Систейн розчин гелевий по 10 мл у флак.

Ціни в Україні
від 340.61
до 522.10 грн
в 4816 аптеках

Характеристики

Бренд
Форма випуску
розчин
Об'єм
10 мл
Активні компоненти
комплексні
Країна походження бренду
США
Країна виробництва
Іспанія
Показати все

Опис для Систейн розчин гелевий по 10 мл у флак.

Склад

Засіб для зволоження очей СИСТЕЙН®, гелевий розчин – це стерильний розчин, який містить поліетиленгліколь 400, пропіленгліколь, гідроксипропілгуар, сорбіт, амінометилпропанол, кислоту борну, калію хлорид, натрію хлорид, динатрію едетат та поліквада (полікватерній-1) 0.001% у якості консерванту.

Опис

Засіб для зволоження очей СИСТЕЙН®, гелевий розчин може застосовуватися в денний та нічний час для полегшення симптомів «сухого ока» середнього і тяжкого ступенів. Склад засобу спеціально розроблений для зволоження та відновлення поверхні ока, захищаючи її від подальшого ушкодження.

Рекомендації щодо застосування

Засіб для зволоження очей СИСТЕЙН®, гелевий розчин призначений для застосування при синдромі «сухого ока» для тимчасового полегшення таких симптомів, як дискомфорт, печіння та подразнення, викликаних сухістю ока.

Протипоказання

Особам, які мають алергію на будь-який компонент, що входить до складу засобу для зволоження очей СИСТЕЙН®, гелевий розчин, не слід застосовувати цей засіб.

Спосіб застосування та дози

Засіб для зволоження очей СИСТЕЙН®, гелевий розчин може застосовуватись за необхідності протягом дня, а також вночі. Засіб може застосовуватись при застосуванні контактних лінз, що супроводжується сухістю ока. Засіб слід закапувати перед тим, як вставляти контактні лінзи та після їх видалення з очей. Перед застосуванням добре струсити. Засіб слід закапати по 1-2 краплі в око за необхідності і поморгати.

Застереження

Необхідно дотримуватись вказівок лікаря-офтальмолога і всіх інструкцій щодо правильного застосування засобу. Якщо Ви відчуваєте постійний дискомфорт в очах, надмірне сльозовиділення, зміни зору або почервоніння очей, припиніть застосування засобу для зволоження очей СИСТЕЙН®, гелевий розчин, та проконсультуйтеся з лікарем-офтальмологом, оскільки проблема може стати серйозною.

Тимчасове затуманення зору або інші порушення зору можуть впливати на здатність керувати автотранспортом або іншими механізмами. Якщо затуманення зору виникає після застосування, слід зачекати, поки зір не відновиться, перш ніж керувати автотранспортом або іншими механізмами.

Особливості застосування

 • Щоб уникнути забруднення, не торкайтеся кінчиком крапельниці флакона будь-якої поверхні.
 • Тільки для офтальмологічного застосування.
 • Після першого відкриття флакона слід зняти запобіжне кільце, що призначене для контролю першого відкриття.
 • У випадку ковтання необхідно звернутися за медичною допомогою.
 • Не застосовуйте засіб, якщо його колір змінився або став мутним.
 • КОНТРОЛЬ ПЕРШОГО ВІДКРИТТЯ: Не застосовуйте засіб у разі пошкодження або відсутності захисного кільця. Не застосовуйте засіб, якщо упаковка відкрита або пошкоджена.
 • Закривайте флакон ковпачком після застосування.
 • Зберігайте при кімнатній температурі від 15 до 30°C.
 • Зберігайте флакон щільно закритим, коли Ви ним не користуєтесь.
 • Не застосовуйте засіб після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.
 • Не використовуйте залишок розчину більше 3 місяців після першого відкриття флакона.
 • Зберігайте в недоступному для дітей місці.

Упаковка

Засіб для зволоження очей СИСТЕЙН®, гелевий розчин, стерилізований шляхом комбінації пару і фільтрації, постачається у пластикових флаконах об’ємом від 3 мл до 10 мл.

Виробник

Alcon Laboratories, Inc. 6201 South Freeway Fort Worth, Texas 76134-2099, США на заводі: Alcon Cusi, S.А. Camil Fabra 58, Apartado 2, 08320 El Masnou, Barcelona, Іспанія

Уповноважений представник в Україні:

Представництво «Алкон Фармасьютікалс Лтд» Україна, 04050, Київ, вул. Пімоненка, 13, корпус 6, офіс 30

Характеристики

Бренд
Форма випуску
розчин
Об'єм
10 мл
Активні компоненти
комплексні
Країна походження бренду
США
Країна виробництва
Іспанія

Часті питання

Систейн

Систейн застосовується для усунення симптомів сухості та подразнення очей при контактних кон'юнктивітах, внаслідок прийому деяких медикаментів, синдромі сухого ока. Використовується для зменшення подразнення та сухості слизової оболонки очей у пацієнтів, які використовують контактні лінзи.

Зволожуючі очні краплі Систейн закапують по 1-2 краплі в кожне око, при необхідності від одного до декількох разів на добу. При носінні контактних лінз у разі незначного подразнення, дискомфорту або помутніння закапайте 1-2 краплі в кожне око і поморгайте 2-3 рази.

Є кілька видів очних крапель Систейн, основна мета застосування яких – зволоження та відновлення комфорту слизової оболонки очей:

 • Систейн Ультра
 • Систейн Баланс
 • Систейн Аква
 • Систейн Компліт

Ціна на Систейн розчин гелевий по 10 мл у флак. починається від 340.61 грн.
Систейн розчин гелевий по 10 мл у флак. є безрецептурним препаратом, та відпускається без рецепту.

Середня ціна по Україні