UA RU

Засіб для пероральної регідратації Халіку для дітей засіб по 4.7 г №10 у саше

Ціни в аптеках
Засіб для пероральної регідратації Халіку для дітей засіб по 4.7 г №10 у саше
Бренд: Халіку
Вид товару: порошок
Кількість в упаковці: 10 штук
Призначення: від зневоднення
Добавить в избранные товары

Склад

1 саше (4,7 г) містить активні інгредієнти: декстроза - 2716 мг, натрію цитрат - 598 мг, натрію хлорид - 520 мг, калію хлорид - 298 мг;
допоміжні речовини: винна кислота, ароматизатор апельсиновий натуральний, ароматизатор сафлору натуральний, діоксид кремнію, сукралоза.

Без ГМО. Без глютену. Без лактози. Без барвників.

Властивості

Засіб для пероральної регідратації Халіку для дітей містить іони калію, натрію, хлору і глюкозу (декстроза) в правильних співвідношеннях, що відповідають рекомендаціям Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) та Міжнародного дитячого фонду Організації Об'єднаних Націй (ЮНІСЕФ). Ці складові допомагають не тільки відновити водно-сольовий баланс дитини, а також збагачують організм необхідними мікроелементами. Зменшується негативний вплив токсинів і імунна система починає краще боротися з вірусами і бактеріями. Поліпшується робота мозкової діяльності і судинної системи. Глюкоза також сприяє всмоктуванню води в кишечнику і нирках.

Декстроза бере участь в різних процесах обміну речовин в організмі, підсилює окислювально-відновні процеси, покращує антитоксичну функцію печінки. Частково нівелює водний дефіцит. Декстроза, потрапляючи в тканини, фосфорилюється, перетворюючись на глюкозо-6-фосфат, який активно включається в обмінні процеси організму. Засвоюється повністю організмом, нирками не виділяється.

Затримує рідину, підтримує таким чином нормальний ОЦК, зменшує прояви інтоксикації, відновлює порушений обмін речовин, постачає енергією для здійснення біохімічних процесів.

Цитрат натрію - натрієва сіль лимонної кислоти Na3C6H5O7. Цитрат натрію в організмі перетворюється в бікарбонат і проявляє лужну дію, нейтралізуючи ацидоз, сприяє зменшенню інтоксикації.

Натрію хлорид відповідає в організмі за підтримання постійного тиску в плазмі крові і позаклітинної рідини. Його необхідна кількість надходить в організм разом з їжею. Здійснює дезінтоксикаційну і регідратуючу дію. Заповнює дефіцит натрію при різних патологічних станах організму і тимчасово збільшує об'єм рідини, що циркулює в судинах. Натрій відіграє важливу роль в передачі сигналів в нейронах, електрофізіологічних процесах серця, а також метаболічних процесах в нирках. Натрій виділяється переважно нирками, однак при цьому велику кількість натрію піддається реабсорбції. Невелика кількість натрію виділяється з калом і з потом.

Калію хлорид відновлює водно-електролітний баланс. Активує цитоплазматичні ферменти, бере участь у підтриманні внутрішньоклітинного осмотичного тиску і транспорті амінокислот. Покращує скорочення скелетних м'язів при м'язовій дистрофії, міастенії.

Рекомендації щодо застосування

Засіб для пероральної регідратації Халіку для дітей є пероральним розчином для регідратації з низькою осмолярністю (245 Мос/л), який розроблено відповідно до рекомендацій ВООЗ і ЮНІСЕФ. Показано для усунення зневоднення при діареї і в умовах інтенсивної або підвищеної втрати електролітів (солей) і води. Для відновлення водно-електролітного балансу (при зневодненні), порушеного внаслідок отруєння, блювання або високої температури тіла; при хронічних захворюваннях кишечника; порушеннях процесів всмоктування в кишечнику або зміненої транзиторної функції кишечника; при діареї, пов'язаній з хіміотерапією і променевій терапії; діареї, викликаній хронічними запальними захворюваннями кишечника; ілеостомії.

