Пробіонекс Йогурт Fidem Pharm капсули №20

Характеристики

Бренд
Форма випуску
капсули
Активні компоненти
комплекс пре-і пробіотиків
Кількість активних компонентів
комплекс пре-і пробіотиків: 4,7%
Країна походження бренду
Україна
Показати все

Опис для Пробіонекс Йогурт Fidem Pharm капсули №20

Склад

Мальтодекстрин, комплекс біфідо- і лактобактерій (Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium lactis, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus casei) (4,7%), капсула: желатин.

Вміст:

в 1 капсулі

в 2 капсулах

Комплекс біфідо- і лактобактерій (Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium lactis, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus casei), сумарно

2 х 109 КУО*

4 х 109 КУО*

Країна походження основного інгредієнта відрізняється від країни походження продукту.

Опис

Комплекс, що містить ліофілізовані життєздатні лакто- і біфідобактерії, який сприяє підтриманню і відновленню балансу нормальної мікрофлори кишечника, покращенню функціонального стану кишечника, підтриманню рівноваги імунної системи і підвищенню неспецифічної резистентності організму. Перед вживанням рекомендується консультація лікаря.

Лакто- і біфідобактерії, що входять до складу, виживають при проходженні через шлунково-кишковий тракт та зберігають свою активність.

Згідно загальнодоступних даних наукових досліджень лакто- і біфідобактерії, що входять до складу продукту, мають наступні властивості:

  • за рахунок антагоністичної активності по відношенню до патогенних та умовно-патогенних мікроорганізмів, перешкоджають їх розмноженню і прикріпленню до слизової оболонки кишечника, таким чином, сприяють підтриманню та захисту нормальної мікрофлори кишечника, в т.ч. при прийомі антибіотиків, препаратів для зниження шлункової секреції (при лікуванні виразкової хвороби, гастро-езофагальної рефлюксної хвороби та ін.), при зміні клімату та харчування під час подорожей, при незбалансованому харчуванні, дії стресових факторів тощо;
  • сприяють відновленню рівноваги мікрофлори кишечника та покращенню загального стану при порушенні нормального складу біоценозу кишечника, в тому числі, що супроводжується здуттям, діареєю або закрепом, дискомфортом в черевній порожнині;
  • сприяють активізації місцевого та загального імунного захисту, підвищенню опірності організму до збудників застудних та кишкових інфекцій;
  • сприяють покращенню травлення, засвоєнню молочних продуктів і їх переносимості, допомагають засвоєнню поживних речовин.

Містить бактерії виробництва Італії.

Не є лікарським засобом. Продукт не призначений для діагностики, лікування та профілактики захворювань.

Спосіб застосування

Для дітей у віці 3-12 років: по 1 капсулі 1 раз на добу. Дорослим та дітям віком від 12 років - по 1 капсулі 2 рази на добу. Рекомендовано приймати під час їжі. Для дітей і дорослих, які не можуть проковтнути капсулу, капсулу можна відкрити безпосередньо перед вживанням і розмішати її вміст із прохолодною рідиною (сік, вода та ін.) або їжею. Не додавати до гарячого!

Курс приймання - не менше 10 днів залежно від стану. Подальший термін приймання узгоджується з лікарем.

Застереження

Індивідуальна підвищена чутливість до окремих компонентів продукту. Прийом під час вагітності і лактації тільки після консультації лікаря. Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. Не перевищувати рекомендованої добової дози.

В залежності від партії продукту капсули можуть бути різного кольору і по-різному розміщені в блістері, що не впливає на якість продукту.

Заходи безпеки: зберігати в недоступному для дітей місці. Не вживати при пошкодженій упаковці.

Номер партії (L) та дата завершення мінімального терміну придатності «Краще спожити до кінця» вказані на упаковці.

Упаковка

20 капсул масою нетто по 0,43 г (±10%) кожна.

Умови зберігання

Зберігати у сухому, захищеному від світла місці за температури до +25 °С та відносній вологості не вище 75 %.

Термін придатності

12 місяців з дати виготовлення.

*Фактична кількість (активність) бактерій залежить від використаного аналітичного методу. Кількість бактерій визначена згідно з ISO 4833-1:2013.

ТУ У 10.8-39565834-001:2015

Виробник

Виробник (дивись останню цифру номера партії):

  1. ТОВ «Форсаж Плюс», Україна, 08322, Київська обл., Бориспільський р-н, с. Проліски, вул. Промислова, 9.
  2. ТОВ «Красота та Здоров’я», Україна, 62418, Харківська обл., Харківський р-н, смт. Пісочин, вул. Зелена, 5.
  3. ТОВ «ФАРММЕДПАК», Україна, 61105, м. Харків, вул. Аскольдівська, 5.

Відповідальний за інформацію для споживача: ТОВ «ІРІС ФАРМ», Україна, 02094, м. Київ, вул. Магнітогорська, 1А, Платформа Офіс Клаб, 5 вхід, 3 поверх.

Замовник і власник знаку для товарів і послуг та/або торговельної назви: ТОВ «Сіріус-95», 02166, м.Київ, проспект Лісовий, 39-А

Характеристики

Бренд
Форма випуску
капсули
Активні компоненти
комплекс пре-і пробіотиків
Кількість активних компонентів
комплекс пре-і пробіотиків: 4,7%
Країна походження бренду
Україна

Часті питання

Ціна на Пробіонекс Йогурт Fidem Pharm капсули №20 починається від 165.00 грн.
Пробіонекс Йогурт Fidem Pharm капсули №20 є безрецептурним препаратом, та відпускається без рецепту.

Середня ціна по Україні