Бронюйте товари в аптеках, економте до 30%. З нами 5724 аптеки по всій Україні. Дізнатися більше

Фолій Плюс таблетки по 0,23 г №60 у бліст.

Категорія Джерела полівітамінів без мінеральних комплексів
Бренд Фолій
Серія Фолій Плюс
Вид товару таблетки
Кількість в упаковці 60 штук
Призначення для поповнення вітамінів

Опис для Фолій Плюс таблетки по 0,23 г №60 у бліст.

Склад

Фолієва кислота 400 мкг, калію йодид 250 мкг (йоду 192,5 мкг). (Дозування рекомендується ВООЗ і Наказом МОЗ України №417 від 15.07.11).

Допоміжні речовини: мікрокристалічна целюлоза, діоксид кремнію, таблетоза, кальцію стеарат.

Не містить глюкозу і лактозу, тому може застосовуватися у людей з цукровим діабетом і лактозною непереносимістю.

Загальні властивості

Фолієва кислота (ФК) грає важливу роль в синтезі нуклеїнових кислот для правильного фізіологічного поділу клітини. Забезпечує обмін білків, необхідних для формування тканин і органів, знижуючи ризик розвитку внутрішньоутробних аномалій, а також ризик недоношеності і гіпотрофії плода. ФК забезпечує синтез пуринів і піримідинів, граючи ключову роль у формуванні ЦНС на 15-28 день після запліднення. ФК необхідна в процесі кровотворення: забезпечує дозрівання мегалобластів з формуванням з них нормобластів. Недостатність ФК є головною причиною анемії вагітних.

Йод сприяє нормальному функціонуванню щитовидної залози (ЩЗ): входить до складу її гормонів (тироксин, трийодтиронін), які регулюють дозрівання нервової тканини плоду і обмін речовин у всьому організмі. ЩЗ плода починає виробляти свої гормони з 12 тижня вагітності. Джерелом йоду для неї є йод, що циркулює в організмі матері (з материнських гормонів ЩЗ). Внутрішньоутробна йодна недостатність може призводити до викиднів, затримки розвитку кісткової тканини, легенів, до дефектів слуху, порушень формування головного мозку і, як наслідок - затримки психомоторного і розумового розвитку. Калій йодид з ФОЛІЙ плюс компенсує йодний дефіцит і сприяє відновленню порушеного синтезу тиреоїдних гормонів.

Спосіб застосування та дози

ФОЛІЙ плюс застосовують у дорослих і дітей з 12 років по 1 таблетці на добу. Рекомендований курс для профілактики ВВР і розумової недостатності - за 1 місяць до планованої вагітності (після припинення прийому контрацептивів), в перші 3 місяці вагітності і під час годування грудьми (але не більше 4 міс).

Застереження

Індивідуальна непереносимість компонентів. До складу ФОЛІЙ плюс входить йод, тому людям із захворюваннями ЩЗ, або які приймають інші препарати йоду, перед застосуванням необхідно проконсультуватися у лікаря

Побічні ефекти

Не виявлені. Препарат має м'яку дію і добру переносимість при тривалому застосуванні.

Форма випуску

60 таблеток по 0,23 г (5 блістерів по 12 таблеток у картонній упаковці).

Термін придатності

36 місяці від дати виготовлення. Дата виробництва і серія вказана на упаковці. Зберігати при температурі від 2˚ С до 25˚ С, відносної вологості не більше 75%.

Опис продукту Фолій Плюс таблетки по 0,23 г №60 у бліст. представлений виключно з ознайомчою метою і не є приводом для самолікування.

Новинки реклама

Болить вухо?
Болить вухо? Швидка допомога з 5 -ї хвилини Детальніше
Слабкий імунітет?
Слабкий імунітет? Часті застуди? Детальніше
Захистити суглоби?
Захистити суглоби? Прийміть лише раз на добу. Вироблено в Канаді. Детальніше
Малюк захворів?
Малюк захворів? Препарат від грипу та ГРВІ , дозволений від народження Детальніше
Запор?
Запор? Зміна послаблюючих не дає результатів? Детальніше
М'яке зниження
М'яке зниження Артеріального тиску Детальніше
Top