Бронюйте товари в аптеках, економте до 30%. Дізнатися більше

Цереброген сироп по 100 мл у флак. скл.: ціна в Тернополі

Тернопіль Адреса, район
Вкажіть адресу, щоб застосувати радіус
Цереброген сироп по 100 мл у флак. скл. тимчасово закінчився в Тернополі
Повідомити, коли товар з'явиться у продажу
Дякуємо за підписку!
Чекайте на лист, коли товар з'явиться у продажу
Виникла помилка, повторіть спробу пізніше

Склад

Кунжутне масло, рисове масло, олія насіння гірчиці, соєве масло, лляне масло, олія жожоба, мускатне масло.

Комплекс активних натуральних компонентів, що входять до складу препарату містить в собі Омега 3-6-9 ненасичені жирні кислоти, вітаміни A, D, Е. і ін. допоміжні компоненти.

НЕ МІСТИТЬ будь-яких штучних хімічних добавок (барвників, консервантів, стабілізаторів, емульгаторів, загусників), що вкрай позитивно позначається на його дії і засвоєнні організмом.

Властивості

Комплекс натуральних активних речовин, що входять до складу, здатний відновлювати пошкоджені мієлінові оболонки нервових волокон, нормалізувати провідність нервових імпульсів, пригнічувати рецесію мозкової тканини, ініціювати процес зростання нових клітин мозку (збільшення вироблення BDNF фактора росту нейронів), підсилює живлення і регенерацію, підвищує стійкість мозку до гіпоксії, стимулює анаболічні процеси в нейронах, підвищує еластичність стінок судин. В результаті відбувається відновлення функцій мови, пам'яті, моторики, сприйняття, підвищується розумова і фізична працездатність, і соціальна адаптація пацієнтів.

Дія комплексу «Цереброген» заснована на властивостях інгредієнтів (вітаміни, мікроелементи, омега-3,6,9-ненасичені жирні кислоти) і забезпечується унікальним поєднанням, обробкою і дозуванням цих компонентів в складі препарату.

Показати повну інструкцію
Top