Фос-Бевіт (ДЛЯ ТВАРИН) розчин для ін'єкцій, 10 мл флакон

Ціни в Україні
від 50.00
до 54.00 грн
в 6 аптеках + доставка

Характеристики

Види тварин
свині, коти, велика рогата худоба, домашня птиця, коні, вівці, собаки, кози, хутрові звірі
Призначення
при порушеннях обміну речовин, поповнення дефіциту вітамінів і мінералів, стимулюючий та тонізуючий засіб
Форма випуску
розчин
Об'єм
10 мл
Країна походження бренду
Україна
Показати все

Опис для Фос-Бевіт (ДЛЯ ТВАРИН) розчин для ін'єкцій, 10 мл флакон

Склад

1 мл препарату містить:

бутафосфан — 100 мг

вітамін В3 (нікотинамід) — 5 мг

вітамін В9 (фолієва кислота) — 1,5 мг

вітамін В12 (ціанокобаламін) — 0,05 мг

Опис

Рідина рожевого або бордового кольору, прозора.

Фармакологічні властивості

Комплексний препарат на основі бутафосфану і трьох вітамінів групи В має тонізуючу дію, нормалізує метаболічні і регенеративні процеси, стимулює білковий, вуглеводний і жировий обмін, підвищує резистентність організму до несприятливих факторів зовнішнього середовища, інфекцій і токсинів, сприяє росту та розвитку тварин і птиці.

Бутафосфан — органічна сполука фосфору, стимулює синтез протеїнів, нормалізує функції печінки, підвищує неспецифічну резистентність організму, сприяє утворенню кісткової тканини, нормалізує рівень гідрокортизону під час стресу. Не накопичується в організмі і не дає побічних ефектів, як стимулюючі засоби і неорганічний фосфор.

Нікотинамід стимулює продукування нікотинаденіндінуклеотидфосфату (НАДФ) і нікотинаденіндінуклеотиду (НАД), які регулюють більшість окислювально-відновних реакцій, нормалізує багато обмінних процесів, зокрема енергетичний обмін. Бере участь у метаболізмі білків, жирів, амінокислот, пуринів, тканинному диханні, глікогенолізі, допомагає протистояти інфекційним захворюванням, має дезінтоксикаційні властивості, швидко розподіляється в тканинах і проходить через плацентарний бар'єр. У печінці метаболізується до N-метилнікотинаміду, метилпірідонкарбоксамідів, глюкуроніду і комплексу з гліцином, виводиться нирками.

Фолієва кислота — один із ферментів синтезу амінокислот, присутня в обміні холіну, в організмі відновлюється до тетрагідрофолієвої кислоти — коферменту, який бере участь у багатьох процесах метаболізму. Сприяє синтезу амінокислот, нуклеїнових кислот, піримідинів, пуринів, стимулює процес кровотворення (частково еритропоез), необхідна для нормального утворення і дозрівання мегалобластів.

Ціанокобаламін активує обмін вуглеводів, білків і ліпідів, сприяє синтезу лабільних груп в утворенні холіну, метіоніну, нуклеїнових кислот, креатину, накопиченню в еритроцитах сполук із сульфгідрильними групами, стимулює функцію кісткового мозку, необхідну для нормобластичного еритропоезу, нормалізує функціонування печінки і нервової системи, проникає через плацентарний бар'єр, активізує систему згортання крові, у високих дозах підвищує тромбопластичну активність і активність протромбіну. Разом з фолієвою кислотою необхідний для утворення еритроцитів у кістковому мозку. В організмі зв'язується з білками на 90%, виводиться нирками і з жовчю.

Показання до використання

Застосовують коням, великій рогатій худобі, свиням, вівцям, козам, собакам, котам, хутровим звірам, курям при порушенні обміну речовин, нестачі вітамінів, як стимулюючий і тонізуючий засіб для підвищення опірності організму до захворювань різної етіології (інфекції, отруєння), поліпшення росту і розвитку тварин, у комплексній терапії при недостатності кальцію і магнію, при пологах, післяпологових ускладненнях (післяпологовий парез), у період одужання, після операцій, стресів, для нормалізації кровотворення і функціонування печінки, при підвищеній фізичній активності коней (за 2-3 доби до змагань або передбачуваних навантажень).

Протипоказання

Не встановлені.

Умови зберігання

В упаковці виробника, у сухому, темному місці при температурі від +4 до +25 °С.

Після відкриття флакона препарат зберігати щільно закритим та використати протягом 20 днів.

Термін придатності

1 рік.

Характеристики

Види тварин
свині, коти, велика рогата худоба, домашня птиця, коні, вівці, собаки, кози, хутрові звірі
Призначення
при порушеннях обміну речовин, поповнення дефіциту вітамінів і мінералів, стимулюючий та тонізуючий засіб
Форма випуску
розчин
Об'єм
10 мл
Країна походження бренду
Україна

Часті питання

Ціна на Фос-Бевіт (ДЛЯ ТВАРИН) розчин для ін'єкцій, 10 мл флакон починається від 50.00 грн.
Фос-Бевіт (ДЛЯ ТВАРИН) розчин для ін'єкцій, 10 мл флакон є безрецептурним препаратом, та відпускається без рецепту.

Середня ціна по Україні