Ендокринол Форте капсули по 0,275 г №30 (15х2)

Ціни в Україні
від 108.24 до 222.10 грн
в 123 аптеках

Характеристики

Призначення
підтримка функцій щитовидної залози
Виробник
Країна походження бренду
Російська Федерація

Опис для Ендокринол Форте капсули по 0,275 г №30 (15х2)

Склад

Кореневища і коріння перстачу білої, компоненти капсули (харчові добавки): желатин, діоксид титану (барвник), целюлоза мікрокристалічна (носій), екстракт перстачу білої, вітамін Е; стеарат кальцію і діоксид кремнію аморфний (агенти антизлежувальні).

Прийом 2 капсул забезпечує рекомендований рівень добового споживання (адекватний рівень) вітаміну Е (не менше 10 мг) на 100%, фенольних сполук в перерахунку на галлову кислоту (не менше 20 мг) на 20%.

Рекомендації щодо застосування

Рекомендується в якості дієтичної добавки до їжі для підтримки нормальної функції щитовидної залози - джерела вітаміну Е, що містить фенольні сполуки.

Спосіб застосування та дози

Дорослим по 2 капсули в день під час їжі. Тривалість прийому - 3 місяці.

Протипоказання

Дітям, індивідуальна непереносимість компонентів, вагітність, годування груддю. Перед застосуванням проконсультуватися з лікарем.

Не є лікарським засобом.

Дієтичну добавку не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування, та не перевищувати рекомендовану кількість для щоденного споживання.

Термін придатності

3 роки з дати виготовлення.

Умови зберігання

Зберігати при температурі не вище 25 °С в недоступному для дітей місці.

Характеристики

Призначення
підтримка функцій щитовидної залози
Виробник
Країна походження бренду
Російська Федерація

Часті питання

Ендокринол

Рекомендується як дієтична добавка до їжі для підтримки нормальної функції щитовидної залози – джерела вітаміну Е, що містить фенольні сполуки.

Кореневища та коріння перстачу білого, компоненти капсули (харчові добавки): желатин, діоксид титану (барвник), целюлоза мікрокристалічна (носій), екстракт перстачу білого, вітамін Е; стеарат кальцію та діоксид кремнію аморфний (агенти антистежуючі).

Прийом 2 капсул забезпечує рекомендований рівень добового споживання (адекватний рівень) вітаміну Е (не менше 10 мг) на 100%, фенольних сполук у перерахунку на галову кислоту (не менше 20 мг) на 20%.

Ендокринол крем-гель для локального захисту щитовидної залози. Рекомендується як косметичний засіб для шиї в області щитовидної залози. Крем, діючи зовні, утворює оптимальну концентрацію активних речовин рослин.

Тривалість прийому становить 3 місяці або за призначенням лікаря.

Середня ціна по Україні