Проктіс-М супозиторії рект. 2 г №10

Ціни в Україні
від 275.87 до 573.50 грн
в 1479 аптеках

Характеристики

Бренд
Серія/Лінійка
Призначення
заживлення тріщин
Країна походження бренду
Італія
Показати все

Опис для Проктіс-М супозиторії рект. 2 г №10

Склад

Активні речовини:
натрієва сіль гіалуронової кислоти олійний екстракт центели азіатськоі
олійний екстракт нагідок олійний екстракт алое вера
ефірна олія чайного дерева ВНТ
напівсинтетичні гліцериди  

Властивості

Супозиторії ректальні Проктіс-М діють завдяки наявності гіалуронової кислоти, мукополісахариду,який присутній у великій кількості у багатьох тканинах організму. Гіалуронова кислота функціонує як структурна підтримка, надаючи тканині тонус, живлення та еластичність. Численні клінічні дослідження довели здатність гіалуроновоі кислоти прискорювати та покращувати процес епітелізації та відновлення тканин.

Рекомендації щодо застосування

  • для посилення репаративних процесів в аноректальному каналі після проктологічних операцій;
  • внутрішній та зовнішній геморой;
  • проктит; криптит; анальні тріщини;
  • фісура;
  • перианальні фістули.

Спосіб застосування

Відкрийте супозиторій, потягнувши за дві попередньо розрізані частини блістеру. Дотримуйтеся правил гігієни: мийте руки до та після використання медичного виробу.

Використовуйте один супозиторій на добу або згідно з призначенням лікаря. Тривалість застосування залежить від розвитку симптомів; у разі необхідності супозиторіі ректальні Проктіс-М можна використовувати протягом тривалого періоду.

Застереження

У разі індивідуальної підвищеної чутливості до одного з компонентів виробу.

Безпека використання супозиторіїв ректальних Проктіс-М в період вагітності та годування груддю не досліджувалась. За таких обставин, бажано проконсультуватися з лікарем.

Взаємодія з іншими засобами не досліджувалась, у зв'язку з цим перед застосуванням супозиторіїв ректальних Проктіс-М разом з іншими медичними виробами або лікарськими засобами для ректального використання проконсультуйтеся з Вашим лікарем.

Уникати контакту з очима. Не ковтати.

Побічні ефекти

Використання виробів для місцевого застосування, особливо довготривале, може спричинити сенсибілізацію. Якщо це трапляеться, припиніть лікування та зверніться до лікаря, для проходження відповідноі терапії. У випадку виникнення небажаних ефектів, що не описані у цій листівці, повідомте про це свого лікаря або фармацевта.

Умови зберігання

Зберігайте медичний виріб щільно закритим, подалі від світла та тепла, при температурі від 4°С до 25°С. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Форма випуску

Супозиторії 2 г, № 10.

Термін придатності

Термін придатності зазначено на упаковці (ЕХР), і відноситься до виробу в непошкодженій упаковці, що правильно зберігається. Не використовуйте виріб після дати, зазначеної на упаковці, або якщо упаковка була відкрита або пошкоджена.

Характеристики

Бренд
Серія/Лінійка
Призначення
заживлення тріщин
Країна походження бренду
Італія

Середня ціна по Україні