Сірка активна таблетки по 0,25 г №80

Ціни в Україні
від 55.80
до 111.15 грн
в 2781 аптеці
Кількість в упаковці:

Характеристики

Категорія
Бренд
Серія/Лінійка
Виробник
Форма випуску
таблетки
Активні компоненти
сірка
Країна походження бренду
Україна
Показати все

Опис для Сірка активна таблетки по 0,25 г №80

Властивості

Рекомендується як додаткове джерело сірки.

Сірка – «протизапальний» мінерал. Її присутність в організмі сприяє знищенню мікробів та паразитів, підвищує імунітет, допомагає підтримувати кисневий баланс, необхідний для нормальної роботи мозку. Сірка в організмі виконує численні та різноманітні функції: від участі у побудові генетичного матеріалу клітин та виробленні енергії до виділення жовчі з печінки. Сірка дезінфікує кров, підвищує стійкість організму до інфекцій, має здатність захищати організм від небезпечної радіації та забруднення навколишнього середовища.

Сірка входить до складу колагену шкіри, волосся, нігтів. Особливо багаті на сірку поверхневі шари шкіри; тут сірка міститься в кератині (волосся містить до 5-10% кератину), меланіні, пігменті, який оберігає у вигляді засмаги глибокі шари шкіри від шкідливої дії ультрафіолетової радіації. Утворення кератину, нормальна кератинізація клітин шкіри, зміцнення структурної канви шкіри, попередження появи зморшок, передчасного в'янення шкіри - можливе лише за достатнього надходження сірки та кисню. Сірка допомагає підтримувати кисневий баланс, який також потрібний для нормальної роботи мозку.

Сірка, подібно до азоту, входить до складу білків, завдяки чому білковий обмін є одночасно азотистим і сірчаним. Входить до складу жовчних кислот та гормонів. Сірка надходить в організм у зв'язаному вигляді, у складі органічних білкових сполук – амінокислот (цистеїн, цистин, метіонін). Цистеїн входить до складу глютатіону - білкової речовини, якою багата печінка та надниркові залози. Цистін та цистеїн беруть участь в окисно-відновних реакціях організму. У присутності кисню цистеїн віддає водень органічним сполукам, відновлюючи їх, а сам перетворюється на цистин. Це зворотна реакція. Прекрасні відновлювально-окисні властивості цистину – цистеїну пов'язані з присутністю сульфгідрильних груп, які зумовлюють високу реактивність багатьох білків, наприклад, ферментів та деяких гормонів.
Беручи участь в окислювально-відновних процесах, сірка відіграє в тканинному диханні ту саму роль, що і гемоглобін та оксигемоглобін у газообміні легень. В амінокислоті метіоніні сірка пов'язана із синтезом холіну, при нестачі якого в організмі спостерігаються порушення у вигляді жирової інфільтрації печінки та крововиливів у нирках.

Вітамін В1 (тіамін) покращує циркуляцію крові та бере участь у кровотворенні. Він оптимізує функції мозку, позитивно діє рівень енергії, нормальний апетит, здатність до навчання. Він необхідний для тонусу м'язів, травного тракту, шлунка та серця. Тіамін виступає як антиоксидант, захищаючи організм від руйнівного впливу старіння, алкоголю та тютюну.

Вітамін В2 (рибофлавін) необхідний для утворення червоних кров'яних тілець та антитіл, дихання клітин та росту. Він полегшує поглинання кисню клітинами шкіри, нігтів та волосся. Поліпшує стан зору, знижує втому очей, запобігає катаракті. Вітамін В2 позитивно впливає на слизові оболонки шлунково-кишкового тракту, зводить до мінімуму негативний вплив різних токсинів на дихальні шляхи. Однією з цінних якостей рибофлавіну є його здатність прискорювати в організмі перетворення піридоксину – Вітаміну B6 – на його активну форму.

Вітамін В6 (піридоксин) необхідний для засвоєння білків та жирів, регулює стан нервової системи, запобігає запаленню шкіри, зміцнює імунну систему, нормалізує вміст цукру в крові, водний баланс. Він необхідний при тривалих стресах, втомі, порушенні апетиту, допомагає боротися з депресією. Як кофермент, Вітамін B6 бере участь у метаболізмі амінокислот та білків, у синтезі нейромедіаторів. Перетворює глікоген на глюкозу, яка безпосередньо використовується у роботі м'язів. Піридоксин бере участь у виробленні кров'яних тілець та їх фарбувального пігменту - гемоглобіну, а також - у рівномірному постачанні клітин глюкозою.

Вітамін Е (токоферол) часто називають «вітаміном молодості». Він є потужним антиоксидантом, завдяки чому уповільнює процеси старіння в організмі та надає омолоджуючий ефект.

Застереження

Індивідуальна чутливість до компонентів.

Склад

Таблетка 0,25 г

  • Сірка-30 мг
  • Вітамін В1-0,6 мг
  • Вітамін В2-0,6 мг
  • Вітамін В6-0,8 мг
  • Вітамін Е-4 мг

Спосіб застосування та дози

Дорослим вживати по одній таблетці три рази на день під час прийому їжі. Перед вживанням проконсультуватися з лікарем.

Термін вживання: до 1 місяця, в подальшому термін вживання узгоджувати з лікарем.

Умови зберігання

Зберігати в сухому, недоступному для дітей місці, при температурі не вище 25ºС.

Термін зберігання: 2 роки з дати виготовлення.

Характеристики

Категорія
Бренд
Серія/Лінійка
Виробник
Форма випуску
таблетки
Активні компоненти
сірка
Країна походження бренду
Україна

Часті питання

Ціна на Сірка активна таблетки по 0,25 г №80 починається від 55.80 грн.
Сірка активна таблетки по 0,25 г №80 є безрецептурним препаратом, та відпускається без рецепту.

Середня ціна по Україні