Бронюйте товари в аптеках, економте до 30%. Дізнатися більше

Риболізин краплі оч. по 8 мл у флак.

Категорія Зволоження та комфорт очей
Торгова назва Риболізин
Вид товару краплі
Кількість в упаковці 8 мл
Призначення для очей

Опис для Риболізин краплі оч. по 8 мл у флак.

Форма випуску

Краплі очні 8 мл, розчин.

Склад

Склад:

на 100 мл розчину

Рибофлавіну фосфат (вітамін В2)

0,05 г

L-пролін

0,0752 г

L-гліцин

0,1 г

L-лізину гідрохлорид

0,0140 г

L-лейцин

0,0108 г

динатрію ЕДТА

0,1 г

кислоти гіалуронової натрієва сіль

0,15 г

натрію хлорид

0,43 г

натрію дигідрофосфат, дигідрат

0,225 г

двохосновний натрію фосфат дигідрат

0,685 г

N-гідроксиметил гліцинат

0,002 г

вода очищена. Ізотонічний розчин з рН 7,2.

Загальні властивості

Механізм дії:

Риболізин – ізотонічний офтальмологічний розчин на основі вітаміну В2, амінокислот, кислоти гіалуронової, опти- мізований для захисту і відновлення структур рогівки після різних видів стресу, включаючи хірургічні втручання.

Рибофлавін забезпечує високий захист епітелію від різних видів стресу, захищає від УФ-випромінення під час операцій крослінкінгу і дозволяє підтримувати фізіологічний стан строми. Бере участь у різноманітних біохімічних реакціях і грає ключову роль у розвитку та підтримці поверхневих структур епітеліальних клітин і строми рогівки, оскільки відсутність рибофлавіну призводить до зниження кількості кератоцитів, щільності екстрацелюлярного матриксу і зв’язків між волокнами колагену. Рибофлавін має важливе значення в енергетичних процесах клітин. Вітамін В2 також є кофактором ферментативних реакцій, що поліпшують ефектив- ність поглинання амінокислот.

Амінокислоти, що є складовими Риболізину, забезпечують субстратами нові клітинні ділення та позаклітинний матричний синтез. Зокрема, лізин і лейцин мають основоположне значення для структурної стійкості колагену у різних сполучних тканинах людини і, особливо, у стромі. Амінокислоти поліпшують трофіку поверхні ока, перешкоджають запально-подразнювальним реакціям.

L-пролін є одним з найважливіших компонентів колагенового білку – основи всіх тканин в організмі людини. Підтримує в нормальному стані сполучні тканини (склеру ока, судини).

L-гліцин є центральним нейромедіатором гальмівного типу дії, що поліпшує метаболічні процеси. Має позитивний вплив при м’язових дистрофіях.

L-лізин має протизапальну, протинабрякову, знеболюючу дію. Підвищує тонус судин, має помірний імунокорегуючий і гіпоглікемічний ефект.

L-лейцин бере участь у синтезі білка, активує клітинний та гуморальний імунітет, підвищує функцію фагоцитів, активує процеси біосинтезу амінокислот, їх попередників і метаболітів, запобігає порушенню обміну речовин, що виникає при стресі.

Кислота гіалуронова є мукополісахаридом, що входить до складу різних тканин тіла і прилипає до поверхні слизової оболонки ока, захищаючи, зволожуючи і змащуючи її. Завдяки мукоадгезивним властивостям вона залишається на поверхні ока і сприяє тривалій стабілізації слізної плівки.

N-гідроксиметил гліцинат повільно розщеплює бактеріальні клітинні мембрани, заміщає бактеріальний ендогенний гліцин, порушуючи, тим самим, синтез білка.

Динатрію ЕДТА, хелат, використовується для виведення відкладень солей кальцію з рогівки. Посилює антимікробну активність N-гідроксиметилгліцинату.

Риболізин протягом декількох місяців після операції забезпечує захист структур, дозволяє зберегти їх цілісність, захищаючи від УФ-випромінення. Може використовуватись для зберігання вологості рогівки під час операції крослінкінгу при УФ-випроміненні.

