Реабілен-Екофарм інструкція і ціна в аптеках

Ціни в аптеках

Склад:

1 мл крапель містить 1 мл рідкого екстракту (вміст флавоноїдів не менше 0,32 мг/мл у перерахунку на рутин, вміст карбонових кислот не менше 0,30 мг/мл у перерахунку на яблучну кислоту) із трави Щучки дернистої (Herba Deschampsia caespitosa L.) та трави Війника наземного (Herba Calamagrostis epigeios L.) (1:1).

Розчинник екстракції: етанол 96%.

Лікарська форма. Краплі.

Фармакотерапевтична група.

Імуностимулятори. Код ATC L03A X.

Противірусні засоби прямої дії. Код ATC J05A X.

Клінічні характеристики.

Показання.

Препарат показаний:

 • для лікування післяопераційних інфекцій та вірусно-бактеріальних ускладнень у онкологічних хворих;
 • для лікування вірусних інфекцій та вірусно-бактеріальних ускладнень, спричинених імунодефіцитами, що розвиваються під час та після проведення хіміо- та променевої терапії;
 • у комплексній терапії для лікування захворювань, викликаних онкогенними вірусами папіломи, вірусів герпесу всіх типів, гепатитів В та С, опортуністичних інфекцій при ВІЛ.

Протипоказання.

Підвищена чутливість до компонентів препарату. Виразка шлунка або дванадцятипалої кишки. Аутоімунні захворювання.

Спосіб застосування та дози.

Препарат дозується за допомогою крапельниці. Необхідну кількість препарату накапати у воду (1-2 столові ложки), приймати за 10-15 хвилин до їди, а при лікуванні вірусних гепатитів через 1,5-2 години після їди.

Доза і тривалість лікування залежить від характеру показань та віку пацієнта.

Дорослі:

Лікування післяопераційних інфекцій та вірусно-бактеріальних ускладнень у онкологічних хворих:

1-й тиждень – по 7 крапель 2 рази на день;

2-3-й тиждень – по 12 крапель 2 рази на день;

4-й тиждень – 8 тиждень – по 15 крапель 2 рази на день.

Курс лікування – 2 місяці.

Лікування вірусних інфекцій та вірусно-бактеріальних ускладнень, спричинених імунодефіцитами, що розвиваються під час та після проведення хіміо- та променевої терапії:

1-й тиждень – по 7 крапель 2 рази на день;

2-3-й тиждень – по 12 крапель 2 рази на день;

З 4-го тижня і впродовж 12 місяців – по 15 крапель 2 рази на день.

Курс лікування – 12 місяців.

У комплексній терапії з метою лікування захворювань викликаних онкогенними вірусами папіломи:

1-й тиждень – по 7 крапель 2 рази на день;

2-й, 3-й тиждень – по 15 крапель 2 рази на день;

4-й тиждень – по 12 крапель 2 рази на день.

Тривалість лікування папіломавірусної інфекції становить 3 місяці без перерви.

У комплексній терапії з метою лікування захворювань викликаних вірусами герпесу всіх типів та опортуністичних інфекцій при ВІЛ:

Дорослі та діти віком від 12 років:

 • по 7 крапель 2 рази на день протягом наступних 3 днів;
 • по 10 крапель 2 рази на день протягом наступних 3 днів;
 • по 12-15 крапель 2 рази на день.

Курс лікування – 3 місяці.

У комплексній терапії з метою лікування гепатитів В та С:

Для дорослих та дітей віком старше 12 років рекомендована така схема дозування:

 • з 1-го по 3-й день – по 4 краплі 2 рази на день;
 • з 4-го по 6-й день – по 7 крапель 2 рази на день;
 • з 7-го дня – по 15 крапель 2 рази на день.

Для лікування вірусних гепатитів В та С у дітей віком до 12 років використовують дитячу лікарську форму – сироп Флавозід®.

