Проталіс ФеміФолат таблетки №30 у бліс.

Характеристики

Категорія
Серія/Лінійка
Період
планування вагітності, весь період вагітності, грудне вигодовування, 2 триместр, 3 триместр, 1 триместр
Форма випуску
таблетки
Активні компоненти
омега-3 жирні кислоти, фолієва кислота, йод
Кількість активних компонентів
омега-3 жирні кислоти: 300мг, фолієва кислота: 400мкг, йод: 200мкг
Країна походження бренду
Швейцарія
Показати все

Опис для Проталіс ФеміФолат таблетки №30 у бліс.

Склад

Активні інгредієнти на одну капсулу:

риб’ячий жир, у тому числі омега-3 жирні кислоти: ДГК (докозагексаєнова кислота)

ЕПК (ейкозапентаєнова кислота

300 mg (мг)

105 mg (мг)

75 mg (мг)

риб’ячий жир:

ДГК (докозагексаєнова кислота)

200 mg (мг)

160 mg (мг)

L-метилфолат,

зокрема фолієва кислота

455 μg (мкг)

400 μg (мкг)

йодид калію,

зокрема йод

262 μg (мкг)

200 μg (мкг)

Склад на 1 капсулу: риб’ячий жир, у тому числі омега-3 жирні кислоти (ДГК (докозагексаєнова кислота), ЕПК (ейкозапентаєнова кислота)), риб’ячий жир (ДГК (докозагексаєнова кислота), оболонка капсули: желатин, вологоутримуючий агент гліцерин, загущувачі: софтизан, жовтий бджолиний віск; емульгатор: соняшниковий лецитин; вологутримуючий агент: гліцерин; оболонка капсули: барвники: жовтий оксид заліза, червоний оксид заліза. L-метилфолат (фолієва кислота), йодид калію. Без ГМО.

Опис

Protalis FemiFolat/Проталіс ФєміФолат

Омега-3 кислоти

Омега-3-поліненасичені жирні кислоти (ПНЖК) – ейкозапентаєнова кислота (ЕПК) і докозагексаєнова кислота (ДГК) належать до незамінних жирних кислот. Вони не синтезуються в організмі людини і мають надходити ззовні. Омега-3-ПНЖК беруть участь у формуванні клітин головного мозку плода, зорового аналізатора, а також у процесах передачі нервових імпульсів.

У розвитку дитини є два критичні моменти, коли вона потребує омега-3 ПНЖК: під час фетального розвитку і після народження, поки не закінчиться біохімічний розвиток сітківки та мозку. Якщо вагітна жінка не споживає достатню кількість омега-3 ПНЖК з їжею, її організм вилучає їх з власних запасів. Особливо висока потреба в ДГК в організмі вагітної жінки в III триместрі вагітності, коли відбувається швидке зростання мозку плода. Встановлено, що вживання омега-3 під час вагітності сприяє профілактиці зменшення маси тіла плода при народженні.

Додавання до раціону харчування вагітної омега 3 сприяють підвищенню еластичності та регенераційних властивостей шкіри, що може попередити розвиток розтяжок та стрій.

Омега-3 сприяють запобіганню передчасних пологів, профілактиці прееклампсії, гіпертонії та кардіоваскулярної патології у матері, сприяють зниженню ризику післяпологової депресії.

Фолієва кислота (у вигляді метилфолату)

Метилфолат (фолієва кислота) необхідний для багатьох важливих метаболічних процесів: бере участь у формуванні пуринів, піримідинів, нуклеїнових кислот та амінокислот, обміну холіну. Стимулює еритропоез, що необхідно для диференціації та дозрівання мегалобластів. Дефіцит фолатів призводить до гальмування фази кровотворення, збільшення кількості незрілих клітин крові та розвитку анемії. Фолієва кислота (метилфолат) бере участь у синтезі незамінних амінокислот, включаючи серин, метіонін, гліцин та гістидин.

Фолієва кислота, або метилфолат, – невід’ємний  компонент у комплексі заходів з профілактики невиношування та передчасних пологів, патології плаценти, затримки внутрішньоутробного розвитку плода, розвитку дефектів нервової трубки.

Йод

Йод – це життєво необхідний мікроелемент, який входить до складу гормонів щитоподібної залози – тироксину (Т4) та трийодтироніну (Т3) і забезпечує її нормальне функціонування. Нестача йоду в щоденному раціоні вагітної жінки загрожує розумово-інтелектуальними розладами майбутньої дитини.

Йод, який надходить до організму у фізіологічних кількостях, запобігає розвитку ендемічного зобу; нормалізує розміри щитоподібної залози у новонароджених, дітей різного віку, зокрема підлітків, та дорослих; впливає на показники співвідношення Т3/Т4, рівень ТТГ (тиреотропного гормону).

Рекомендації щодо застосування

Застосовувати як дієтичну добавку для жінок під час вагітності, у період планування вагітності та годування груддю як додаткове джерело омега-3 поліненасичених жирних кислот, метилфолату та йоду для створення оптимальних дієтичних умов функціонування організму жінки та дитини.

Спосіб застосування

1 капсула на добу після вживання їжі; капсулу рекомендовано ковтати цілою. Не слід перевищувати рекомендовану добову дозу.

Рекомендований термін застосування: 1 місяць, можливість подальшого застосування визначає лікар індивідуально.

Застереження

Дієтична добавка Protalis FemiFolat/Проталіс ФеміФолат дозволена до застосування під час вагітності та в період годування груддю.

Індивідуальна підвищена чутливість до окремих компонентів продукту. Перед початком застосування дієтичної добавки та при одночасному застосуванні з будь-якими лікарськими засобами рекомендована консультація лікаря. Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. Не запивати гарячими або алкогольвмісними напоями!

Не є лікарським засобом. Дієтична добавка Protalis FemiFolat/Проталіс ФеміФолат.

Форма випуску

капсули № 30; по 15 капсул у блістері, по 2 блістери в картонній коробці.

Маса нетто 1 капсули: 882,8 mg (мг) ± 15 %.

Термін придатності

3 роки.

Умови зберігання

Хранить в оригинальной упаковке при температуре до 25 С в сухом, защищенном от света и недоступном для детей месте.

Виробник

Виробник: Delta Medical Promotions AG/Дельта Медікел Промоушнз АГ, Отенбахгассе, 26, Цюрих CH-8001, Швейцарія на виробничій ділянці ПС Калле Аліканте, 8-10, 28500 Арганда дел Рей, Мадрид, Іспанія.

Імпортер: ТОВ «Дельта Медікел», 08132, Україна, м. Вишневе, вул. Чорновола, 43

Delta Medical Promotions AG

Представник в Україні: Представництво «Дельта Медікел Промоушнз АГ», Україна, 08132, м. Вишневе, вул. Чорновола, 43

Характеристики

Категорія
Серія/Лінійка
Період
планування вагітності, весь період вагітності, грудне вигодовування, 2 триместр, 3 триместр, 1 триместр
Форма випуску
таблетки
Активні компоненти
омега-3 жирні кислоти, фолієва кислота, йод
Кількість активних компонентів
омега-3 жирні кислоти: 300мг, фолієва кислота: 400мкг, йод: 200мкг
Країна походження бренду
Швейцарія

Часті питання

Ціна на Проталіс ФеміФолат таблетки №30 у бліс. починається від 250.02 грн.
Проталіс ФеміФолат таблетки №30 у бліс. є безрецептурним препаратом, та відпускається без рецепту.

Середня ціна по Україні