Трифузол (ДЛЯ ТВАРИН) раствор для инъекций, 20 мл

Характеристики

Види тварин
собаки, свині, коти, домашня птиця, велика рогата худоба
Об'єм
20 мл
Країна походження бренду
Україна
Показати все

Опис для Трифузол (ДЛЯ ТВАРИН) раствор для инъекций, 20 мл

Опис

Антивірусний препарат нового покоління. Має гепатопротекторну, кардіопротекторну, імуномодулюючу, інтерфероногенну, антиоксидантну, протизапальну, детоксикаційну, ранозагоювальну дію. Застосовується у вигляді в\м, в\в ін'єкції і випоювання для всіх видів тварин і птиці. Ефективний проти корона, рота, рео, параміксо, пікорна, парво, цирко, герпес і інших вірусів. Препарат застосовується як з профілактичною метою, так і для лікування різних захворювань, як самостійний лікарський засіб, так і в комплексній терапії з іншими препаратами, такими, як антибіотики або вітаміни, але не змішуючи з ними.
 

Склад

1 мл розчину містить діючу речовину:

піперидин 2- [5- (фуран-2-іл) -4-феніл-1,2,4-триазол-3-ілтіо] ацетат 10,0 мг.

Допоміжні речовини: натрій хлорид, вода для ін'єкцій.

Фармакологічні властивості

Діюча речовина-похідне триазолу. Механізм дії активно діючої субстанції складається в активізації біохімічних процесів в клітинах тканин. Препарат сприяє зростанню показників специфічного і неспецифічного імунітету, підвищенню кількості Т і В лімфоцитів крові.

Діюча речовина через 24 години після останнього застосування виводитися з організму, і його не визначають в сироватці крові.

Показання до використання

У комплексному лікуванні собак, котів при гнійно-запальних захворюваннях (ранах, абсцесах і т.д.) для прискорення репаративних процесів, одужання тварин, активізації факторів природного захисту організму.

Препарат застосовують курчатам, ремонтному молодняку ​​курей-несучок для поліпшення загальної резистентності організму, активізації специфічної імунної відповіді на введення вакцин, ослаблення поствакцинальних ускладнень.

Для комплексної терапії при лікуванні корів з гнійно-некротичними процесами шкіри, хірургічних ран і абсцесів.

Новонародженим поросятам з метою попередження виникнення захворювань і для підвищення приросту молодняку.

Спосіб застосування та дози

Внутрішньом'язово вводять собакам, котам в дозі 1 мл препарата на 10 кг маси тіла протягом 3-5 діб. Для місцевого лікування тварин препарат наносять на відкриті рани разом з етіотропними засобами.

Для посилення специфічної імунної відповіді птахів препарат додають в питну воду для випоювання протягом двох діб до і двох діб після проведення щеплення з розрахунку 0,5 мл на 10 кг маси тіла на 1 добу або 1 л препарату на 1 тонну питної води.

Коровам препарат вводять внутрішньом'язово в комплексній терапії гнійно-запальних процесів після хірургічного втручання в дозі 1-1,5 мл на 10 кг маси (1-1,5 мг на 1 кг маси тіла) двічі з інтервалом 48-72 години.

Новонародженим поросятам препарат застосовують двічі на перші і сьому добу життя внутрішньом'язово в області шиї в дозі 1-1,5 мл на 10 кг маси тіла (1-1,5 мг на 1 кг маси тіла), що сприяє зменшенню можливості виникнення захворювань, зниження тяжкості перебігу патології, підвищенню приросту до моменту відлучення від свиноматки.

Побічна дія

Поодинокі випадки (до 1%) алергічних проявів у собак і кішок у вигляді гіперемії та свербежу шкіри. Дуже рідко можливо виникнення блювоти.

Застереження

Водний розчин препарату необхідно використовувати в день приготування.

При застосуванні препарату згідно вказаної схеми діюча речовина і продукти його розпаду в м'ясі птиці не виявлені.

М'ясо корів і свиней, молоко, яйця - 28 діб.

При отриманні продукції до зазначеного терміну її утилізують або згодовують непродуктивним тваринам, згідно з висновком лікаря ветеринарної медицини.

Форма випуску

Скляні флакони, об'ємом 20, 50 і 100 мл.

Умови зберігання

Сухе, захищене від світла місце при температурі від 4 до 25 ° С.

Водний розчин препарату необхідно використовувати в день приготування.

Термін придатності - 2 роки.

Характеристики

Види тварин
собаки, свині, коти, домашня птиця, велика рогата худоба
Об'єм
20 мл
Країна походження бренду
Україна

Середня ціна по Україні