шлунково-кишкового тракту в анамнезі.

Ризик шлунково-кишкової кровотечі, виразки або перфорації підвищується при збільшенні доз НПЗЗ, у пацієнтів з виразкою в анамнезі, особливо ускладненої кровотечею або перфорацією, та в осіб літнього віку. Такі пацієнти повинні починати лікування з найнижчої наявної дози. Цим пацієнтам, а також пацієнтам, яким потребується супутнє застосування низьких доз ацетилсаліцилової кислоти або інших лікарських засобів, що можуть підвищити ризик з боку шлунково-кишкового тракту, рекомендується комбінована терапія захисними препаратами (наприклад, мізопростол або інгібітори протонної помпи).

Пацієнтам з проявами токсичного впливу на ШКТ в анамнезі, особливо пацієнтам літнього віку, слід повідомляти про будь-які незвичайні симптоми з боку шлунково-кишкового тракту (особливо про шлунково-кишкову кровотечу), зокрема на початку лікування.

Тривале застосування будь-яких знеболювальних засобів для лікування головного болю може погіршити цей стан. В таких випадках слід звернутися до лікаря та припинити лікування. Слід розглянути ймовірність головного болю внаслідок зловживання лікарським засобом у пацієнтів, які страждають на частий або щоденний головний біль, незважаючи на (або через) на регулярне застосування лікарських засобів проти головного болю.

Слід дотримуватись обережності при лікуванні пацієнтів, які отримують супутні лікарські засоби, що можуть підвищити ризик утворення виразок або кровотечі, такі як пероральні кортикостероїди, антикоагулянти (наприклад варфарин), селективні інгібітори зворотного захоплення серотоніну або антитромбоцитарні засоби (наприклад аспірин).

У разі шлунково-кишкової кровотечі або виразки у пацієнтів, які отримують ібупрофен, лікування слід негайно припинити.

З боку шкіри та підшкірної клітковини.

Дуже рідко повідомлялося про тяжкі форми шкірних реакцій, що можуть бути летальними, включаючи ексфоліативний дерматит, синдром Стівенса-Джонсона та токсичний епідермальний некроліз, що виникали на тлі прийому НПЗЗ. Найвищий ризик появи таких реакцій спостерігається на ранніх етапах терапії; у більшості випадків початок таких реакцій відбувається протягом першого місяця лікування. Ібупрофен слід відмінити при перших ознаках шкірного висипу, патологічних змін слизових оболонок або при будь-яких інших ознаках гіперчутливості.

У виняткових випадках вітряна віспа може спричинити тяжкі інфекційні ускладнення з боку шкіри та м’яких тканин. На цей час не можна виключати вплив НПЗЗ на погіршення цих інфекцій, тому рекомендується уникати застосування лікарського засобу Нурофєн у випадку вітряної віспи.

Рекомендації для пацієнтів з порушеннями засвоєння цукру

Пацієнтам, які мають рідкісну спадкову непереносимість фруктози, порушення абсорбції глюкози та галактози, а також недостатність ферментів сахарази- ізомальтази, не слід приймати цей лікарський засіб.

Рекомендації для пацієнтів, що дотримуються дієти з контрольованим вмістом натрію

Цей лікарський засіб містить 1,1 ммоль (або 25,3 мг) натрію на 2 дози (2 таблетки). Це слід брати до уваги пацієнтам, які дотримуються дієти з контрольованим вмістом натрію.

Застосування у період вагітності або годування груддю

Пригнічення синтезу простагландинів може негативно впливати на вагітність та/або розвиток ембріона/плода. Дані епідеміологічних досліджень вказують на підвищений ризик викидня, вроджених вад серця та гастрошизису після застосування інгібіторів синтезу простагландинів на ранній стадії вагітності. Абсолютний ризик серцево-судинних вад збільшувався з менш ніж 1 % до приблизно 1,5 %. Вважається, що ризик підвищується зі збільшенням дози та тривалості терапії.

У тварин застосування інгібіторів синтезу простагландинів призводило до збільшення випадків перед- та післяімплантаційних викиднів та летальності ембріонів/плодів. Крім того, повідомлялося про підвищену частоту різних вад розвитку, включаючи вади з боку серцево-судинної системи, у тварин, які отримували інгібітори синтезу простагландинів у період органогенезу.

Нурофєн не слід приймати у перші два триместри вагітності, окрім випадків, коли це є вкрай необхідним. Якщо Нурофєн застосовується жінкою, яка намагається завагітніти, або протягом першого та другого триместрів вагітності, слід використовувати найменшу можливу дозу протягом найкоротшого періоду часу.

Протягом третього триместру вагітності всі інгібітори синтезу простагландину можуть становити наступні ризики:

 • для плода: кардіопульмонарна токсичність (що характеризується передчасним закриттям артеріальної протоки та легеневою гіпертензією); порушення функції нирок, яке може прогресувати до ниркової недостатності, що супроводжується олігогідрамніоном;
 • для матері та новонародженого, наприкінці вагітності: можливе збільшення часу кровотечі, антитромбоцитарний ефект, який може розвинутися навіть при дуже низьких дозах; пригнічення скорочень матки, що призводить до затримки або збільшення тривалості пологів.

Отже, Нурофєн протипоказаний протягом третього триместру вагітності.

В обмежених дослідженнях ібупрофен був виявлений у грудному молоці у дуже низькій концентрації, тому малоймовірно, щоб він міг негативно вплинути на немовля, яке годують груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами

За умови застосування згідно з рекомендованими дозами та тривалістю лікування не очікується впливу лікарського засобу на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Спосіб застосування та дози

Для внутрішнього застосування. Тільки для короткотривалого застосування. Таблетки необхідно запивати водою, не розжовувати. Під час короткотривалого застосування, якщо симптоми зберігаються або погіршуються, пацієнту слід звернутися до лікаря.

Небажані ефекти можна мінімізувати шляхом застосування найнижчої ефективної дози протягом найкоротшого періоду часу, необхідного для контролю симптомів. Якщо симптоми зберігаються більше 5 днів від початку лікування або погіршуються, слід звернутися до лікаря.

Препарат призначати дорослим та дітям з масою тіла більше 20 кг (вік – приблизно 6 років). Рекомендована добова доза препарату становить 20-30 мг/кг маси тіла. Не перевищувати дозу 30 мг/кг маси тіла на добу.

Дітям з масою тіла від 20 до 30 кг (віком від 6 до 11 років): по 200 мг (1 таблетка) на прийом. Повторну дозу застосовувати у разі потреби через 6 годин. Не перевищувати дозу 600 мг (3 таблетки) на добу.

Дорослим та дітям з масою тіла більше 30 кг: по 200-400 мг (1-2 таблетки) на прийом. Повторну дозу застосовувати у разі потреби через 4-6 годин. Не перевищувати дозу 1200 мг (6 таблеток) на добу.

Особи літнього віку не потребують спеціального дозування.

Діти

Не застосовувати дітям з масою тіла менше 20 кг та віком до 6 років.

