Цинкалекс А порошок для орального розчину 3 г № 8 в саше

Ціни в Україні
від 76.30
до 232.50 грн
в 34 аптеках

Характеристики

Категорія
Серія/Лінійка
Форма випуску
порошок
Активні компоненти
цинку сульфат
Кількість активних компонентів
цинку сульфат: 44мг
Країна походження бренду
Україна
Країна виробництва
Україна
Показати все

Опис для Цинкалекс А порошок для орального розчину 3 г № 8 в саше

Склад

Цинку сульфат – 44 mg (мг) або цинку глюконат – 75,2 mg (мг); (у перерахунку на іон цинку – 10 mg (мг), ретинолу ацетат – 0,4 mg (мг); допоміжні речовини: мальтодекстрин,  сахароза.

Показання до використання

Дієтична добавка до раціону харчування - джерело цинку та вітаміну А; сприяє загальному зміцненню організму, нормалізації функціонування шлунково-кишкового тракту (у тому числі при діареях різного походження) та покращенню апетиту, запобігає виникненню алергічних реакцій та дерматологічних проблем.

Властивості

Цинкалекс А корисно вживати під час інтенсивного росту дитини, особливо в пред- і пубертатному віці.

Цинк є одним із найважливіших мікроелементів, який входить до складу багатьох ферментних систем, що регулюють основні процеси обміну речовин та гормонів. Застосування цинку та вітаміну А в будь-якому віці забезпечує нормальний стан шкіри, волосся, нігтів, сприяє покращенню роботи ендокринної, нервової та імунної системи. Цинк покращує репродуктивну функцію (впливає на сперматогенез), розумову діяльність, здатність до навчання та пам’ять.

У зв’язку з тим, що депо цинку в організмі немає, недостатнє вживання цинку сприяє порушенню клітинного та гуморального імунітету. Саме тому застосування продукту Цинкалекс А буде корисним під час сезонних застудних захворювань, інфекціях верхніх та нижніх дихальних шляхів для підвищення опору організму та зменшення частоти респіраторних інфекцій у дітей та дорослих.

Дефіцит цинку може виникати при діареях та проявлятися зниженням апетиту. За даними низки рандомізованих клінічних досліджень встановлено, що призначення цинку в дозі 5-20 мг на добу протягом 10-14 днів (під час діареї та декілька днів після перенесеного гострого гастроентериту) не лише зменшує тривалість і тяжкість діареї, але й запобігає виникненню подальших випадків гастроентеритів протягом принаймні 2-3 міс. Таким чином, застосування Цинкалекс А буде корисним для дорослих та дітей з 3-х років при порушенні харчування (вибірковий апетит), всмоктування та перетравлення в шлунково-кишковому тракті, глистяних інвазіях, у тому числі ентеробіозі, та діареях різного походження, а регулярне застосування буде сприяти підвищенню апетиту та покращенню функціонування шлунково-кишкового тракту.

Нестача цинку та інших вітамінів, у тому числі вітаміну А спричиняє погане загоєння ран, дерматологічні порушення (алопецію, акне). Цинк впливає на збереження нормального рівня вітаміну А в крові. Застосування Цинкалекс А при ентеропатичному акродерматиті, запальних станах шкіри та алергічних реакціях може сприяти скорішому відновленню шкіри.

Цинкалекс А не має у складі барвників та консервантів, тому може застосовуватися в осіб зі схильністю до алергічних реакцій.

Добавки дієтичні не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Спосіб застосування та дози

По 1 саше-пакетику порошку 1 раз на день під час вживання їжі дітям віком від 3-х до 7 років. Дітям старшим 7 років та дорослим по 2 саше-пакетики порошку 1 раз на день протягом 1-2 тижнів. Термін та дози вживання може бути змінено за призначенням лікаря. Не перевищувати рекомендовані добові дози. Перед застосуванням потребує консультації з лікарем.

Протипоказання

Індивідуальна підвищена чутливість до компонентів продукту, діти до 3-х років

Умови зберігання

Зберігати в упаковці виробника, в сухому приміщенні за температури від 1 ºС до 25 ºС та відносній вологості повітря не більше ніж 75 %, строк придатності – 3 роки з дати виготовлення. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Упаковка

Порошок по 3 г в саше-пакетиках, по 8 саше-пакетиків у картонних коробках.

Кінцева дата споживання "Вжити до" або дата виробництва та строк придатності, номер партії (серії) виробництва: вказано на упаковці.

Не є лікарським засобом

Характеристики

Категорія
Серія/Лінійка
Форма випуску
порошок
Активні компоненти
цинку сульфат
Кількість активних компонентів
цинку сульфат: 44мг
Країна походження бренду
Україна
Країна виробництва
Україна

Часті питання

Ціна на Цинкалекс А порошок для орального розчину 3 г № 8 в саше починається від 76.30 грн.
Цинкалекс А порошок для орального розчину 3 г № 8 в саше є безрецептурним препаратом, та відпускається без рецепту.

Середня ціна по Україні