Тривалість лікування – не менше 6-12 місяців.

Діти:

Дозування препарату проводиться відповідно до вікових доз базової схеми лікування (див. табл.1).

У зв'язку з наявністю у препараті не менше 85 % етанолу дітям до 6 років слід розводити дозовану кількість препарату Реабілен-Екофарм® з цукром у 50 мл охолодженої до кімнатної температури кип'яченої води.

Таблиця 1. Вікові дози препарату Реабілен-Екофарм® для дітей:
Вік:
Доза:
Діти до 1 року
по 1 краплі на день
Діти від 1 до 2 років
по 1 краплі 2 рази на день
 
Діти від 2 до 4 років
1-й тиждень – по 1 краплі 2 рази на день;
з 2-го тижня – по 2 краплі 2 рази на день.
Діти від 4 до 6 років
1-й тиждень – по 3 краплі 2 рази на день;
з 2-го тижня – по 4 краплі 2 рази на день.
Діти від 6 до 9 років
1-й тиждень – по 5 крапель 2 рази на день;
з 2-го тижня – по 9 крапель 2 рази на день.
Діти віком від 9 до 12 років
1 -й тиждень – по 6 крапель 2 рази на день;
з 2-го тижня – по 10 крапель 2 рази на день.

Тривалість лікування у педіатричній практиці така ж як і у дорослих.

Зовнішнє застосування:

для лікування шкіри при вірусних та вірусно-бактеріальних ускладненнях (інфекцій простого герпесу шкіри, гострих форм оперізувального герпесу, папіломатозу шкіри) препарат слід наносити у вигляді аплікації на 30-40 хвилин безпосередньо з флакона на уражену ділянку або розчин препарату до 3-5 разів на день. Якщо уражена слизова оболонка порожнини рота, використовують розчин препарату (для приготування розчину необхідно 1,5 мл (36-38 крапель) препарату розвести у 10 мл фізіологічного розчину хлориду натрію), який утримують у роті 5-10 хвилин, процедуру повторити до 3-5 разів на день.

Зовнішнє застосування слід продовжувати до зникнення ознак ураження шкіри та слизових оболонок.

При первинному та рецидивуючому генітальному герпесі, а також при папіломавірусній інфекції застосовують вагінальні тампони з розчином препарату.

Для приготування розчину необхідно 72-75 крапель препарату розвести у 20 мл фізіологічного розчину хлориду натрію. Термін експозиції вагінальних тампонів – 30-40 хвилин, проводити процедури 2 рази на день.

При виникненні відчуття подразнення у піхві необхідно збільшити кількість розчинника. Зовнішнє застосування слід продовжувати до зникнення ознак ураження шкіри та слизових оболонок.

Побічні реакції.

Застосування препарату, як правило, не викликає побічної дії. Спостерігалися поодинокі випадки шлунково-кишкових розладів – біль в епігастральній ділянці, нудота, блювання, діарея (при наявності даних симптомів необхідно приймати препарат через 1,5-2 години після їди). Можливе транзиторне підвищення температури тіла до 38 °С на 3-10-й день терапії препаратом.

Алергічні реакції розвиваються рідко, головним чином у вигляді еритематозних висипань. У поодиноких випадках можливий головний біль, загальна слабкість.

У пацієнтів з вірусними гепатитами у 10-15 % хворих із вираженим цитолітичним синдромом спостерігається підвищення активності амінотрансфераз (рідше – рівня білірубіну).

У пацієнтів з хронічним гастродуоденітом можливе загострення гастродуоденіту, виникнення гастроезофагеального рефлюксу (рефлюкс-езофагіту).

При місцевому застосуванні препарату Реабілен-Екофарм® можлива поява відчуття печіння, свербежу, сухості шкіри.

Передозування.