Передозування

Більшість випадків передозування, про які повідомлялося, були асимптоматичними. Ризик симптомів виникає при дозі ібупрофену понад 80-100 мг/кг. Застосування препарату дітям у дозі понад 400 мг/кг може спричинити появу симптомів інтоксикації. У дорослих ефект дози менш виражений. Період напіввиведення при передозуванні становить 1,5-3 години.

Симптоми. Симптоми передозування виникають протягом 4 годин після застосування. У більшості пацієнтів застосування клінічно значущої кількості НПЗЗ викликало симптоми передозування легкого ступеня тяжкості, зокрема нудоту, блювання, біль в епігастральній ділянці або рідше – діарею. Також можуть виникати шум у вухах, головний біль та шлунково-кишкова кровотеча.

При більш тяжкому отруєнні можливі токсичні ураження центральної нервової системи, у вигляді вертиго, запаморочення, летаргії, сонливості, інколи – збудженого стану, атаксії, дезорієнтації або коми. Інколи у пацієнтів розвиваються судоми. При тяжкому отруєнні може виникати гіперкаліємія, метаболічний ацидоз та збільшення протромбінового часу/МНВ (ймовірно, через взаємодію з факторами згортання крові, що циркулюють у кров’яному руслі). У рідких випадках спостерігалися симптоми помірного та тяжкого ступеню, такі як гостра ниркова недостатність, пошкодження печінки, гіпотензія, гіпотермія, цианоз, задишка/синдром гострого порушення дихальної функції та короткочасні епізоди апное (у дітей після застосування великих кількостей лікарського засобу).

У хворих на бронхіальну астму можливе загострення перебігу астми. Можливі ністагм, порушення чіткості зору та втрата свідомості.

Лікування. Специфічного антидоту не існує. Лікування повинно бути симптоматичним та підтримуючим, а також включати забезпечення прохідності дихальних шляхів та спостереження за показниками роботи серця і життєво важливих функцій до нормалізації стану. При застосуванні невеликих кількостей лікарського засобу (менш ніж 50 мг/кг ібупрофену) рекомендується вживання води для мінімізації розладів з боку шлунково-кишкового такту.

При застосуванні більших кількостей рекомендоване пероральне застосування активованого вугілля або промивання шлунку, якщо пройшло не більше 1 години після застосування пацієнтом потенційно токсичної дози препарату та пацієнтом не було застосовано кількість препарату, що становить загрозу для життя.

Якщо ібупрофен вже всмоктався, можна застосовувати лужні речовини, що сприяють виведенню кислотного ібупрофену з сечею. Користь від застосування таких заходів, як форсований діурез, гемодіаліз та гемоперфузія, не доведена, оскільки ібупрофен має високий ступінь зв’язування з протеїнами плазми.

При частих або тривалих судомах лікування слід проводити внутрішньовенним введенням діазепаму або лоразепаму.

У разі бронхіальної астми слід застосовувати бронходилататори. Слід звернутися до лікаря за медичною допомогою.

Побічні ефекти

Побічні реакції, що виникали при застосуванні ібупрофену, наводяться нижче за системами органів та частотою їх прояву. Частота побічних реакцій визначається наступним чином: дуже часто (≥1/10), часто (від ≥1/100 до <1/10), нечасто (від ≥1/1000 до <1/100), рідко (від ≥1/10000 до <1/1000), дуже рідко (<1/10000) та частота невідома (не підлягає оцінці з огляду на наявні дані). У межах кожної групи частоти побічні реакції наводяться у порядку зниження ступеня тяжкості.

Перелік наступних побічних реакцій відноситься до тих, що спостерігалися при застосуванні ібупрофену у безрецептурних дозах при короткотривалому застосуванні. При лікуванні хронічних станів, при довготривалому лікуванні можуть спостерігатися додаткові побічні ефекти.

Найчастіше спостерігалися побічні реакції з боку шлунково-кишкового тракту. Здебільшого побічні реакції є залежними від дози, зокрема ризик виникнення шлунково-кишкової кровотечі залежить від дози та тривалості лікування.

З боку системи крові та лімфатичної системи:

дуже рідко: порушення кровотворення (анемія, лейкопенія, тромбоцитопенія, панцитопенія, агранулоцитоз). Першими ознаками є пропасниця, біль у горлі, поверхневі виразки в ротовій порожнині, грипоподібні симптоми, тяжка форма виснаження, нез'ясована кровотеча та гематоми невідомої етіології.

З боку імунної системи:

Реакції гіперчутливості1; нечасто: кропив’янка та свербіж; дуже рідко: тяжкі реакції гіперчутливості, симптоми яких можуть включати набряк обличчя, язика та гортані, задишку, тахікардію, артеріальну гіпотензію (анафілактична реакція, ангіоневротичний набряк або тяжкий шок); частота невідома: реактивність дихальних шляхів, включаючи бронхіальну астму, загострення астми, бронхоспазм або задишку.

З боку нервової системи:

нечасто: головний біль; дуже рідко: асептичний менінгіт2 .

З боку серцевої системи:

частота невідома: серцева недостатність, набряк.

Дані клінічного дослідження та епідеміологічні дані свідчать, що застосування ібупрофену особливо у високій дозі по 2400 мг на день та при довготривалому лікуванні може бути пов’язаним з дещо підвищеним ризиком артеріальних тромботичних ускладнень (наприклад інфаркту міокарда або інсульту).

З боку судинної системи:

частота невідома: артеріальна гіпертензія.

З боку травної системи:

нечасто: біль у животі, нудота, диспепсія; рідко: діарея, метеоризм, запор та блювання; дуже рідко: виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки, перфорації або шлунково-кишкові кровотечі, мелена, криваве блювання, іноді летальні (особливо у пацієнтів літнього віку), виразковий стоматит, гастрит; частота невідома: загострення коліту та хвороби Крона.

З боку печінки:

дуже рідко: порушення функції печінки.

З боку шкіри та підшкірної клітковини:

нечасто: різні висипання на шкірі; дуже рідко: можуть виникати тяжкі форми шкірних реакцій, такі як бульозні реакції, включаючи синдром Стівенса-Джонсона, мультиформну еритему і токсичний епідермальний некроліз.

З боку дихальних шляхів та органів середостіння:

частота невідома: реактивність дихальних шляхів, включаючи астму, бронхоспазм або задишку.

З боку нирок та сечовидільної системи:

дуже рідко: гостре порушення функції нирок, папілонекроз, особливо при тривалому застосуванні, пов’язаний з підвищенням рівня сечовини у сироватці крові, та набряк; частота невідома: ниркова недостатність.

Лабораторні дослідження:

дуже рідко: зниження рівня гемоглобіну.

Опис окремих побічних реакцій.

1 Існують повідомлення про виникнення реакцій гіперчутливості після лікування ібупрофеном. До таких реакцій відносяться:

 • неспецифічні алергічні реакції та анафілаксія;
 • реакції з боку дихальних шляхів, включаючи бронхіальну астму, загострення астми, бронхоспазм або задишку;
 • різні розлади з боку шкіри, включаючи висипи різного типу, свербіж, кропив`янку, пурпуру, ангіоневротичний набряк та рідше – ексфоліативний та бульозний дерматози (включаючи епідермальний некроліз та мультиформну еритему).

