Остеогенон таблетки, в/плів. обол. №40 (10х4)

Ціни в аптеках

Остеогенон таблетки, в/плів. обол. №40 (10х4)

Склад

діюча речовина: осеїн-гідроксиапатитова сполука;

1 таблетка містить осеїн-гідроксиапатитової сполуки 830 мг, яка включає: осеїну 291 мг, до складу якого входять неколагенові пептиди і протеїни (75 мг) та колагени (216 мг);

гідроксиапатиту 444 мг, до складу якого входять кальцій (178 мг) та фосфор (82 мг);

допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, кремнію діоксид колоїдний безводний, магнію стеарат, крохмаль картопляний, гіпромелоза, титану діоксид (Е 171), поліетиленгліколь, тальк, заліза оксид жовтий (Е 172).

Лікарська форма

Таблетки, вкриті плівковою оболонкою.

Основні фізико-хімічні властивості: довгасті двоопуклі таблетки, вкриті плівковою оболонкою, рівномірно забарвлені у світло-жовтий колір.

Фармакотерапевтична група

Засоби, що впливають на структуру та мінералізацію кісток. Інші засоби, що впливають на структуру та мінералізацію кісток. Код АТХ М05В Х.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Регулятор кальцієво-фосфорного обміну, що застосовується при системному остеопорозі. Препарат чинить подвійну дію на метаболізм кісткової тканини: стимулюючу на остеобласти та інгібуючу на остеокласти. Ці різні дії фізіологічно доповнюють одна одну та регулюють рівновагу між резорбцією кісток і відновленням кісткової тканини. Кальцій міститься у препараті як складова гідроксиапатиту, що сприяє повнішій абсорбції кальцію зі шлунково-кишкового тракту. Фосфор, який бере участь у кристалізації гідроксиапатиту, сприяє фіксації кальцію у кістках і гальмує його виведення нирками.

Дослідження на тваринах продемонстрували, що при пероральному застосуванні органічний компонент препарату (осеїн, який містить колаген I типу, остеокальцин, фактори росту та інші протеїни) забезпечує більш виражений остеогенний ефект, ніж одна мінеральна складова (гідроксиапатит).

Клінічні дослідження підтвердили, що осеїн-гідроксиапатитова сполука зумовлює анаболічний ефект на кістковий метаболізм, який більший, ніж спостерігається при застосуванні тільки кальцію.

Фармакокінетика.

Дослідження з використанням поміченого ізотопом (47Са) препарату продемонстрували, що абсорбція відбувається у кишковому тракті.

Повільне вивільнення кальцію з осеїн-гідроксиапатитової сполуки забезпечує тривалу абсорбцію у шлунково-кишковому тракті та зумовлює відсутність піків гіперкальціємії (на відміну від препаратів, які містять тільки солі кальцію).

Показання

 • Профілактика остеопорозу.
 • Лікування остеопорозу.
 • Профілактика або лікування дефіциту кальцію в організмі.
 • Допоміжна терапія для покращення зростання кісток при переломах.

Протипоказання

 • Гіперчутливість до діючої речовини або до інших компонентів препарату.
 • Тяжкі порушення функції нирок; необхідність гемодіалізу.
 • Гіперкальціємія, гіперкальціурія, гострий нефролітіаз кальцію, кальциноз тканин.
 • Тривала іммобілізація, що супроводжується гіперкальціємією та/або гіперкальціурією (лікування кальцієм проводять після відновлення рухливості).
 • Дитячий вік до 6 років (пов’язано з лікарською формою).

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Небажані комбінації

Тіазидні діуретики: можуть знижувати виведення кальцію із сечею і спричиняти гіперкальціємію.

Комбінації, які вимагають особливих запобіжних заходів

Вітамін D: при комбінованому застосуванні Остеогенону з вітаміном D необхідна обережність, оскільки вітамін D підвищує абсорбцію кальцію і може спричинити гіперкальціємію.

Серцеві глікозиди: ризик розвитку аритмій. Пацієнти мають перебувати під пильним наглядом і у них рекомендується регулярно контролювати ЕКГ та рівень кальцію у сироватці крові.

Цикліни: ризик зменшення абсорбції циклінів у кишковому тракті при одночасному застосуванні препаратів кальцію внаслідок утворення нерозчинних хелатів, тому Остеогенон та цикліни рекомендується приймати з інтервалом не менше 2 годин.

