Седулан капсули №30

Ціни в Україні
від 142.90 до 190.00 грн
в 16 аптеках

Характеристики

Бренд
Призначення
заспокійлива дія
Країна походження бренду
Україна

Опис для Седулан капсули №30

Склад

  • Звіробій (Hypericum, екстракт) - 100 мг,
  • пустирник (Leonuri cardiaca herba, екстракт) - 70 мг,
  • L-тирозин - 50 мг глід (Crataégus, екстракт) - 30 мг,
  • меліса (Melissa officinalis, екстракт) - 30 мг.

Властивості

Звіробій (Hypericum) - трава містить тритерпенові сапоніни (рутин, кверцетин, гіперозид), алкалоїди, смолисті речовини та ефірні масла, холін, вітаміни і мікроелементи, антроценовие похідні. Речовини, що містяться в звіробої, сприяють підвищенню концентраіі серотоніну в клітинах головного мозку, що дає можливість застосовувати їх при легких формах депресії. Звіробій застосовується при порушеннях з боку нервової системи, при нейродістоніі, при головних болях, безсонні і як заспокійливий засіб з м'якою седативною дією.

Пустирник (Leonuri cardiaca herba) - трава пустирника (серцевого) містить алкалоїди леонурін і леонурідін, флавоноїди (рутин, кверцетин, квінквелозід і ін.), Ефірні масла, сапоніни, дубильні речовини, органічні кислоти, вітаміни А, В, С і мінеральні солі . Речовини, що містяться в пустирника виявляють седативну, гіпотензивну, спазмолітичну дію і помірні діурітіческіе властивості. Вони сприяють уповільненню серцевого ритму. Збільшують силу серцевих скорочень, регулюють менструальний цикл. Препарати пустирника показані при підвищеній нервовій збудливості (особливо якщо онасвязана з клімактеричним періодом у жінок), порушення сну, істерії. Як седативний засіб використовують при неврозах, стенокардії, гіпертонічної хвороби, при психастенії, невростенії і вегетосудинної дистонії.

Глід (Crataégus) містить кислоти (урсолову, хлорогенову), флавоноїди, сапоніни, холін, дубильні речовини і ефірні масла. Виявляє кардиотоническое, спазмолітичну, гіпотензивну, седативні і сенсибілізуючі властивості. Глід посилює силу серцевих скорочень, регулює кров'яний тиск (підвищений - знижує, знижений-збільшує), зменшує збудливість нервової системи. При застосування препаратів глоду, сон стає глибоким, спокійним і тривалим. Компоненти, які знаходяться в глід, знаходять своє застосування при різних захворюваннях серцевого м'яза (при коронарних порушеннях з супроводом симптомом стенокардії), при гіпертонічній хворобі, особливо при її склеротична і вегетативно-нервової формах, при атеросклерозі, нервово-психічному збудженні і при непритомних станах .

Меліса (Melissa officinalis) - містить ефірні масла (в складі яких виявляється цитраль, ліналол, гераніол, мирцен і ін.), Дубильні речовини, органічні кислоти (янтарну, кавову, хлорогеновую, олеановую і урсоловую), цукру і мінеральні солі. Меліса допомагає в зниженні тиску, відновленню дихання і серцевого ритму, проявляє спазмолітичну, в'яжучий, гіпоглікемічну, сечогінну, жовчогінну, легке снодійне і болезаспокійливу дії. Меліса зміцнює нервову систему, покращує обмін речовин, використовується при лікуванні нервових і серцево-судинних захворювань.

Біологічна активність компонентів, які містяться в компонентах Седулана ™, забезпечують позитивну дію на нервову і серцево-судинну ситеми організму, мають синергізмом по відношенню один до одного і застосовуються при:

  • Депресії і при частій зміні настрою.
  • Стресових ситуаціях.
  • Безсонні.
  • Як заспокійливий засіб з м'яким седативним ефектом.

Рекомендації щодо застосування

Рекомендовано застосовувати, як додаткове джерело L-тирозину і інших натуральних сполук: флавоноїдів, сапонінів, алкалоїдів, холіну, мінералів і органічних кислот, що володіють помірною седативною дією; поліпшувати синтез серотоніну, що дає можливим застосовувати його при депресивних станах, частої зміни настрою, під час тривалого перебування в стані стресу, як заспокійливий засіб.

Спосіб застосування

По 1-2 капсулі 2 рази в день після їжі протягом 3-6 місяців.

Застереження

Не рекомендується вживати при  індивідуальній підвищеній чутливості до компонентів продукту. Не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Характеристики

Бренд
Призначення
заспокійлива дія
Країна походження бренду
Україна

Середня ціна по Україні