Випадки передозування невідомі, але можливий розвиток побічних ефектів, особливо з боку шлунково-кишкового тракту.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

При проведенні доклінічних досліджень тератогенної, мутагенної, ембріотоксичної та канцерогенної дії не виявлено. Клінічний досвід застосування препарату у II та III триместрах вагітності та в період годування груддю негативного впливу не виявив (клінічні дані про застосування препарату у І-му триместрі вагітності відсутні). Проте необхідно дотримуватись правил призначення лікарських засобів у період вагітності або годування груддю.

Діти.

Застосування препарату Реабілен-Екофарм® дітям можливе від народження.

Особливості застосування.

При лікуванні вірусних гепатитів у 10-15 % хворих з вираженим цитолітичним синдромом через 3-4 тижні після початку лікування спостерігається підвищення активності амінотрансфераз, рідше – рівня білірубіну, яке триває впродовж 2 - 4-х тижнів та не потребує відміни препарату.

У пацієнтів з хронічним гастродуоденітом у разі загострення гастродуоденіту при виникненні гастроезофагеального рефлюксу необхідно приймати препарат через 1,5-2 години після їди.

При транзиторному підвищенні температури тіла до 38 °С, необхідно тимчасово, на 2-3 дні, зменшити дозу препарату Реабілен-Екофарм® вдвічі.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Негативного впливу на виконання потенційно небезпечних видів діяльності, які потребують особливої уваги та швидкої реакції, не виявлено.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Під час клінічного застосування встановлено можливість та доцільність комбінації препарату Реабілен-Екофарм® з антибіотиками та протигрибковими препаратами для лікування вірусно-бактеріальних і вірусно-грибкових захворювань. Негативних проявів унаслідок взаємодії з іншими лікарськими засобами не встановлено.

Вивчення взаємодії з іншими цитокінами та імуномодуляторами не проводилось.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Дія препарату Реабілен-Екофарм® на пухлинний ріст.

Препарат Реабілен-Екофарм® діє на клітини пухлин цитостатично.

Дослідженнями на перещеплюваних моделях пухлин та в дослідах in vitro встановлено, що препарат гальмує пухлинний ріст. Гальмівна дія зумовлена посиленням функції тимусу, нормалізацію кількісного складу Т-лімфоцитів у периферичній крові та посиленням цитотоксичної активності природних кілерів.

У дослідах in vivo на експериментальній моделі показано гальмування росту меланоми В16 у мишей за рахунок активації імунної системи, функції тимуса та синтезу інтерферону.

Імунотропна дія.

Реабілен-Екофарм® індукує синтез ендогенних інтерферонів (ІФН) в імунокомпетентних клітинах. На 1-шу добу активність ІФН-альфа збільшувалася до 23 од/мл. З 2 до 9 діб виявилася зміна активності ІФН у бік ІФН-гамма, максимальний титр визначався на 3-й день лікування. Дослідження активності ІФН через 6 місяців безперервного прийому препарату виявило збереження помірного підвищення рівня ІФН-альфа. При щоденному прийомі (6 місяців), не було виявлено пригнічення активності альфа і гамма-ІФН, що свідчить про відсутність рефрактерності імунотропних клітин до індукції інтерферону препаратом Реабілен-Екофарм®.

Антиоксидантна дія.

Препарат дозозалежно гальмує інтенсивність індукованих вільнорадикальних процесів, підвищуючи стійкість клітин до вільнорадикального стресу. Доведено in vivo, що препарат більше ніж у 2 рази гальмує інтенсивність вільнорадикальних процесів, індукованих пероксидом водню.

Дослідженнями на клітинному рівні встановлено, що препарат гальмує генерацію супероксидрадикалу-аніону практично до нуля за 24 години з моменту застосування препарату Реабілен-Екофарм®, тобто підтримує антиоксидантний статус клітин.

Противірусна дія.

Препарат має пряму противірусну дію в широкому спектрі (діє на ДНК та РНК-віруси) в тому числі на онкогенні віруси: вірус папіломи людини, вірусів герпесу всіх типів, гепатитів В та С, ВІЛ-інфекції.

