Бронюйте товари в аптеках, економте до 30%. Дізнатися більше

Хлорантоін засіб д/дезінфек. по 20 г у пак.

Категорія Антисептики
Торгова назва Хлорантоін
Форма випуску засіб
Вага 20г
Виробник Фармакос, НВО
Призначення антибактеріальна дія
Вид товару порошок

Опис для Хлорантоін засіб д/дезінфек. по 20 г у пак.

Склад

Склад засобу, вміст діючих та допоміжних речовин, мас. %: 1,3-дихлор-5,5-диметилгідантоїн (дихлорантин) – 21,5-23,5 (діюча речовина); 5,5-диметилгідантоїн – 12,5-16,5; диспергатор - 9,0-12,5; аніонні поверхнево-активні речовини – 3,2-5,0; інгібітор корозії до 10,0; наповнювач до 100,0. Масова частка активного хлору становить не менше, ніж 14,1 %.

Властивості

ХЛОРАНТОІН ® має бактерицидні, туберкулоцидні, віруліцидні (включаючи збудника поліомієліту, всіх типів грипу, парагрипу, коронарної респіраторно-синцитіальної, ротавірусної, аденовірусної інфекцій, SARS, гепатитів, ВІЛ, вірусних гастроентеритів і інших), спороцидні і фунгіцидні (включаючи збудників кандидозів, дерматомікозів, цвілевих грибів) властивості.

Крім того, ХЛОРАНТОІН ® застосовується в осередках особливо небезпечних і зооносних інфекцій (чума, холера, сибірська виразка і т.п.).

ХЛОРАНТОІН ® видаляє механічні білкові, жирові забруднення, залишки крові, залишки лікарських засобів із зовнішніх поверхонь, внутрішніх каналів та порожнин виробів медичного призначення.

За дезінфекційною активністю ХЛОРАНТОІН ® перевершує в 5-10 разів звичайні дезинфікуючі засоби і виключає застосування лужних миючих засобів. Використання ХЛОРАНТОІН ® дозволяє поєднати в одній операції стадії миття, дезінфекції та предстерилізаціі, скоротити тривалість санітарної обробки.

Рекомендації щодо застосування

  • Для поточної та заключної дезінфекції в закладах охорони здоров'я, у вогнищах кишкових і крапельних інфекцій бактеріальної та вірусної етіології, туберкульозу, дерматомікозів, кандидозів;
  • для передстерилізаційного очищення і об'єднання процесів дезінфекції та передстерилізаційного очищення виробів медичного призначення з корозієстійкого металу, скла, гуми і полімерних матеріалів;
  • для профілактичної дезінфекції в закладах охорони здоров'я, на підприємствах фармацевтичної, мікробіологічної, парфюмерно-косметичної, харчової промисловості, аптечних закладах (аптечні склади, аптеки, аптечні пункти, аптечні кіоски), в дитячих дошкільних закладах, у навчально-виховних закладах різного рівня акредитації, в оздоровчих закладах (будинки відпочинку, санаторії, профілакторії тощо), в закладах сфери відпочинку та розваг, на комунальних об'єктах (готелі, кемпінги, гуртожитки, басейни, сауни, лазні, туалети загального користування), на об'єктах комунально-побутового призначення (перукарні, салони краси, манікюрні, педикюрні, косметичні кабінети, пральні, хімчистки і т. д.), на підприємствах громадського харчування і торгівлі, на рухомих складах і об'єктах забезпечення залізничного, автомобільного, водного, повітряного транспорту і в установах зв'язку, в банківських установах та інших об'єктах;
  • для санітарної обробки технологічного обладнання на підприємствах, що виготовляють кондитерські вироби з кремом, підприємствах косметичної промисловості, підприємствах пивобезалкогольної промисловості;
  • для санітарної обробки ветеринарних об'єктів, приміщень та обладнання на підприємствах м'ясної, молочної та птахоперероблювальної промисловості;
  • для санітарної обробки (миття та дезінфекції) доїльного обладнання, посуду, автоцистерн на молочних фермах;
  • для одночасного прання та дезінфекції спецодягу працівників тваринництва і підприємств переробної промисловості.

Спосіб застосування та дози

Приготування робочих розчинів

Концентрація,% по препарату 1 дм3 розчину 10 дм3 розчину
  Кількість Хлоратоніну®, г Об'єм води, см3 Кількість Хлоратоніну®, г Об'єм води, см3
0,1 1,0 999,0 10,0 9990,0
0,2 2,0 998,0 20,0 9980,0
0,3 3,0 997,0 30,0 9970,0
0,5 5,0 995,0 50,0 9950,0
1,0 10,0 990,0 100,0 9900,0
2,5 25,0 975,0 250,0 9750,0

Особливості застосування

Робочий розчин ХЛОРАНТОНІНУ® готують в тарі будь-якого матеріалу, за винятком оцинкованого заліза, шляхом розчинення у воді при перемішуванні протягом 1-2 хвилин.

Для приготування робочих розчинів засобу використовують воду питну. При виготовленні робочих розчинів 0,5-2,5% концентрації доцільно спочатку приготувати суспензію засобу в невеликій кількості води, а потім довести водою до розрахованого об'єму. Допускається використовувати гарячу воду при температурі (60 ± 5) °С для приготування 0,5-2,5% розчинів засобу для прискорення його розчинення у воді.

Термін придатності

Робочі розчини Хлорантоіну готують безпосередньо перед використанням. Допускається зберігати невикористаний робочий розчин протягом 3 діб після виготовлення у тарі зі щільно закритою кришкою. Допускається застосовувати невикористаний робочий розчин з метою достерилізаційного очищення виробів медичного призначення та проведення поточних і генеральних прибирань протягом 14 днів з моменту виготовлення. Робочі розчини Хлорантоіну використовують з метою дезінфекції одноразово.

Опис продукту Хлорантоін засіб д/дезінфек. по 20 г у пак. представлений виключно з ознайомчою метою і не є приводом для самолікування.

Новинки реклама

Пекучий біль в ногах?
Пекучий біль в ногах? Дізнайся про лікування та профілактику! Детальніше
Синдром сухого ока?
Синдром сухого ока? Ефективне лікування незалежно від причин! Детальніше
Як покращити імунітет?
Як покращити імунітет? Дізнайтесь більшу про причини послабленого імунітету та про те, як підтримати його Детальніше
Важкість у шлунку?
Важкість у шлунку? Здуття? Дискомфорт? Детальніше
Відчуття втоми, важкості в ногах та розпирання?
Відчуття втоми, важкості в ногах та розпирання? Миттєве охолодження, яке приносить полегшення! Детальніше
Top