UA RU
Бронюйте товари в аптеках, економте до 30%. З нами 6503 аптеки по всій Україні. Дізнатися більше

Остеовіс таблетки жув. №30 (15х2)

Ціна в Україні
від 195.95 до 340.40 грн
в 1017 аптеках
Знайти в аптеках
Категорія
Бренд Остеовіс
Вид товару таблетки
Кількість в упаковці 30 штук
Призначення для опорно-рухового апарату

Опис для Остеовіс таблетки жув. №30 (15х2)

Склад

  • Карбонат кальцію - 1111 мг,
  • Вітамін Д3 (холекальциферол) - 150 МО (3,75 мкг),
  • Оксид цинку - 3,11 мг,
  • Оксид магнію - 100 мг.

Властивості

Комбінований препарат кальцію. Кальцій, що входить до складу препарату, є будівельним компонентом для кісткової тканини, регулює проникність стінки судин, бере участь у регуляції провідності в синапсах і нейро-м'язових з'єднаннях, а також скорочувальної активності скелетної і гладкої мускулатури. Є необхідним компонентом для процесу згортання крові. За рахунок застосування високих технологій, що не мають аналогів, кожен іон кальцію знаходиться у водяній оболонці і не бере участі в процесах, поки концентрація кальцію в міжклітинній рідині і плазмі не знизиться нижче норми. У цьому випадку, згідно із законом дії мас, водна оболонка руйнується, вивільняючи іон кальцію саме в той момент, коли він необхідний організму, що дає здатність підтримувати концентрацію кальцію в крові завжди в необхідних межах і без передозування.

Карбонат кальцію містить максимальну кількість елементарного кальцію, перешкоджає конкрементоутворення в сечовивідній системі навіть в разі тривалого застосування, зменшує надлишкову продукцію паратгормона.

Вітамін D (холекальциферол) сприяє адекватному засвоєнню кальцію, бере участь в процесах регенерації і побудови кісткової тканини.

Цинк є складовим компонентом протеїнової матриці, на яку укладається кальцій і різні ферменти організму, які синтезують протеїни і нуклеїнові кислоти. Регулює секрецію кальцитоніну парафоллікулярними клітинами щитовидної залози, впливає на процес ремоделювання кісткової тканини. Потенціює кальційзберігаючу здатність вітаміну D.

Магній бере участь у багатьох процесах, що відбуваються в організмі - у виробленні енергії, засвоєнні глюкози, передачі нервового сигналу, синтезі білків, побудові кісткової тканини, регуляції розслаблення і напруги судин і м'язів. Виступає як протиалергічний і протизапальний чинник, захищає організм від інфекції, беручи участь у виробленні антитіл, відіграє значну роль в процесах згортання крові, регуляції роботи кишечника, сечового міхура і передміхурової залози.

Показання до використання

  • Профілактика і лікування первинного (менопаузний, сенільний) і вторинного остеопорозу (гіпер- (пара-) тиреоз, стероїдний, гепариновий, ідіопатичний);
  • профілактика і лікування дефіциту кальцію та / або вітаміну D3 (вагітність, період лактації, період посиленого зростання, для прискорення консолідації переломів)

Спосіб застосування

Дітям 7-12 років 1 таб. в день, старше 12 років і дорослим 1-2 таб. в день, вагітним і людям похилого віку 2-3 таб. в день після їди.

Курс прийому залежить від патології.

Протипоказання

Індивідуальна чутливість до компонентів засобу, дітям до 7 років, хворим на фенілкетонурію.

Умови зберігання

Зберігати в упаковці виробника, в сухому, захищеному від світла місці при температурі не вище 25 °С.

Форма випуску

Жувальні таблетки №30.

Опис продукту Остеовіс таблетки жув. №30 (15х2) представлений виключно з ознайомчою метою і не є приводом для самолікування.

Новинки реклама

SOS допомога при лінивому травленні
SOS допомога при лінивому травленні Спробуй не ферменти Детальніше
Турбує запор?
Турбує запор? Ефективно та безпечно навіть для дітей Детальніше
Запали пристрасть!
Запали пристрасть! Рослинний комплекс для чоловіків Детальніше
М'яке зниження
М'яке зниження Артеріального тиску Детальніше
Болить горло?
Болить горло? Швидке рішення Детальніше
Top