Реабілен-Екофарм® пригнічує активність каталітичних центрів вірусоспецифічних ферментів синтезу (ДНК та РНК-вірусів). У дослідженнях in vitro та in vivo доведена противірусна активність як при профілактиці, так і при лікуванні вірусів герпесу всіх типів, вірусу папіломи, гепатитів В та С, ВІЛ.

Реабілен-Екофарм® у дослідженнях in vitro, in vivo призводить до повного пригнічення репродукції вірусу папіломи людини та нормалізує мітотичну активність і рівень аномальних мітозів.

Блокує нейромінідазу вірусів грипу А та В, у тому числі пандемічного штаму - фермент необхідний для вивільнення новоутворених вірусних часток з інфікованої клітини та подальшого розповсюдження.

Апоптозутворювальна дія.

Препарат є модулятором апоптозу, підсилює дію апоптозіндукуючих речовин, що сприяє більш швидкій елімінації атипових клітин.

Реабілен-Екофарм® у дослідженнях in vitro, in vivo збільшує рівень спонтанного та індукованого апоптозу, знижуючи активність проліферативних процесів у пухлині. Апоптозмодулюючий ефект не розповсюджується на тимоцити та спленоцити.

Вплив на детоксикаційну функцію нирок та печінки.

У дослідженнях in vivo в умовах хронічного експерименту була вивчена детоксикаційна дія препарату Реабілен-Екофарм®. Аналіз гемограм, функціонального стану печінки, нирок в умовах тривалого введення екзотоксинів показав, що Реабілен-Екофарм® покращує показники детоксикаційної функції печінки та нирок, сприяє адаптації організму до несприятливих умов його функціонування, викликаних наслідками хіміотерапії та променевої терапії. Завдяки цьому препарат послаблює негативні наслідки променевої терапії та хіміотерапії. Покращує показники крові.

Фармакокінетика. Не вивчалася.

Фармацевтичні характеристики.

Основні фізико-хімічні властивості:

рідина темно-зеленого кольору зі специфічним запахом.

Термін придатності. 3 роки.

Не застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Умови зберігання.

Зберігати в захищеному від світла і недоступному для дітей місці при температурі не вище

25 °С. Не заморожувати!

Допустимим є утворення гелеподібної структури, яка руйнується при струшуванні.

Упаковка.

Скляні флакони темного кольору по 50 мл у картонній упаковці.

Категорія відпуску.

За рецептом.

Виробник.

Комунальне підприємство «Луганська обласна «Фармація», фармацевтична фабрика.

Місцезнаходження виробника.

Україна, 91020, м. Луганськ, Степовий тупик, 2.

Виробник

Публічне акціонерне товариство «Біолік».

Місцезнаходження виробника.

Україна, 24321, Вінницька обл., м. Ладижин, вул. Леніна, 131, Ш.

Заявник.

ТОВ «НВК «Екофарм».

Місцезнаходження заявника.

Україна, 04073, м. Київ, просп. Московський, 9-В.

ИНСТРУКЦИЯ

по медицинскому применению препарата

РЕАБИЛЕН-ЭКОФАРМ®

(REABILEN-ECOPHARM®)

Состав

1 мл капель содержит 1 мл жидкого экстракта (содержание флавоноидов не менее 0,32 мг/мл в пересчете на рутин, содержание карбоновых кислот не менее 0,30 мг/мл в пересчете на яблочную кислоту) из травы Щучки дернистой (Herba Deschampsia caespitosa L.) и травы Вейника наземного (Herba Calamagrostis epigeios L.) (1: 1).

Растворитель экстракции: этанол 96%.

Лекарственная форма. Капли.

Фармакотерапевтическая группа.

Иммуностимуляторы. Код АТС L03A X.

Противовирусные средства прямого действия. Код АТС J05A X.

