Ревмоксикам інструкція і ціна в аптеках

Ціни в аптеках

Ревмоксикам розчин д/ін. 1 % по 1.5 мл №5 в амп.

Опис

Лікування больового синдрому є актуальним питанням медичних фахівців. Біль призводить до зниження якості життя пацієнтів, порушення фізичної і соціальної активності, спричиняє зміни психоемоційного стану з подальшим розвитком ускладнень з боку органів і систем.

Нестероїдні протизапальні препарати (НПЗП) є засобами вибору при тривалому або короткочасному симптоматичному лікуванні больового синдрому.

Ревмоксикам - лікарський препарат з групи нестероїдних протизапальних засобів, активною речовиною якого є мелоксикам - селективний інгібітор ферменту циклооксигенази-2. Має досить високу протизапальну, анальгетичну та жарознижувальну активність за рахунок блокування синтезу і розвитку ефектів простагландинів.

Переваги лікарського засобу Ревмоксикам:

 • великий період напіввиведення, що впливає на кратність прийому дози Ревмоксикаму;
 • легко проникає в синовіальну рідину і концентрується в ній, активно пригнічуючи запальний процес в тканинах суглоба;
 • не взаємодіє з цитостатиками, діуретиками і деякими іншими препаратами, що дуже важливо при наявності супутніх патологій;
 • хороша переносимість препарату;
 • наявність різних лікарських форм (розчин для ін'єкцій, таблетки в дозі 7,5 мг і 15 мг, супозиторії ректальні);
 • рідкісний прояв побічних ефектів з боку шлунково-кишкового тракту, центральної нервової системи та інших систем, в порівнянні з іншими представниками НПЗП;
 • не впливає на функцію тромбоцитів.
 • спільний прийом з їжею не впливає на швидкість і повноту розвитку терапевтичних ефектів.

Лікарський препарат Ревмоксикам в ін'єкційній формі призначається для короткочасного симптоматичного лікування гострого нападу ревматоїдного артриту і анкілозуючого спондиліту, коли відсутня можливість перорального або ректального шляху застосування.

Добова доза діючої речовини Ревмоксикаму не повинна перевищувати 15 мг. Застосовується під контролем лікаря дорослими і дітьми старше 18 років.

Ревмоксикам з діючою речовиною мелоксикамом є досить вивченим препаратом з доказовою базою ефективності і оптимальним профілем безпеки застосування по відношенню до серцево-судинної системи, шлунково-кишкового тракту, нирок і печінки. Тривалість дії, наявність різних лікарських форм препарату, а також гарна переносимість дозволяють широко застосовувати Ревмоксикам для усунення больового синдрому.

Склад

Діюча речовина: 1 мл препарату
мелоксикам у перерахуванні на 100 % речовину 10 мг

Допоміжні речовини: меглюмін (N-метилглюкамін), гліцин, полоксамер 188, глікофурол, натрію хлорид, 0,1 М розчин натрію гідроксиду, вода для ін’єкцій.

Лікарська форма

Розчин для ін’єкцій.

Основні фізико-хімічні властивості: прозора жовта або зеленувато-жовта рідина.

Фармакотерапевтична група

Нестероїдні протизапальні та протиревматичні засоби.

Код АТХ М01А С06.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Ревмоксикам – це нестероїдний протизапальний препарат (НПЗП) класу енолієвої кислоти, що має протизапальний, аналгетичний та жарознижувальний ефекти.

Мелоксикам проявив високу протизапальну активність на всіх стандартних моделях запалення. Як і для інших НПЗП, його точний механізм дії залишається невідомим. Однак є загальний механізм дії для всіх НПЗП (включаючи мелоксикам): пригнічення біосинтезу простагландинів, які є медіаторами запалення.

Фармакокінетика.

Абсорбція. Мелоксикам повністю абсорбується після внутрішньом’язової ін’єкції. Відносна біодоступність порівняно з такою при пероральному застосуванні становить майже 100 %. Тому коригувати дозу при переході із внутрішньом’язового на пероральний шлях застосування не потрібно. Після внутрішньом’язової ін’єкції 15 мг максимальна концентрація у плазмі крові становить близько 1,6-1,8 мкг/мл і досягається за 1-6 годин.

Розподіл. Мелоксикам дуже сильно зв’язується з білками плазми, головним чином з альбуміном (99 %). Мелоксикам проникає у синовіальну рідину, де його концентрація наполовину менша, ніж у плазмі крові. Об’єм розподілу низький, у середньому 11 л після внутрішньом’язового або внутрішньовенного застосування, і показує індивідуальні відхилення в межах 7-20 %. Об’єм розподілу після застосування багаторазових пероральних доз мелоксикаму (від 7,5 до 15 мг) становить 16 л з коефіцієнтом відхилення у межах від 11 % до 32 %.

Біотрансформація. Мелоксикам підлягає екстенсивній біотрансформації у печінці.

У сечі було ідентифіковано 4 різних метаболіти мелоксикаму, що є фармакодинамічно неактивними. Основний метаболіт, 5’-карбоксимелоксикам (60 % дози), формується шляхом окиснення проміжного метаболіту 5’-гідроксиметилмелоксикаму, що також виділяється, але меншою мірою (9 % дози). Дослідження in vitro припускають, що CYP 2C9 відіграє важливу роль у процесі метаболізму, тоді як ізоензими CYP 3А4 відіграють меншу роль. Активність пероксидази у пацієнтів, можливо, відповідальна за два інших метаболіти, які становлять 16 % та 4 % призначеної дози відповідно.

Елімінація. Виведення мелоксикаму відбувається в основному у формі метаболітів у рівних частинах із сечею та калом. Менше 5 % добової дози виділяється у незміненому стані з калом, незначна кількість виділяється з сечею. Період напіввиведення становить від 13 до 25 годин залежно від способу застосування (пероральний, внутрішньом’язовий або внутрішньовенний). Плазмовий кліренс становить близько 7-12 мл/хв після разової пероральної дози, внутрішньовенного або ректального застосування.

Лінійність дози. Мелоксикам виявляє лінійну фармакокінетику в межах терапевтичної дози від 7,5 мг до 15 мг після перорального та внутрішньом’язового застосування.

Особливі групи хворих.

Пацієнти з печінковою/нирковою недостатністю. Печінкова та ниркова недостатність легкого та помірного ступеня суттєво не впливають на фармакокінетику мелоксикаму. Пацієнти з помірним ступенем ниркової недостатності мали значно вищий загальний кліренс. Знижене зв’язування з білками плазми крові спостерігалося у пацієнтів з термінальною нирковою недостатністю. При термінальній нирковій недостатності збільшення об’єму розподілу може призвести до збільшення концентрації вільного мелоксикаму. Не слід перевищувати добову дозу 7,5 мг (див. розділ «Спосіб застосування та дози»).

Пацієнти літнього віку. У пацієнтів літнього віку чоловічої статі середні фармакокінетичні параметри подібні до таких у молодих добровольців чоловічої статі. У пацієнток літнього віку жіночої статі значення AUC вищі і період напіввиведення довший порівняно з відповідними показниками у молодих добровольців обох статей. Середній кліренс плазми у рівноважному стані у пацієнтів літнього віку був трохи нижчий, ніж у молодих добровольців.

Показання

Короткотривале симптоматичне лікування гострого нападу ревматоїдного артриту та анкілозивного спондиліту, коли пероральний та ректальний шляхи застосування не можуть бути застосовані.

Протипоказання

– Гіперчутливість до мелоксикаму або до інших складових лікарського засобу, або до активних речовин з подібною дією, таких як НПЗП, аспірин. Мелоксикам не слід призначати пацієнтам, у яких виникали симптоми астми, носові поліпи, ангіоневротичний набряк або кропив’янка після прийому аспірину чи інших НПЗП;

– шлунково-кишкова кровотеча або перфорація, пов’язані з попередньою терапією НПЗП в анамнезі;

– активна або рецидивуюча пептична виразка/кровотеча в анамнезі (два або більше окремих підтверджених випадки виразки або кровотечі);

– тяжка печінкова недостатність;

– тяжка ниркова недостатність без застосування діалізу;

– шлунково-кишкова кровотеча, цереброваскулярна кровотеча в анамнезі або інші порушення згортання крові;

– розлади гемостазу або одночасне застосування антикоагулянтів (протипоказання пов’язані зі шляхом застосування);

– тяжка серцева недостатність;

– лікування періопераційного болю при коронарному шунтуванні (КШ);

– III триместр вагітності (див. розділ «Застосування у період вагітності або годування груддю»);

– вік пацієнта до 18 років.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодії

Дослідження щодо взаємодії проводилися лише за участю дорослих.

