Фітостатин таблетки, в/о по 20 мг №30 (10х3)

Ціни в Україні
від 81.80 до 164.59 грн
в 5742 аптеках

Характеристики

Призначення
для поліпшення кровообігу
Країна походження бренду
Україна

Опис для Фітостатин таблетки, в/о по 20 мг №30 (10х3)

Склад

1 таблетка з лінією для поділу містить:

основні речовини: діюча речовина: полікозанол – 20 мг;

допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, крохмаль картопляний, натрію крохмальгліколят, магнію стеарат, кремнію діоксид колоїдний безводний; оболонка таблетки: гіпромелоза, триацетин, полісорбат,  титану діоксид.

Фармакологічні властивості

Фармакологічні властивості зумовлені комплексною дією на обмін речовин полікозанолу, який сприяє зменшенню синтезу холестерину та нормалізації рівня загального холестерину (ліпопротеїдів низької щільності) і поліпшенню функціонального стану серцево-судинної системи, має антиоксидантні та гіпохолестеринемічні властивості; запобігає надмірній агрегації (клейкості) тромбоцитів, не впливаючи при цьому на показники коагуляції крові. Сприяє покращенню чутливості периферичних тканин до інсуліну.

Рекомендації щодо застосування

Рекомендується в якості дієтичної добавки до раціону харчування як додаткове джерело полікозанолу з метою нормалізації рівня загального холестерину (ліпопротеїдів низької щільності) і поліпшенню функціонального стану серцево-судинної системи.

Спосіб застосування та дози

При потребі вживати дорослим по 10 мг або по 20 мг раз на добу під час вечері, запиваючи питною водою. Початкова доза визначається лікарем, через 2 місяці рекомендовану добову дозу у разі необхідності, за рекомендацією лікаря, можна підвищити. Максимальна добова доза - 40 мг на добу.

Курс застосування визначає лікар індивідуально. Перед початком застосування рекомендована консультація лікаря.

У випадку призначення початкового дозування у кількості 10 мг на добу, перед застосуванням необхідно розділити таблетку навпіл по рисочці та вжити одну половину, другу частину таблетки відкласти для наступного прийому.

Не слід використовувати як повноцінну заміну харчування.

Особливості застосування

В період застосування необхідно дотримуватися низькокалорійного раціону харчування з обмеженням вживання жирів тваринного походження та контролювати рівень холестерину в сироватці крові через кожні 2 місяці.

Застереження

Не перевищувати рекомендовану добову дозу. Добавку дієтичну не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Протипоказання

Вагітність та період лактації, індивідуальна непереносимість компонентів.

Форма випуску

По 10 таблеток вкритих оболонкою з рискою у блістері з подальшим пакуванням в кількості від одного до вісімнадцяти в картонну пачку; або до ста блістерів в коробки;

таблетки № 180, 365 у контейнерах з полімерних матеріалів.

Термін придатності

Кінцеву дату споживання вказано на упаковці.

Строк придатності – 2 роки від дати виробництва.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С в сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці.

Характеристики

Призначення
для поліпшення кровообігу
Країна походження бренду
Україна

Середня ціна по Україні