Пробіланс капсули по 400 мг №20 у конт.

Ціни в Україні
від 155.88 до 428.50 грн
в 928 аптеках

Характеристики

Призначення
для мікрофлори
Країна походження бренду
Україна
Країна виробництва
Україна
Показати все

Опис для Пробіланс капсули по 400 мг №20 у конт.

Склад

Активні інгредієнти: на 1 капсулу:
Bifidobacterium lactis W51, Bifidobacterium lactis W52, Enterococcus faecium W54, Lactobacillus acidophilus W22, Lactobacillus paracasei W20, Lactobacillus plantarum W21, Lactobacillus salivarius W24, Lactococcus lactis W19. не менше 1 •109 КОЕ/г
Допоміжні речовини: крохмаль кукурудзяний, мальтодекстрини, інулін, калію хлорид, магнію сульфат, фруктоолігосахаріди, ферменти (амілази), ванільний порошок, марганцю сульфат, капсула тверда.
 

Властивості

ПРОБІЛАНС - комплекс корисних бактерій, що містить вісім штамів мікроорганізмів і розроблений спеціально для підтримки і забезпечення балансу кишкової мікрофлори.

ПРОБІЛАНС характеризується високим ступенем виживаності мікроорганізмів при проходженні через шлунково-кишковий тракт із збереженням їх метаболічної активності.

Штами продукту здатні пригнічувати ріст різних патогенних видів мікроорганізмів, зокрема, Escherichia coli, Enterococcus faecalis, Bacillus subtilis і Clostridium perfringens. Крім того, більшість штамів здатні пригнічувати продукцію токсину і пригнічувати ріст Clostridium difficile, збудника, який може викликати діарею після використання антибіотиків.

Штами мікроорганізмів продукту покращують бар'єрну функцію кишечника в умовах запалення і зменшують ушкодження епітеліальних клітин. Ці процеси мають суттєве відношення як до шлунково-кишкових захворювань, так і до системним запальним процесам.

ПРОБІЛАНС об'єднує в собі штами мікроорганізмів з різними властивостями в збалансованої багатовидовий формулою. Інші інгредієнти також ретельно підібрані і гарантують стабільність продукту, кращу виживаність при проходженні через шлунково-кишковий тракт, а також більш високу метаболічну активність пробіотичних бактерій.

Такі допоміжні речовини як інулін, мальтодекстрини, фруктоолігосахаріди, крохмаль кукурудзяний і мінеральна суміш захищають пробіотичні штами від впливу навколишнього середовища і забезпечують пробіотичні бактерії поживними речовинами для кращої гідратації, виживання і активності.

Рекомендації щодо застосування

Рекомендується вживати при можливому порушенні балансу кишкової мікрофлори:

  •  при використанні антибіотиків,
  •  стресі,
  • зміні характеру харчування,
  • при порушенні режиму і погіршенні якості харчування,
  •  при станах організму (алергія, синдром подразненого кишечника і т. д.), які опосередковано пов'язані з дисбалансом кишкової мікрофлори .

Спосіб застосування та дози

Дорослим приймати по 1-2 капсули на добу на голодний шлунок вранці або перед сном. Тривалість прийому - 20 днів, подальше застосування і можливість повторного курсу узгоджувати з лікарем.

Застереження

Індивідуальна чутливість до компонентів. Вагітні та жінки, люди зі значно зниженим імунітетом - тільки за рекомендацією лікаря. Цей продукт не призначений для діагностики, лікування або запобігання будь-яких захворювань, не повинен використовуватися як замінник різних дієт. Не перевищуйте рекомендовану добову дозу. Чи не застосовуйте після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Перед використанням рекомендована консультація лікаря.

Не є лікарським засобом.

Термін придатності

24 місяці від дати виробництва. Дату закінчення терміну придатності вказано на упаковці.

Форма випуску

20 капсул масою по 400 мг ± 7,5% в банці, 1 банка в пачці.

Умови зберігання

Зберігати в щільно закритій первинній упаковці в сухому, недоступному для дітей, захищеному від світла місці, при температурі від 0 до 25 градусів і відносній вологості повітря не більше 60%.
 

Характеристики

Призначення
для мікрофлори
Країна походження бренду
Україна
Країна виробництва
Україна

Середня ціна по Україні