Ризики, пов’язані з гіперкаліємією.

Деякі лікарські засоби можуть сприяти гіперкаліємії: калієві солі, калійзберігаючі діуретики, інгібітори ангіотензинперетворювального ферменту (АПФ), антагоністи рецепторів ангіотензину ІІ, нестероїдні протизапальні препарати, (низькомолекулярні або нефракціоновані) гепарини, циклоспорин, такролімус і триметоприм.

Початок гіперкаліємії може залежати від того, чи є пов’язані з нею чинники. Ризик появи гіперкаліємії зростає у разі, якщо вищезгадані лікарські засоби застосовуються супутньо з мелоксикамом.

Фармакодинамічні взаємодії.

Інші нестероїдні протизапальні препарати (НПЗП) та ацетилсаліцилова кислота ≥ 3 г/добу. Не рекомендується комбінація з іншими НПЗП (див. розділ «Особливості застосування»), включаючи ацетилсаліцилову кислоту в дозах ≥ 500 мг за один прийом або ≥ 3 г загальної добової дози.

Кортикостероїди (наприклад глюкокортикоїди). Одночасне застосування з кортикостероїдами потребує обережності через підвищений ризик кровотечі або появи виразок у шлунково-кишковому тракті.

Антикоагулянти або гепарин. Значно підвищується ризик кровотеч внаслідок пригнічення функції тромбоцитів та пошкодження гастродуоденальної слизової оболонки. НПЗП можуть посилювати ефекти антикоагулянтів, таких як варфарин (див. розділ «Особливості застосування»). Не рекомендується одночасне застосування НПЗП та антикоагулянтів або гепарину в геріатричній практиці або в терапевтичних дозах. У зв’язку з внутрішньом’язовим введенням розчин для ін’єкцій мелоксикаму протипоказаний пацієнтам, що проходять лікування антикоагулянтами (див. розділи «Протипоказання» та «Особливості застосування»).

В інших випадках (наприклад, при профілактичних дозах) застосування гепарину необхідна обережність через підвищений ризик кровотеч.

Тромболітичні та антиагрегаційні лікарські засоби. Підвищений ризик кровотеч через пригнічення функції тромбоцитів та пошкодження гастродуоденальної слизової оболонки.

Селективні інгібітори зворотного захоплення серотоніну (СІЗЗС). Підвищений ризик шлунково-кишкової кровотечі.

Діуретики, інгібітори АПФ та антагоністи ангіотензину ІІ. НПЗП можуть знижувати ефект діуретиків та інших антигіпертензивних лікарських засобів. У деяких пацієнтів з порушенням функції нирок (наприклад у пацієнтів з дегідратацією або у пацієнтів літнього віку з порушенням функції нирок) одночасне застосування інгібіторів АПФ або антагоністів ангіотензину ІІ та лікарських засобів, що пригнічують циклооксигеназу, може призвести до подальшого погіршення функції нирок, включаючи можливу гостру ниркову недостатність, що зазвичай є оборотною. Тому комбінацію слід застосовувати з обережністю, особливо пацієнтам літнього віку. Пацієнтам необхідно отримувати адекватну кількість рідини, а також слід контролювати у них ниркову функцію після початку сумісної терапії та періодично надалі (див. розділ «Особливості застосування»).

Інші антигіпертензивні лікарські засоби (наприклад бета-адреноблокатори). Як і при застосуванні вищезазначених лікарських засобів, може розвинутися зниження антигіпертензивного ефекту бета-блокаторів (внаслідок пригнічення простагландинів із судинорозширювальним ефектом).

Інгібітори кальциневрину (наприклад циклоспорин, такролімус). Нефротоксичність інгібіторів кальциневрину може посилюватися НПЗП шляхом медіації ефектів ниркових простагландинів. Під час лікування слід контролювати ниркову функцію. Рекомендований ретельний контроль функції нирок, особливо у пацієнтів літнього віку.

Деферасірокс. Супутнє застосування мелоксикаму і деферасіроксу може підвищити ризик шлунково-кишкових побічних реакцій. Слід проявляти обережність при комбінуванні цих лікарських засобів.

Фармакокінетична взаємодія: вплив мелоксикаму на фармакокінетику інших лікарських засобів.

Літій. Є дані щодо НПЗП, які підвищують рівень концентрації літію у плазмі крові (шляхом зниження ниркової екскреції літію), що може досягти токсичних величин. Одночасне застосування літію та НПЗП не рекомендовано (див. розділ «Особливості застосування»). Якщо комбінована терапія необхідна, слід ретельно контролювати вміст літію у плазмі крові на початку лікування, при підборі дози та при припиненні лікування мелоксикамом.

Метотрексат. НПЗП можуть зменшувати тубулярну секрецію метотрексату, тим самим підвищуючи концентрацію його у плазмі крові. З цієї причини не рекомендується супутньо застосовувати НПЗП пацієнтам, які приймають високу дозу метотрексату (понад
15 мг/тиждень) (див. розділ «Особливості застосування»). Ризик взаємодії НПЗП і метотрексату слід враховувати також у пацієнтів, які приймають низьку дозу метотрексату, у т. ч. пацієнтів з порушеною функцією нирок. У разі якщо потрібне комбіноване лікування, необхідно контролювати показники крові та функції нирок. Слід дотримуватися обережності у разі, коли прийом НПЗП і метотрексату триває 3 дні поспіль, оскільки плазмовий рівень метотрексату може підвищитися та посилити токсичність. Хоча фармакокінетика метотрексату (15 мг/тиждень) не зазнала впливу супутнього лікування мелоксикамом, слід вважати, що гематологічна токсичність метотрексату може зростати при лікуванні НПЗП (див. вище, а також розділ «Побічні реакції»).

Пеметрексед. При супутньому застосуванні мелоксикаму з пеметрекседом у пацієнтів з легкою та помірною нирковою недостатністю (кліренс креатиніну від 45 до 79 мл/хв), прийом мелоксикаму слід призупинити на 5 днів до введення пеметрекседу, в день введення, і на 2 дні після введення. Якщо комбінація мелоксикаму з пеметрекседом необхідна, пацієнтів слід ретельно контролювати, особливо щодо появи мієлосупресії та шлунково-кишкових побічних реакцій. У пацієнтів з тяжкою нирковою недостатністю (кліренс креатиніну нижче 45 мл/хв) супутнє застосування мелоксикаму з пеметрекседом не рекомендується.

У пацієнтів з нормальною функцією нирок (кліренс креатиніну ≥ 80 мл/хв), дози 15 мг мелоксикаму можуть зменшити елімінацію пеметрекседу, а, отже, збільшити частоту виникнення побічних реакцій, пов’язаних з пеметрекседом. Таким чином, слід проявляти обережність при призначенні 15 мг мелоксикаму одночасно з пеметрекседом для пацієнтів з нормальною функцією нирок (кліренс креатиніну ≥ 80 мл/хв).

Фармакокінетична взаємодія: вплив інших лікарських засобів на фармакокінетику мелоксикаму.

Холестирамін прискорює виведення мелоксикаму шляхом порушення внутрішньопечінкової циркуляції, тому кліренс мелоксикаму підвищується на 50 %, а період напіввиведення знижується до 13±3 години. Ця взаємодія є клінічно значущою.

Не виявлено клінічно значущої фармакокінетичної взаємодії при одночасному прийомі з антацидами, циметидином та дигоксином.

Особливості щодо застосування

Побічні реакції можна мінімізувати, застосовуючи найменшу ефективну дозу протягом найкоротшого терміну лікування, необхідну для контролю симптомів (див. розділ «Спосіб застосування та дози» та інформацію щодо шлунково-кишкових та серцево-судинних ризиків нижче).

Рекомендовану максимальну добову дозу не можна перевищувати у разі недостатнього терапевтичного ефекту, також не слід застосовувати додатково НПЗП, тому що це може підвищити токсичність, тоді як терапевтичні переваги не доведені. Слід уникати одночасного застосування мелоксикаму з НПЗП, включаючи селективні інгібітори циклооксигенази-2.

Мелоксикам не слід застосовувати для лікування пацієнтів, що потребують полегшення гострого болю.

У разі відсутності покращення після декількох днів клінічні переваги лікування слід повторно оцінити.