Клинические характеристики.

Показания

Препарат показан:

 • для лечения послеоперационных инфекций и вирусно-бактериальных осложнений у онкологических больных;
 • для лечения вирусных инфекций и вирусно-бактериальных осложнений, вызванных иммунодефицитами, развивающиеся во время и после проведения химио- и лучевой терапии;
 • в комплексной терапии для лечения заболеваний, вызванных онкогенными вирусами папилломы, вирусов герпеса всех типов, гепатитов В и С, оппортунистических инфекций при ВИЧ.

Противопоказания

Повышенная чувствительность к компонентам препарата. Язва желудка или двенадцатиперстной кишки. Аутоиммунные заболевания.

Способ применения и дозы.

Препарат дозируется с помощью капельницы. Необходимое количество препарата накапать в воду (1-2 столовые ложки), принимать за 10-15 минут до еды, а при лечении вирусных гепатитов через 1,5-2 часа после еды.

Доза и продолжительность лечения зависит от характера показаний и возраста пациента.

Взрослые:

Лечение послеоперационных инфекций и вирусно-бактериальных осложнений у онкологических больных:

1-я неделя – по 7 капель 2 раза в день;

2-3-я неделя – по 12 капель 2 раза в день;

4-я неделя - 8 неделя – по 15 капель 2 раза в день.

Курс лечения – 2 месяца.

Лечение вирусных инфекций и вирусно-бактериальных осложнений, вызванных иммунодефицитами, развивающиеся во время и после проведения химио-и лучевой терапии:

1-я неделя – по 7 капель 2 раза в день;

2-3-я неделя – по 12 капель 2 раза в день;

С 4-й недели и на протяжении 12 месяцев – по 15 капель 2 раза в день.

Курс лечения – 12 месяцев.

В комплексной терапии с целью лечения заболеваний вызванных онкогенными вирусами папилломы:

1 -я неделя – по 7 капель 2 раза в день;

2-й, 3-я неделя – по 15 капель 2 раза в день;

4-я неделя – по 12 капель 2 раза в день.

Продолжительность лечения папилломавирусной инфекции составляет 3 месяца без перерыва.

В комплексной терапии с целью лечения заболеваний вызванных вирусами герпеса всех типов и оппортунистических инфекций при ВИЧ:

Взрослые и дети старше 12 лет:

1- по 7 капель 2 раза в день в течение последующих 3 дней;

2- по 10 капель 2 раза в день в течение последующих 3 дней;

3- по 12-15 капель 2 раза в день.

Курс лечения – 3 месяца.

В комплексной терапии с целью лечения гепатитов В и С:

Для взрослых и детей старше 12 лет рекомендована такая схема дозирования:

4- с 1-й по 3-й день – по 4 капли 2 раза в день;

5- с 4-й по 6-й день – по 7 капель 2 раза в день;

6- с 7-го дня – по 15 капель 2 раза в день.

Для лечения вирусных гепатитов В и С у детей до 12 лет используют детскую лекарственную форму – сироп Флавозид®.

Продолжительность лечения – не менее 6-12 месяцев.

Дети:

Дозировка препарата проводится согласно возрастным дозам базовой схемы лечения (см. табл. 1).

В связи с наличием в препарате не менее 85% этанола детям до 6 лет следует разводить дозированное количество препарата Реабилен-Экофарм® с сахаром в 50 мл охлажденной до комнатной температуры кипяченой воды.

Таблица 1. Возрастные дозы препарата Реабилен-Экофарм® для детей:

Возраст:
Доза:
Дети до 1 года
по 1 капле в день
Дети от 1 до 2 лет
по 1 капле 2 раза в день
Дети от 2 до 4 лет
1-я неделя – по 1 капле 2 раза в день;
с 2-ой недели – по 2 капли 2 раза в день.
Дети от 4 до 6 лет
1-я неделя – по 3 капли 2 раза в день;
с 2-ой недели – по 4 капли 2 раза в день.
Дети от 6 до 9 лет
1-я неделя – по 5 капель 2 раза в день;
с 2-ой недели – по 9 капель 2 раза в день.
Дети от 9 до 12 лет
1-я неделя – по 6 капель 2 раза в день;
с 2-ой недели – по 10 капель 2 раза в день.

