Екстратерм пастилки з ісландським мохом та вітаміном С пастилки для розсм. №24

Ціни в Україні
від 101.00
до 330.24 грн
в 8900 аптеках + доставка

Характеристики

Виробник
Форма випуску
пастилки
Активні компоненти
ісландський мох
Кількість активних компонентів
ісландський мох: 80мг
Країна походження бренду
Польща
Показати все

Опис для Екстратерм пастилки з ісландським мохом та вітаміном С пастилки для розсм. №24

Склад

1 пастилка містить 80 мг екстракту ісландського моху (Certaria islandica) (4:1), 20 мг L-аскорбінової кислоти (вітамін С), цукор, сироп глюкози, порошок із соку чорної смородини, лимонну кислоту (регулятор кислотності), ароматизатор чорної смородини.

80 mg (мг)

Екстракт ісландського моху

480 mg (мг)

Інгредієнти

1 пастилка

6 пастилок

Вітамін C

20 мг (25% добової норми)

120 мг (150% добової норми)

Властивості

Ісландський мох (Certaria islandica) є унікальною рослиною, яка добре відома своєю терапевтичною дією при захворюваннях дихальних шляхів. До складу екстракту ісландського моху входять: лишайникові кислоти - уснінова, евернієва, цетрарова, фумарова, протоцетрарова, фумаропротоцетрарова, параліхестеринова, протоліхестерова, фізодова, каператова та ін.; полісахариди ліхенін (до 64%) та ізоліхенін (до 10%); цукри (13%), у т.ч. глюкоза (97%),галактоза (2,5%), манноза (0,5%), галактоманан; дубильні речовини (1–2%), іридоїди - цетрарин (2–3%); вітаміни А, В1, В2, В12, аскорбінова і фолієва кислоти; нафтохінон (юглон), пентациклічний тритерпен фриделін, віск (1%), камідь, слиз і пігменти (6–8%), мікроелементи, в тому числі Fe, Cu, Mn, Cr, Mo, Co. Активні речовини, що знаходяться у складі рослинної сировини, чинять протизапальну, протимікробну, пом’якшувальну, відхаркувальну дії та посилюють здатність до захисту слизової оболонки дихальних шляхів від дії різних хімічних подразників, сприяють полегшенню самопочуття при кашлі, в тому числі, сприяють полегшенню сухого кашлю, захриплості, навантаженні на голосові зв’язки (у співаків, учителів, лекторів), сухості слизових оболонок у недостатньо зволожених приміщеннях під час опалювального періоду, а також при обмеженому носовому диханні або під час спортивних занять.

Аскорбінова кислота (вітамін С) є однією з основних речовин, що входять до раціону харчування людини, необхідних для нормального функціонування організму. Виконує біологічно-активну функцію регулювання обмінних процесів в організмі, в тому числі, чинить антиоксидантну дію, а також сприяє підвищенню імунітету.

Рекомендації щодо застосування

Може бути рекомендована в якості дієтичної добавки до раціону харчування як додаткове джерело вітамінів, біологічно активних речовин з метою захисту слизової оболонки дихальних шляхів при дії різного виду подразників, зменшення подразнення у горлі, захриплості голосу, полегшення сухого кашлю та загального зміцнення організму.

Спосіб застосування та дози

Дорослим та дітям від 4 років розсмоктувати у роті до повного розчинення по 1 пастилці до 6 разів на добу. Не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Протипоказання

Підвищена індивідуальна чутливість до компонентів продукту, вік до 4 років.

Застереження

У період вагітності і грудного вигодовування прийом продукту за рекомендацією лікаря. Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. Дітям віком від 4 років потрібен нагляд дорослих, оскільки пастилки треба тримати у роті, даючи їм повільно розчинитися.Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Форма випуску

Пастилки для розсмоктування №24, по 12 пастилок в блістері, по 2 блістери разом з листком-вкладишем у пачці з картону.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С у сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці.

Виробник

ТОВ «ГЛОБАЛ ФАРМА СМ», вул. Брезув 49 А, 26-130 Сухеднюв, Польща.

Найменування та місцезнаходження імпортера (прийняття претензій від споживачів):

ПРАТ «ФІТОФАРМ», Україна,02152, м. Київ, проспект Павла Тичини, будинок 1В, офіс А 504

Характеристики

Виробник
Форма випуску
пастилки
Активні компоненти
ісландський мох
Кількість активних компонентів
ісландський мох: 80мг
Країна походження бренду
Польща

Часті питання

Ціна на Екстратерм пастилки з ісландським мохом та вітаміном С пастилки для розсм. №24 починається від 101.00 грн.
Екстратерм пастилки з ісландським мохом та вітаміном С пастилки для розсм. №24 є безрецептурним препаратом, та відпускається без рецепту.

Середня ціна по Україні