Сафлогіаль краплі очні, розчин 10 мл уп. № 1

Ціни в Україні
від 189.10 до 294.03 грн
в 3855 аптеках

Характеристики

Призначення
для очей
Об'єм
10мл
Країна походження бренду
Україна
Показати все

Опис для Сафлогіаль краплі очні, розчин 10 мл уп. № 1

Склад

Еноксолон глюкуронід, натрієва сіль гіалуронової кислоти 0,10 %, кополімер ПЕГ/ППГ, калію гідроксид, гідрофосфат натрію, дигідрофосфат натрію, натрію хлорид, очищена вода

Властивості

Сафлогіаль, краплі очні, є медичним виробом, що має протизапальні властивості (він інгібує еволюційний процес флоголісу). Застосовується для зняття симптомів (зуд, відчуття стороннього тіла, почервоніння тощо), що виникають при запальних процесах на поверхні ока, що супроводжуються дискомфортом в очах, блефаритами, кон´юктивітами у дітей та дорослих.

Сафлогіаль, краплі очні, завдяки наявності у своєму складі специфічного термостійкого полімера, що при контакті з поверхнею ока формує гель, забезпечує тривале зволоження та змащення поверхні ока. Технологія OSD (офтальмологічний дозатор нажимного типу) забезпечує інноваційну доставку абсолютно стерильних очних крапель без консервантів.

Спосіб застосування

Перед використанням медичного виробу слід помити руки. Закапувати по 1-2 краплі в кожне око 2-3 рази на день або згідно рекомендацій лікаря. Переконайтеся, що крапельниця не контактує з поверхнею ока.

Застереження

Не використовуйте Сафлогіаль, краплі очні, у випадку відомої гіперчутливості до будь-якого компоненту медичного виробу.

Дуже рідко повідомлялося про випадки кальцифікації рогівки у пацієнтів із значним ураженням рогівки у зв’язку з використанням очних крапель, що містять фосфати.

Проконсультуйтеся з лікарем перед використанням цього медичного виробу у випадку наявності лентикулярної кератопатії або глибоких відкладень кальцію в рогівці.

У разі виникнення побічних реакцій слід припинити застосування медичного виробу і звернутися до лікаря.

Для закапування в очі, не ковтати. Після закапування може виникнути легке відчуття зуду, що має зворотний характер. Перед використанням медичного виробу необхідно переконатися, що контейнер не пошкоджений. Не використовуйте цей виріб після закінчення терміну придатності, вказаного на упаковці.

Термін придатності вказано щодо запечатаного продукту за умови належного зберігання.

Умови зберігання

Зберігати в недоступному для дітей місці. Не застосовувати більше, ніж 60 днів з моменту відкриття контейнера. Після використання щільно закривати контейнер. Зберігати при кімнатній температурі не вище 30 °С, подалі від джерел тепла.

Характеристики

Призначення
для очей
Об'єм
10мл
Країна походження бренду
Україна

Середня ціна по Україні