Продолжительность лечения в педиатрической практике такая же как и у взрослых. Наружное применение:

для лечения кожи при вирусных и вирусно-бактериальных осложнениях (инфекций простого герпеса кожи, острых форм опоясывающего герпеса, папилломатоза кожи) препарат следует наносить в виде аппликации на 30-40 минут непосредственно из флакона на пораженный участок или раствор препарата до 3-5 раз в день. Если поражена слизистая оболочка полости рта используют раствор препарата (для приготовления раствора необходимо 1,5 мл (36-38 капель) препарата развести в 10 мл физиологического раствора хлорида натрия), который удерживают во рту 5-10 минут, процедуру повторить до 3-5 раз в день.

Наружное применение следует проводить до исчезновения признаков поражения кожи и слизистых оболочек.

При первичном и рецидивирующем генитальном герпесе, а также при папилломавирусной инфекции применяют вагинальные тампоны с раствором препарата.

Для приготовления раствора необходимо 72-75 капель препарата развести в 20 мл физиологического раствора хлорида натрия. Срок экспозиции вагинальных тампонов – 30-40 минут, проводить процедуры 2 раза в день.

При возникновении ощущения жжения во влагалище необходимо увеличить количество растворителя.

Наружное применение следует проводить до исчезновения признаков поражения кожи и слизистых оболочек.

Побочные реакции

Применение препарата, как правило, не вызывает побочных эффектов. Наблюдались единичные случаи желудочно-кишечных расстройств – боль в эпигастральной области, тошнота, рвота, диарея (при наличии данных симптомов необходимо принимать препарат через 1,5-2 часа после еды). Возможно транзиторное повышение температуры тела до 38 °С на 3-10-й день терапии препаратом.

Аллергические реакции развиваются редко, главным образом в виде эритематозных высыпаний. В редких случаях возможны головная боль, общая слабость.

У пациентов с вирусными гепатитами у 10-15% больных с выраженным цитолитическим синдромом наблюдается повышение активности аминотрансфераз (реже – уровня билирубина).

У пациентов с хроническим гастродуоденитом возможно обострение гастродуоденита, возникновение гастроэзофагеального рефлюкса (рефлюкс-эзофагита).

При местном применении препарата Реабилен-Экофарм® возможно появление чувства жжения, зуда; сухости кожи.

Передозировка

Случаи передозировки неизвестны, но возможно развитие побочных эффектов, особенно со стороны желудочно-кишечного тракта.

Применение в период беременности или кормления грудью

При проведении доклинических исследований тератогенного, мутагенного, эмбриотоксического и канцерогенного действия не обнаружено. Клинический опыт применения препарата во II и III триместрах беременности и в период кормления грудью негативного влияния не обнаружил (клинические данные о применении препарата в I-м триместре беременности отсутствуют). Однако необходимо соблюдать правила назначения лекарственных средств в период беременности и кормления грудью.

Дети.

Применение препарата Реабилен-Экофарм® детям возможно от рождения.

Особенности применения

При лечении вирусных гепатитов у 10-15% пациентов с выраженным цитолитическим синдромом через 3-4 недели после начала лечения наблюдается повышение активности аминотрансфераз, реже – уровня билирубина, которое продолжается на протяжении 2-4-х недель и не требует отмены препарата.

У пациентов с хроническим гастродуоденитом в случае обострения гастродуоденита при возникновении гастроэзофагеального рефлюкса необходимо принимать препарат через 1,5- 2 часа после еды.

