Синупрет таблетки, в/о №50 (25х2)

Ціни в Україні
від 178.99 до 400.00 грн
в 11690 аптеках

Характеристики

Торгова назва
Форма випуску
таблетки, в/о
Дозування
первоцвіту квітки, горечавки корені (Gentіana), шавлії лікарської листя, вербени трава, бузини чорної квітки
Кількість в упаковці
50
Умови продажу
без рецепта
Фармгрупа
Препарати, що застосовуються при кашлі та застудних захворюваннях.
Реєстрація
UA/4373/01/01 от 11.02.2021 приказ 238 (2) от 11.02.2021
Виробник
Країна походження бренду
Німеччина
Країна виробництва
Німеччина
Показати все

Інструкція для Синупрет таблетки, в/о №50 (25х2)

Склад

діючі речовини: 1 таблетка містить висушені лікарські рослини у вигляді порошку:

  • кореня горечавки (Rаdіх Gеntіаnае) 6 мг,
  • квіток первоцвіту з чашечкою (Flоrеs Рrіmulае сum Саlусіbus) 18 мг,
  • трави щавлю (Неrba Rumісіs) 18 мг,
  • квіток бузини (Flоrеs Sаmbuсі) 18 мг,
  • трави вербени (Неrbа Vеrbеnае) 18 мг;

допоміжні речовини: кальцію карбонат (Е 170), олія рицинова, кремнію діоксид колоїдний безводний, акрилатний сополімер, желатин, глюкоза, лактози моногідрат, магнію оксид легкий, алюмінію гідроксид, міді хлорофілін (Е 141), рибофлавін (Е 101), крохмаль кукурудзяний, декстрин, віск монтановий гліколевий, крохмаль картопляний, вода очищена, шелак, сорбіт (Е 420), кислота стеаринова, сахароза, тальк, титану діоксид (Е 171), індигокармін (Е 132).

Лікарська форма

Таблетки, вкриті оболонкою.

Основні фізико-хімічні властивості: круглі двоопуклі таблетки, вкриті оболонкою зеленого кольору з гладенькою поверхнею.

Фармакотерапевтична група

Препарати, що застосовуються при кашлі та застудних захворюваннях. Код АТХ R05X.

Фармакологічні властивості

Компоненти, що входять до складу рослинного лікарського засобу, мають комплексну активність, яка проявляється у секретолітичній дії, протинабряковому, протизапальному, імуностимулюючому та противірусному ефектах.

Активні компоненти лікарського засобу Синупрет® пригнічують розмноження різних респіраторних вірусів, таких як вірус грипу А, парагрипу та РСВ (респіраторно-синцитіальних вірусів).

Під впливом препарату регулюється секреція і зменшується набряк тканин. Відновлюється дренаж і вентиляція приносових пазух, усувається закладеність носа, нормалізується захисна функція епітелію дихальних шляхів. Підвищується ефективність антибіотикотерапії.

Показання

Гострі та хронічні запалення приносових пазух.

Протипоказання

Підвищена чутливість до будь-якого з діючих або допоміжних компонентів препарату, до інших видів первоцвіту, а також пептична виразка.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодії

Взаємодія з іншими лікарськими засобами не спостерігалася. Комбінація з антибіотиками можлива і доцільна.

Особливості щодо застосування

Рекомендована консультація лікаря, якщо у хворого спостерігаються виражені симптоми риносинуситу тяжкого ступеня, такі як кровотеча з носа, лихоманка, сильний біль, гнійні виділення з носа, порушення зору, асиметрія середньої частини обличчя або очей, оніміння обличчя, оскільки, в такому разі може бути потрібна невідкладна медикаментозна терапія.

Якщо симптоми захворювання зберігаються більше 7–14 днів, посилюються або періодично повторюються, слід звернутися до лікаря.

Особливої уваги потребує застосування лікарського засобу пацієнтам з гастритом або функціональною диспепсією (так званий «чутливий шлунок»). Препарат слід застосовувати після їди з достатньою кількістю рідини (наприклад склянкою води).

Препарат містить глюкозу, лактозу, сахарозу та сорбіт. Тому хворим зі спадковою непереносимістю фруктози, галактози, відсутністю лактази, з порушенням всмоктування глюкози-галактози або недостатністю сахарази-ізомальтази препарат не слід приймати.

Примітка для хворих на цукровий діабет. 1 таблетка, вкрита оболонкою, містить у середньому 0,01 хлібної одиниці.