Слід звернути увагу на езофагіт, гастрит та/або пептичну виразку в анамнезі з метою забезпечення їх повного виліковування до початку терапії мелоксикамом. Слід регулярно виявляти увагу через можливий прояв рецидиву у пацієнтів, які лікувалися мелоксикамом, та пацієнтів з такими випадками в анамнезі.

Шлунково-кишкові порушення.

Як і при застосуванні інших НПЗП, потенційно летальні шлунково-кишкова кровотеча, виразка або перфорація можуть виникнути у будь-який час у процесі лікування, незалежно від наявності попередніх симптомів або серйозних шлунково-кишкових захворювань в анамнезі.

Ризик шлунково-кишкової кровотечі, виразки або перфорації є вищим при підвищенні дози НПЗП у пацієнтів з виразкою в анамнезі, особливо ускладненою кровотечею або перфорацією (див. розділ «Протипоказання»), та у пацієнтів літнього віку. Таким пацієнтам слід починати лікування з найменшої ефективної дози. Для таких пацієнтів може бути доцільною комбінована терапія із захисними лікарськими засобами (такими як місопростол або інгібітори протонної помпи). Це також стосується пацієнтів, які потребують сумісного застосування низької дози аспірину або інших лікарських засобів, що підвищують шлунково-кишкові ризики (див. інформацію, наведену нижче, та розділ «Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій»).

Пацієнтам зі шлунково-кишковими захворюваннями в анамнезі, особливо пацієнтам літнього віку, слід повідомляти про всі незвичні абдомінальні симптоми (особливо шлунково-кишкові кровотечі), головним чином на початкових етапах лікування.

Пацієнтам, які одночасно застосовують лікарські засоби, що підвищують ризик виразки або кровотечі, такі як гепарин, як радикальну терапію або в геріатричній практиці, антикоагулянти, такі як варфарин або інші нестероїдні протизапальні лікарські засоби, включаючи ацетилсаліцилову кислоту в протизапальних дозах (≥ 500 мг за один прийом або ≥ 3 г загальної добової дози) застосування мелоксикаму не рекомендується (див. розділ «Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій»).

При виникненні шлунково-кишкової кровотечі або виразки у пацієнтів, які застосовують мелоксикам, слід відмінити лікування.

НПЗП слід з обережністю застосовувати пацієнтам зі шлунково-кишковими захворюваннями в анамнезі (виразковий коліт, хвороба Крона), оскільки ці стани можуть загострюватися (див. розділ «Побічні реакції»).

Порушення з боку печінки.

До 15 % пацієнтів, які застосовують НПЗП (включаючи Ревмоксикам), можуть мати підвищення значень одного або більше печінкових тестів. Такі лабораторні відхилення можуть прогресувати, можуть залишатися незмінними або можуть бути тимчасовими при продовженні лікування. Суттєві підвищення АЛТ або АСТ (приблизно у 3 та більше разів вище норми) були відмічені у 1 % пацієнтів під час клінічних досліджень з НПЗП. Окрім цього, протягом клінічних досліджень з НПЗП зафіксовано рідкісні випадки тяжкої печінкової реакції, включаючи жовтяницю та блискавичний летальний гепатит, некроз печінки та печінкову недостатність, деякі з них – з летальним наслідком.

Пацієнтів із симптомами печінкової дисфункції або з відхиленням у печінкових тестах потрібно оцінити щодо розвитку симптомів більш тяжкої печінкової недостатності у продовж терапії Ревмоксикамом. Якщо клінічні симптоми свідчать про розвиток печінкових захворювань або якщо спостерігаються системні прояви захворювання (наприклад еозинофілія, висипання), то застосування Ревмоксикаму слід припинити.

Серцево-судинні порушення.

Для пацієнтів з артеріальною гіпертензією та/або із застійною серцевою недостатністю від легкого до помірного ступеня в анамнезі рекомендується ретельний нагляд, оскільки при терапії НПЗП спостерігалися затримка рідини та набряк.

Для пацієнтів із факторами ризику рекомендується клінічне спостереження артеріального тиску на початку терапії, особливо на початку курсу лікування мелоксикамом.

Дані досліджень та епідеміологічні дані дають можливість припустити, що застосування деяких НПЗП (особливо у високих дозах та при тривалому лікуванні) пов’язане з невеликим підвищенням ризику судинних тромботичних явищ (таких як інфаркт міокарда або інсульт). Недостатньо даних для виключення такого ризику при застосуванні мелоксикаму.

Пацієнтам з неконтрольованою артеріальною гіпертензією, застійною серцевою недостатністю, встановленою ішемічною хворобою серця, периферійним артеріальним захворюванням та/або цереброваскулярним захворюванням слід проводити терапію мелоксикамом лише після ретельного обстеження. Таке обстеження необхідне до початку довготривалого лікування пацієнтів з факторами ризику серцево-судинних захворювань (наприклад з артеріальною гіпертензією, гіперліпідемією, цукровим діабетом, курців).

НПЗП збільшують ризик серйозних серцево-судинних тромботичних ускладнень, інфаркту міокарда та інсульту, які можуть мати летальний наслідок. Збільшення ризику пов’язано з тривалістю застосування. Пацієнти із серцево-судинними захворюваннями або факторами ризику серцево-судинних захворювань мають підвищений ризик тромботичних ускладнень.

Порушення з боку шкіри.

Повідомлялося про небезпечні для життя тяжкі ураження шкіри: синдром Стівенса-Джонсона та токсичний епідермальний некроліз при застосуванні мелоксикаму. Пацієнти повинні бути проінформовані про симптоми тяжких уражень і уважно стежити за реакціями шкіри. Найбільший ризик виникнення синдрому Стівенса-Джонсона або токсичного епідермального некролізу існує протягом перших тижнів лікування. Якщо у пацієнта присутні симптоми синдрому Стівенса-Джонсона або токсичного епідермального некролізу (наприклад, шкірний висип, що прогресує, часто з пухирцями або ураженням слизової оболонки), потрібно припинити лікування мелоксикамом. Важливо якнайшвидше діагностувати і припинити застосування будь-яких препаратів, що можуть спричинити тяжкі синдром Стівенса-Джонсона або токсичний епідермальний некроліз. З цим пов’язаний кращий прогноз при тяжких ураженнях шкіри. Якщо у пацієнта виявили синдром Стівенса-Джонсона або токсичний епідермальний некроліз при використанні мелоксикаму, застосування препарату не можна відновлювати у майбутньому.

Анафілактичні реакції.

Як і при застосуванні інших НПЗП, анафілактичні реакції можуть спостерігатися у пацієнтів без відомої реакції на Ревмоксикам. Ревмоксикам не слід застосовувати пацієнтам з аспіриновою тріадою. Цей симптоматичний комплекс зустрічається у пацієнтів з астмою, у яких спостерігалися риніти, з назальними поліпами чи без них, або у яких проявлявся тяжкий, потенційно летальний бронхоспазм після застосування аспірину або інших НПЗП. Слід вжити заходів невідкладної допомоги при виявленні анафілактичної реакції.

Параметри печінки та функція нирок.

Як і при лікуванні більшістю НПЗП, описано поодинокі випадки підвищення рівня трансаміназ у сироватці крові, білірубіну в сироватці крові або інших параметрів функції печінки, підвищення креатиніну в сироватці крові та азоту сечовини крові, а також інші відхилення лабораторних показників. У більшості випадків ці відхилення були незначні і мали тимчасовий характер. При значному або стійкому підтвердженні таких відхилень застосування мелоксикаму слід припинити та провести контрольні тести.

Функціональна ниркова недостатність.

НПЗП внаслідок пригнічення судинорозширювального впливу ниркових простагландинів можуть індукувати функціональну ниркову недостатність шляхом зниження клубочкової фільтрації. Цей побічний ефект є дозозалежним. На початку лікування або після збільшення дози рекомендується ретельне спостереження діурезу та ниркової функції у пацієнтів із такими факторами ризику:

 • літній вік;
 • супутнє застосування з інгібіторами АПФ, антагоністами ангіотензину ІІ, сартанами, діуретиками (див. розділ «Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій»);
 • гіповолемія (будь-якого генезу);
 • застійна серцева недостатність;
 • ниркова недостатність;
 • нефротичний синдром;
 • вовчакова нефропатія;
 • тяжкий ступінь печінкової дисфункції (сироватковий альбумін < 25 г/л або ≥ 10 г/л за класифікацією Чайлда-П’ю).

