Бронюйте товари в аптеках, економте до 30%. З нами 5724 аптеки по всій Україні. Дізнатися більше
Категорія Джерела полівітамінів без мінеральних комплексів
Бренд Фоліо
Серія Фоліо+Д3
Вид товару таблетки
Кількість в упаковці 90 штук
Призначення для вагітних

Опис для Фоліо + Д3 таблетки №90

Склад

1 таблетка містить: активні інгредієнти: фолієва кислота – 400 μg (мкг); йод – 200 μg (мкг) (у формі йодиду калію); вітамін D3 – 10 μg (мкг). Допоміжні речовини: наповнювачі: целюлоза (Е460), кальцію гідрофосфат (E341); антиспікаючі агенти: глюкоза, солі магнію жирних кислот (E 470); оболонка таблетки: покриття: гідроксипропілметилцелюлоза (Е 464).

Опис

Дотримуючись збалансованого харчування та здорового способу життя, Ви можете зробити великий внесок у своє здоров’я. Однак іноді вам можуть знадобитися дієтичні добавки.

Фоліо® + Д3 рекомендується в першу чергу жінкам, які планують вагітність, в період вагітності або годування груддю. У цей період життя особливо важливим є достатнє забезпечення вітамінами групи В та вітаміном D3, а також мікроелементом йод. Необхідно звернути особливу увагу на різноманітне та збалансоване харчування, а також на здоровий спосіб життя в період вагітності та під час лактації.

Однак не завжди легко засвоїти значно підвищені потреби у фолієвій кислоті, чутливої до дії світла, високо біологічно доступного йоду та вітаміну D3, виключно через їжу. Забезпечити Вам та Вашій дитині збалансоване споживання цих поживних речовин дозволить прийом Фоліо® + Д3

Активні інгредієнти

Фолієва кислота – «вітамін вагітності».

Фолієва кислота особливо важлива в період вагітності та під час лактації, оскільки вона відіграє важливу роль у всіх процесах при поділі клітин та сприяє зростанню материнської тканини при вагітності. Отже, вона має зна-чення на самих ранніх етапах життя, що зароджується, та повинна бути на достатньому рівні з самого початку вагітності. Тому рекомендується приймати дієтичну добавку з фолієвою кислотою при плануванні вагітності, до зачаття.

Іншими перевагами забезпечення достатньої кількості фолієвої кислоти є її активна участь у нормальному функціонуванні імунної системи, підвищенні збалансованого рівня гомоцистеїну в крові та сприянні зниженню втомлюваності.

Джерела: листяні овочі (такі як шпинат, брокколі та салат), помідори, крупи, дріжджі, яйця та горіхи.

Вітамін D3 – «вітамін сонця»

На відміну від більшості вітамінів, вітамін D виробля-ється Вашим організмом, коли Ви піддаєте шкіру впливу сонячного світла. Варто знати, що вітамін D функціонує як гормон. Вітамін D необхідний для формування та підтримки міцних кісток, оскільки допомагає організму засвоювати кальцій та фосфор. Вітамін D також відіграє роль в процесі ділення клітин та підтримує нормальну функцію імунної системи.

Джерела: здатність організму самостійно утворювати вітамін D; олія печінки тріски та риба.

Йод – мікроелемент

Йод – життєво необхідний мікроелемент для утворення тиреоїдних гормонів. Ці гормони контролюють ріст і розвиток усіх органів, нервової системи, мозку, м’язів та скелета. Крім того, йод є важливою поживною речовиною для підтримки здорової шкіри та збалансування енергетичних ресурсів.

Джерела: морська риба, молюски, і в меншій кількості яйця та молочні продукти.

Рекомендації щодо застосування

Фоліо® + Д3 допомагає задовольнити ваші підвищені потреби у фолієвій кислоті, вітаміні D3 та йоді при плануванні вагітності, в період вагітності, а також під час годування груддю. Ми рекомендуємо Вам забезпечити постачання організму цими поживними речовинами, приймаючи Фоліо® + Д3 з моменту планування материнства до кінця періоду годування грудьми.

Спосіб застосування та дози

Дорослим по 1 таблетці на день під час вживання їжі, запиваючи водою. Не перевищувати зазначену рекомендовану добову дозу.

Застереження

Не вживати при під-вищеній індивідуальній чутливості до окремих компонентів, особам із захворюваннями щитоподібної залози, або тим, що приймають інші препарати йоду. Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Умови зберігання

В оригінальній упаковці, в сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці (не у ванній кімнаті чи холодильнику), при температурі не вище 25 °С.

Термін придатності

3 роки від дати виготовлення.

Дієтична добавка до раціону харчування.

Не використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Не є лікарським засобом.

Без ГМО.

Без лактози, фруктози, глютену, барвників, ароматизаторів та наночастинок.

Виробник

СтeрiФaрм Експорт, Хepдepштpacce 29, 61350 Бaд-Гoмбуpг, Нiмeччинa

Імпортер: ТОВ “НОВАЛІК-ФАРМ”

08171, Україна, Київська область, Києво-Святошинський р-н, с. Хотів, вул. Промислова, 3.

Опис продукту Фоліо + Д3 таблетки №90 представлений виключно з ознайомчою метою і не є приводом для самолікування.

Новинки реклама

Болить вухо?
Болить вухо? Швидка допомога з 5 -ї хвилини Детальніше
М'яке зниження
М'яке зниження Артеріального тиску Детальніше
Слабкий імунітет?
Слабкий імунітет? Часті застуди? Детальніше
Запор?
Запор? Зміна послаблюючих не дає результатів? Детальніше
Малюк захворів?
Малюк захворів? Препарат від грипу та ГРВІ , дозволений від народження Детальніше
Захистити суглоби?
Захистити суглоби? Прийміть лише раз на добу. Вироблено в Канаді. Детальніше
Top