Окутиарз краплі оч. по 10 мл у флак.

Ціни в Україні
від 207.57 до 484.50 грн
в 1295 аптеках

Характеристики

Призначення
для очей
Виробник
Об'єм
10 мл
Країна походження бренду
Німеччина
Показати все

Опис для Окутиарз краплі оч. по 10 мл у флак.

Склад

Натрієва сіль гіалуронової кислоти 0,15%, натрію хлорид, натрію гідрофосфат, дигідрофосфат натрію, марганцю хлориду тетрагідрат, хлористоводнева кислота/натрію гідроксид до рН 6,8 - 7,6, вода очищена. Кожен флакон Окутиарз® містить 10 мл стерильного розчину.

Рекомендації щодо застосування

Окутиарз® - стерильний, в’язкопружний, прозорий захисний засіб для рогівки, що не містить консервантів.

Засіб забезпечує довготривалу полегшуючу дію при сухості очей, що обумовлена: сухим кератокон’юнктивітом (синдромом Шегрена); травмами рогівки, ерозією, хірургічним втручанням на рогівці; носінням контактних лінз; гормональними розладами (менопаузою); кондиціонуванням повітря, вітром, холодом, пилом, димом, сухим або забрудненим повітрям; роботою за монітором комп’ютера, тривалою їздою на автомобілі, перельотами на далекі відстані; плаванням в хлорованій воді.

Спосіб застосування

Рекомендована доза - одна крапля в кожне око або на контактні лінзи перед їх використанням.

Кратність застосування - в міру необхідності, але не більше 10-ти закопувань в день.

Застереження

Не застосовуйте Окутиарз® при алергії на будь-який із компонентів, що входять до його складу. При застосуванні інших очних крапель, слід почекати принаймні п’ять хвилин перед використанням Окутиарз®. Не застосовувати при інфекційному ураженні очей. Відразу після застосування гострота зору може бути тимчасово зменшена.

Протипоказання

Індивідуальна чутливість до компонентів продукту.

Побічна дія

Можливе виникнення слабкого тимчасового дискомфорту в оці після закапування.

Умови зберігання

При температурі від 2 °C до 25 °C. Не заморожувати. Не застосовувати більше ніж через 6 місяців після першого відкриття флакону.

Виробник

i.com medical GmbH, Kaflerstrasse 15, 81241 München, Германия (ай.ком медікал ГмбХ, Кафлерштрассе 15, 81241 Мюнхен, Німеччина).

Дистриб’ютор Santen Oy, 33720 Tampere, Финляндия.

(UA) Уповноважений представник виробника в Україні:

Представництво «Сантен Ой» в Україні за адресою 04050, м. Київ, вул. Миколи Пимоненка 13, корпус 7, вхід літера «В», офіс 15

Характеристики

Призначення
для очей
Виробник
Об'єм
10 мл
Країна походження бренду
Німеччина

Часті питання

Окутіарз

Окутіарз є розчином, який допомагає захищати рогівкову оболонку від зовнішнього впливу. Засіб забезпечує довготривалу полегшуючу дію при сухості очей.

Рекомендована доза - одна крапля в кожне око або на контактні лінзи перед їх використанням. Кратність застосування - у міру потреби, але не більше 10-ти закапувань на день.

Перед першим застосуванням необхідно видалити з ковпачка захисне кільце, потягнувши за клапан, що відгинається. Зняти захисний ковпачок. Натискаючи на флакон з обох боків, закапати по 1 краплі в обидва ока.

Не використовуйте Окутіарз при алергії на будь-який компонент, що входять до його складу.

Середня ціна по Україні