У поодиноких випадках НПЗП можуть призводити до інтерстиціального нефриту, гломерулонефриту, ренального медулярного некрозу або нефротичного синдрому.

Доза мелоксикаму для пацієнтів з термінальною нирковою недостатністю, які знаходяться на діалізі, не має перевищувати 7,5 мг. Пацієнтам з нирковою недостатністю легкого та помірного ступеня дозу можна не знижувати (рівень кліренсу креатиніну більше 25 мл/хв).

Затримка натрію, калію та води.

НПЗП можуть посилити затримку натрію, калію та води і вплинути на натрійуретичні ефекти діуретиків. Крім того, може спостерігатися зниження антигіпертензивного ефекту гіпотензивних лікарських засобів (див. розділ «Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій»). У результаті у чутливих пацієнтів можуть розвиватися або посилюватися набряк, серцева недостатність або артеріальна гіпертензія. Тому пацієнтам із ризиком затримки натрію, калію та води рекомендується проведення клінічного моніторингу (див. розділи «Спосіб застосування та дози» та «Протипоказання»).

Гіперкаліємія.

Гіперкаліємії може сприяти цукровий діабет або одночасне застосування лікарських засобів, що підвищують каліємію (див. розділ «Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій»). У таких випадках потрібно регулярно проводити контроль рівня калію.

Комбінація з пеметрекседом.

У пацієнтів з легкою та помірною нирковою недостатністю, які отримують пеметрексед, лікування мелоксикамом потрібно призупинити принаймні на 5 днів до введення пеметрекседу, в день введення, і щонайменше на 2 дні після введення (див. розділ «Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій»)

Інші застереження та заходи безпеки.

Побічні реакції гірше переносяться пацієнтами літнього віку, слабкими або ослабленими пацієнтами, які потребують ретельного нагляду. Як і при лікуванні іншими НПЗП, треба бути обережними щодо хворих літнього віку, в яких більш імовірне зниження функції нирок, печінки та серця. Пацієнти літнього віку мають вищу частоту виникнення побічних реакцій до НПЗП, особливо шлунково-кишкових кровотеч та перфорації, що можуть бути летальними (див. розділ «Спосіб застосування та дози»).

Meлоксикам, як і будь-який інший НПЗП, може маскувати симптоми інфекційних захворювань.

Як і при внутрішньом’язовому застосуванні інших НПЗП, у місці ін’єкції може виникнути абсцес або некроз.

Застосування мелоксикаму може негативно впливати на репродуктивну функцію і не рекомендовано жінкам, які хочуть завагітніти. Тому для жінок, які планують завагітніти або проходять обстеження з приводу безпліддя, може бути доцільним припинення прийому мелоксикаму (див. розділ «Застосування у період вагітності або годування груддю»).

Маскування запалення та гарячки.

Фармакологічна дія Ревмоксикаму щодо зменшення вираженості гарячки та запалення може ускладнити діагностику при підозрюваному больовому синдромі неінфекційної природи.

Лікування кортикостероїдами.

Ревмоксикам не може бути імовірним замісником кортикостероїдів при лікуванні кортикостероїдної недостатності.

Гематологічні ефекти.

Анемія може спостерігатися у пацієнтів, які отримують НПЗП, включаючи Ревмоксикам. Це може бути пов’язано із затримкою рідини, шлунково-кишковою кровотечею невідомого походження, макроскопічною кровотечею або неповністю описаним впливом на еритропоез. У пацієнтів при довготривалому лікуванні НПЗП, включаючи Ревмоксикам, слід контролювати гемоглобін або гематокрит, якщо наявні симптоми анемії.

НПЗП гальмують агрегацію тромбоцитів та можуть подовжити час кровотечі у деяких пацієнтів. На відміну від аспірину, їх вплив на функцію тромбоцитів кількісно менший, короткочасний та оборотний. Потребують пильного нагляду пацієнти, яким призначено Ревмоксикам та у яких можливі побічні впливи на функції тромбоцитів, такі як розлади згортання крові, а також пацієнти, які отримують антикоагулянти.

Застосування пацієнтам з астмою.

Пацієнти з астмою можуть мати аспіриночутливу астму. Застосування аспірину пацієнтам з аспіриночутливою астмою асоційоване з тяжким бронхоспазмом, який може бути летальним. У зв’язку з перехресною реакцією, включаючи бронхоспазм, між аспірином та іншими НПЗП Ревмоксикам не слід застосовувати пацієнтам, чутливим до аспірину, та слід обережно застосовувати пацієнтам з астмою.

Лікарський засіб містить менше ніж 1 ммоль натрію (23 мг) на ампулу 1,5 мл, тобто по суті є вільним від натрію.

Застосування у період вагітності або годування груддю

Фертильність. Мелоксикам, як і інші лікарські засоби, що інгібують синтез циклооксигенази/простагландину, може негативно впливати на репродуктивну функцію і не рекомендований жінкам, які хочуть завагітніти. Тому для жінок, які планують вагітність або проходять обстеження з приводу безпліддя, слід розглянути можливість припинення застосування мелоксикаму.

Вагітність. Пригнічення синтезу простагландинів може негативно впливати на вагітність та/або розвиток ембріона/плода. Дані епідеміологічних досліджень дають змогу припустити збільшення ризику викидня, розвитку вад серця і гастрошизисів після застосування інгібіторів синтезу простагландинів у ранній період вагітності. Абсолютний ризик розвитку вад серця збільшився з менш ніж 1 % до близько 1,5 %. Вважається, що цей ризик підвищується зі збільшенням дози та тривалості лікування.

Під час І та ІІ триместру вагітності мелоксикам не слід застосовувати, за винятком нагальної потреби. Для жінки, яка намагається завагітніти або протягом І та ІІ триместру вагітності дозування та тривалість лікування мелоксикамом повинні бути щонайменшими.

У ході ІІІ триместру вагітності всі інгібітори синтезу простагландинів можуть створювати для плода ризик:

 • серцево-легеневої токсичності (з передчасним закриттям артеріальної протоки та легеневою гіпертензією);
 • порушення роботи нирок, що може розвинутися у ниркову недостатність з олігогідрамніоном.

Ризики в останні терміни вагітності для матері та новонародженного:

 • можливість подовження часу кровотечі, протиагрегаційного ефекту, навіть при дуже низьких дозах;
 • пригнічення скорочень матки, що призводить до затримки або затягування пологів.

Тому мелоксикам протипоказаний у період ІІІ триместру вагітності.

Годування груддю. Хоча конкретних даних щодо Ревмоксикаму® немає, про НПЗП відомо, що вони можуть проникати у грудне молоко. Тому застосування не рекомендовано жінкам, які годують груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами

Спеціальних досліджень щодо впливу препарату на здатність керувати автомобілем або працювати з іншими механізмами немає. Однак на основі фармакодинамічного профілю та побічних реакцій що спостерігалися, можна припустити, що мелоксикам не впливає або має незначний вплив на зазначену діяльність. Проте пацієнтам, у яких спостерігалися розлади функції зору, включаючи нечіткість зору, запаморочення, сонливість, вертиго або інші порушення центральної нервової системи, рекомендовано утриматися від керування автомобілем або роботи з іншими механізмами.

Спосіб застосування та дози

Внутрішньом’язове застосування. Одна ін’єкція 15 мг 1 раз на добу.

НЕ ПЕРЕВИЩУВАТИ ДОЗУ 15 мг/добу.

Лікування обмежувати однією ін’єкцією на початку терапії, максимальна тривалість терапії – до 2-3 днів в обґрунтованих виняткових випадках (наприклад, коли пероральний та ректальний шляхи застосування неможливі). Побічні реакції можна мінімізувати, застосовуючи найменшу ефективну дозу протягом найкоротшого терміну лікування, необхідного для контролю симптомів (див. розділ «Особливості застосування»).

Слід періодично оцінювати потребу пацієнта в симптоматичному полегшенні та його відповідь на лікування.

Особливі категорії пацієнтів.

Пацієнти літнього віку та пацієнти з підвищеним ризиком розвитку побічних реакцій. Рекомендована доза для пацієнтів літнього віку становить 7,5 мг на добу. Пацієнтам з підвищеним ризиком розвитку побічних реакцій слід розпочинати лікування з 7,5 мг на добу (половина ампули 1,5 мл) (див. розділ «Особливості застосування»).