Препарати, що містять солі заліза та цинку: ризик зменшення абсорбції заліза та цинку у кишковому тракті при одночасному застосуванні препаратів кальцію внаслідок утворення нерозчинних хелатів, тому Остеогенон та зазначені препарати рекомендується приймати з інтервалом не менше 2 годин.

Біфосфонати: ризик зменшення абсорбції біфосфонатів у кишковому тракті при одночасному застосуванні препаратів кальцію внаслідок утворення нерозчинних хелатів, тому Остеогенон та біфосфонати рекомендується приймати з інтервалом не менше 2 годин.

Хінолони: ризик зменшення абсорбції хінолонів у кишковому тракті при одночасному застосуванні препаратів кальцію внаслідок утворення нерозчинних хелатів, тому Остеогенон та хінолони рекомендується приймати з інтервалом не менше 2 годин.

Глюкокортикостероїди: при одночасному застосуванні глюкокортикостероїди можуть знижувати абсорбцію кальцію у кишковому тракті, тому Остеогенон та глюкокортикостероїди рекомендується приймати з інтервалом не менше 2 годин.

Препарати стронцію: ризик зменшення абсорбції стронцію у кишковому тракті при одночасному застосуванні препаратів кальцію, тому Остеогенон та препарати, що містять стронцій рекомендується приймати з інтервалом не менше 2 годин.

Гормони щитовидної залози: ризик зменшення абсорбції левотироксину у кишковому тракті, тому Остеогенон та гормони щитовидної залози рекомендується приймати з інтервалом не менше 2 годин.

Естрамустин: ризик зменшення абсорбції естрамустину при одночасному застосуванні препаратів кальцію, тому Остеогенон та естрамустин рекомендується приймати з інтервалом не менше 2 годин.

Особливості застосування

Кальцій

При одночасному застосуванні кальцію і вітаміну D необхідно систематично контролювати рівні кальцію у сироватці крові та сечі, а у разі їх підвищення – відповідним чином коригувати дози.

У разі ниркової недостатності рекомендується систематично контролювати рівні кальцію у сироватці крові та сечі, а також уникати призначення високих доз та/або тривалого застосування.

При тривалому застосуванні препарату та/або при наявності порушень функції нирок необхідно регулярно контролювати рівні кальцію у сечі і знижувати дози або тимчасово призупиняти лікування при перевищенні рівнів 7,5 ммоль за 24 години (300 мг за 24 години) у дорослих і 0,12–0,15 ммоль/кг маси тіла за 24 години (5–6 мг/кг маси тіла за 24 години) у дітей.

Пацієнтам з нефролітіазом кальцію в анамнезі рекомендується:

 • дотримуватись звичайних дієтичних рекомендацій щодо споживання кількості води, солі і білків;
 • обмежити кількість кальцію, що потрапляє з Остеогеноном, до 500 мг на добу;
 • відкоригувати споживання кальцію у раціоні, щоб не перевищувати загальну добову дозу кальцію 1,5 г, а також уникати додавання вітаміну D.

Фосфор

У хворих із помірними порушеннями функції нирок рекомендується періодично контролювати рівень фосфору у сироватці крові.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Наявні дані щодо застосування Остеогенону вагітними (від 300 до 1000 пацієнток) свідчать про відсутність розвитку мальформацій, а також відсутність токсичного впливу на плід або новонародженого.

Дослідження великої кількості вагітних жінок, що приймали солі кальцію, свідчать про відсутність негативного впливу на вагітність, а також на здоров’я плода або новонародженого.

Дослідження на тваринах не виявили репродуктивної токсичності препарату (доклінічні дані, одержані при повторних дослідженнях з токсичності, генотоксичності та репродуктивної токсичності, не виявили потенційного ризику для здоров’я людини).

Остеогенон можна застосовувати у період вагітності у разі потреби.

Екскрецію осеїн-гідроксиапатитової сполуки в молоко тварин не вивчали.

Дослідження харчових добавок продемонстрували, що екскреція кальцію у грудне молоко не змінюється при збільшенні вживання кальцію у період лактації, навіть у жінок, які раніше отримували мало кальцію.

Осеїн-гідроксиапатитова сполука, зокрема кальцій, потенційно екскретується у грудне молоко жінок у невеликій кількості, однак терапевтичні дози препарату не спричиняють негативного впливу на новонароджених/немовлят.

Остеогенон можна застосовувати в період годування груддю.

Фертильність. Дослідження на тваринах свідчать про відсутність прямого або опосередкованого негативного впливу на фертильність чоловіків та жінок.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Не впливає.