2 Механізм патогенезу асептичного менінгіту, зумовленого лікарським засобом, зрозумілий неповною мірою. Проте наявні дані щодо асептичного менінгіту, пов`язаного із застосуванням НПЗЗ, вказують на реакцію гіперчутливості (через часове відношення до прийому препарату та зникнення симптомів після відміни лікарського засобу). Зокрема, під час лікування ібупрофеном пацієнтів з наявними аутоімунними порушеннями (такими як системний червоний вовчак, змішане захворювання сполучної тканини) спостерігалися поодинокі випадки симптомів асептичного менінгіту (таких як ригідність потиличних м'язів, головний біль, нудота, блювання, пропасниця або дезорієнтація).

Термін придатності

3 роки.

Умови зберігання

Зберігати у недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 °С.

Упаковка

По 6, 8 або 12 таблеток у блістері; 1 блістер по 6 таблеток, 1 блістер по 8 таблеток, 1 або 2 блістери по 12 таблеток у картонній коробці.

Категорія відпуску

Без рецепта.

Автор: Ольга Чумак Дата останнього оновлення: 19.08.2019

Часті питання

Про препарат Нурофен

Ібупрофен, як основний інгредієнт препарату, пригнічує вироблення активних речовин в організмі, які відповідають за розвиток запалення, підвищення температури і прояв больових відчуттів.

Нурофєн в формі суспензії необхідно використати протягом 6 місяців після порушення цілісності кришки флакону.

У розведенні немає необхідності, так як препарат має приємний смак апельсину або полуниці, при цьому не містить цукру і барвників.

Існують різні лікарські форми Нурофен.

 • Для дітей від 3 місяців використовують суспензію і супозиторії.
 • Для дорослих і дітей старше 12 років використовують капсули і таблетки з дозуванням 400 мг ібупрофену.
 • Дітям старше 6 років дозволені до використання таблетки в дозі 200 мг.

Таблетки і капсули приймають усередину, запиваючи водою. При чутливому шлунку слід приймати під час їжі.

Суспензія оснащена мірним шприцом, який можна помістити з ліками безпосередньо в ротову порожнину дитини і плавно випустити суспензію.

Прийняту дозу можна повторювати через 6-8 годин у разі необхідності.

Препарат дозують відповідно до рекомендацій за діючою речовиною.

Для дорослих добова доза ібупрофену становить 1200 мг (6 таблеток по 200 мг або 3 таблетки по 400 мг).

Дозування для дітей здійснюється з розрахунку 5-10 мг діючої речовини на 1 кг маси тіла дитини. Добова доза не повинна перевищувати 30 мг / кг.

Активною речовиною препарату є високоочищений ібупрофен - нестероїдний протизапальний засіб.

 • Таблетки, за умови прийому натщесерце, починають діяти протягом 45 хвилин після прийому.
 • Капсули містять рідку форму ібупрофену, тому бажаний ефект настає через 15 хвилин після вживання, а максимально розвивається протягом 30-40 хвилин.
 • Суспензія починає діяти протягом 15-30 хвилин після прийому всередину.
 • Супозиторії поступаються суспензії по швидкості розвитку ефекту.

Нурофєн один із часто застосовуваних препаратів, який попередить розвиток запалення, болю і підвищення температури після вакцинації. Необхідна консультація лікаря перед застосуванням.

Дана лікарська форма не вимагає спеціальних умов - зберігається при кімнатній температурі і в недоступному для дітей місці.

Нурофєн Форте містить вдвічі більше діючої речовини ібупрофену – 400 мг, застосовується тільки з 12 років.

Виробник серії препаратів Нурофєн - Реккітт Бенкізер Хелскер Інтернешнл Лімітед, Великобританія.

Характеристики

Програма "Доступні ліки" не бере участі
Форма випуску таблетки
Умови продажу без рецепта
Категорія Протизапальні загальної дії
Реєстрація UA/6313/02/02 от 12.06.2017 (приказ 640(2))
АТХ-класифікація M01AE01 - Ібупрофен
МНН Ібупрофен
Фармгрупа Нестероїдні протизапальні та протиревматичні засоби. Похідні пропіонової кислоти.
Діючі речовини ібупрофен
Виробник Реккітт Бенкізер Хелскер Інтернешнл Лтд., Великобританія
Дорослі дозволено
Діти з 6-ти років при масі тіла більше 20 кг
Вагітні заборонено
Годуючі мами заборонено
Алергіки з обережністю
Діабетики з обережністю
Водії дозволено