Ниркова недостатність. Для пацієнтів із тяжкою нирковою недостатністю, які знаходяться на діалізі, доза не повинна перевищувати 7,5 мг на добу (половина ампули 1,5 мл).

Пацієнтам із помірною та середньою нирковою недостатністю (а саме пацієнтам з кліренсом креатиніну вище 25 мл/хв) зниження дози не потрібне. Щодо пацієнтів з тяжкою нирковою недостатністю без застосування діалізу див. розділ «Протипоказання».

Печінкова недостатність. Пацієнтам із легкою та середньою печінковою недостатністю зниження дози не потрібне. Щодо пацієнтів з тяжкою печінковою недостатністю див. розділ «Протипоказання».

Спосіб застосування.

Препарат слід вводити повільно, шляхом глибокої внутрішньом’язової ін’єкції у верхній зовнішній квадрант сідниці, дотримуючись суворої асептичної техніки. У разі повторного введення рекомендується чергувати ліву та праву сідниці. Перед ін’єкцією важливо перевірити, щоб вістря голки не знаходилося в судині.

Ін’єкцію слід негайно припинити у випадку сильного болю під час ін’єкції.

Якщо у пацієнта протез кульшового суглоба, ін’єкцію слід зробити в іншу сідницю.

Діти

Ревмоксикам, розчин для ін’єкцій 15 мг/1,5 мл, протипоказаний дітям (віком до 18 років).

Передозування

Симптоми гострого передозування НПЗП зазвичай обмежуються летаргією, сонливістю, нудотою, блюванням та епігастральним болем, які в цілому є оборотними при підтримувальній терапії. Може виникнути шлунково-кишкова кровотеча. Тяжке отруєння може призвести до артеріальної гіпертензії, гострої ниркової недостатності, дисфункції печінки, пригнічення дихання, коми, судом, серцево-судинної недостатності та зупинки серця. Повідомлялося про анафілактоїдні реакції при терапевтичному застосуванні НПЗП, що також може спостерігатися при передозуванні.

При передозуванні НПЗП пацієнтам рекомендовано симптоматичні та підтримувальні заходи. Дослідження показали прискорене виведення мелоксикаму за допомогою 4 пероральних доз холестираміну 3 рази на добу.

Побічні ефекти

Дані досліджень та епідеміологічні дані дають можливість припустити, що застосування деяких НПЗП (особливо у високих дозах та при тривалому лікуванні) може бути пов’язане з невеликим підвищенням ризику судинних тромботичних явищ (таких як інфаркт міокарда або інсульт) (див. розділ «Особливості застосування»).

Набряк, артеріальна гіпертензія та серцева недостатність спостерігалися при лікуванні НПЗП.

Більшість побічних ефектів, що спостерігаються, шлунково-кишкового походження. Можлива пептична виразка, перфорація або шлунково-кишкова кровотеча, іноді летальна, особливо у пацієнтів літнього віку (див. розділ «Особливості застосування»). Після застосування спостерігалася нудота, блювання, діарея, метеоризм, запор, диспепсія, абдомінальний біль, мелена, блювання кров’ю, виразковий стоматит, загострення коліту та хвороби Крона (див. розділ «Особливості застосування»). З меншою частотою спостерігався гастрит.

Були повідомлення про тяжкі ураження шкіри: синдром Стівенса-Джонсона та токсичний епідермальний некроліз (див. розділ «Особливості застосування»).

З боку шлунково-кишкового тракту: розлади травної системи: диспепсія, нудота, блювання, біль у животі, запор, діарея, метеоризм, відрижка, езофагіт, гастрит, гастродуоденальна виразка, прихована або макроскопічна шлунково-кишкова кровотеча, стоматит, коліт, шлунково-кишкова перфорація. Шлунково-кишкова кровотеча, виразка або перфорація можуть бути тяжкими та потенційно летальними, особливо у пацієнтів літнього віку (див. розділ «Особливості застосування»).
З боку гепатобіліарної системи: порушення показників функції печінки (наприклад підвищення трансаміназ або білірубіну), гепатит, жовтяниця, печінкова недостатність.
З боку крові та лімфатичної системи: анемія, відхилення показників аналізу крові від норми (включаючи зміну кількості лейкоцитів), лейкопенія, тромбоцитопенія. Повідомлялося про випадки агранулоцитозу (див. «Окремі серйозні та/або часті побічні реакції»).
З боку імунної системи: алергічні реакції, інші, ніж анафілактичні або анафілактоїдні; анафілактичний шок, анафілактична реакція, анафілактоїдна реакція, включаючи шок.
З боку шкіри та підшкірної клітковини: ангіоневротичний набряк, свербіж, висипання, кропив’янка, реакції фоточутливості, мультиформна еритема, синдром Стівенса-Джонсона, токсичний епідермальний некроліз, бульозний дерматит, ексфоліативний дерматит.
З боку дихальної системи, органів грудної клітки та середостіння: астма у пацієнтів з алергією на ацетилсаліцилову кислоту та інші НПЗП, інфекції верхніх дихальних шляхів, кашель.
З боку психіки: зміна настрою, нічні кошмари, сплутаність свідомості, дезорієнтація, безсоння.
З боку нервової системи: запаморочення, головний біль, сонливість.
З боку серця: відчуття серцебиття. Повідомлялось про серцеву недостатність, пов’язану із застосуванням НПЗП.
З боку судин: підвищення артеріального тиску, припливи.
З боку нирок та сечовидільної системи: затримка натрію та води, гіперкаліємія, зміни показників функції нирок (підвищення креатиніну та/або сечовини сироватки крові), гостра ниркова недостатність, зокрема у пацієнтів з факторами ризику, інфекції сечовивідних шляхів, порушення частоти сечовипускання.
З боку органів зору: кон’юнктивіт, розлади зору, що включають нечіткість зору.
З боку органів слуху та вестибулярного апарату: запаморочення, дзвін у вухах.
З боку скелетно-м’язової системи та сполучної тканини: артралгія, біль у спині, симптоми, пов’язані із суглобами.
Загальні розлади та реакції у місці введення: затвердіння у місці ін’єкції, біль у місці ін’єкції, набряк, включаючи набряк нижніх кінцівок, грипоподібні симптоми.

Окремі серйозні та/або часті побічні реакції. Повідомлялося дуже рідко про випадки агранулоцитозу у пацієнтів, які приймали мелоксикам та інші потенційно мієлотоксичні лікарські засоби (див. розділ «Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій»).

Побічні реакції, які не асоціювалися із застосуванням препарату, але які є характерними для інших сполук класу. Органічне ниркове ураження, що, імовірно, призводить до гострої ниркової недостатності: повідомлялося про випадки інтерстиціального нефриту, гострого тубулярного некрозу, нефротичного синдрому та папілярного некрозу (див. розділ «Особливості застосування»).

Термін придатності

3 роки.

Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі від 8 оС до 25 оС.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка

По 1,5 мл в ампулі. По 3 або 5 ампул у блістері. По 1 блістеру у пачці. Або по 5 ампул у пачці.

Категорія відпуску

За рецептом.

Автор: Ольга Чумак Дата останнього оновлення: 23.09.2019

Характеристики

Програма "Доступні ліки" не бере участі
Форма випуску таблетки, розчин, супозиторії
Умови продажу за рецептом
Категорія Протизапальні загальної дії
АТХ-класифікація M01AC06 - Мелоксикам
МНН Мелоксикам
Фармгрупа таблетки - Нестероїдні протизапальні препарати та протиревматичні засоби.
розчин - Нестероїдні протизапальні та протиревматичні засоби.
супозиторії - Нестероїдні протизапальні і протиревматичні засоби. Мелоксикам.
Діючі речовини мелоксикам
Виробник Фармак, ПАТ, м.Київ, Україна
Лекхім, АТ для "Фармак" ПАТ, м.Київ, Україна
Дорослі дозволено
Діти з 16-ти років
Вагітні заборонено
Годуючі мами заборонено
Алергіки з обережністю
Діабетики в залежності від дозування
Водії дозволено