Застосування у період вагітності або годування груддю. У період вагітності або годування груддю препарат слід застосовувати з обережністю і тільки після чіткого встановлення лікарем діагнозу та оцінки співвідношення користі для матері і ризику для плода (дитини).

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Особливих застережень немає.

Спосіб застосування та дози

Якщо лікар не призначив інше, дорослим та дітям віком від 12 років приймати по 2 таблетки 3 рази на добу, дітям віком від 6 до 11 років – по 1 таблетці 3 рази на добу.

Таблетки слід ковтати не розжовуючи, з достатньою кількістю рідини.

Зазвичай рекомендований курс лікування становить 7–14 днів.

Слід дотримуватися рекомендацій, викладених в розділі інструкції «Особливості застосування».

Діти

У зв’язку з недостатністю досвіду не рекомендується застосовувати дітям віком до 6 років. Для лікування дітей дошкільного віку (до 6 років), яким призначаються менші дози, слід застосовувати Синупрет у вигляді крапель або сиропу.

Передозування

Випадки передозування на даний час невідомі. При перевищенні дози можливе посилення вказаних побічних реакцій — у такому випадку слід звернутися до лікаря.

При прийомі доз, що перевищують рекомендовані, слід повідомити про це лікареві для прийняття рішення про необхідні заходи.

Побічні ефекти

Нечасто спостерігаються шлунково-кишкові розлади, включаючи біль у шлунку, нудоту, діарею, блювання, абдомінальний дискомфорт. Можливі реакції підвищеної чутливості, включаючи висипання, почервоніння шкіри, свербіж, кропив’янку, набряк Квінке, задишку, припухлість обличчя.

При будь-яких проявах побічних реакцій слід припинити застосування препарату і звернутися до лікаря.

Термін придатності

3 роки.

Не застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Термін придатності визначає застосування препарату до останнього дня вказаного місяця.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 30 °С у недоступному для дітей місці.

Упаковка

По 50 таблеток у блістерах, вміщених у картонну коробку.

Категорія відпуску

Без рецепта.

Виробник

Біонорика СЕ/ Bionorica SE.

Адреса

Керхенштейнерштрассе, 11-15, 92318, м. Ноймаркт, Німеччина/

Kerschenstеіnerstrasse, 11-15, 92318 Neumarkt, Germany.

Контактні дані представника виробника в Україні ТОВ «Біонорика»:

телефон: 044 521 86 00; факс: 044 521 86 01, [email protected]

Характеристики

Торгова назва
Форма випуску
таблетки, в/о
Дозування
первоцвіту квітки, горечавки корені (Gentіana), шавлії лікарської листя, вербени трава, бузини чорної квітки
Кількість в упаковці
50
Умови продажу
без рецепта
Фармгрупа
Препарати, що застосовуються при кашлі та застудних захворюваннях.
Реєстрація
UA/4373/01/01 от 11.02.2021 приказ 238 (2) от 11.02.2021
Виробник
Країна походження бренду
Німеччина
Країна виробництва
Німеччина

Часті питання

Синупрет

Різниця цих двох препаратів полягає в кількості діючих речовин у складі. По дії і показаннями до застосування вони однакові, відрізняються кількістю таблеток на прийом.

За результатами досліджень, Синупрет сприяє відновленню захисної функції епітелію дихальних шляхів, має противірусну дію. При взаємодії з іншими препаратами негативні ефекти не спостерігалися, що дозволяє застосовувати Синупрет в комбінації з основним лікуванням.

За рахунок рослинних компонентів в складі, Синупрет має комплексну дію. Регулює текучість і набряк, знімає запалення, усуває закладеність носа, відновлює носове дихання. Тому він ефективний в лікуванні гострих і хронічних захворювань носа.

Дані форми випуску відрізняються між собою кількісним вмістом етанолу: в краплях - 19%, а в сиропі - 8%. Також, тільки в сиропі міститься підсолоджувач - мальтит рідкий і вишневий аромат.

Синупрет випускається у вигляді сиропу, крапель і таблеток. Сироп і краплі призначаються дітям від двох років і дорослим. Дозують і приймають їх згідно з таблицею, в інструкції по застосуванню, три рази в день. Таблетки Синупрет і Синупрет форте приймаються дітьми з 12 років і дорослими. Дозуються відповідно до інструкції. Тривалість застосування препарату визначається лікарем індивідуально.

Середня ціна по Україні