Знайдено 4892 аптеки

ГАЛА аптека
Вишневе, вул.Євпорейська 35
Нурофен таб. №6
Бутс Хелскэр Интерн
від 47,52
Нурофен таб.200мг №8 (с 6 лет)
Бутс Хелскэр Интерн
від 60,69
Нурофен таб. №12
Бутс Хелскэр Интерн
від 71,08
Нурофен дет.супп.60мг №10
Бутс Хелскэр Интерн
від 73,76
Нурофен ультракап экспресс 200 мг капс №10
Бутс Хелскэр Интерн
від 89,69
і ще 10 позицій
Добрі ліки
Лубни, вул.П'ятикопа 1
Нурофен таб 200мг №8 /n/ |
RECKITT BENCKISER
є
Нурофен д/детей супп 60мг ректал №10 |
FAMAR
є
Нурофен экспресс ультракап капс 200мг №10 /n/ |
RECKITT BENCKISER
є
Нурофен д/детей сусп 100мг/5мл с клубнич вкусом 100мл |
RECKITT BENCKISER
є
Нурофен форте таб п/о 400мг №12 /n/ |
RECKITT BENCKISER
є
і ще 5 позицій
Аптека Госпитальных препаратов
Київ, вул.Щусєва 34/1
Нурофен® таблетки, п/о, по 200 мг №6 (6х1)
Реккітт Бенкізер Хелскер Лтд., Великобританія
від 42,99
Нурофен® таблетки, п/о, по 200 мг №8 (8х1)
Реккітт Бенкізер Хелскер Лтд., Великобританія
від 56,06
Нурофен® таблетки, п/о, по 200 мг №12 (12х1)
Реккітт Бенкізер Хелскер Лтд., Великобританія
від 70,25
Нурофен® экспресс ультракап капсулы мягк. по 200 мг №10 в блис.
Реккітт Бенкізер Хелскер Лтд., Великобританія
від 82,73
Нурофен® форте таблетки, п/о, по 400 мг №12 (12х1)
Реккітт Бенкізер Хелскер Лтд., Великобританія
від 92,07
і ще 8 позицій
7Я+
Харків, пр.Науки (Леніна) 54
Нурофєн табл. в/о 200мг №6 (6х1)
Реккітт Бенкізер Хелскер Лтд., Великобританія
від 39,80
Нурофєн табл. в/о 200мг №8 (8х1)
Реккітт Бенкізер Хелскер Лтд., Великобританія
від 51,70
Нурофєн табл. в/о 200мг №12 (12х1)
Реккітт Бенкізер Хелскер Лтд., Великобританія
від 59,10
Нурофєн для дітей супоз. 60мг №10 (5х2)
Фамар А.В.Е. "Реккітт Бенкізер Хелскер Інтернешнл
від 66,50
Нурофєн експрес ультракап капс. мяк. 200мг №10 бліст.
Реккітт Бенкізер Хелскер Лтд., Великобританія
від 73,50
і ще 8 позицій
Аптека "Будьте Здоровы"
Березань, вул.Шевченків Шлях 139
Нурофен 200 мг №6 табл
Boots Healthcare International
від 37,17
Нурофен 200 мг №12 табл.
Boots Healthcare International
від 56,54
Нурофен д/детей супп. 60мг №10
Boots Healthcare International
від 62,37
Нурофен форте д/детей сусп. д/пер. прим. с клубн. вкус. 100мл
Boots Healthcare International
від 119,91
Нурофен форте д/детей сусп д/пер прим с апельс вкус 200мг/5мл 100мл
Реккитт Бенкезер Хелскер,
від 121,02
і ще 2 позиції
Фарм-союз
Київ, вул.Архітектора Вербицького 5
Нурофєн таб.200мг №6
Бутс Хелскар
від 42,20
Нурофєн таб.200мг д/діт.№8
Бутс Хелскар
від 57,95
Нурофєн таб.200мг №12
Бутс Хелскар
від 61,27
Нурофєн експрес ультракап капс.200мг №10
Бутс Хелскар
від 78,96
Нурофєн форте таб.400мг №12
Бутс Хелскар
від 90,48
і ще 4 позиції
Добрі ліки
Сіверськ, вул.Молодіжна 1
Нурофен таб 200мг №6 /n/ |
RECKITT BENCKISER
є
Нурофен таб 200мг №8 /n/ |
RECKITT BENCKISER
є
Нурофен д/детей супп 60мг ректал №10 |
FAMAR
є
Нурофен экспресс ультракап капс 200мг №10 /n/ |
RECKITT BENCKISER
є
Нурофен форте таб п/о 400мг №12 /n/ |
RECKITT BENCKISER
є
і ще 8 позицій
Аптека Здравица
Маріуполь, пр.Миру 106
Нурофен таб 200мг №6 /n/ |
RECKITT BENCKISER
є
Нурофен таб 200мг №8 /n/ |
RECKITT BENCKISER
є
Нурофен таб 200мг №12 /n/ |
RECKITT BENCKISER
є
Нурофен д/детей супп 60мг ректал №10 |
FAMAR
є
Нурофен экспресс ультракап капс 200мг №10 /n/ |
RECKITT BENCKISER
є
і ще 10 позицій
Вітамін
Боярка, вул.Хрещатик 49Б
Нурофен табл. 200мг №6*
Reckitt Benckiser Healthcare
є
Нурофен табл. 200мг дит. №8*
Reckitt Benckiser Healthcare
є
Нурофен табл. 200мг №12*
Reckitt Benckiser Healthcare
є
Нурофен суп. рект. 60мг №10*
Reckitt Benckiser Healthcare
є
Нурофен експрес ультракап капс. 200мг №10*
Reckitt Benckiser Healthcare
є
і ще 9 позицій
Досвід Довіра Допомога
Харків, пр.Олександрівський 75
Нурофен тб №6
Реккитт Бенкезер Хелскер Интернешнл
від 37,59
Нурофен табл.п/о 200мг n8
Реккитт Бенкезер Хелскер Интернешнл
від 47,94
Нурофен тб №12
Реккитт Бенкезер Хелскер Интернешнл
від 55,00
Нурофен экспресс ультракап капс 200мг №10
Реккитт Бенкезер Хелскер Интернешнл
від 74,13
Нурофен форте тб 400мг №12
Реккитт Бенкезер Хелскер Интернешнл
від 78,48
і ще 9 позицій
Аптека Рецепти Здоров'я
Київ, вул.Андрія Головка 4
Нурофен таб. №6
Бутс Хелскэр Интерн
від 46,13
Нурофен таб.200мг №8 (с 6 лет)
Бутс Хелскэр Интерн
від 61,08
Нурофен дет.супп.60мг №10
Бутс Хелскэр Интерн
від 70,69
Нурофен таб. №12
Бутс Хелскэр Интерн
від 71,18
Нурофен ультракап экспресс 200 мг капс №10
Бутс Хелскэр Интерн
від 86,72
і ще 9 позицій
Вітамін
Київ, пр.Володимира Маяковського 47
Нурофен табл. 200мг №6*
Reckitt Benckiser Healthcare
є
Нурофен табл. 200мг дит. №8*
Reckitt Benckiser Healthcare
є
Нурофен табл. 200мг №12*
Reckitt Benckiser Healthcare
є
Нурофен суп. рект. 60мг №10*
Reckitt Benckiser Healthcare
є
Нурофен експрес ультракап капс. 200мг №10*
Reckitt Benckiser Healthcare
є
і ще 9 позицій
Аптека Здравица
Торецьк, пр.Шахтарів 35
Нурофен д/детей супп 60мг ректал №10 |
FAMAR
є
Нурофен экспресс ультракап капс 200мг №10 /n/ |
RECKITT BENCKISER
є
Нурофен форте таб п/о 400мг №12 /n/ |
RECKITT BENCKISER
є
Нурофен д/детей сусп 100мг/5мл с клубнич вкусом 100мл |
RECKITT BENCKISER
є
Нурофен д/детей сусп 100мг/5мл с апельс вкусом 100мл |
RECKITT BENCKISER
є
Аптека низкие цены №1
Харків, вул.Академіка Павлова 134/16
Нурофен табл. п/о 200мг №6
РЕКИТТ БЕНКИЗЕР ХЕЛСКЕР ИНТЕРНЕШНЛ ЛИМИТЕД
від 34,50
Нурофен табл. п/о 200мг №8
РЕКИТТ БЕНКИЗЕР ХЕЛСКЕР ИНТЕРНЕШНЛ ЛИМИТЕД
від 43,70
Нурофен табл. п/о 200мг №12
РЕКИТТ БЕНКИЗЕР ХЕЛСКЕР ИНТЕРНЕШНЛ ЛИМИТЕД
від 53,60
Нурофен д/детей супп. ректал. 60мг №10
