Супродімакс Форте капсули №20

Ціни в Україні
від 240.00 до 329.50 грн
в 2554 аптеках

Характеристики

Призначення
загальнозміцнювальна дія
Країна походження бренду
Україна

Опис для Супродімакс Форте капсули №20

Склад

капсули по 400 мг, блістер, № 20

  • екстракт кореня елеутерококу колючого 200 мг;
  • екстракт кореня родіоли рожевої 100 мг.

Допоміжні речовини (лактоза, крохмаль) 100 мг.

Загальні властивості

Дія Супродімакс Форте обумовлена властивостями біологічно активних речовин, які містяться в екстрактах лікарських рослин  родіоли рожевої (коріння) та елеутерококу колючого (коріння).

Дія всіх активних компонентів Супродімакс Форте клінічно підтверджена.

До складу Супродімакс Форте входить екстракт коріння родіоли рожевої, відомої також під назвою "золоте коріння", та екстракт коріння елеутерококу  колючого, які мають м'яку загальнозміцнюючу, тонізуючу та адаптогенну дію, збільшують фізичну витривалість і розумову працездатність, підвищують довготривалу концентрацію уваги, покращують гостроту слуху і підсилюють здатність відокремлювати сигнал від шуму. Екстракти коріння родіоли рожевої та коріння елеутерококу  колючого полегшують адаптацію організму до несприятливих чинників зовнішнього середовища (у тому числі бактеріальних і вірусних інфекцій) і скорочують період реконвалесценції (одужання) після важких захворювань та хірургічних втручань. Позитивно впливають на сексуальні функції.

Коріння родіоли рожевої ефективно застосовується при функціональних розладах нервової системи – різноманітних формах неврозів, вегето-судинної дистонії, гіпотонії.

Доведена висока ефективність застосування препаратів коріння елеутерококу  колючого з метою профілактики інфекційних та вірусних захворювань, у тому числі в дитячих колективах.

Показання до використання

Екстракти коріння родіоли рожевої та коріння елеутерококу  колючого, що входять до складу Супродімакс Форте, застосовуються:

  • для підвищення фізичної витривалості та розумової працездатності;
  • для скорочення періоду реконвалесценціі (одужання) після важких захворювань і хірургічних втручань;
  • для профілактики ГРВІ та грипу;
  • для поліпшення гостроти слуху і посилення здатності відокремлювати сигнал від шуму;
  • при різноманітних формах неврозів, вегето-судинній дистонії, гіпотонії, тощо;
  • для покращення сексуальних функцій (статевий потяг, потенція, тощо).

Спосіб застосування

дорослим та дітям після 12 років по 1 капсулі двічі на день (вранці та в обід) за годину перед або через годину після прийому їжі, або згідно з рекомендаціями лікаря. Запити водою. Курс прийому - 2-3 тижні.

Перед застосуванням потребує консультації з лікарем.

Застереження

Індивідуальна чутливість до компонентів, діти до 12 років, вагітність, жінки в період лактації, гіпертонічна хвороба.

Не впливає на здатність керувати автотранспортними засобами і механізмами. Щоб уникнути розладу сну, не слід приймати пізніше, ніж за 6-8 годин до сну.

Побічна дія

Алергічні реакції на окремі компоненти.

Передозування

При вживанні в невиправдано високих дозах можливі диспептичні явища (нудота, блювота, діарея) і підвищення збудливості нервової системи. Призначають симптоматичне лікування, промивання шлунку, прийом ентеросорбентів.

Умови зберігання

Зберігати в упаковці виробника, в сухому, захищеному від світла приміщенні за температури від 18 ºC до 25 ºС та відносній вологості повітря не більше 75 %, строк придатності 24 місяці з дати виготовлення.

Зберігати в недоступному для дітей місці.

Добавка дієтична із рослинної сировини до раціону харчування. Не є лікарським засобом. Добавки дієтичні не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. Не перевищувати зазначену рекомендовану кількість для щоденного споживання.

Характеристики

Призначення
загальнозміцнювальна дія
Країна походження бренду
Україна

Середня ціна по Україні