При транзиторном повышении температуры тела до 38 °С, необходимо временно, на 2-3 дня, уменьшить дозу препарата Реабилен-Экофарм® вдвое.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом или работе с другими механизмами.

Отрицательного влияния на проведение потенциально опасных видов деятельности, требующих особого внимания и быстрой реакции, не выявлено.

Взаимодействие с другими лекарственными средствами и другие виды взаимодействий.

Во время клинического применения установлена возможность и целесообразность комбинации препарата Реабилен-Экофарм® с антибиотиками и противогрибковыми препаратами для лечения вирусно-бактериальных и вирусно-грибковых заболеваний. Отрицательных проявлений вследствие взаимодействия с другими лекарственными средствами не установлено.

Изучение взаимодействия с другими цитокинами и иммуномодуляторами не проводилось.

Фармакологические свойства.

Фармакодинамика.

Действие препарата Реабилен-Экофарм® на опухолевый рост.

Препарат Реабилен-Экофарм® действует на клетки опухолей цитостатически.

Исследованиями на перевиваемых моделях опухолей и в опытах in vitro установлено, что препарат тормозит опухолевый рост. Тормозное действие обусловлено усилением функции тимуса, нормализацию количественного состава Т-лимфоцитов в периферической крови и усилением цитотоксической активности естественных киллеров.

В опытах in vivo на экспериментальной модели показано торможение роста меланомы В16 у мышей за счет активации иммунной системы, функции тимуса и синтеза интерферона. Иммунотропное действие.

Реабилен-Экофарм® индуцирует синтез эндогенных интерферонов (ИФН) в иммунокомпетентных клетках. На 1-е сутки активность ИФН-альфа увеличивалась до 23 ед/мл. С 2 до 9 суток оказалась изменение активности ИФН в сторону ИФН-гамма, максимальный титр определялся на 3-й день лечения. Исследование активности ИФН через 6 месяцев непрерывного приема препарата выявило сохранение умеренного повышения уровня ИФН-альфа. При ежедневном приеме (6 месяцев), не было обнаружено подавления активности альфа и гамма-ИФН, что свидетельствует об отсутствии рефрактерности иммунотропных клеток к индукции интерферона препаратом Реабилен-Экофарм®.

Антиоксидантное действие.

Препарат дозозависимо тормозит интенсивность индуцированных свободнорадикальных процессов, повышая устойчивость клеток к свободнорадикальному стрессу. Доказано in vivo, что препарат более чем в 2 раза тормозит интенсивность свободнорадикальных процессов, индуцированных пероксидом водорода.

Исследованиями на клеточном уровне установлено, что препарат тормозит генерацию супероксидрадикала-аниона практически до нуля за 24 часа с момента применения препарата Реабилен-Экофарм®, т.е. поддерживает антиоксидантный статус клеток.

Противовирусное действие.

Препарат оказывает прямое противовирусное действие в широком спектре (действует на ДНК и РНК-вирусы) в том числе на онкогенные вирусы: вирус папилломы человека, вирусов герпеса всех типов, гепатитов В и С, ВИЧ-инфекции.

Реабилен-Экофарм® подавляет активность каталитических центров вирусоспецифических ферментов синтеза (ДНК и РНК-вирусов). В исследованиях in vitro и in vivo доказана противовирусная активность как при профилактике, так и при лечении вирусов герпеса всех типов, вируса папилломы, гепатитов В и С, ВИЧ.

Реабилен-Экофарм® в исследованиях in vitro, in vivo приводит к полному подавлению репродукции вируса папилломы человека и нормализует митотическую активность и уровень аномальных митозов.

Блокирует нейроминидазу вирусов гриппа А и В, в том числе пандемического штамма – фермент необходим для высвобождения вновь образованных вирусных частиц из инфицированной клетки и дальнейшего распространения.

Апоптозобразующее действие.