ФАМАР А.В.Е АВЛОН ПЛАНТ
від 59,00
Нурофен экспресс ультракап капс. 200мг №10
РЕКИТТ БЕНКИЗЕР ХЕЛСКЕР ИНТЕРНЕШНЛ ЛИМИТЕД
від 67,20
і ще 10 позицій
Аптека 911
Харків, вул.23-го Серпня 43
Нурофен табл. п/о 200мг №6
РЕКИТТ БЕНКИЗЕР ХЕЛСКЕР ИНТЕРНЕШНЛ ЛИМИТЕД
від 34,50
Нурофен табл. п/о 200мг №8
РЕКИТТ БЕНКИЗЕР ХЕЛСКЕР ИНТЕРНЕШНЛ ЛИМИТЕД
від 43,70
Нурофен табл. п/о 200мг №12
РЕКИТТ БЕНКИЗЕР ХЕЛСКЕР ИНТЕРНЕШНЛ ЛИМИТЕД
від 53,60
Нурофен д/детей супп. ректал. 60мг №10
ФАМАР А.В.Е АВЛОН ПЛАНТ
від 59,00
Нурофен экспресс ультракап капс. 200мг №10
РЕКИТТ БЕНКИЗЕР ХЕЛСКЕР ИНТЕРНЕШНЛ ЛИМИТЕД
від 67,20
і ще 10 позицій
Аптека Подорожник
Тальне, вул.Гагаріна 5
Нурофен табл. п/о 200мг №6
Рекіт Бенкізер Великобританія
від 40,50
Нурофен табл. д/діт. №8
Рекіт Бенкізер Великобританія
від 52,50
Нурофен табл. п/о 200мг №12
Рекіт Бенкізер Великобританія
від 66,50
Нурофен супоз. рект. д/діт. 60мг №10
Рекіт Бенкізер Великобританія
від 67,50
Нурофен ультракап експрес капс. 200мг №10
Рекіт Бенкізер Великобританія
від 86,40
і ще 10 позицій
Аптека "Будьте Здоровы"
Біла Церква, вул.Леваневського 47/1
Нурофен 200 мг №6 табл
Boots Healthcare International
від 37,17
Нурофен 200 мг №8 табл.
Boots Healthcare International
від 48,25
Нурофен д/детей супп. 60мг №10
Boots Healthcare International
від 62,37
Нурофен д/детей сусп. д/пер. прим. с клубн. вкус. 100мл
Boots Healthcare International
від 87,23
Нурофен д/детей сусп. д/пер. прим. с апельс. вкус. 100мл
Boots Healthcare International
від 90,36
і ще 5 позицій
Аптека Подорожник
Знам'янка, вул.Михайла Грушевського 22Л
Нурофен табл. п/о 200мг №6
Рекіт Бенкізер Великобританія
від 44,33
Нурофен табл. д/діт. №8
Рекіт Бенкізер Великобританія
від 48,99
Нурофен супоз. рект. д/діт. 60мг №10
Рекіт Бенкізер Великобританія
від 61,99
Нурофен табл. п/о 200мг №12
Рекіт Бенкізер Великобританія
від 69,54
Нурофен ультракап експрес капс. 200мг №10
Рекіт Бенкізер Великобританія
від 86,40
і ще 10 позицій
Аптека Доброго Дня
Львів, вул.Городоцька 179
Нурофен 200мг №6 табл.
Reckitt Benckiser Healthcare International (Великобритания) (м)
від 37,50
Нурофен 200 мг №8 табл.(для дітей)
Reckitt Benckiser Healthcare International (Великобритания) (м)
від 48,50
Нурофен 200мг №12 табл.
Reckitt Benckiser Healthcare International (Великобритания) (м)
від 58,50
Нурофен експрес ультракап 200 мг №10
Reckitt Benckiser Healthcare International (Великобритания) (м)
від 67,90
Нурофен д/дітей 60мг №10 супп.
Famar (Греция) (м)
від 71,20
і ще 11 позицій
D.S.
Бучач, вул.Галицька 46/2
Нурофен дитячий табл 200 мг н 8
Reckitt Benckiser Healthcare (UK)
від 54,27
Нурофен дитячий супозиторії 60 мг н 10
Reckitt Benckiser Healthcare (UK)
від 68,72
Нурофен форте табл 400 мг н 12
Reckitt Benckiser Healthcare (UK)
від 88,90
Нурофен дитячий сусп. з полун смак 100 мл
Reckitt Benckiser Healthcare (UK)
від 96,13
Нурофен дитячий сусп. з апельс смак 100 мл
Reckitt Benckiser Healthcare (UK)
від 96,90
і ще 4 позиції
Аптека Подорожник
Вишневе, вул.Святошинська 38
Нурофен табл. п/о 200мг №6
Рекіт Бенкізер Великобританія
від 38,50
Нурофен табл. д/діт. №8
Рекіт Бенкізер Великобританія
від 50,50
Нурофен табл. п/о 200мг №12
Рекіт Бенкізер Великобританія
від 62,50
Нурофен супоз. рект. д/діт. 60мг №10
Рекіт Бенкізер Великобританія
від 63,50
Нурофен ультракап експрес капс. 200мг №10
Рекіт Бенкізер Великобританія
від 84,70
і ще 10 позицій
Полімед
Одеса, вул.Старопортофранківська 24
Нурофен д/детей с 6 лет тбл.п/о 200мг n8
реккит бенкизер хелскер
від 53,26
Нурофен тбл. 200мг n12
реккит бенкизер хелскер
від 60,72
Нурофен свечи 60 мг n10
реккит бенкизер хелскер
від 63,83
Нурофен форте тбл. 400мг n12
реккит бенкизер хелскер
від 88,57
Нурофен сусп. с апельс. вкусом 100мг/5мл фл. 100мл
реккит бенкизер хелскер
від 96,63
і ще 6 позицій
Аптека БАМ
Львів, вул.Гетьмана Мазепи 10
Нурофен табл. п/о 200мг №6
Рекіт Бенкізер Великобританія
від 35,92
Нурофен табл. д/діт. №8
Рекіт Бенкізер Великобританія
від 44,29
Нурофен табл. п/о 200мг №12
Рекіт Бенкізер Великобританія
від 56,49
Нурофен супоз. рект. д/діт. 60мг №10
Рекіт Бенкізер Великобританія
від 56,98
Нурофен ультракап експрес капс. 200мг №10
Рекіт Бенкізер Великобританія
від 64,49
і ще 8 позицій
ФАРМАСФЕРА
Черкаси, вул.Смілянська 55
Нурофєн табл. в/о 200мг №6 (6х1)
Реккітт Бенкізер Хелскер Лтд., Великобританія
від 40,60
Нурофєн табл. в/о 200мг №8 (8х1)
Реккітт Бенкізер Хелскер Лтд., Великобританія
від 52,80
Нурофєн табл. в/о 200мг №12 (12х1)
Реккітт Бенкізер Хелскер Лтд., Великобританія
від 61,90
Нурофєн для дітей супоз. 60мг №10 (5х2)
Фамар А.В.Е. "Реккітт Бенкізер Хелскер Інтернешнл
від 65,20
Нурофєн експрес ультракап капс. мяк. 200мг №10 бліст.
Реккітт Бенкізер Хелскер Лтд., Великобританія
від 76,00
і ще 6 позицій
Аптека оптовых цен
Харків, ш.Салтівське шосе 246
Нурофен табл. п/о 200мг №6
РЕКИТТ БЕНКИЗЕР ХЕЛСКЕР ИНТЕРНЕШНЛ ЛИМИТЕД
від 34,50
Нурофен табл. п/о 200мг №8
РЕКИТТ БЕНКИЗЕР ХЕЛСКЕР ИНТЕРНЕШНЛ ЛИМИТЕД
від 43,70
Нурофен табл. п/о 200мг №12
РЕКИТТ БЕНКИЗЕР ХЕЛСКЕР ИНТЕРНЕШНЛ ЛИМИТЕД
від 53,60
Нурофен д/детей супп. ректал. 60мг №10
ФАМАР А.В.Е АВЛОН ПЛАНТ
від 59,00
Нурофен экспресс ультракап капс. 200мг №10
РЕКИТТ БЕНКИЗЕР ХЕЛСКЕР ИНТЕРНЕШНЛ ЛИМИТЕД
від 67,20
і ще 10 позицій
Аптека 911
Балаклія, вул.Октябрьская 41
Нурофен табл. п/о 200мг №6
РЕКИТТ БЕНКИЗЕР ХЕЛСКЕР ИНТЕРНЕШНЛ ЛИМИТЕД
від 34,50
Нурофен табл. п/о 200мг №8
РЕКИТТ БЕНКИЗЕР ХЕЛСКЕР ИНТЕРНЕШНЛ ЛИМИТЕД
від 43,70
Нурофен табл. п/о 200мг №12
РЕКИТТ БЕНКИЗЕР ХЕЛСКЕР ИНТЕРНЕШНЛ ЛИМИТЕД