Знайдено 4969 аптек

Фарм Склад
Одеса, пр.Добровольського 75
Ревмоксикам супп.рект. 0,015г n5 (мовалис)
Фармак
від 76.10
Ревмоксикам тбл. 15мг n20 (мовалис)
Фармак
від 131.40
Ревмоксикам р-р д/инъек. 1% 1,5мл n5 (мовалис)
Фармак
від 139.10
СВ Аптека
Київ, вул.Миколи Закревського 95А
Ревмоксикам® суппозитории рект. по 15 мг №5 (5х1)
Лекхім, АТ для "Фармак" ПАТ, м.Київ, Україна
від 74.50
Ревмоксикам® таблетки по 7,5 мг №20 (10х2)
Фармак, ПАТ, м.Київ, Україна
від 88.10
Ревмоксикам® таблетки по 15 мг №20 (10х2)
Фармак, ПАТ, м.Київ, Україна
від 126.55
Ревмоксикам® раствор д/ин. 1 % по 1,5 мл в амп. №5
Фармак, ПАТ, м.Київ, Україна
від 148.38
D.S.
Київ, вул.Бульварно-Кудрявська 7А
Ревмоксикам супоз 0,015 г н 5
Фармак Київ
від 80.12
Ревмоксикам табл 7,5 мг н 20
Фармак Київ
від 94.72
Ревмоксикам табл 15 мг н 20
Фармак Київ
від 130.47
Ревмоксикам амп 1 % 1,5 мл н 5
Фармак Київ
від 140.13
АВК фарм
Полонне, вул.Лесі Українки 212А
Ревмоксикам супп. рект. 15 мг №5 лекхим-харьков (украина, харьков)
Лекхим-Харьков (Украина, Харьков)
від 70.50
Ревмоксикам табл. 15 мг блистер №10 фармак (украина, киев)
Фармак (Украина, Киев)
від 75.47
Ревмоксикам р-р д/ин. 1% амп. 1,5 мл №3 фармак (украина, киев)
Фармак (Украина, Киев)
від 84.40
Ревмоксикам табл. 7,5 мг блистер №20 фармак (украина, киев)
Фармак (Украина, Киев)
від 86.00
Ревмоксикам табл. 15 мг блистер №20 фармак (украина, киев)
Фармак (Украина, Киев)
від 125.00
Ревмоксикам р-р д/ин. 1% амп. 1,5 мл №5 фармак (украина, киев)
Фармак (Украина, Киев)
від 138.00
Добрі ліки
Лубни, вул.П'ятикопа 26
Ревмоксикам супп ректал 0,015г №5 |
ЛЕКХИМ-ХАРЬКОВ
є
Ревмоксикам таб 7,5мг №20 |
ФАРМАК
є
Ревмоксикам таб 15мг №20 |
ФАРМАК
є
Ревмоксикам р-р д/ин 1% 1,5мл №5 |
ФАРМАК
є
Вета
Бровари, вул.О.Билана 5
Ревмоксикам амп 1 % 1,5 мл н 5
Фармак Київ
від 132.81
Ревмоксикам табл 15 мг н 20
Фармак Київ
від 145.25
Вета
Бровари, бул.Незалежності 9
Ревмоксикам супоз 0,015 г н 5
Фармак Київ
від 76.63
Ревмоксикам табл 7,5 мг н 20
Фармак Київ
від 100.15
Ревмоксикам табл 15 мг н 20
Фармак Київ
від 137.50
Ревмоксикам амп 1 % 1,5 мл н 5
Фармак Київ
від 138.11
Вітамін
Бориспіль, вул.Нижній Вал 5А
Ревмоксикам табл. 15мг №10
Фармак
є
Ревмоксикам суп. рект. 15мг №5
Лекхим
є
Ревмоксикам табл. 7,5мг №20
Фармак
є
Ревмоксикам табл. 15мг №20
Фармак
є
Ревмоксикам р-н д/ін. 1% амп. 1,5мл №5
Фармак
є
Аптека №207
Попасна, вул.Першотравнева 9
Ревмоксикам супп ректал 0,015г №5 |
ЛЕКХИМ-ХАРЬКОВ
від 77.05
Ревмоксикам таб 7,5мг №20 |
ФАРМАК
від 90.05
Ревмоксикам р-р д/ин 1% 1,5мл №5 |
ФАРМАК
від 148.40
Вітамін
Київ, вул.Василя Стуса 9
Ревмоксикам табл. 15мг №10
Фармак
є
Ревмоксикам суп. рект. 15мг №5
Фармак
є
Ревмоксикам суп. рект. 15мг №5
Лекхим
є
Ревмоксикам табл. 7,5мг №20
Фармак
є
Ревмоксикам табл. 15мг №20
Фармак
є
Ревмоксикам р-н д/ін. 1% амп. 1,5мл №5
Фармак
є
Домашняя аптека
Дніпро, пр.Олександра Поля 115а
Ревмоксикам супп ректал 0,015г №5 |
ЛЕКХИМ-ХАРЬКОВ
є
Ревмоксикам таб 7,5мг №20 |
ФАРМАК
є
Ревмоксикам р-р д/ин 1% 1,5мл №5 |
ФАРМАК
є
Досвід Довіра Допомога
Харків, пр.Героїв Сталінграду 161
Ревмоксикам 7,5мг №20
Фармак ПАТ
від 102.80
Ревмоксикам 15 мг №20
Фармак ПАТ
від 124.02
Ревмоксикам р-р 1% 1,5мл №5
Фармак ПАТ
від 156.35
Аптека Ласкава
Київ, пр.Миколи Бажана 10
Ревмоксикам супозиторії ректальні по 15мг №5
Фармак
від 74.98
Ревмоксикам таблетки по 7,5мг №20
Фармак
від 86.57
Ревмоксикам таблетки по 15мг №20
Фармак
від 128.96
Ревмоксикам розчин для ін'єкцій 1% по 1,5мл в ампулах №5
Фармак
від 146.82
Добрі ліки
Кремінна, пр.Дружби 8/2
Ревмоксикам таб 7,5мг №20 |
ФАРМАК
є
Ревмоксикам таб 15мг №20 |
ФАРМАК
є
Ревмоксикам р-р д/ин 1% 1,5мл №5 |
ФАРМАК
є
Аптека Ласкава
Київ, вул.Кіквідзе 1/2
Ревмоксикам таблетки по 7,5мг №20
Фармак
від 93.99
Ревмоксикам таблетки по 15мг №20
Фармак
від 128.96
Ревмоксикам розчин для ін'єкцій 1% по 1,5мл в ампулах №5
Фармак
від 146.82
Полімед
Одеса, вул.Балківська 30
Ревмоксикам супп.рект. 0,015г n5 (мовалис)
Фармак
від 72.15
Ревмоксикам тбл. 7,5мг n20 (мовалис)
Фармак
від 92.47
Ревмоксикам тбл. 15мг n20 (мовалис)
Фармак
від 131.24
Ревмоксикам р-р д/инъек. 1% 1,5мл n5 (мовалис)
Фармак
від 138.01
Мировая Аптека
Київ, вул.Глибочицька 33-37
Ревмоксикам р-р д/ин. 1% амп. 1,5 мл №3
Фармак (Украина, Киев)
від 88.00
Ревмоксикам табл. 7,5 мг №20
Фармак (Украина, Киев)
від 97.00
Ревмоксикам табл. 15 мг №20
Фармак (Украина, Киев)
від 142.59
Аптека Рецепти Здоров'я
Київ, пр.Перемоги 77/1
Ревмоксикам супп. рек. 0,015г №5
Фармак
від 79.99
Ревмоксикам таб. 15мг №20
Фармак
від 138.70
Ревмоксикам амп. 1% 1,5мл №5
Фармак
від 149.59
D.S.
Хмельницький, пр.Миру 69
Ревмоксикам супоз 0,015 г н 5
Фармак Київ
від 84.15
Ревмоксикам табл 7,5 мг н 20
Фармак Київ
від 95.79
Ревмоксикам табл 15 мг н 20
Фармак Київ
від 135.32
Ревмоксикам амп 1 % 1,5 мл н 5
Фармак Київ
від 139.69
Аптекар
Обухів, вул.Каштанова 52А
Ревмоксикам р-н д/ін. 1% 1,5мл. №5
Фармак
від 153.07
СВК фарм
Хмільник, вул.Пушкина 50Б
Ревмоксикам супп. рект. 15 мг №5 лекхим-харьков (украина, харьков)
Лекхим-Харьков (Украина, Харьков)
від 66.75
Ревмоксикам табл. 15 мг блистер №10 фармак (украина, киев)
Фармак (Украина, Киев)
від 75.47
Ревмоксикам р-р д/ин. 1% амп. 1,5 мл №3 фармак (украина, киев)
Фармак (Украина, Киев)
від 84.40
Ревмоксикам табл. 7,5 мг блистер №20 фармак (украина, киев)
Фармак (Украина, Киев)
від 86.00
Ревмоксикам табл. 15 мг блистер №20 фармак (украина, киев)
Фармак (Украина, Киев)
від 124.00
Ревмоксикам р-р д/ин. 1% амп. 1,5 мл №5 фармак (украина, киев)
Фармак (Украина, Киев)
від 142.00
Ревмоксикам р-р д/ин. 1% амп. 1,5 мл №5 фармак (украина, киев)
Фармак (Украина, Киев)
від 179.31
D.S.
Львів, вул.Городоцька 218
Ревмоксикам супоз 0,015 г н 5
Фармак Київ
від 84.15
Ревмоксикам табл 7,5 мг н 20
Фармак Київ
від 107.91
Ревмоксикам амп 1 % 1,5 мл н 5
Фармак Київ
від 137.61
Ревмоксикам табл 15 мг н 20
Фармак Київ
від 139.44
Нейро-Аптека ТОВ
Київ, бул.Вацлава Гавела 40А
Ревмоксикам супп.рект.0.015г#5
ЛЕКХИМ-ХАРЬКОВ УКРАИНА ХАРЬКОВ
від 80.90
Ревмоксикам таб.7.5мг#10х2
ФАРМАК УКРАИНА КИЕВ
від 103.60
Ревмоксикам таб.15мг #20(10х2)
ФАРМАК УКРАИНА КИЕВ
від 145.85
Ревмоксикам р-р д/ин.1%1.5мл#5
ФАРМАК УКРАИНА КИЕВ
від 162.55
СВ Аптека
Пирятин, пл.Незалежності 15
Ревмоксикам® таблетки по 7,5 мг №20 (10х2)
Фармак, ПАТ, м.Київ, Україна
є
Ревмоксикам® таблетки по 15 мг №20 (10х2)
Фармак, ПАТ, м.Київ, Україна
є
Ревмоксикам® раствор д/ин. 1 % по 1,5 мл в амп. №5
Фармак, ПАТ, м.Київ, Україна
є
Полімед
Одеса, вул.Левітана 67/1
Ревмоксикам супп.рект. 0,015г n5 (мовалис)
Фармак
від 69.75
Ревмоксикам тбл. 7,5мг n20 (мовалис)
Фармак
від 84.50
Ревмоксикам тбл. 15мг n20 (мовалис)
Фармак
від 124.95
Ревмоксикам р-р д/инъек. 1% 1,5мл n5 (мовалис)
Фармак
від 144.50
Вітамін
Бориспіль, вул.Київський шлях 76А
Ревмоксикам суп. рект. 15мг №5