Препарат является модулятором апоптоза, усиливает действие апоптозиндуцирующих веществ, способствует более быстрой элиминации атипичных клеток.

Реабилен-Экофарм® в исследованиях in vitro, in vivo увеличивает уровень спонтанного и индуцированного апоптоза, снижая активность пролиферативных процессов в опухоли. Апоптозмодулирующий эффект не распространяется на тимоциты и спленоциты.

Влияние на детоксикационную функцию почек и печени.

В исследованиях in vivo в условиях хронического эксперимента было изучено детоксикационное действие препарата Реабилен-Экофарм®. Анализ гемограмм, функционального состояния печени, почек в условиях длительного введения экзотоксинов показал, что Реабилен-Экофарм® улучшает показатели детоксикационной функции печени и почек, способствует адаптации организма к неблагоприятным условиям его функционирования, вызванных последствиями химиотерапии и лучевой терапии. Благодаря этому препарат ослабляет негативные последствия лучевой терапии и химиотерапии. Улучшает показатели крови.

Фармакокинетика. Не изучалась.

Фармацевтические характеристики.

Основные физико-химические свойства:

жидкость темно-зеленого цвета со специфическим запахом.

Срок годности. 3 года.

Не применять по истечении срока годности, указанного на упаковке.

Условия хранения.

Хранить в защищенном от света и недоступном для детей месте при температуре не выше 25 °С.

Не замораживать!

Допустимо образование гелеобразной структуры, которая разрушается при встряхивании.

Упаковка.

Стеклянные флаконы темного цвета по 50 мл в картонной упаковке.

Условия отпуска.

По рецепту.

Производитель.

Коммунальное предприятие «Луганская областная «Фармация», фармацевтическая фабрика.

Местонахождение производителя.

Украина, 91020, г. Луганск, Степной тупик, 2.

Производитель.

ПАО «Биолик».

Местонахождение производителя.

Украина, 24321, Винницкая обл., г. Ладыжин, ул. Ленина, 131, Ш.

Заявитель.

ООО «НПК «Экофарм».

Местонахождение заявителя.

Украина, 04073, г. Киев, просп. Московский, 9-В.

Дата останнього оновлення: 27.03.2016

Характеристики

Форма випуску краплі
Умови продажу за рецептом
Категорія Противірусні
Реєстрація Закінчилася
АТХ-класифікація L03AX - Інші імунодепресанти
Інструкція для застосування Реабілен-Екофарм, затверджена виробником, представлена виключно з ознайомчою метою і не є приводом для самолікування.
Тільки ваш лікуючий лікар може прийняти рішення про необхідність застосування Реабілен-Екофарм, призначення схем лікування і дозувань, а також обговорити сумісність Реабілен-Екофарм з застосовуваними вами ліками, роз'яснити побічні дії і протипоказання.
Пам'ятайте - самолікування небезпечно для вашого здоров'я.

Переглянуті товари

Реабілен-Екофарм краплі по 50 мл у флак.
Реабілен-Екофарм
краплі
Луганська обласна "Фармація" ФФ, КП/"Біолік", ПАТ для "Екофарм, НВК, ТОВ ", Україна
Ціни в аптеках

Новинки

Турбують суглоби?
Турбують суглоби? Живіть на повну, бо рух - це життя! Детальніше
Ви разом. Ви кохаєте?
Ви разом. Ви кохаєте? Відчуйте одне одного по справжньому! Детальніше
Як попередити інфаркт міокарда?
Як попередити інфаркт міокарда? ЗДОРОВ'Я СЕРЦЯ В ВАШИХ РУКАХ! Детальніше
Ви вагітні?
Ви вагітні? Мета майбутньої матусі – народити здорову дитину! Детальніше
Болить вухо?
Болить вухо? Швидка допомога за 5 хвилин. Детальніше
Турбує запор?
Турбує запор? Ефективно та безпечно навіть для дітей Детальніше
Top