від 53,60
Нурофен д/детей супп. ректал. 60мг №10
ФАМАР А.В.Е АВЛОН ПЛАНТ
від 59,00
Нурофен экспресс ультракап капс. 200мг №10
РЕКИТТ БЕНКИЗЕР ХЕЛСКЕР ИНТЕРНЕШНЛ ЛИМИТЕД
від 67,20
і ще 10 позицій
Аптека оптовых цен
Чернігів, вул.Рокоссовського 15
Нурофен табл. п/о 200мг №6
РЕКИТТ БЕНКИЗЕР ХЕЛСКЕР ИНТЕРНЕШНЛ ЛИМИТЕД
від 34,50
Нурофен табл. п/о 200мг №8
РЕКИТТ БЕНКИЗЕР ХЕЛСКЕР ИНТЕРНЕШНЛ ЛИМИТЕД
від 43,70
Нурофен табл. п/о 200мг №12
РЕКИТТ БЕНКИЗЕР ХЕЛСКЕР ИНТЕРНЕШНЛ ЛИМИТЕД
від 53,60
Нурофен экспресс ультракап капс. 200мг №10
РЕКИТТ БЕНКИЗЕР ХЕЛСКЕР ИНТЕРНЕШНЛ ЛИМИТЕД
від 67,20
Нурофен форте табл. п/о 400мг №12
РЕКИТТ БЕНКИЗЕР ХЕЛСКЕР ИНТЕРНЕШНЛ ЛИМИТЕД
від 74,80
і ще 7 позицій
Аптека Подорожник
Вінниця, вул.600-річчя 52
Нурофен табл. п/о 200мг №6
Рекіт Бенкізер Великобританія
від 44,41
Нурофен табл. д/діт. №8
Рекіт Бенкізер Великобританія
від 51,50
Нурофен супоз. рект. д/діт. 60мг №10
Рекіт Бенкізер Великобританія
від 66,50
Нурофен табл. п/о 200мг №12
Рекіт Бенкізер Великобританія
від 69,54
Нурофен ультракап експрес капс. 200мг №10
Рекіт Бенкізер Великобританія
від 84,70
і ще 10 позицій
Аптека Доброго Дня
Київ, пр.Булгакова 16
Нурофен 200мг №6 табл.
Reckitt Benckiser Healthcare International (Великобритания) (м)
від 37,50
Нурофен 200 мг №8 табл.(для дітей)
Reckitt Benckiser Healthcare International (Великобритания) (м)
від 48,50
Нурофен 200мг №12 табл.
Reckitt Benckiser Healthcare International (Великобритания) (м)
від 58,50
Нурофен експрес ультракап 200 мг №10
Reckitt Benckiser Healthcare International (Великобритания) (м)
від 67,90
Нурофен д/дітей 60мг №10 супп.
Famar (Греция) (м)
від 74,00
і ще 11 позицій
Аптека Доброго Дня
Харків, вул.Сумська 73 (Маячок)
Нурофен 200мг №6 табл.
Reckitt Benckiser Healthcare International (Великобритания) (м)
від 37,50
Нурофен 200 мг №8 табл.(для дітей)
Reckitt Benckiser Healthcare International (Великобритания) (м)
від 48,50
Нурофен 200мг №12 табл.
Reckitt Benckiser Healthcare International (Великобритания) (м)
від 58,50
Нурофен експрес ультракап 200 мг №10
Reckitt Benckiser Healthcare International (Великобритания) (м)
від 67,90
Нурофен д/дітей 60мг №10 супп.
Famar (Греция) (м)
від 74,00
і ще 10 позицій
Аптека Подорожник
Почаїв, вул.Возз'єднання 3А
Нурофен табл. п/о 200мг №6
Рекіт Бенкізер Великобританія
від 42,99
Нурофен табл. д/діт. №8
Рекіт Бенкізер Великобританія
від 53,99
Нурофен супоз. рект. д/діт. 60мг №10
Рекіт Бенкізер Великобританія
від 68,50
Нурофен табл. п/о 200мг №12
Рекіт Бенкізер Великобританія
від 68,99
Нурофен ультракап експрес капс. 200мг №10
Рекіт Бенкізер Великобританія
від 79,99
і ще 10 позицій
Аптека Доброго Дня
Харків, вул.23-го Серпня 34
Нурофен 200мг №6 табл.
Reckitt Benckiser Healthcare International (Великобритания) (м)
від 37,50
Нурофен 200 мг №8 табл.(для дітей)
Reckitt Benckiser Healthcare International (Великобритания) (м)
від 48,50
Нурофен 200мг №12 табл.
Reckitt Benckiser Healthcare International (Великобритания) (м)
від 58,50
Нурофен експрес ультракап 200 мг №10
Reckitt Benckiser Healthcare International (Великобритания) (м)
від 67,90
Нурофен д/дітей 60мг №10 супп.
Famar (Греция) (м)
від 72,90
і ще 10 позицій
Добрі ліки
Маріуполь, вул.Троїцька 46 (Лікарня №2)
Нурофен таб 200мг №8 /n/ |
RECKITT BENCKISER
є
Нурофен таб 200мг №12 /n/ |
RECKITT BENCKISER
є
Нурофен форте таб п/о 400мг №12 /n/ |
RECKITT BENCKISER
є
Біокон
Київ, вул.Пушкінська 22А
Нурофен 200мг №6 табл.
Reckitt Benckiser Healthcare International (Великобритания) (м)
від 37,50
Нурофен 200мг №12 табл.
Reckitt Benckiser Healthcare International (Великобритания) (м)
від 58,50
Нурофен експрес ультракап 200 мг №10
Reckitt Benckiser Healthcare International (Великобритания) (м)
від 67,90
Нурофен форте 400мг №12 табл.
Reckitt Benckiser Healthcare International (Великобритания) (м)
від 82,00
Нурофен експрес форте 400мг №10
Reckitt Benckiser Healthcare International (Великобритания) (м)
від 90,90
і ще 3 позиції
Домашняя аптека
Дніпро, пр.Гагаріна 171
Нурофен таб 200мг №6 /n/ |
RECKITT BENCKISER
є
Нурофен таб 200мг №8 /n/ |
RECKITT BENCKISER
є
Нурофен таб 200мг №12 /n/ |
RECKITT BENCKISER
є
Нурофен д/детей супп 60мг ректал №10 |
FAMAR
є
Нурофен экспресс ультракап капс 200мг №10 /n/ |
RECKITT BENCKISER
є
і ще 10 позицій
Обласний аптечний склад (ДОРП)
Харків, вул.Харківських Дивізій 20
Нурофєн® таблетки, в/о, по 200 мг №6 (6х1) (***)
Reckitt Benckiser
є
Нурофєн® таблетки, в/о, по 200 мг №8 (8х1) (***)
Reckitt Benckiser
є
Нурофєн® для дітей супозиторії по 60 мг №10 (5х2)
Reckitt Benckiser
є
Нурофєн® таблетки, в/о, по 200 мг №12 (12х1) (***)
Reckitt Benckiser
є
Нурофєн® експрес ультракап капсули м'як. по 200 мг №10 у бліс. (***)
Reckitt Benckiser
є
і ще 6 позицій
Аптека Рецепти Здоров'я
Київ, вул.Михайла Бойчука 19
Нурофен таб. №6
Бутс Хелскэр Интерн
від 44,54
Нурофен таб.200мг №8 (с 6 лет)
Бутс Хелскэр Интерн
від 56,74
Нурофен дет.супп.60мг №10
Бутс Хелскэр Интерн
від 63,71
Нурофен таб. №12
Бутс Хелскэр Интерн
від 65,32
Нурофен экспресс таб.200 (256) мг №12
Бутс Хелскэр Интерн
від 77,81
і ще 11 позицій
Аптека оптовых цен
Харків, вул.Гвардійців-Широнінців 83/26
Нурофен табл. п/о 200мг №6
РЕКИТТ БЕНКИЗЕР ХЕЛСКЕР ИНТЕРНЕШНЛ ЛИМИТЕД
від 34,50
Нурофен табл. п/о 200мг №8
РЕКИТТ БЕНКИЗЕР ХЕЛСКЕР ИНТЕРНЕШНЛ ЛИМИТЕД
від 43,70
Нурофен табл. п/о 200мг №12
РЕКИТТ БЕНКИЗЕР ХЕЛСКЕР ИНТЕРНЕШНЛ ЛИМИТЕД
від 53,60
Нурофен д/детей супп. ректал. 60мг №10
ФАМАР А.В.Е АВЛОН ПЛАНТ
від 59,00
Нурофен экспресс ультракап капс. 200мг №10