Показання до використання

  • Дегенеративні зміни рогівки: кератоконус, кератоглобус тощо (стабілізація слізної плівки, антиоксидантна дія, протинабрякова дія, імунокоригуюча дія, нейромедіаторна дія).
  • Дистрофічні зміни рогівки (стабілізація слізної плівки, антиоксидантна дія, протинабрякова дія, гіпогліке- мічна дія).
  • Гиполакрімія (стабілізація слізної плівки, імунокоригуюча дія).
  • До та після проведення кераторефракційних операцій: фоторефракційної кератотомії, ЛАСИК тощо (анти- оксидантна дія, нейромедіаторна дія, імунокоригуюча дія, гіпоглікемічна дія, протинабрякова дія).
  • Маніпуляції, діагностичні та оперативні втручання на передньому сегменті ока: кросслінкінг, факоемульси- фікація, кератопластика тощо (стабілізація слізної плівки, антиоксидантна дія, нейромедіаторна дія, антимета- болітна дія, протинабрякова дія, антибактеріальна дія).
  • Травми ока (антибактеріальна дія, стабілізація слізної плівки, антиоксидантна дія, нейромедіаторна дія, протинабрякова).
  • Аномалії рефракції: гіперметропія, міопія, астигматизм (стабілізація слізної плівки, антиоксидантна дія, нейромедіаторна дія).
  • Тривале використання контактних лінз (стабілізація слізної плівки, антиоксидантна дія, протинабрякова дія, імунокоригуюча дія, нейромедіаторна дія).

Спосіб застосування

Дорослим: по 1-2 краплі в кон’юнктивальний мішок 4 рази на день. Дітям: по 1 краплі 4 рази на день.

Після закапування закрити очі на 1-2 хвилини і не моргати.

Діти

Вікові обмеження відсутні у разі призначення препарату лікарем.

Побічні ефекти

Може спричиняти короткочасне печіння, тимчасове затуманення зору. У випадку будь-якої небажаної реакції слід припинити використання розчину і проконсультуватись з лікарем.

Протипоказання

Відома гіперчутливість до компонентів препарату або до інших хімічно споріднених речовин.

Застереження

Якщо симптоми не минають протягом кількох днів або виникають будь-які побічні реакції, слід звернутися до лікаря.

Розчин є стерильним до відкриття флакона.

Щоб запобігти забрудненню розчину, щільно закривайте флакон після використання і не торкайтесь кінчиком дозатора до ока або до інших предметів.

Препарат призначений тільки для зовнішнього застосування в офтальмології.

Якщо медичний виріб у вигляді офтальмологічного розчину використовується з метою лікування, слід звернутися до лікаря.

Не використовуйте розчин, якщо флакон пошкоджений. Не використовуйте у випадку очної інфекції.

Якщо Ви використовуєте контактні лінзи, зніміть їх перед застосуванням продукту.

Умови зберігання

Зберігати при температурі не вище 25° C. Зберігати в недоступному для дітей місці. Не заморожувати.

Форма випуску

1 флакон 8 мл.

Термін придатності

2 роки.

Не використовувати через 30 днів після відкриття флакона. Не використовувати після закінчення терміну придатності.

Опис продукту Риболізин краплі оч. по 8 мл у флак. представлений виключно з ознайомчою метою і не є приводом для самолікування.

Новинки реклама

Знову втома в ногах в кінці дня?
Знову втома в ногах в кінці дня? Дізнайся про лікування та профілактику! Детальніше
М'яке зниження
М'яке зниження Артеріального тиску Детальніше
Турбує простата?
Турбує простата? Дій негайно! Детальніше
А ти готовий до осені?
А ти готовий до осені? Зарядись вітамінами Детальніше
Подагра. Артрит
Подагра. Артрит Ефект природних речовин Детальніше
Турбує простата?
Турбує простата? Спробуй. Натуральний склад. Вироблено в Канаді. Детальніше
Тривале зорове навантаження?
Тривале зорове навантаження? Відчуття сухості в очах, дискомфорт, почервоніння? Детальніше
Інфекція сечових шляхів?
Інфекція сечових шляхів? Спробуй новинку Детальніше
Top