Бронюйте товари в аптеках, економте до 30%. Дізнатися більше

Сорбекс Малюк порошок №10 у пак. спар.

Немає в наявності в Києві
Коростишів - знайдено 1 аптекаПоказати
Житомир - знайдено 1 аптекаПоказати
Категорія При отруєннях та інтоксикаціях
Торгова назва Сорбекс
Лінійка Сорбекс малюк
Кількість в упаковці №10
Вид товару порошок
Кількість в упаковці 10 штук
Призначення для органов ШКТ

Опис для Сорбекс Малюк порошок №10 у пак. спар.

Склад

Саше №1 (4,135 г ± 10 %) містить:

активні інгредієнти: діоктаедричний смектит – 3,0 г; допоміжні речовини: олігофруктоза, ароматизатор: ванілін, антиспікаючий агент: двоокис кремнію аморфний, емульгатор: стеарат магнію.

Саше №2 (2,005 г ± 10 %) містить:

активні інгредієнти: високоефективна комбінація живих пробіотичних бактерій (Bifidobacterium longum infantis, Lactobacillus acidophilus, Streptococcus thermophilus) не менше 1,0 × 108 КУО/г; допоміжні речовини: олігофруктоза, антиспікаючий агент: двоокис кремнію аморфний, емульгатор: стеарат магнію.

Поживна (харчова) і енергетична цінність (калорійність)

На 100 г продукту: білки – 1,0 г, вуглеводи – 45,0 г, жири – не більше 1,0 г; 807 кДж/193 ккал.

Без ГМО.

Рекомендації щодо застосування

За рекомендацією лікаря у якості дієтичної добавки до раціону харчування з метою профілактики та пом’якшення перебігу при гострій і хронічній діареї та метеоризмі, запальних захворюваннях шлунку і кишківнику, дисбактеріозі різного походження (в тому числі під час лікування антибіотиками, при гастроентериті, коліті). Сприяє сорбції та виведенню із організму патогенних мікроорганізмів, токсинів, шлункових газів, солей жовчних кислот та регуляції діяльності мікрофлори шлунково-кишкового тракту.

Не є лікарським засобом.

Спосіб застосування та дози

Вживання починати з прийому саше №1. Для досягнення максимального ефекту прийом саше №1 і саше №2 потрібно чергувати, а інтервали між прийомами саше №1 і саше №2 повинен складати не менше ніж 1,5 години.

Вміст кожного саше розчинити у 50 мл кип’яченої питної води, охолодженої до кімнатної температури, ретельно перемішати перед вживанням до повного розчинення.

Дітям грудного віку – від народження до одного року та дітям раннього віку – від одного до трьох років добова доза складає одне саше №1 і одне саше №2; кожне саше розчинити в окремій пляшечці з водою (застосовують протягом доби). Між прийомами пляшечки з розчинами необхідно зберігати в холодильнику при температурі (4 ± 2) °С. Перед вживанням пляшечку необхідно ретельно збовтати та підігріти на теплій водяній бані до кімнатної температури.

Дітям віком від трьох років і старше та дорослим вживати по одному саше №1 3 рази на добу, чергуючи з прийомом одного саше №2, що вживається також 3 рази на добу.

У випадках гострої діареї разова доза прийому саше №2 у перші два дні може бути збільшена вдвічі. Рекомендований курс вживання СОРБЕКС® Малюк складає до 7 днів. Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Увага!

Для приготування розчинів використовувати питну воду гарантованої безпеки та якості. Неприпустиме використання питної води з колодязів та каптажних джерел.

Застереження

Не перевищувати рекомендовану добову дозу. СОРБЕКС®Малюк не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Протипоказання

Індивідуальна чутливість до будь-якого компоненту, кишкова непрохідність.

Форма випуску

Порошок у саше.

Термін придатності

24 місяці від дати виробництва.

Дату виробництва вказано на упаковці.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці за температури від 4 °С до 25 °С у сухому, захищеному від світла і недоступному для дітей місці.

Виробник

Laboratoire Oligonov, SARL, Франція, вул. Жан Ростанд, 4, Зуполь, Сент-Брійок-Плуфраган, 22440 Плуфраган/4, rue Jean Rostand, Zoopole Saint-Brieuc-Ploufragan, 22440 Ploufragan, France.

Опис продукту Сорбекс Малюк порошок №10 у пак. спар. представлений виключно з ознайомчою метою і не є приводом для самолікування.

Новинки реклама

Синдром сухого ока?
Синдром сухого ока? Ефективне лікування незалежно від причин! Детальніше
Біль та запалення в суглобах?
Біль та запалення в суглобах? Дій мобільно Детальніше
Починай ранок з Омега-3
Починай ранок з Омега-3 Користь для судин, мозку і очей! Детальніше
Турбує зниження потенції?
Турбує зниження потенції? Є рішення! Детальніше
Подагра. Артрит
Подагра. Артрит Ефект природних речовин Детальніше
Top