Спосіб застосування та дози

Спосіб вживання і рекомендована добова доза для дітей у віці старше 1 року:

1. Для відновлення водно-електролітного балансу (при зневодненні), порушеного внаслідок діареї, отруєння, нудоти, блювання або високої температури тіла: розчинити вміст 1 саше в 200 мл негазованої води кімнатної температури (5 саше на 1 л), вживати по необхідності ( в кількості, що дорівнює об'єму втраченої рідини при діареї та / або отруєнні, приблизно 1-2 л напою на добу), або за рекомендацією лікаря. Точно дотримуватися співвідношення між кількістю засобу і води для отримання нормального рівня електролітів.

2. Для підтримки нормального рівня електролітів (солей) і води в жаркому кліматі, під час подорожей або під час спортивної та іншої фізичної або розумової діяльності: розчинити вміст 2 або 3 саше в 1 л негазованої води кімнатної температури і вживати по необхідності.

Кількість і тривалість вживання засобу для пероральної регідратації Халіку для дітей при зневодненні залежать від маси тіла, загального стану і призначаються лікарем в залежності від ступеня дегідратації (мл/кг маси тіла).

Протипоказання

Вік до 1 року.

Особливості застосування

Слід використовувати з обережністю в разі ниркової і серцевої недостатності. Не замінює повноцінний раціон харчування.

Форма випуску

10 саше по 4,7 г.

Умови зберігання

В оригінальній упаковці в сухому, захищеному від світла місці при температурі 15-30 °С.

Склад

Засіб для пероральної регідратації халіку™ для дітей містить іони калію, натрію, хлору та глюкозу (синонім - декстроза) в правильних співвідношеннях*. Ці складові допомагають не тільки відновити водно-сольовий баланс дитини, а також збагачують організм необхідними мікроелементами. Зменшується негативний вплив токсинів і імунна система починає краще боротися із вірусами та бактеріями. Покращується робота мозкової діяльності та судинної системи. Глюкоза також сприяє всмоктуванню води в кишечнику та нирках.

Осмолярність засобу для пероральної регідратації халіку™ для дітей дорівнює 245 мос/л, що забезпечує оптимальне всмоктування води з порожнини кишечнику.

Засіб для пероральної регідратації халіку™ для дітей розроблений відповідно до вказівок всесвітньої організації охорони здоров’я (вооз) та міжнародного дитячого фонду організації об’єднаних націй (юнісеф). Також, він має натуральний смак апельсину, що робить його більш приємним для вживання.

Корисна дія

Зміцнення здоров’я дитини багато в чому залежить від збереження рівноваги водно-сольового балансу — надходження в організм води та солей, їх засвоєння та розподілу у внутрішніх органах і тканинах, а також способів їх виведення. Причини порушення водно-сольового балансу можуть бути різними, починаючи від надмірного виведення рідини з організму в наслідок отруєння, високої температури тіла. Водно-сольовий баланс організму може також порушуватися при інтенсивному занятті спортом або за умови спекотної погоди, під час подорожей.

Отруєння виникає внаслідок потрапляння в організм токсичних або отруйних речовин. При отруєнні з’являються нудота, багаторазове блювання, болі в животі та діарея. Відзначається підвищення температури тіла і швидке наростання інтоксикації у вигляді слабкості, головного болю, відмови від їжі. Ці симптоми загрожують дитині (особливо в ранньому віці) зневодненням організму. Тому із першого дня отруєння необхідно відновлювати водно-сольовий баланс організму.

Для швидкої компенсації втраченої рідини в усіх вищезазначених випадках на допомогу прийде засіб для пероральної регідратації халіку™ для дітей.

Зберігання

Зберігайте засіб для пероральної регідратації халіку™ для дітей в сухому, захищеному від світла, недоступному для дітей місці при температурі від +15 до +30 °с.

Перевірте перед використанням

Строк придатності, який вказаний на картонній упаковці та на кожному саше, є дійсним при зберіганні засобу для пероральної регідратації халіку™ для дітей у відповідних умовах в оригінальній упаковці.

На що необхідно звертати увагу

Не використовуйте засіб для пероральної регідратації халіку™ для дітей, якщо ваша дитина віком менше 1 року.

Варто використовувати з обережністю у разі серцевої та ниркової недостатності.

Засіб для пероральної регідратації халіку™ для дітей не замінює повноцінний раціон харчування.