Лекхим
є
Ревмоксикам суп. рект. 15мг №5
Фармак
є
Ревмоксикам табл. 15мг №10
Фармак
є
Ревмоксикам табл. 7,5мг №20
Фармак
є
Ревмоксикам табл. 15мг №20
Фармак
є
Ревмоксикам р-н д/ін. 1% амп. 1,5мл №5
Фармак
є
Аптека ТАС
Київ, вул.Інститутська 16
Ревмоксикам супп. рект. 15мг №5
Фармак ОАО
від 81.17
Ревмоксикам 15мг №10
Фармак ОАО
від 84.32
Ревмоксикам 7,5мг №20
Фармак ОАО
від 100.98
Ревмоксикам 15мг №20
Фармак ОАО
від 140.46
Ревмоксикам р-р д/ин. 1% амп. 1,5мл №5
Фармак ОАО
від 189.00
Країна здоров'я
Плесецьке, вул.Ленiна 57
Ревмоксикам супп 0.015г №5
Фармак ОАО
від 72.23
Ревмоксикам табл 7.5мг №20
Фармак ОАО
від 93.48
Ревмоксикам табл 15мг №20
Фармак ОАО
від 136.51
Ревмоксикам амп 1% 1.5мл №5
Фармак ОАО
від 152.46
D.S.
Хмельницький, вул.Проскурівська 18
Ревмоксикам табл 7,5 мг н 20
Фармак Київ
від 106.25
Ревмоксикам амп 1 % 1,5 мл н 5
Фармак Київ
від 139.94
СВ Аптека
Велика Багачка, вул.Каштанова 19
Ревмоксикам® суппозитории рект. по 15 мг №5 (5х1)
Лекхім, АТ для "Фармак" ПАТ, м.Київ, Україна
є
Ревмоксикам® таблетки по 15 мг №20 (10х2)
Фармак, ПАТ, м.Київ, Україна
є
Ревмоксикам® раствор д/ин. 1 % по 1,5 мл в амп. №5
Фармак, ПАТ, м.Київ, Україна
є
Аптека Ласкава
Київ, вул.Анатолія Петрицького 21
Ревмоксикам розчин для ін'єкцій 1% по 1,5мл в ампулах №3
Фармак
від 83.81
Линда-фарм
Дніпро, вул.Юрія Кондратюка 8
Ревмоксикам таблетки 15мг №20
Фармак ОАО (Украина, Киев)
від 124.40
Домашняя аптека
Дніпро, вул.Байкальська 80/2
Ревмоксикам таб 15мг №10 |
ФАРМАК
є
Ревмоксикам супп ректал 0,015г №5 |
ЛЕКХИМ-ХАРЬКОВ
є
Ревмоксикам таб 7,5мг №20 |
ФАРМАК
є
Ревмоксикам р-р д/ин 1% 1,5мл №5 |
ФАРМАК
є
Аптека Олфа
Львів, вул.Пекарська 3
Ревмоксикам суп. ректал 0.015г №5
Лекхим
від 71.39
Ревмоксикам таб. 7,5мг №20
Фармак
від 96.19
Ревмоксикам таб. 15мг №20
Фармак
від 129.91
Ревмоксикам амп.1% 1,5мл №5
Фармак
від 152.38
АКС
Чорноморськ, вул.Спортивна 14Д
Ревмоксикам 15мг №10 таб
ФАРМАК
від 75.78
Ревмоксикам 7,5мг №20 таб
ФАРМАК
від 84.16
Ревмоксикам 15мг №20 таб
ФАРМАК
від 132.32
Ревмоксикам 1% 1,5мл №5 амп
ФАРМАК
від 149.65
Аптека АКС Социальная
Одеса, вул.Генерала Бочарова 30
Ревмоксикам 15мг №10 таб
ФАРМАК
від 71.40
Ревмоксикам 0.015 №5 супп
ФАРМАК/ЛЕКХИМ
від 77.69
Ревмоксикам 7,5мг №20 таб
ФАРМАК
від 88.71
Ревмоксикам 15мг №20 таб
ФАРМАК
від 132.32
Ревмоксикам 1% 1,5мл №5 амп
ФАРМАК
від 137.70
Аптека АКС Социальная
Подільськ, вул.Соборна 101
Ревмоксикам 0.015 №5 супп
ФАРМАК/ЛЕКХИМ
від 70.29
Ревмоксикам 15мг №10 таб
ФАРМАК
від 73.92
Ревмоксикам 15мг №20 таб
ФАРМАК
від 129.26
Ревмоксикам 1% 1,5мл №5 амп
ФАРМАК
від 147.70
Аптека АКС Социальная
Одеса, пр.Академіка Глушка 19А
Ревмоксикам 15мг №10 таб
ФАРМАК
від 71.40
Ревмоксикам 0,015 №5 супп
ФАРМАК/ЛЕКХИМ
від 73.91
Ревмоксикам 7,5мг №20 таб
ФАРМАК
від 84.16
Ревмоксикам 15мг №20 таб
ФАРМАК
від 123.25
Ревмоксикам 1% 1,5мл №5 амп
ФАРМАК
від 149.65
Аптека АКС Социальная
Одеса, вул.Фонтанська дорога 19
Ревмоксикам 7,5мг №20 таб
ФАРМАК
від 92.22
Ревмоксикам 1% 1,5мл №5 амп
ФАРМАК
від 149.65
Аптека АКС Социальная
Одеса, вул.Академіка Корольова 65
Ревмоксикам 15мг №10 таб
ФАРМАК
від 75.35
Ревмоксикам 0.015 №5 супп
ФАРМАК/ЛЕКХИМ
від 77.69
Ревмоксикам 7,5мг №20 таб
ФАРМАК
від 86.76
Ревмоксикам 15мг №20 таб
ФАРМАК
від 126.88
Ревмоксикам 1% 1,5мл №5 амп
ФАРМАК
від 149.65
Аптека ТАС
Київ, пр.Перемоги 142А
Ревмоксикам супп. рект. 15мг №5
Фармак ОАО
від 78.28
Ревмоксикам 15мг №20
Фармак ОАО
від 143.57
Ревмоксикам р-р д/ин. 1% амп. 1,5мл №5
Фармак ОАО
від 149.06
Аптека АКС Социальная
Чорноморськ, пр.Миру 31Д
Ревмоксикам 0,015 №5 супп
ФАРМАК/ЛЕКХИМ
від 76.73
Ревмоксикам 15мг №10 таб
ФАРМАК
від 77.33
Ревмоксикам 7,5мг №20 таб
ФАРМАК
від 92.22
Ревмоксикам 15мг №20 таб
ФАРМАК
від 145.00
Ревмоксикам 1% 1,5мл №5 амп
ФАРМАК
від 149.65
АКС
Одеса, вул.Святослава Ріхтера 132/1
Ревмоксикам 15мг №10 таб
ФАРМАК
від 74.80
Ревмоксикам 0.015 №5 супп
ФАРМАК/ЛЕКХИМ
від 77.69
Ревмоксикам 7,5мг №20 таб
ФАРМАК
від 84.20
Ревмоксикам 1% 1,5мл №5 амп
ФАРМАК
від 148.83
Аптека АКС Социальная
Одеса, вул.Святослава Ріхтера 125/3
Ревмоксикам 15мг №10 таб
ФАРМАК
від 73.84
Ревмоксикам 0,015 №5 супп
ФАРМАК/ЛЕКХИМ
від 76.75
Ревмоксикам 0.015 №5 супп
ФАРМАК/ЛЕКХИМ
від 77.69
Ревмоксикам 7,5мг №20 таб
ФАРМАК
від 90.29
Ревмоксикам 15мг №20 таб
ФАРМАК
від 132.32
Ревмоксикам 1% 1,5мл №5 амп
ФАРМАК
від 149.65
Аптека АКС Социальная
Одеса, вул.Люстдорфська дорога 123
Ревмоксикам 15мг №10 таб
ФАРМАК
від 72.87
Ревмоксикам 0.015 №5 супп
ФАРМАК/ЛЕКХИМ
від 77.69
Ревмоксикам 7,5мг №20 таб
ФАРМАК
від 85.53
Ревмоксикам 1% 1,5мл №5 амп
ФАРМАК
від 149.65
Аптека АКС Социальная
Одеса, вул.Генерала Петрова 46
Ревмоксикам 0,015 №5 супп
ФАРМАК/ЛЕКХИМ
від 76.74
Ревмоксикам 0.015 №5 супп
ФАРМАК/ЛЕКХИМ
від 77.69
Ревмоксикам 15мг №10 таб
ФАРМАК
від 77.69
Ревмоксикам 7,5мг №20 таб
ФАРМАК
від 96.52
Ревмоксикам 15мг №20 таб
ФАРМАК
від 132.32
Ревмоксикам 1% 1,5мл №5 амп
ФАРМАК
від 148.81
Аптека АКС Социальная
Южне, пр.Григорівського Десанту 30/16Е
Ревмоксикам 15мг №10 таб
ФАРМАК
від 73.08
Ревмоксикам 0.015 №5 супп
ФАРМАК/ЛЕКХИМ
від 73.36
Ревмоксикам 7,5мг №20 таб
ФАРМАК
від 88.71
Ревмоксикам 15мг №20 таб
ФАРМАК
від 123.25
Ревмоксикам 1% 1,5мл №5 амп
ФАРМАК
від 145.49
Аптека АКС Социальная
Одеса, вул.Грецька 45
Ревмоксикам 0.015 №5 супп
ФАРМАК/ЛЕКХИМ
від 74.83
Ревмоксикам 15мг №10 таб
ФАРМАК
від 76.55
Ревмоксикам 7,5мг №20 таб
ФАРМАК
від 88.71
Ревмоксикам 15мг №20 таб
ФАРМАК
від 132.32
Ревмоксикам 1% 1,5мл №5 амп
ФАРМАК
від 150.36
Аптека ENTER
Одеса, вул.Пантелеймонівська 70
Ревмоксикам 0,015 №5 супп
ФАРМАК/ЛЕКХИМ
від 73.21
Ревмоксикам 15мг №10 таб
ФАРМАК
від 77.69
Ревмоксикам 7,5мг №20 таб
ФАРМАК
від 85.92
Ревмоксикам 15мг №20 таб
ФАРМАК
від 132.32
Ревмоксикам 1% 1,5мл №5 амп
ФАРМАК
від 157.50
Аптека АКС Социальная
Одеса, вул.Святослава Ріхтера 129
Ревмоксикам 0,015 №5 супп
ФАРМАК/ЛЕКХИМ
від 73.29
Ревмоксикам 0.015 №5 супп
ФАРМАК/ЛЕКХИМ
від 73.36
Ревмоксикам 15мг №10 таб
ФАРМАК
від 77.69
Ревмоксикам 7,5мг №20 таб
ФАРМАК
від 92.22
Ревмоксикам 15мг №20 таб
ФАРМАК
від 123.25
Ревмоксикам 1% 1,5мл №5 амп
ФАРМАК
від 149.65
 • Ревмоксикам таблетки по 7.5 мг №20 (10х2)
 • Ревмоксикам таблетки по 15 мг №20 (10х2)
 • Ревмоксикам таблетки по 7.5 мг №10
 • Ревмоксикам таблетки по 15 мг №10
 • Ревмоксикам розчин д/ін. 1 % по 1.5 мл №5 в амп.
 • Ревмоксикам супозиторії рект. по 15 мг №5
 • Ревмоксикам розчин д/ін. 1 % по 1.5 мл №3 в амп.
Інструкція до Ревмоксикам представлена виключно з ознайомчою метою і не є приводом для самолікування.
Тільки ваш лікуючий лікар може прийняти рішення про необхідність застосування Ревмоксикам, призначення схем лікування і дозувань, а також обговорити сумісність Ревмоксикам з застосовуваними вами ліками, роз'яснити побічні дії і протипоказання.
Пам'ятайте - самолікування небезпечно для вашого здоров'я.