РЕКИТТ БЕНКИЗЕР ХЕЛСКЕР ИНТЕРНЕШНЛ ЛИМИТЕД
від 67,20
і ще 10 позицій
Аптека Подорожник
Хуст, вул.Карпатської Січі 28
Нурофен табл. п/о 200мг №6
Рекіт Бенкізер Великобританія
від 44,33
Нурофен табл. д/діт. №8
Рекіт Бенкізер Великобританія
від 53,99
Нурофен супоз. рект. д/діт. 60мг №10
Рекіт Бенкізер Великобританія
від 67,99
Нурофен табл. п/о 200мг №12
Рекіт Бенкізер Великобританія
від 68,50
Нурофен ультракап експрес капс. 200мг №10
Рекіт Бенкізер Великобританія
від 89,42
і ще 10 позицій
Аптека Подорожник
Богуслав, вул.Шевченка 6
Нурофен табл. п/о 200мг №6
Рекіт Бенкізер Великобританія
від 42,93
Нурофен табл. д/діт. №8
Рекіт Бенкізер Великобританія
від 51,99
Нурофен супоз. рект. д/діт. 60мг №10
Рекіт Бенкізер Великобританія
від 66,99
Нурофен табл. п/о 200мг №12
Рекіт Бенкізер Великобританія
від 71,80
Нурофен ультракап експрес капс. 200мг №10
Рекіт Бенкізер Великобританія
від 86,70
і ще 10 позицій
Аптека Здравица
Миколаївка, вул.Миру 6
Нурофен таб 200мг №6 /n/ |
RECKITT BENCKISER
є
Нурофен таб 200мг №12 /n/ |
RECKITT BENCKISER
є
Нурофен д/детей супп 60мг ректал №10 |
FAMAR
є
Нурофен экспресс ультракап капс 200мг №10 /n/ |
RECKITT BENCKISER
є
Нурофен форте таб п/о 400мг №12 /n/ |
RECKITT BENCKISER
є
і ще 6 позицій
Київфарм
Чернігів, вул.Івана Мазепи 48
Нурофен 200 мг №6 табл
Boots Healthcare International
від 36,86
Нурофен 200 мг №12 табл.
Boots Healthcare International
від 59,21
Нурофен форте 400 мг №12 табл.
Boots Healthcare International
від 80,04
Нурофен д/детей сусп. д/пер. прим. с апельс. вкус. 100мл
Boots Healthcare International
від 87,34
Нурофен д/детей сусп. д/пер. прим. с клубн. вкус. 100мл
Boots Healthcare International
від 87,34
і ще 5 позицій
Аптека
Кривий Ріг, вул.Каткова 2
Нурофен табл. п/о 200мг №6
РЕКИТТ БЕНКИЗЕР ХЕЛСКЕР ИНТЕРНЕШНЛ ЛИМИТЕД
від 34,50
Нурофен табл. п/о 200мг №12
РЕКИТТ БЕНКИЗЕР ХЕЛСКЕР ИНТЕРНЕШНЛ ЛИМИТЕД
від 53,60
Нурофен д/детей супп. ректал. 60мг №10
ФАМАР А.В.Е АВЛОН ПЛАНТ
від 59,00
Нурофен форте табл. п/о 400мг №12
РЕКИТТ БЕНКИЗЕР ХЕЛСКЕР ИНТЕРНЕШНЛ ЛИМИТЕД
від 74,80
Нурофен д/детей сусп. орал. 100мг/5мл фл. 100мл апельсин
РЕКИТТ БЕНКИЗЕР ХЕЛСКЕР ИНТЕРНЕШНЛ ЛИМИТЕД
від 81,50
і ще 3 позиції
Аптека Подорожник
Херсон, пр.Ушакова 30/1
Нурофен табл. п/о 200мг №6
Рекіт Бенкізер Великобританія
від 44,33
Нурофен табл. д/діт. №8
Рекіт Бенкізер Великобританія
від 50,99
Нурофен супоз. рект. д/діт. 60мг №10
Рекіт Бенкізер Великобританія
від 61,99
Нурофен табл. п/о 200мг №12
Рекіт Бенкізер Великобританія
від 71,80
Нурофен ультракап експрес капс. 200мг №10
Рекіт Бенкізер Великобританія
від 86,70
і ще 10 позицій
Добрі ліки
Краматорськ, вул.Шкільна 6
Нурофен таб 200мг №6 /n/ |
RECKITT BENCKISER
є
Нурофен таб 200мг №12 /n/ |
RECKITT BENCKISER
є
Нурофен д/детей супп 60мг ректал №10 |
FAMAR
є
Нурофен экспресс ультракап капс 200мг №10 /n/ |
RECKITT BENCKISER
є
Нурофен форте таб п/о 400мг №12 /n/ |
RECKITT BENCKISER
є
і ще 5 позицій
Аптека 911
Харків, вул.Ощєпкова 3
Нурофен табл. п/о 200мг №6
РЕКИТТ БЕНКИЗЕР ХЕЛСКЕР ИНТЕРНЕШНЛ ЛИМИТЕД
від 34,50
Нурофен табл. п/о 200мг №8
РЕКИТТ БЕНКИЗЕР ХЕЛСКЕР ИНТЕРНЕШНЛ ЛИМИТЕД
від 43,70
Нурофен табл. п/о 200мг №12
РЕКИТТ БЕНКИЗЕР ХЕЛСКЕР ИНТЕРНЕШНЛ ЛИМИТЕД
від 53,60
Нурофен д/детей супп. ректал. 60мг №10
ФАМАР А.В.Е АВЛОН ПЛАНТ
від 57,10
Нурофен экспресс ультракап капс. 200мг №10
РЕКИТТ БЕНКИЗЕР ХЕЛСКЕР ИНТЕРНЕШНЛ ЛИМИТЕД
від 67,20
і ще 10 позицій
Аптека Подорожник
Миколаїв, вул.Миколаївська 15/5
Нурофен табл. п/о 200мг №6
Рекіт Бенкізер Великобританія
від 44,40
Нурофен табл. д/діт. №8
Рекіт Бенкізер Великобританія
від 51,50
Нурофен супоз. рект. д/діт. 60мг №10
Рекіт Бенкізер Великобританія
від 65,50
Нурофен табл. п/о 200мг №12
Рекіт Бенкізер Великобританія
від 70,60
Нурофен ультракап експрес капс. 200мг №10
Рекіт Бенкізер Великобританія
від 79,50
і ще 10 позицій
Добрі ліки
Лиман, пров.Садовий 1А
Нурофен таб 200мг №6 /n/ |
RECKITT BENCKISER
є
Нурофен таб 200мг №8 /n/ |
RECKITT BENCKISER
є
Нурофен таб 200мг №12 /n/ |
RECKITT BENCKISER
є
Нурофен д/детей супп 60мг ректал №10 |
FAMAR
є
Нурофен форте таб п/о 400мг №12 /n/ |
RECKITT BENCKISER
є
і ще 7 позицій
Аптека Подорожник
Херсон, вул.Олеся Гончара 19
Нурофен табл. п/о 200мг №6
Рекіт Бенкізер Великобританія
від 43,55
Нурофен табл. д/діт. №8
Рекіт Бенкізер Великобританія
від 49,99
Нурофен табл. п/о 200мг №12
Рекіт Бенкізер Великобританія
від 60,50
Нурофен супоз. рект. д/діт. 60мг №10
Рекіт Бенкізер Великобританія
від 63,50
Нурофен ультракап експрес капс. 200мг №10
Рекіт Бенкізер Великобританія
від 75,99
і ще 10 позицій
Аптека Рецепты здоровья
Київ, вул.Митрополита Андрея Шептицького 5
Нурофен таб. №6
Бутс Хелскэр Интерн
від 48,95
Нурофен таб.200мг №8 (с 6 лет)
Бутс Хелскэр Интерн
від 60,99
Нурофен дет.супп.60мг №10
Бутс Хелскэр Интерн
від 76,52
Нурофен таб. №12
Бутс Хелскэр Интерн
від 78,61
Нурофен ультракап экспресс 200 мг капс №10
Бутс Хелскэр Интерн
від 94,13
і ще 10 позицій
 • Нурофєн таблетки, в/о по 200 мг №6
 • Нурофєн таблетки, в/о по 200 мг №12
 • Нурофєн таблетки, в/о по 200 мг №24 (12х2)
 • Нурофєн таблетки, в/о по 200 мг №8
Інструкція до Нурофєн представлена виключно з ознайомчою метою і не є приводом для самолікування.
Тільки ваш лікуючий лікар може прийняти рішення про необхідність застосування Нурофєн, призначення схем лікування і дозувань, а також обговорити сумісність Нурофєн з застосовуваними вами ліками, роз'яснити побічні дії і протипоказання.
Пам'ятайте - самолікування небезпечно для вашого здоров'я.