Спосіб застосування

  • для відновлення водно-електролітного балансу (при зневодненні), порушеного внаслідок:
  • отруєння, нудоти, блювання або високої температури тіла;
  • хронічних захворювань кишечника;
  • порушення процесів всмоктування в кишечнику або зміненої транзитної функціії кишечника;
  • діареї, пов’язаної з хіміотерапією та променевою терапією;
  • діареї, викликаної хронічними запальними захворюваннями кишечника;
  • ілеостомії.

— розчинити вміст 1 саше у 200 мл негазованої води кімнатної температури (5 саше на 1 літр); приймати по потребі (у кількості, що дорівнює об’єму втраченої рідини, приблизно 1-2 літра напою в день), або за рекомендацією лікаря. Точно дотримуватися співвідношення між препаратом і кількістю води для отримання правильного електролітичного рівня. Розчин слід випивати невеликими ковтками після кожного епізоду втрати рідини і електролітів (діарея та/або блювання) та/або при отруєнні.

  • для підтримання нормального рівня електролітів (солей) та води:
  • у спекотну погоду та під час подорожей;
  • під час спортивної та іншої фізичної або розумової діяльностей.

— розчинити вміст 2 або 3 саше в 1 літрі негазованої води кімнатної температури і приймати по потребі.

З метою уникнення зараження вмісту пакетика, не забувайте мити руки, перш ніж відкривати саше.

Кількість та тривалість застосування засобу для пероральної регідратації халіку™ для дітей при зневодненні залежать від маси тіла, загального стану і призначаються лікарем в залежності від ступеня дегідратації (мл/кг).

Прочитайте ілюстрований листок-вкладку перед застосуванням та зберігайте його для подальшого використання.

Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Не є лікарським засобом.

Без гмо. Без глютену.

Без лактози. Без барвників.

Склад, 1 саше (4,7 г): активні інгредієнти: декстроза – 2716 мг, натрію цитрат – 598 мг, натрію хлорид – 520 мг, калію хлорид – 298 мг; допоміжні речовини: винна кислота, ароматизатор апельсиновий натуральний, ароматизатор сафлору натуральний, діоксид кремнію, сукралоза.

Поживна цінність**:
1 саше
Ммоль/л
Енергетична цінність
13,96 ккал/ 59,36 кдж
 
Білки
0,02 г
 
Жири
0,01 г
 
У т.ч. Насичені жири
0,00 г
 
Вуглеводи
3,46 г
 
У т.ч. Цукор
2,62 г
 
Солі
0,86 г
 
У т.ч. Натрій
345 мг
75
Декстроза
2,72 г
75
Калій
156 мг
20
Хлорид
461 мг
65
Цитрати
385 мг
10
Осмолярність
 
245 мосм/л

**показники отримані шляхом стандартного аналізу продукту і можуть дещо змінюватися залежно від партії.

Виробник

Contrad swiss sa

Via ferruccio pelli 2, 6900 lugano, switzerland (швейцарія)

www.contrad.ch

Виробничі потужності

s.i.i.t. S.r.l. Via ariosto, 50/60 20090 trezzano sul naviglio, milan, italy (італія)

Представник в Україні

Представництво компанії contrad swiss sa в україні

01010, м. Київ, вул. І. Мазепи, 16, офіс 6.

Тел.: +380 (44) 225 15 10.

Інструкція для застосування Засіб для пероральної регідратації халіку для дітей, затверджена виробником, представлена виключно з ознайомчою метою і не є приводом для самолікування.
Тільки ваш лікуючий лікар може прийняти рішення про необхідність застосування Засіб для пероральної регідратації халіку для дітей, призначення схем лікування і дозувань, а також обговорити сумісність Засіб для пероральної регідратації халіку для дітей з застосовуваними вами ліками, роз'яснити побічні дії і протипоказання.
Пам'ятайте - самолікування небезпечне для вашого здоров'я.

Переглянуті товари

Засіб для пероральної регідратації Халіку для дітей засіб по 4.7 г №10 у саше
для пероральної регідратації Халіку для дітей засіб по 4.7 г №10 у саше
Ціни в аптеках

Новинки реклама

Запали пристрасть!
Запали пристрасть! Рослинний комплекс для чоловіків Детальніше
Турбує запор?
Турбує запор? Ефективно та безпечно навіть для дітей Детальніше

Де придбати Засіб для пероральної регідратації халіку для дітей?

Показати всі аптеки, де знайдено Засіб для пероральної регідратації халіку для дітей
Top