Спосіб застосування та дози

Таблетки приймати внутрішньо, запиваючи невеликою кількістю води, бажано під час приймання їжі.

Дорослі:

 • при остеопорозі приймають від 2 до 4 таблеток на добу (в окремих дозах за 2 прийоми); при вираженому остеопорозі дозу можна збільшити за рішенням лікаря;
 • в інших випадках приймають по 1–2 таблетки на добу.

Курс лікування визначає лікар індивідуально, залежно від характеру та перебігу захворювання.

Діти.

Остеогенон призначають дітям віком від 6 років. Залежно від віку пацієнта та його потреби у кальцію лікар призначає добову дозу 1–2 таблетки.

Передозування

Передозування Остеогенону малоймовірне. 

Наведені нижче дані стосуються передозування солей кальцію (більше 2000 мг кальцію на добу).

Симптоми передозування: клінічні симптоми переважно пов'язані з гіперкальціємією і не є специфічними, зокрема спрага, поліурія, полідипсія, нудота, блювання, зневоднення організму, підвищення артеріального тиску, вазомоторні розлади, запор, втрата апетиту, аритмії, слабкість, нефрокальциноз, нефролітіаз, біль у кістках, психічні зміни.

У дітей відсутність збільшення маси тіла / відставання у фізичному розвитку може передувати усім зазначеним симптомам.

Лікування при передозуванні: відміна препарату і відновлення водно-електролітного балансу; залежно від тяжкості гіперкальціємії слід застосовувати діуретики та/або кортикостероїди, біфосфонати, кальцитонін. Деякі пацієнти можуть потребувати перитонеального діалізу або гемодіалізу.

Побічні реакції

Залежно від частоти побічні реакції розподілені на такі категорії: дуже поширені (≥ 1/10), поширені (≥ 1/100, < 1/10), непоширені (≥ 1/1000, < 1/100), рідко поширені (≥ 1/10000, < 1/1000), поодинокі (< 1/10000), з невідомою частотою (наявні дані не дають змоги оцінити частоту цих реакцій).

З боку метаболізму та харчування

З невідомою частотою: гіперкальціурія, гіперкальціємія (при тривалому застосуванні у високих дозах).

З боку шлунково-кишкового тракту

З невідомою частотою: шлунково-кишкові розлади, зокрема нудота, біль у животі, запор.

З боку шкіри і підшкірних тканин

З невідомою частотою: гіперчутливість, включаючи свербіж, висипання.

Термін придатності

4 роки.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці у недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 ºС.

Упаковка

По 10 таблеток у блістері, по 4 блістери в картонній упаковці.

Категорія відпуску

За рецептом.

Виробник

П’єр Фабр Медикамент Продакшн.

Pierre Fabre Medicament Production.

Місцезнаходження виробника та адреса місця провадження його діяльності

виробнича дільниця Прожіфарм, вул. Лісе, 45500 Жієн, Франція /

site Progipharm, Rue du Lycee, 45500 Gien, France.

Дата останнього оновлення: 13.10.2019

Характеристики

Програма "Доступні ліки" не бере участі
Форма випуску таблетки
Умови продажу за рецептом
Реєстрація UA/2977/01/01 от 30.08.2019 (приказ 1925(2))
АТХ-класифікація M05BX - Інші засоби, що діють на структуру і мінералізацію кісток
Фармгрупа Засоби, що впливають на структуру та мінералізацію кісток. Інші засоби, що впливають на структуру та
Діючі речовини осеїн-гідроксиапатитний комплекс
Виробник П'єр Фабр Медікамент Продакшн, Франція
Дорослі дозволено
Діти заборонено
Вагітні за призначенням лікаря
Годуючі мами за призначенням лікаря
Алергіки з обережністю
Діабетики з обережністю
Водії дозволено