Рекомендуємо подивитися

Моваліс таблетки по 7.5 мг №20 (10х2)
Моваліс розчин д/ін. 15 мг/1.5 мл по 1.5 мл №5 в амп.
Моваліс супозиторії по 15 мг №6
Моваліс таблетки по 15 мг №20 (10х2)
Моваліс
супозиторії, розчин, таблетки
2 виробника
Ціни в аптеках
Мовіксикам розчин д/ін. 15 мг/1.5 мл по 1.5 мл №5 в амп.
Мовіксикам
розчин
Хелп С.А. для "Мові Хелс ГмбХ", Греція/Швейцарія
Ціни в аптеках
Мелоксикам-Тева таблетки по 7.5 мг №20 (10х2)
Мелоксикам-Тева розчин д/ін. 15 мг/1.5 мл по 1.5 мл №5 в амп. у конт. пласт.
Мелоксикам-Тева таблетки по 15 мг №10
Мелоксикам-Тева таблетки по 15 мг №20 (10х2)
Мелоксикам-Тева
таблетки, розчин
2 виробника
Ціни в аптеках

Переглянуті товари

Ревмоксикам таблетки по 7.5 мг №20 (10х2)
Ревмоксикам розчин д/ін. 1 % по 1.5 мл №5 в амп.
Ревмоксикам супозиторії рект. по 15 мг №5
Ревмоксикам таблетки по 15 мг №20 (10х2)
Ревмоксикам
таблетки, розчин, супозиторії
2 виробника
Ціни в аптеках

Новинки реклама

Осінній авітаміноз?
Осінній авітаміноз? Життєво необхідні компоненти для майбутньої мами та малюка Детальніше
Турбують суглоби?
Турбують суглоби? Комплексна підтримка суглобів! Детальніше
Мрієш виглядати на мільйон?
Мрієш виглядати на мільйон? Підтримай красу волосся, шкіри та нігтів Детальніше
Запор?
Запор? Усунь не симптоми, а причину Детальніше
Я вагітна, що далі?
Я вагітна, що далі? . Детальніше
Як попередити інфаркт міокарда?
Як попередити інфаркт міокарда? ЗДОРОВ'Я СЕРЦЯ В ВАШИХ РУКАХ! Детальніше
Top