Рекомендуємо подивитися

Нурофєн форте таблетки, в/о по 400 мг №12
Нурофєн форте
таблетки
Реккітт Бенкізер Хелскер Інтернешнл Лтд., Великобританія
Ціни в аптеках
Ібупром таблетки, в/о по 200 мг №10
Ібупром таблетки, в/о по 200 мг №50 у флак.
Ібупром таблетки, в/о по 200 мг №2 у саше
Ібупром
таблетки
ЮС Фармація, ТОВ для " Юнілаб ЛП", Польща/США
Ціни в аптеках
Ібупром макс таблетки, в/о по 400 мг №24 (12х2)
Ібупром макс таблетки, в/о по 400 мг №12
Ібупром макс таблетки, в/о по 400 мг №6
Ібупром макс таблетки, в/о по 400 мг №24 у флак.
Ібупром макс
таблетки
ЮС Фармація, ТОВ для " Юнілаб ЛП", Польща/США
Ціни в аптеках

Переглянуті товари

Нурофєн таблетки, в/о по 200 мг №6
Нурофєн таблетки, в/о по 200 мг №12
Нурофєн таблетки, в/о по 200 мг №24 (12х2)
Нурофєн таблетки, в/о по 200 мг №8
Нурофєн
таблетки
Реккітт Бенкізер Хелскер Інтернешнл Лтд., Великобританія
Ціни в аптеках

Новинки реклама

Осінній авітаміноз?
Осінній авітаміноз? Життєво необхідні компоненти для майбутньої мами та малюка Детальніше
Турбують суглоби?
Турбують суглоби? Комплексна підтримка суглобів! Детальніше
Мрієш виглядати на мільйон?
Мрієш виглядати на мільйон? Підтримай красу волосся, шкіри та нігтів Детальніше
Запор?
Запор? Усунь не симптоми, а причину Детальніше
Я вагітна, що далі?
Я вагітна, що далі? . Детальніше
Як попередити інфаркт міокарда?
Як попередити інфаркт міокарда? ЗДОРОВ'Я СЕРЦЯ В ВАШИХ РУКАХ! Детальніше
Top