Знайдено 2669 аптек

Вітамін
Київ, вул.Якуба Коласа 8
Остеогенон табл. №40
Pierre Fabre
є
Аптека "Славутич"
Харків, вул.Пермська 12/14
Остеогенон,таб,n40
Pierre Fabre
є
СВ Аптека
Кременчук, вул.Європейська 41
Остеогенон таблетки, п/о, №40 (10х4)
П'єр Фабр Медікамент Продакшн, Франція
є
Вітамін
Петропавлівська Борщагівка, вул.Львівська 1-А (корпус 3)
Остеогенон табл. №40
Pierre Fabre
є
Вітамін
Київ, пр.Правди 3А
Остеогенон табл. №40
Pierre Fabre
є
Полімед
Одеса, вул.Пушкінська 41
Остеогенон тбл. 830мг n40
ROBAPHARM AG
від 558.75
Аптека "Дарлін фарм"
Бровари, вул.Київська 245
Остеогенон№40
П`єр Фабр Медикамент Продакшн, Франція
від 463.98
Добрі ліки
Костянтинівка, вул.Ціолковського 2Б
Остеогенон таб п/о №40 |
PIERRE FABRE MEDICAMENT PRODUCTION
є
Аптекар
Київ, вул.Антоновича 170/172
Остеогенон таб, 830мг №40
Robapharm
від 491.52
Добрі ліки
Мар'їнка, пр.Дружби 27
Остеогенон таб п/о №40 |
PIERRE FABRE MEDICAMENT PRODUCTION
є
СВ Аптека
Машівка, вул.Незалежності 112-A
Остеогенон таблетки, п/о, №40 (10х4)
П'єр Фабр Медікамент Продакшн, Франція
є
Мед-Сервіс
Зеленодольськ, вул.Святкова 17/19
Остеогенон табл. №40
Pierre Fabre Medicament Production (Франция)
від 526.40
Аптека Доброго Дня
Київ, пр.Леся Курбаса 16А
Остеогенон №40 табл.(остеопороз)
Pierre Fabre Medicament Production (Франция) (м)
від 644.90
Аптека Подорожник
Малин, вул.Суворова 96-А
Остеогенон табл. №40
Пєр Фабр Франція
від 468.99
Мед-Сервіс
Олександрія, пр.Соборний 6
Остеогенон табл. №40
Pierre Fabre Medicament Production (Франция)
від 515.15
Аптека Доброго Дня
Львів, вул.Гетьмана Мазепи 1Б
Остеогенон №40 табл.(остеопороз)
Pierre Fabre Medicament Production (Франция) (м)
від 579.40
Мед-Сервіс
Ужгород, вул.Волошина 12/16
Остеогенон табл. №40
Pierre Fabre Medicament Production (Франция)
від 542.83
1 Социальная аптека
Запоріжжя, пр.Соборний 145
Остеогенон №40 табл.(остеопороз)
Pierre Fabre Medicament Production (Франция) (м)
від 474.88
Аптека Подорожник
Кривий Ріг, вул.Соборності 22
Остеогенон табл. №40
Пєр Фабр Франція
від 511.99
Вітамін
Київ, вул.Маршала Тимошенка 14А
Остеогенон табл. №40
Pierre Fabre
є
Мед-Сервіс
Харків, вул.Грицевця 37
Остеогенон табл. №40
Pierre Fabre Medicament Production (Франция)
від 542.83
Мед-Сервіс
Кременчук, вул.Небесної Сотні 20/10
Остеогенон табл. №40
Pierre Fabre Medicament Production (Франция)
від 488.90
Аптека Подорожник
Мукачево, вул.Володимира Митрополита 33А
Остеогенон табл. №40
Пєр Фабр Франція
від 552.99
Гала аптека
Київ, вул.Тулузи 3Б
Остеогенон таб. №40
Пьер Фабр Медик
від 489.85
1 Социальная Аптека
Кременчук, вул.Генерала Манагарова 1
Остеогенон №40 табл.(остеопороз)
Pierre Fabre Medicament Production (Франция) (м)
від 474.88
Мед-Сервис
Кривий Ріг, пр.200-річчя Кривого Рогу 7В
Остеогенон табл. №40
Pierre Fabre Medicament Production (Франция)
від 483.55
Аптека Подорожник
Рівне, вул.Відінська 2
Остеогенон табл. №40
Пєр Фабр Франція
від 496.99
ФАРМАСФЕРА
Черкаси, вул.Смілянська 55
Остеогенон табл. в/пл.обол. №40 (10х4)
П'єр Фабр Медікамент Продакшн, Франція
від 542.90
Мед-Сервис
Чернігів, пр.Миру 42
Остеогенон табл. №40
Pierre Fabre Medicament Production (Франция)
від 456.60
Аптека Подорожник
Липовець, вул.Василя Липківського 55
