Перекис водню розчин 3% по 200 мл у флак.

Характеристики

Форма випуску
розчин
Об'єм
200 мл
Активні компоненти
перекис водню
Кількість активних компонентів
перекис водню: 3%
Країна походження бренду
Україна
Показати все

Опис для Перекис водню розчин 3% по 200 мл у флак.

Склад

Діюча речовина: водню пероксид; 100 мл розчину містять водню перекису (30%) 10 г;

допоміжні речовини: натрію бензоат (Е 211), вода очищена.

Фармакологічні властивості

Антисептичні та дезінфікуючі засоби. Код АТХ D08A X01.

При контакті розчину перекису водню з ушкодженою шкірою та слизовими оболонками вивільняється активний кисень, який сприяє очищенню ранової поверхні та інактивації органічних речовин (протеїн, кров, гній). При застосуванні препарату відбувається лише тимчасове зменшення кількості мікроорганізмів. Препарат має кровоспинний ефект.

Показання до використання

Препарат застосовують для зупинки капілярної кровотечі при поверхневому ушкодженні тканин, носових кровотечах, для обробки слизової оболонки при стоматитах, пародонтитах, ангінах, гінекологічних захворюваннях, а також при гнійних ранах.

Протипоказання

Підвищена чутливість до препарату.

Особливості застосування

Застосування розчину на пов’язку забезпечує безболісне зняття її з рани. Велика кількість піни, що утворюється, сприяє механічному очищенню рани від гною і тканинного детриту. Препарат слід з обережністю застосовувати для обробки глибоких ран та зрошення порожнин, враховуючи можливість емболій. Препарат не стабільний у лужному середовищі, у присутності металів, складних радикалів деяких оксидантів, а також в освітленому і теплому місці. Слід уникати потрапляння розчину в очі. Не слід порушувати правила застосування лікарського засобу, це може зашкодити здоров’ю.

Спосіб застосування та дози

Розчин Перекису водню наносять на ушкоджену ділянку шкіри для дезінфекції ран per se (тобто без розведення). Для полоскання розчиняють 1 столову ложку в 1 склянці води; для аплікацій, обробки ранових поверхонь, зупинки кровотечі (капілярної) уражені ділянки обробляють тампоном, просоченим розчином перекису водню. Тривалість лікування залежить від досягнутого ефекту.

Побічна дія

Можливе відчуття печіння в момент обробки рани. У деяких випадках при індивідуальній чутливості до компонентів препарату можливе виникнення місцевих алергічних реакцій. При тривалому застосуванні для обробки слизової оболонки рота можлива гіпертрофія сосочків язика. У разі появи будь-яких небажаних явищ необхідно звернутися до лікаря.

Термін придатності

3 роки. Препарат не можна застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Умови зберігання

Зберігати при температурі не вище 25 оС у захищеному від прямих сонячних променів та недоступному для дітей місці.

Форма випуску

По 40 мл або по 100 мл, або по 200 мл у флаконах.

Характеристики

Форма випуску
розчин
Об'єм
200 мл
Активні компоненти
перекис водню
Кількість активних компонентів
перекис водню: 3%
Країна походження бренду
Україна

Часті питання

Перекис водню

Коли цілісність шкіри порушена, наприклад, при випадковому порізі або отриманні рани, фермент каталаза виходить із зруйнованих клітин для захисту. Якщо обробити пошкодження перекисом водню, то фермент розщепить її на кисень і воду. Крім цього, в крові міститься гемоглобін, основний елемент якого - гем. Він же відповідає за перенесення кисню в крові, і точно так, як і фермент взаємодіє з перекисом, вивільняючи кисень. При цих реакціях, які відбуваються швидко і бурхливо, утворюється велика кількість бульбашок, піни і чути звук шипіння.

Препарат застосовується для зупинки кровотечі при дрібних, не глибоких пошкодженнях тканин, кровотечі з носа, для обробки слизових оболонок рота, статевих органів. Також, використовується для промивання гнійних ран.

Перекис водню - це хімічна сполука, яка відноситься до групи пероксидів. Сам препарат входить в фармакологічну групу антисептичних та дезінфікуючих засобів. При контакті з пошкодженням, з'єднання руйнується і виділяється кисень, який допомагає в очищенні раневої ділянки. Але мікроби він не вбиває повністю, тимчасово зменшуючи лише їхню кількість. Тому препарат використовується як антисептик для надання першої допомоги при травмах, порізах, укусах.

Розчин зберігається при кімнатній температурі не вище 25 градусів, в закритій упаковці виробника. Розчин не можна застосовувати після закінчення терміну придатності, нанесеного на упаковку.

Ціна на Перекис водню розчин 3% по 200 мл у флак. починається від 42.00 грн.
Перекис водню розчин 3% по 200 мл у флак. є безрецептурним препаратом, та відпускається без рецепту.

Середня ціна по Україні