Остеогенон табл. №40
Пєр Фабр Франція
від 561.99
Мед-Сервіс
Миргород, вул.Миргородських Дивізій 22
Остеогенон табл. №40
Pierre Fabre Medicament Production (Франция)
від 439.45
Аптека оптовых цен
Коростень, вул.Героїв Чорнобиля 29А
Остеогенон табл. п/о №40
ПЬЕР ФАБР МЕДИКАМЕНТ ПРОДАКШН
від 487.90
Аптека Госпитальных препаратов
Київ, вул.Щусєва 34/1
Остеогенон таблетки, п/плен. обол., №40 (10х4)
П'єр Фабр Медікамент Продакшн, Франція
від 539.74
Аптека АКС Социальная
Одеса, вул.Генерала Бочарова 30
Остеогенон №40 таб
ПЬЕР ФАБР
від 576.73
Аптека АКС Социальная
Одеса, вул.Академіка Корольова 65
Остеогенон №40 таб
ПЬЕР ФАБР
від 538.15
Аптека Подорожник
Гоща, вул.Незалежності 11Б
Остеогенон табл. №40
Пєр Фабр Франція
від 491.99
АКС
Одеса, вул.Святослава Ріхтера 132/1
Остеогенон №40 таб
ПЬЕР ФАБР
від 531.68
Аптека АКС Социальная
Одеса, вул.Генерала Петрова 46
Остеогенон №40 таб
ПЬЕР ФАБР
від 523.99
Мед-Сервіс
Свалява, вул.Головна 76/15
Остеогенон табл. №40
Pierre Fabre Medicament Production (Франция)
від 542.83
Аптека АКС Социальная
Одеса, вул.Святослава Ріхтера 125/3
Остеогенон №40 таб
ПЬЕР ФАБР
від 510.11
Мед-Сервис
Запоріжжя, вул.Ладозька 14
Остеогенон табл. №40
Pierre Fabre Medicament Production (Франция)
від 505.20
Аптека АКС Социальная
Одеса, вул.Грецька 45
Остеогенон №40 таб
ПЬЕР ФАБР
від 507.19
Аптека АКС Социальная
Одеса, вул.Святослава Ріхтера 129
Остеогенон №40 таб
ПЬЕР ФАБР
від 523.98
Аптека Подорожник
Зіньків, вул.Воздвиженська 35
Остеогенон табл. №40
Пєр Фабр Франція
від 537.99
Аптека АКС Социальная
Одеса, вул.М'ясоїдівська 32
Остеогенон №40 таб
ПЬЕР ФАБР
від 519.76
Аптека Дешево
Харків, вул.Різдвяна 29А
Остеогенон табл. п/о №40
ПЬЕР ФАБР МЕДИКАМЕНТ ПРОДАКШН
від 480.50
Мед-Сервіс
Тернопіль, пл.Перемоги 4б
Остеогенон табл. №40
Pierre Fabre Medicament Production (Франция)
від 542.83
Аптека ENTER
Одеса, вул.Пантелеймонівська 70
Остеогенон №40 таб
ПЬЕР ФАБР
від 538.15
Аптека Подорожник
Львів, вул.Джерельна 1
Остеогенон табл. №40
Пєр Фабр Франція
від 571.99
Аптека АКС Социальная
Одеса, вул.Костанді 162/2
Остеогенон №40 таб
ПЬЕР ФАБР
від 458.68
Інструкція для застосування Остеогенон, затверджена виробником, представлена виключно з ознайомчою метою і не є приводом для самолікування.
Тільки ваш лікуючий лікар може прийняти рішення про необхідність застосування Остеогенон, призначення схем лікування і дозувань, а також обговорити сумісність Остеогенон з застосовуваними вами ліками, роз'яснити побічні дії і протипоказання.
Пам'ятайте - самолікування небезпечно для вашого здоров'я.

Переглянуті товари

Остеогенон таблетки, в/плів. обол. №40 (10х4)
Остеогенон
таблетки
П'єр Фабр Медікамент Продакшн, Франція
Ціни в аптеках

Новинки реклама

Мрієш виглядати на мільйон?
Мрієш виглядати на мільйон? Підтримай красу волосся, шкіри та нігтів Детальніше
Запор?
Запор? Усунь не симптоми, а причину Детальніше
Осінній авітаміноз?
Осінній авітаміноз? Життєво необхідні компоненти для майбутньої мами та малюка Детальніше
Як попередити інфаркт міокарда?
Як попередити інфаркт міокарда? ЗДОРОВ'Я СЕРЦЯ В ВАШИХ РУКАХ! Детальніше
Турбують суглоби?
Турбують суглоби? Комплексна підтримка суглобів! Детальніше
Я вагітна, що далі?
Я вагітна, що далі? . Детальніше
Top